Ulepszenia i Lorela Hot Liss - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-27, 15:58   #1
Dziecko-Ziemi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5

Ulepszenia i Lorela Hot Liss


Ruszmy głowami
Stwierdziłam że całkiem dobrym pomysłem byłoby gdybyśmy w wiadomościach jakie piszemy pod koniec pisały w nawiasie ,czy po odgrodzeniu linią przerywaną gdzie kupiłysmy kosmetyki (sklep?,adres? i miasto?) ponieważ to już tendencyjne w postach są pytania typu"a gdzie w Łodzi moge to dostać?" a po co takie osobne wiadomości?więc myślmy eknomiczniej i zaoszczędzimy w ten sposób także biegania naszym nogom.
I teraz jak już wprowdziłam "innowacyjny pomysł" z chęcią bym sie dowiedziała o szczegół gdzie w Warszawie dostanę "Lorela Hot Liss"do prostowania włosów<najlepiej gdyby było to gdzieś w centrum>bo szukam i znaleźć nie mogę?
Dziecko-Ziemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 16:10   #2
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Ulepszenia i Lorela Hot Liss

Pewnie w każdym markecie
Spróbuj Carrefour, w prawdzie jestem z wrocka i u nas właśnie w carrefourze go widziałam za jakieś 16 zł, jeśli się nie mylę
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 10:56   #3
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Ulepszenia i Lorela Hot Liss

Cytat:
Napisane przez Dziecko-Ziemi
Ruszmy głowami
Stwierdziłam że całkiem dobrym pomysłem byłoby gdybyśmy w wiadomościach jakie piszemy pod koniec pisały w nawiasie ,czy po odgrodzeniu linią przerywaną gdzie kupiłysmy kosmetyki (sklep?,adres? i miasto?) ponieważ to już tendencyjne w postach są pytania typu"a gdzie w Łodzi moge to dostać?" a po co takie osobne wiadomości?więc myślmy eknomiczniej i zaoszczędzimy w ten sposób także biegania naszym nogom.
I teraz jak już wprowdziłam "innowacyjny pomysł" z chęcią bym sie dowiedziała o szczegół gdzie w Warszawie dostanę "Lorela Hot Liss"do prostowania włosów<najlepiej gdyby było to gdzieś w centrum>bo szukam i znaleźć nie mogę?
Hot Lissa dostaniesz zarowno w Carrefour - ja kupowalam w Arkadii za ok11 zl, jest tez w Drogerii Natura,tyle ze tu kosztuje ok18zl.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.