cienie pod oczami - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 20:54   #61
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: cienie pod oczami

kurcze mam straszne doly pod oczami to chyba tak z natury, ostatnio probowalam zelu ze swietlikiem stosuje od kilku dni i zadnych efektow wrecz wydaje mi sie ze rano mam jeszcze wieksze doly.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 10:42   #62
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: cienie pod oczami

Dziewczyny troszkę wytrwałości mi pomógł este lauder nigh repair ale po pół roku stosowania a i tylko trochę cienie mi się pomniejszyły ale dobre i tyle teraz krem 5ml mi się kończy i zamierzam zmienić na inny
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 13:23   #63
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: cienie pod oczami

przyznac sie która z was kozystala z wstrzykiwania tluszczu pod oczka??
chcialabym sie poddac temu zabiegowi.bede w polsce tylko 10 dni i obawiam sie ze po zabiegu bede musiala zamknac sie w domu na jakis czas zeby ludzi nie straszyc opuchlizna? i obawiam sie bólu
poszukuje kliniki w okolicach torunia/bydgoszczy.
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 16:38   #64
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: cienie pod oczami

witam, ja używam pod oczy dosc jak dla mnie drogiego kremu/żelu, bo kosztował ponad 30 zł za malutką tubeczkę, La Roche Posay Hydra Phase 15ml, jest moim zdaniem beznadziejny, w niczym nie pomaga, tylko strata kasy, natomiast polecam nakladanie wacików namoczonych sokiem z ogórka na oczy np. podczas kąpieli czy krótkiej drzemki, to jest dobry sposób, no i przede wszystkim wysypianie sie regularnie.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 19:06   #65
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: cienie pod oczami

Ja kiedyś na worki pod oczami stosowałam herbatę. Ale odkąd dowiedziałam się, że to nie działa już tego nie robię. Poszukuję kremów. Czy któraś was miała do czynienia z tymi kremami na worki pod oczami?
czarnula4321 - ten krem, którego używasz trochę przydrogi... Faktycznie działa?
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 21:43   #66
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: cienie pod oczami

ja uzywam Hylexin, za tubeczke placilam okolo 40 funtow czyli 200 zl:/ ale mam go od listopada, najpierw uzywalam 2 razy dziennie przez 3 miesiace ale efektow brak , teraz uzywam raz dziennie, efektow brak,szkoda wyzucic takiego drogiego wiec wymecze do konca
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 07:39   #67
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez izasalamon Pokaż wiadomość
Ja kiedyś na worki pod oczami stosowałam herbatę. Ale odkąd dowiedziałam się, że to nie działa już tego nie robię. Poszukuję kremów. Czy któraś was miała do czynienia z tymi kremami na worki pod oczami?
czarnula4321 - ten krem, którego używasz trochę przydrogi... Faktycznie działa?
wiem że jest troszkę drogi, ale małą próbkę 5ml miałam ponad pół roku także nie było źle a dałam z nią 5funciaków, ale co kremu już nie używam bo się skończył efekt się utrzymuje teraz kończę kremy sprzed używania tego i naprawdę polecam najpierw małe opakowanie na przetestowanie a efekty pojawiły się jakoś po 4 miechach stosowania codziennie na noc, on jest naprawdę wydajny, cienie zeszły teraz to widać mi żyłki kolejny problem ale przynajmniej nie widać cieni które to rzucały się pierwsze w oczy. Nie czuje potrzeby używania kolejnego opakowania bo efekt się utrzymuje ale co nie chwalę bo wiadomo jak z tym chwaleniem

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
ja uzywam Hylexin, za tubeczke placilam okolo 40 funtow czyli 200 zl:/ ale mam go od listopada, najpierw uzywalam 2 razy dziennie przez 3 miesiace ale efektow brak , teraz uzywam raz dziennie, efektow brak,szkoda wyzucic takiego drogiego wiec wymecze do konca
mamy tutaj taki dział jak targowisko zawsze możesz go wymienić skoro na Ciebie nie działa, za coś innego albo na inny krem a nóż ten drugi zadziała
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 10:40   #68
moniskat
Przyczajenie
 
Avatar moniskat
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Tez mam cienie i niskie cisnienie (ale mi sie zrymowalo ).

Ostatnio mi pani w sephorze polecala krem cleanique, uzywala ktoras?
Hej. Co do kremu Clinique to nie ma sensu wydawac tyle kasy na niego, kosztuje majatek a nic nie daje. 15 ml kremu kosztuje 36 euro zuzylam juz dwa sloiczki i nic nie pomogl. Teraz jestem w trakcie testowania Estee Lauder Time zone. Tez strasznie drogi ale podobno bardzo dobry. To sie okaze
moniskat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 19:47   #69
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez moniskat Pokaż wiadomość
Hej. Co do kremu Clinique to nie ma sensu wydawac tyle kasy na niego, kosztuje majatek a nic nie daje. 15 ml kremu kosztuje 36 euro zuzylam juz dwa sloiczki i nic nie pomogl. Teraz jestem w trakcie testowania Estee Lauder Time zone. Tez strasznie drogi ale podobno bardzo dobry. To sie okaze
Ja jestem zdania że na każdego każdy krem inaczej działa
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 10:01   #70
moniskat
Przyczajenie
 
Avatar moniskat
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: cienie pod oczami

Dziewczyny a mi babka w perfumerii odradzala Clinique bo powiedziala ze ten krem nic w sumie nie robi, jedynie troche nawilza skore pod oczami ale cieni ani workow nie niweluje niestety..... Poszukiwania dobrego kremu ktory sie z tym rozprawi to never ending story dlatego znalazlam na necie klinike medycyny estetycznej gdzie zajmuja sie takimi problemami poprzez mase roznych zabiegow i umowilam sie na konsultacje z Pania doktor, moze w koncu bedzie wiadomo co z tym fantem zrobic
P.s ja wiem ze kazdy czlowiek jest inny i na kazdego rozne kosmetyki inaczej dzialaja ale watpie ze krem Clinique usunie Wam cienie i worki skoro on po prostu nie ma takich wlasciwosci
moniskat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 13:14   #71
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez moniskat Pokaż wiadomość
Dziewczyny a mi babka w perfumerii odradzala Clinique bo powiedziala ze ten krem nic w sumie nie robi, jedynie troche nawilza skore pod oczami ale cieni ani workow nie niweluje niestety..... Poszukiwania dobrego kremu ktory sie z tym rozprawi to never ending story dlatego znalazlam na necie klinike medycyny estetycznej gdzie zajmuja sie takimi problemami poprzez mase roznych zabiegow i umowilam sie na konsultacje z Pania doktor, moze w koncu bedzie wiadomo co z tym fantem zrobic
P.s ja wiem ze kazdy czlowiek jest inny i na kazdego rozne kosmetyki inaczej dzialaja ale watpie ze krem Clinique usunie Wam cienie i worki skoro on po prostu nie ma takich wlasciwosci
czekam na info odnośnie konsultacji
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 00:54   #72
moniskat
Przyczajenie
 
Avatar moniskat
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Smile Dot.: cienie pod ocza

Jak tylko będę po konsultacji to od razu napisze co mi powiedziała a tym bardziej jak już bedzie po zabiegu dziewczyny powiem Wam ze ja mam straszne since pod oczami bez Korektora i Podkladu ani rusz mam nadzieje ze mały zabieg i będę mieć święty spokój na jakiś czas tylko ze u mnie żadne lasery ani ultra dźwięki nie wchodzą w grę bo noszę aparat ortodontyczny więc pewnie igły i kucia ehhhh nie lubię ale czego sie nie robi zeby być piękna buziaki wizazanki
moniskat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 16:15   #73
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: cienie pod oczami

Chciałabym się zapytać, znacie może jakieś niedrogie preparaty, a skuteczne, na cienie pod oczami? Moje cienie są od zmęczenia i niewysypiania się, nie mam ich z natury. Stosowałam(i nadal stosuje bo jeszcze mam) produkt la roche posay czy jakoś tak, dość drogi, na cienie pod oczami, ale on nie daje żadnych efektów... niestety opinie o nim (bodajże na wizażu) przeczytalam dopiero po kupnie. Pozdrawiam
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.