Co mam zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-01, 13:41   #1
Nikola75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Smile

Co mam zrobić?


Witam wszystkich
Jestem tu nowa i nie wiem czy to tutaj zadać te pytanie, ale mam nadzieję, że tak A więc tak, jestem w 3 gimnazjum i zastanawiam się przez cały czas gdzie mam dalej iść, do jakiej szkoły... Chciałabym zostać w przyszłości projektantką mody. Myślałam, żeby iść do technikum odzieżowego, ale nie wiem czy się tam dostanę, bo rysuję nawet nieźle i projektuję ciuszki itp., ale niestety oceny na świadectwie nie będą najlepsze ( trochę 3 trochę 4, chyba nawet jedna 2 ;[ ) Zastanawiałam się też nad zwykłym liceum, a potem po liceum do jakiejś szkoły odzieżowej albo coś, ale to chyba nie zabardzo się opłaci.. Proszę, pomóżcie, bo czasu coraz mniej na rozmyślanie... ;/ Kto przeżywał coś takiego, albo się w tym orientuje, odpowiadajcie
Nikola75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 16:17   #2
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 020
Dot.: Co mam zrobić?

Spróbuj podciągnąć oceny bo masz praktycznie całe półrocze i na pewno Ci się uda. Po prostu musisz teraz ostro pozakuwać i zobaczysz jakie będą dobre efekty! A co do szkoły to popieram technikum odzieżowe - zdobędziesz fach w ręku i zobaczysz czy naprawdę Cię to kręci. A więc do nauki, sio!
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 16:55   #3
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Co mam zrobić?

Cytat:
Napisane przez Nikola75 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Jestem tu nowa i nie wiem czy to tutaj zadać te pytanie, ale mam nadzieję, że tak A więc tak, jestem w 3 gimnazjum i zastanawiam się przez cały czas gdzie mam dalej iść, do jakiej szkoły... Chciałabym zostać w przyszłości projektantką mody. Myślałam, żeby iść do technikum odzieżowego, ale nie wiem czy się tam dostanę, bo rysuję nawet nieźle i projektuję ciuszki itp., ale niestety oceny na świadectwie nie będą najlepsze ( trochę 3 trochę 4, chyba nawet jedna 2 ;[ ) Zastanawiałam się też nad zwykłym liceum, a potem po liceum do jakiejś szkoły odzieżowej albo coś, ale to chyba nie zabardzo się opłaci.. Proszę, pomóżcie, bo czasu coraz mniej na rozmyślanie... ;/ Kto przeżywał coś takiego, albo się w tym orientuje, odpowiadajcie
Niestety jak chcesz się dostać do dobrej szkoły to musisz się postarać poprawić oceny. Z reguły na koniec szkoły nauczyciele podnoszą oceny, ale trzeba pamiętać, że robią to wszędzie. Lepiej chyba te parę miesięcy 'przysiąść" i się postarać na 100% niż potem żałować, że się wystarczająco nie starało.

A jeśli nawet nie wyjdzie, to pewnie znajdziesz w większych miastach jakieś kursy szycia czy też stylizacji. Byle się nie poddawać i robić cokolwiek w wybranym przez siebie kierunku.
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 19:41   #4
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Co mam zrobić?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 21:39   #5
Nikola75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Co mam zrobić?

dzięki za radę myślę, że to dobry pomysł, aby pójść do sekretariatu tam i dowiedzieć się czegoś więcej. A w razie czego złożyć papiery też do liceum.
Pozdrawiam :p
Nikola75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 21:50   #6
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Co mam zrobić?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.