metamorfoza meredith85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-05, 21:02   #1
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449

metamorfoza meredith85


No dobrze, czas cos zmienic, bo ostatnio mam dosc tego, ze nie potrafie sie ani ubrac ani zrobic ladny make up. Chcialabym miec jakas fajna fryzure, tylko zaznaczam, ze moje wlosy sa z tych najgorszych. Czyli nie kreca sie ladnie tylko wywijaja na wszystkie strony. Prostowac juz ich nie chce, bo strasznie je tym zniszczylam. Noi kolor, jaki wam sie wydaje najlepszy. Do tego chcialabym, zebyscie mi poradzily w sprawie makijazu, szczegolnie oczu. Maluje sie przede wszystkim brazami, zlotymi cieniami i takimi czerwonymi z inglota (ktore o dziwo mi pasuja). Oprocz koloru cieni, wdzieczna bede za porade w sprawie techniki. Jeszcze jedna wazna sprawa dotyczaca ubioru. Mam bardzo szerokie ramiona, i jestem niska niestety. Ale na szczescie szczupla. Chcialabym wiedziec co powinnam nosic, a czego unikac przy tych szerokich ramionach i niskim wzroscie. Ostatnia sprawa, wiem, ze moje brwi to tragedia nad tragediami. Ale nie wiem, czy powinnam je zapuscic porzadnie i dopiero regulowac, czy juz teraz isc z nimi do kosmetyczki.

Za wszelkie porady serdecznie dziekuje. Nie zwazajcie uwagi na przebarwienia, walcze z nimi. Noi sceneria poscielowa, ale nie mam innych wyrazistych zdjec. Wybaczcie wiec pizame
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 21:06   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: metamorfoza meredith85

Prosze o zdjęcia
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 21:29   #3
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: metamorfoza meredith85

Juz chwileczke mam problemy z programem.
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 22:13   #4
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: metamorfoza meredith85

no jest wreszcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (71,4 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (61,4 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (71,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (62,6 KB, 27 załadowań)
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 20:41   #5
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: metamorfoza meredith85

Co sie stalo z edytowaniem No dziewczyny pomozcie mi prosze.
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 13:38   #6
dorotao87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 71
Dot.: metamorfoza meredith85

Hej

Przede wszystkim powinnaś zacząć od brwi, radze ci je zapuścic, a potem oddac się w rece dobrej kosmetyczki, która wyreguluje je w delikatny, naturalny łuk - złagodzin on rysy twarzy. Te brwi, ktore obecnie masz wydaje mi sie ze robia "kanciastą" twarz, nie wiem czy dobrze to okreslilam

Sądzę, ze powinnas modelowac wlosy lokówko - suszarka, ja taka posiadam i wlosy po jej uzyciu sa proste, nie wywijaja sie na boki. Jesli nie masz takiej lokowki to wystarczy zwykla suszarka plus dobra, sredniej wielkosci okragla szczotka do modelowania wlosow. Jest tez wiele kosmetykow ktore powoduja prostowanie wlosow np sunsilk https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...acych-sie.html .
Moze byłoby ci dobrze z grzywka, taka na bok?
W kwestii fryzury wiecej Ci nie poradzę bo nie znam sie na jej dobieraniu do ksztaltu twarzy, ale mam nadzieje ze inne Wizazanki Ci chetnie pomoga

Powinnas podkreslic oczy jakimis jasnymi cieniami dobrym tuszem do rzes i przede wszystkim nauczyc sie modelowac buzie rozem bardz bronzerem - to naprawde moze zdzialac cuda. Wydaje mi sie ze najlepszym makijazem dla ciebie jest taki ktorego nie widac Chyba nie uzywasz tego czerwonego cienia na dzien ? Na forum moje makijaze jest wiele przykladow makijazy ktore opisane sa krok po kroku - zajrzyj sobie tam
Masz ładne, duze usta, powinnas je malowac jakims blyszczykiem aby je ladnie podkreslic

Mysle ze niektore rady przydadza Ci się
Powodzenia
dorotao87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 15:18   #7
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: metamorfoza meredith85

Dziekuje za porade. Grzywke mialam, ale nie jest to dobry pomysl, z racji tego ze sie wywija i musialam ja ciagle prostowac i bardzo zniszczylam wlosy. Co do cienia czerwonego uzywam go do makijazu dziennego, ale nie jest to wsciekly czerwony tylko taki amarantowy jakby. Dziewczyny poradzcie w sprawie kolorow, dla ulatwienia wklejam info z watku o typie urody.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam sie szybko na brazowo, ale taki brudny braz

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Kolor jasny niebieski, z ciemna obwodka, a przy zrenicy sa bardzo jasne, prawie ze zolte, a moze to zlote plamki na jasnym niebieskim tle, trudno to okreslic, oprawa ciemna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Raczej szaro-brazowe, na nosie.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Na pewno rumienie sie na czerwono, a cera jest jasna, chyba wpadajaca w roz.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny blond w mysim odcieniu chociaz zdarzaja sie cieple refleksy.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona
czerwień, brzoskwinia czy koral?

Jasny rozowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuje sie w czerwonym, czarnym (przede wszystkim), zlotym i niebieskim. Na pewno nie pasuje mi srebny i szary.


Jaki ksztalt ma moja twarz, bo ja nie mam pojecia, jakos nie potrafie okreslic. I w jaki sposob ja modelowac??

Bede wdzieczna za dalsze porady.
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.