Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-07, 14:30   #31
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

mnie strasznie swędzi, aż nie mogłam w pewnym momencie wytrzymać. pobiegłam do apteki po laktacyd i znacznie słabło. muszę kupić tę maść, o której piszecie, bo droga nie jest, a przydać się może
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 02:15   #32
dzasta944
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 36
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Tez przylaczam sie do tematu. Mam uczucie swedzenia na wzgorku. Ale zadnych innych objawow, np pieczenie, zaczerwienienie, sluz ok. A czytalam, ze to te objawy sygnalizuja glownie jakas grzybice, bakterie itd. Czy to moze byc jakas reakcja alergiczna, np na mydlo, ktorym sie myje? Co moge najpierw sprobowac zrobic, zanim ostatecznie zdecyduje sie na wizyte u lekarza?
dzasta944 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 11:49   #33
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez dzasta944 Pokaż wiadomość
Tez przylaczam sie do tematu. Mam uczucie swedzenia na wzgorku. Ale zadnych innych objawow, np pieczenie, zaczerwienienie, sluz ok. A czytalam, ze to te objawy sygnalizuja glownie jakas grzybice, bakterie itd. Czy to moze byc jakas reakcja alergiczna, np na mydlo, ktorym sie myje? Co moge najpierw sprobowac zrobic, zanim ostatecznie zdecyduje sie na wizyte u lekarza?
Jeśli podejrzewasz, że to mydło to na jakiś czas przestań go używać i myj się tylko wodą (jeśli użyjesz innego mydła podrażnienie może się utrzymywać, gdyż może taki sam składnik uczula Cię w obu produktach). Możliwe, że to mogą być otarcia po seksie.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 21:17   #34
Zwierzyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Od dłuższego czasu swedzi! Nie non stop, ale jak zacznie, to nie moge przestać się drapac. Dodaje załącznik foto. I prosze o określenie co to jest za rumień i ja sie tego pozbyć

Edit: usunąłam załącznik, proszę ponownie nie zamieszczać.

Edytowane przez 3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Czas edycji: 2015-06-14 o 12:37
Zwierzyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 08:52   #35
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez Zwierzyn Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu swedzi! Nie non stop, ale jak zacznie, to nie moge przestać się drapac. Dodaje załącznik foto. I prosze o określenie co to jest za rumień i ja sie tego pozbyć
Udać się do lekarza.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 08:49   #36
KajaBielik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Cytat:
Napisane przez Zwierzyn Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu swedzi! Nie non stop, ale jak zacznie, to nie moge przestać się drapac. Dodaje załącznik foto. I prosze o określenie co to jest za rumień i ja sie tego pozbyć

Edit: usunąłam załącznik, proszę ponownie nie zamieszczać.
Znam ten ból ;( Miałam taki sam problem, pomimo, że starałam się zachowywać max. higieny intymnej. Już nawet zapisałam się do ginekologa ale termin dostałam za dwa miesiące! Pani w aptece poleciła mi Vagical - już po drugiej globulce - jak ręką odjął. Baaardzo polecam! Ostatnio dolegliwości powróciły po wakacyjnej kąpieli w zalewie..... ale na szczęście miałam ten lek przy sobie Pozdrawiam
KajaBielik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 13:54   #37
Magdalena242
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 5
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Również borykałam się z tym problemem, byłam u lekarza, niestety do końca mi nie pomógł. Ulżyło mi nieco, ale nie był to pełen komfort. Zaczęłam szukać różnych preparatów na własną rękę. Znalazłam żel intymny (hialuronowy - chyba tak się nazywał) na stronie: hydrofemin.pl - dostępny jest także w wielu aptekach, a do tego bez recepty. Mi osobiście pomógł. Warto spróbować.
Magdalena242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 23:28   #38
Honsonx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

Moim (meczacym mnie juz od kilku miesięcy) problemem jest swedzenie, pieczenie i takie jakby odparzenia po wewnętrznej stronie warg sromowych większych. bylam u ginekologa, ale mowi, ze to musi byc uczulenie. pozbylam sie wszystkiego co moglo mnie uczulac, lecz odparzenia sie nie goja i nadal swędzą. mam beznadziejnego gina, wiec pisze tu pomozcie.
Honsonx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 12:13   #39
niezapominajka17
Raczkowanie
 
Avatar niezapominajka17
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 106
Dot.: Swędzenie w okolicach intymnych. POMOCY!!

mam nadzieje, że jednak zapytałaś w aptece, mi kiedyś pomógł krem na odparzenia dla małych dzieci Równie dobry jest tantum rosa.
niezapominajka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-16 13:13:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.