Najlepsze balsamy do ciała - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-27, 17:27   #391
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez nalezedociebie Pokaż wiadomość
Te mają inny skład
Wiesz zmienili szatę graficzną, a że pomajstrowali również przy składzie to nic nie zrobisz Tak czy owak tylko taki balsam jest tej firmy
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 20:25   #392
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez olivka_1985 Pokaż wiadomość
Ja go najpierw lekko rozpuszczam, a potem po kąpieli jeszcze na mokre ciało wcieram. Można też wlać do wody w wannie - po kąpieli skóra jest nawilżona
Po prysznicu na mokrą skórę a potem ręcznikiem się powycierac ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 10:49   #393
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Chciałabym spróbować olejku do ciała w kremie, ale nie widziałam takiego produktu w żadnego producenta, chociaż koleżanka ze Stanów chwali podobny produkt, ale niestety jest dostępny tylko za oceanem. U nas coś podobnego może wprowadzi Bielenda, bo na ich stronie internetowej jest taki podobny produkt jako nowość.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 10:18   #394
ann_adamczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja nie bardzo lubię balsamy. Czuję się po nich bardzo "oblepiona". Jednak nie rezygnuję całkowicie z nawilżania, bo jak wiadomo trzeba to robić. Raz na kilka dni po kąpieli wcieram w jeszcze wilgotne ciało zwykłą oliwkę dla dzieci. Nie wycieram później ciała do sucha i jakoś się przemęczę przez noc, ale rano po prysznicu skóra jest super mięciutka.
ann_adamczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 09:12   #395
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Uwielbiam oleje! Są mega dla mojej skóry. Najbardziej lubię olej kokosowy.
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 23:17   #396
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez ann_adamczak Pokaż wiadomość
Ja nie bardzo lubię balsamy. Czuję się po nich bardzo "oblepiona".
Też nie lubie takich które zostają na skórze. Zobacz sobie nowe balsamy z Natura Care, bo nieźle się wsmarowują i nie zostawiają na skórze takiego uczucia. Za to skóra czuć, że jest nawilzona. Ja mam energetyzujący. Jest dla skóry suchej, pozbawionej jędrności i radzi sobie też z cellulitem. Na opakowaniu jest, że ma w skąłdzie ekstrakt z alg i guarany, więc odnawia uszkodzony naskórek, nawilża, regeneruje i odżywia cerę. Kosztuje 9.99zł w Naturze, więc nic nie tracisz probując
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 11:03   #397
kasiakluch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_02 Pokaż wiadomość
Chciałabym spróbować olejku do ciała w kremie, ale nie widziałam takiego produktu w żadnego producenta, chociaż koleżanka ze Stanów chwali podobny produkt, ale niestety jest dostępny tylko za oceanem. U nas coś podobnego może wprowadzi Bielenda, bo na ich stronie internetowej jest taki podobny produkt jako nowość.
tez widzialam ta nowosc, kupilas? jak sie sprawuje? kusi mnie wizja swietnego nawilzenia i nie tlustego ciala Aczkolwiek, ja kupilam inna nowosc od nich-zmyslowy olejek regeneracyjny, szybko sie wchlania, wiec skóra jest natłuszczona, ale nie jakas oblepiona i przyjemnie, delikatnie pachnie
kasiakluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-24, 14:18   #398
Lena783
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 187
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

dove <3
Lena783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 11:29   #399
simbami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 113
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez kasiakluch Pokaż wiadomość
tez widzialam ta nowosc, kupilas? jak sie sprawuje? kusi mnie wizja swietnego nawilzenia i nie tlustego ciala Aczkolwiek, ja kupilam inna nowosc od nich-zmyslowy olejek regeneracyjny, szybko sie wchlania, wiec skóra jest natłuszczona, ale nie jakas oblepiona i przyjemnie, delikatnie pachnie
olejek pod prysznic? też go mam świetnie pachnie
simbami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 11:19   #400
Zbyt_Szalona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 117
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Ja nie mam zbyt dużego doświadczenia z balsamami, zawsze stosowałam oliwkę bo mam bardzo , ale to bardzo suchą skórę, ale niestety one są nieziemsko kłopotliwe, skóra długo jest tłusta. Tym razem kupiłam sobie balsam hydrolipidowy Natura Care, on jest do skóry bardzo suchej, więc dla mnie Jego bardzo dużą zaletą jest to, że mogę się wysmarować i zaraz ubrać. Fajnie pachnie i ciało jest długo nawilżone i delikatne.

Edytowane przez Zbyt_Szalona
Czas edycji: 2016-10-04 o 11:21 Powód: literówka
Zbyt_Szalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 15:57   #401
klaudia_stefa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 51
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Nie widziałam nigdzie tego balsamu Natura care, ale poszukam w drogeriach... Ja używałam długi czas Neutrogeny, była ok, ale postanowiłam ją zmienić, żeby nie stosować za długo jednego kosmetyku. Teraz mam kremowe serum z bielendy, miód i mleko kozie, nawilżające. Bardzo ładnie pachnie, do tego nawilża i skóra jest miękka w dotyku. Wypróbuję jeszcze inne z tej serii
klaudia_stefa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-17, 23:57   #402
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Nie jestem fanką balsamów do ciała, a tym bardziej maseł czy oliwki. Niestety ze względu na moją chorobę niektóre miejsca mojego ciała muszę natłuszczać i wybieram najczęściej delikatne, lejące balsamy które się szybko wchłaniają. Po basenie czy dłuższym pobycie na słońcu oczywiście też się balsamuję. Ale prawdę mówiąc rzadko kupuje smarowidła do ciała. Ta forma pielęgnacji mnie nie kręci.

Wysłane z Huawei P8 Lite
__________________

Edytowane przez agatanaturalnie
Czas edycji: 2016-10-18 o 00:02
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 09:58   #403
basia_pn
Raczkowanie
 
Avatar basia_pn
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 254
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Nie jestem fanką balsamów do ciała, a tym bardziej maseł czy oliwki. Niestety ze względu na moją chorobę niektóre miejsca mojego ciała muszę natłuszczać i wybieram najczęściej delikatne, lejące balsamy które się szybko wchłaniają. Po basenie czy dłuższym pobycie na słońcu oczywiście też się balsamuję. Ale prawdę mówiąc rzadko kupuje smarowidła do ciała. Ta forma pielęgnacji mnie nie kręci.

Wysłane z Huawei P8 Lite
Ja po basenie muszę się nasmarować bo moja skóra robi się strasznie napięta i szorstka. Kiedyś nie używałam w ogóle balsamów, ale z wiekiem oczywiście wszystko się zmienia i moja skóra też zaczęła się "domagać" nawilżenia. Aktualnie używam lipidowego kremu regenerującego z Tołpy (http://tolpa.pl/cialo,k3), moja mama zaraziła mnie "miłością" do nich, może to za dużo powiedziane, ale zaufanie będzie na miejscu. Biorąc pod uwagę moją historię z najróżniejszymi podrażnieniami na skórze, boje się i sięgam tylko po te sprawdzone, przez kogoś
Neutrogena spisuje się na medal w taką pogodę jak dziś, uważam, że cena jest adekwatna do tego w jaki sposób nawilża np. krem do rąk. Od zimna zawsze pękała mi skóra, a po neutrogenie wszystko jest ok
basia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 11:37   #404
braaap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 102
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Moim hitem jeśli chodzi o balsamy do ciała jest balsam firmy Isana z mocznikiem, ale ten o stężeniu 5%, bo niestety 10% jest dla mnie zbyt tłusty i jego aplikacja jest tragiczna...
braaap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 12:11   #405
simbami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 113
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez klaudia_stefa Pokaż wiadomość
Nie widziałam nigdzie tego balsamu Natura care, ale poszukam w drogeriach... Ja używałam długi czas Neutrogeny, była ok, ale postanowiłam ją zmienić, żeby nie stosować za długo jednego kosmetyku. Teraz mam kremowe serum z bielendy, miód i mleko kozie, nawilżające. Bardzo ładnie pachnie, do tego nawilża i skóra jest miękka w dotyku. Wypróbuję jeszcze inne z tej serii
ja z tej marki od dluzszego czasu mam z kolei olejek tropikalny, kokos
simbami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 08:39   #406
Zuzza02
finding neverland
 
Avatar Zuzza02
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 98
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

U mnie numerem jeden jest oeparol balance. Skutecznie nawilża i dba o skórę. Używam go na co dzień, ale jest też idealny po opalaniu. Miłośniczki słonecznych kąpieli, także tych w solarium, powinny spróbować. Po użyciu skóra jest jakby uspokojona i ładnie wygładzona. Co super wygląda z przybrązowioną cerą.
Zuzza02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 20:44   #407
Alinka2703
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Dla mnie najlepszym olejkiem są tropikalne olejki od bielendy zwłaszcza kokosowy jest super, magiczny zapach i własciwości.
Alinka2703 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 09:35   #408
jagnaatos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Polecam kupić sobie peeling Skin team. Nie dość, że ładnie usuwa martwy naskórek to jeszcze fajnie nawilża skórę ponieawż zawiera w sobie olejki. Tak wiec po jego zastosowaniu skora jest delikatnie nawilżona i pokryta jakby filtrem.
Oczywiście na rynku możemy znaleźć pełno takich produktów - obiecują porządny peeling i gładkość a jedyne co robią to pokrywają nasze ciało okropną warstwą parafiny. Peeling kawowy w porownaniu do tych drogeryjnych jest bardziej naturalny.
A i jasne,ze mozna sobie to zrobic samodzielnie ale cena gotowego nie jest wysoka. No i nie każdemu chce się grzebać z robieniem.
jagnaatos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 23:39   #409
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Cytat:
Napisane przez Zbyt_Szalona Pokaż wiadomość
Ja nie mam zbyt dużego doświadczenia z balsamami, zawsze stosowałam oliwkę bo mam bardzo , ale to bardzo suchą skórę, ale niestety one są nieziemsko kłopotliwe, skóra długo jest tłusta. Tym razem kupiłam sobie balsam hydrolipidowy Natura Care, on jest do skóry bardzo suchej, więc dla mnie Jego bardzo dużą zaletą jest to, że mogę się wysmarować i zaraz ubrać. Fajnie pachnie i ciało jest długo nawilżone [/IMG][/URL]
Posiada parafine?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-23, 12:05   #410
kasiakluch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Fajnie sie sprawdzaja masla do ciala vegan frendly z bielendy, maja skladniki przyjazne dla skory fajnie sie rozprowadzaja, szybko wchlaniaja i pozostawiaja cialo wypielegnowane. mam kokosowe i buruti
kasiakluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 12:21   #411
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Balsam do ciała z avocado HB - robi różnicę. Tutaj plus za przedłużone działanie, bo jednak doba spokoju, cera wygląda wtedy w porządku, faktycznie nawet u mojej mamy, która ma mega suchą cerę, jest bardzo ok.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 13:51   #412
klaudia_stefa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 51
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

A lubicie masła do ciała? Jakie macie z nimi doświadczenia i które polecacie?? Ja szczególnie w zimie doceniłam ich działanie, mocno nawilżają, dla suchej skóry lepsze niż zwykły balsam moim zadniem. Teraz mam masło z serii Vegan friendly, bielendowe, z kokosem. Super zapach, a do tego ujędrnia i nawilża skórę
klaudia_stefa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 11:34   #413
franczyzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 63
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Od lat stosuję naprzemiennie z Nivea pod prysznic balsam wiesiołkowy Gal, który skutecznie nawilża i łagodzi skórę (jestem alergikiem), a kosztuje grosze.
franczyzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 14:18   #414
mirka1025
Raczkowanie
 
Avatar mirka1025
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 108
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

najlepszy moim zdaniem jest balsam Dove Silk Glow, szkoda ze nie ma go już w żadnej drogerii, ktoś może wie gdzie jeszcze można go kupić?
mirka1025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 08:46   #415
kasiak_1990_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Moim ulubionym balsamem jest le petit marseilaishttp://www.le-petit-marseillais.pl/produkty-do-pielegnacji-ciala/mleczko-regenerujace-le-petit-marseillais-dla-zniszczonej-i . Lubię go za zapach i za to, że nawilża moją skórę. Drugim balsamem jest garnier czerwony używam go zimą gdy moja skóra jest bardzo wysuszona i potrzebuje intensywnej regeneracji.
kasiak_1990_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 13:03   #416
gajuszka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Mnie przypadł ostatnio do gustu balsam firmy Vianek - jest lekki i dobrze nawilża, a przede wszystkim ma dobry, naturalny skład.
gajuszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 09:03   #417
Poszewka
Raczkowanie
 
Avatar Poszewka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Eastside
Wiadomości: 31
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Bardzo lubię masła do ciała z BODY SHOP. Opcja brzoskwiniowa jest moją ulubioną.
Plusy: super nawilżona skóra, piękny zapach
Minusy: jest to jednak masło, a więc dosyć tłusty kosmetyk, jednak nie powoduje to żadnego dyskomfortu w stosowaniu, idealny na lato
__________________
5.06.2017 ->>>> CKN
Poszewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 22:19   #418
PaniTysia
Przyczajenie
 
Avatar PaniTysia
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Nie lubię balsamów, bo czuję się po nich brudna. Jeżeli ktoś ma tak samo jak ja, to polecam balsam Sensuelle z Avonu. Przepięknie pachnie i zapach długo się trzyma na skórze. Szybko się wchłania i nie czuć go na skórze. Używałam go tylko dla tego zapachu. Są też perfumy z Sensuelle i potęgują ten zapach. Nie wiem tylko, czy nie wycofali tego balsamu, bo dawno go nie widziałam w katalogach. Są obecnie tylko perfumy.
PaniTysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-17, 09:47   #419
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Mi najbardziej odpowiada konsystencja masel do ciala. Obecnoe jest to produkt bielendy, vegan frecdly pomaranczowy z witamina C, ktry oprocz zapobiegania przesuszaniu sie skory dobrze ja napina, ujedrnia. A zapach jest po prostu tak przyjemny, ze az chce sie nim smarowac
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 19:43   #420
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

Jeśli chodzi o balsamy do ciała to u mnie numerem jeden jest PALMERS COCONUT OIL. jest bardzo ale too bardzo wydajny, pięknie pachnie i cudownie nawilża.
Wiadomo że fajny jest też żółty i czerwony garnier
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-02 10:31:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.