Zmiana ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-13, 20:04   #1
Olaszek
Raczkowanie
 
Avatar Olaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 225

Zmiana ;)


Mam do Was dziewczyny proźbe. Nigdy nie farbowałam włosów a bardzo bym chciała stąd moje pytanie w jakim kolorze było by mi do twarzy I mam pytanie odnośnie makijażu. Jak łatwo i efektownie pomalowac oko?? Jaki kolor cieni dla mnie??
__________________
www.mojaszufladka.blogspot.com
Olaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 08:59   #2
wiolay
Przyczajenie
 
Avatar wiolay
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Zmiana ;)

Cytat:
Napisane przez Olaszek Pokaż wiadomość
Mam do Was dziewczyny proźbe. Nigdy nie farbowałam włosów a bardzo bym chciała stąd moje pytanie w jakim kolorze było by mi do twarzy I mam pytanie odnośnie makijażu. Jak łatwo i efektownie pomalowac oko?? Jaki kolor cieni dla mnie??
Witaj Olaszk , Według mnie oko o takim kolorze dobrze jest malowac cieniami w kolorach jasnych, ztonowanych, ktore uwydatnią je a nie zrobią ci efektu "zmęczonego oka". Wiem bo sama mam podobny kolor. Napewno bym radziła poeksperymentowac sobie z różnymi kolorami. Zrób sobie pare godzin, ktore bys poswieciła na malowanie oka na wszelakie sposoby. Wtedy będziesz najlepiej wiedziała w czym Ci dobrze, a w czym nie.
Co do włosków... hym.. to już trudniejsza sprawa. Na Twoim miejscu bym się zastanowiła jaki kolor by mnie zadowolił i udała się do dobrego fryzjera, który by mi doradził.
PS. Może jakieś delikatne cieniowanie włosków albo grzywka?
Mam nadzieję, że trochę pomogłam
wiolay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 17:55   #3
Xiona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 23
GG do Xiona
Dot.: Zmiana ;)

Witaj! Masz bardzo ladne oczy tylko szkoda, ze zdjecie nie ejst na wprost twarzy, widzialabym jaki masz ksztalt oczu a co Do wlosow moze bym o ton rozjasnila taki hmm przygaszony blond i sciac do ramion, grzywke ktora masz zostaw ladnie Ci w niej ;D a co do makijazu to ja proponuje cieniutka kreseczke na gornej powiece zeby oczy byly wyrazniejsze i wiadomo tusz a co do cieni hmm jesli nie chcesz wygladac jak malowana lala czy cos w tym stylu proponuje odcienie brazu sa najbezpieczniejsze

pozdrawiam!!
Xiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 14:18   #4
Olaszek
Raczkowanie
 
Avatar Olaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 225
Dot.: Zmiana ;)

Dziekuje bardzo. Wiem ze najlepiej to samemu poprobowac rozne makijaze ale ja zabardzo nie umiem sie malowac;/ Nie wiem jak nakładać dobrze cienie, jak juz uda mi sie cos zmalowac to wydaje mi sie ze wygladam smiesznie...
__________________
www.mojaszufladka.blogspot.com
Olaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 13:45   #5
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Zmiana ;)

witam.
ogolnie dam ci rade - kup sobie baze pod cienie. to zbawienie na wszystko .
jezeli masz wiecej pieniedzy kup sobie baze z artdeco;
jest rowniez tansza wersja z joko; http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...rec-377087.htm
nie testowalam obu, lecz dziewczyny wola z artdeco jak ma sie porownanie z joko, ktora jest i tak wystarczajaco dobra. i do tego tania.

pozniej polecam zainwestowac w jasny, bezowy cien. to jest bardzo bezpieczny kolor. brazy rowniez sa bezpiecznymi kolorami. tutaj z innymi, bardziej odwaznymi kolorami musisz potestowac. aby wybrac dobre cienie poprzegladaj kwc, napewno cos znajdziesz. cienie aplikuj na poczatku palcami, i rozcieraj delikatnie granice. musisz cwiczyc, cwiczyc i cwiczyc.
rowniez wazna rzecza jest tusz do rzes (brazowy jest bardziej naturalnym kolorem ). dobry jest z essence - multi action, maybelline - define a lash, lancome - virtouse, ect, ect. pamietaj ze kazdy ma inne rzesy, i ogolnie wybieranie kosmetykow jest jak loteria - albo ci przypasuje, albo i nie.
H567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 10:29   #6
wiolay
Przyczajenie
 
Avatar wiolay
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Zmiana ;)

Cytat:
Napisane przez Olaszek Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo. Wiem ze najlepiej to samemu poprobowac rozne makijaze ale ja zabardzo nie umiem sie malowac;/ Nie wiem jak nakładać dobrze cienie, jak juz uda mi sie cos zmalowac to wydaje mi sie ze wygladam smiesznie...
Poprzeglądaj jakieś stronki z makijażami (najlepiej tymi "krok po kroku") i cwicz! Pozatym, jest dużo wątków skierowanych szczególnie do niebieskich oczek )
Zgadzam się z Xioną, że ładnie zrobiona kreska podkreśla i uwydatnia oczko . Niestety, aby dojśc do tzw. "perfekcji" musisz tenowac. Niedługo przyjdzie wiosna - eksperymenty w domu jak najbardziej wskazane!!!
Pozdrawiam
wiolay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 15:05   #7
AgataAnnaRoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Zmiana ;)

na twoim miejscu potuszowala bym mocno rzesy i na tym zaprzestała masz ładną cerę
AgataAnnaRoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 15:54   #8
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Zmiana ;)

Cytat:
Napisane przez AgataAnnaRoza Pokaż wiadomość
na twoim miejscu potuszowala bym mocno rzesy i na tym zaprzestała masz ładną cerę

do tegop troche bronzera na policzki i rozswietlacza na twarz, i rozjasnilabym jasniejszym cieniem troche okolice oczu poiweki itd
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 16:56   #9
Ajra013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Zmiana ;)

Nie jest zla ta twoja grzywka ale sproboj sobie ja przeczesac na bok
i spiac . moim zdaniem wygladala bys lepiej bo masz ladna twarz wiec po co ja zastawiac taka grzywka.
Ajra013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.