Silne dziewczyny. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 22:09   #61
iwonka72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Silne dziewczyny.

tak o taki ciężarek chodzi
iwonka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 19:11   #62
Shitty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: Silne dziewczyny.

to ile ty masz w bicepsie iwonka70?
Shitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 00:31   #63
prezydent10
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 50
Dot.: Silne dziewczyny.

[QUOTE=marsi11;17887748]ja mam mega silne łapy choć drobne w budowie





Edytowane przez prezydent10
Czas edycji: 2011-01-17 o 20:17
prezydent10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 19:02   #64
Shitty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: Silne dziewczyny.

prezydent10, a na rękę się z nią siłowałeś? Jeżeli tak to jaki wynik?

Mi się wydaję że dziewczyny mają silniejsze uda, porównując normalnego chłopaka i dziewczynę, którzy tyle samo ćwiczą to raczej dziewczyny mają silniejsze uda, to nawet widać, większość ma "grubsze".
Shitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 19:10   #65
prezydent10
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 50
Dot.: Silne dziewczyny.

duże znaczenie ma genetyka, żeby "zapracować" na takie mięśnie ud musiałbym przez parę lat nie wychodzić z siłowni, przyrost mięśni u kobiet jest szybszy mimo, że są one mniejsze niż u ćwiczącego faceta

Edytowane przez prezydent10
Czas edycji: 2011-01-17 o 20:17
prezydent10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 17:18   #66
Shitty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: Silne dziewczyny.

To musi mieć niezłe miesnie...
Shitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 17:54   #67
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Silne dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez prezydent10 Pokaż wiadomość
często się siłujemy - zwykle przegrywam niestety,
zgadzam się, że duże znaczenie ma genetyka, żeby "zapracować" na takie mięśnie ud musiałbym przez parę lat nie wychodzić z siłowni, przyrost mięśni u kobiet jest szybszy mimo, że są one mniejsze niż u ćwiczącego faceta
Bzdury gadasz Fizjologicznie kobiety sa w gorszej pozycji jesli chodzi o przyrost miesni, nie na odwrot.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 18:26   #68
Shitty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: Silne dziewczyny.

Czy ja wiem, jezeli chodzi o przedzial wiekowy 15-20/18 to większość dziewczyn ma raczej większe np mięśnie ud niż taki normalny, niećwiczący zbytnio chłopak, wynika to z tego że dziewczyny muszą nosić ciążę i potrzebują silnych nóg, tak słyszałem

Edytowane przez Shitty
Czas edycji: 2010-06-28 o 18:39
Shitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 18:44   #69
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Silne dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez Shitty Pokaż wiadomość
Czy ja wiem, jezeli chodzi o przedzial wiekowy 15-20/18 to większość dziewczyn ma raczej większe np mięśnie ud niż taki normalny, niećwiczący zbytnio chłopak, wynika to z tego że dziewczyny muszą nosić ciążę i potrzebują silnych nóg
??? co za bujda na resorach.

Nie wpadłaś na to, że kobiety mają szersze miednice (więc kości udowe nachylone pod innym kątem niż u mężczyzn), a tkanka tłuszczowa w pierwszej kolejności odkłada się najpierw na biodrach i udach? Kobiece uda to w większości tłuszcz, a każdy "mięsień" jest optycznie powiększany przez od kilkunastu do kilkudziesięciu mm podskórnej tkanki tłuszczowej (ile to daje w obwodzie!!!!). Kobiety, niestety, mają genetycznie zaprogramowane odkładanie kalorii na później. No i dziewczyny statystycznie szybciej dojrzewają, tj. szybciej stają się kobietami (a więc i zyskują kobiecą sylwetkę) niż chłopcy mężczyznami z rozwiniętymi dzięki testosteronowi mięśniami. Dlatego porównywanie obu płci w wieku dojrzewania jest bzdurą i sugerowanie na tej podstawie, że kobiety są bardziej umięśnione (czy nie czujesz, jak to absurdalnie brzmi???) jest jakąś kolosalną pomyłką.

A tłumaczenie tych rzekomych mięśni ciążą.... Anorektyczki nie mają prawie mięśni, a jakoś chodzą.... Do poruszania się (także w czasie ciąży) nie trzeba mieć wcale tak dużo tkanki mięśniowej.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/

Edytowane przez annan_
Czas edycji: 2010-06-28 o 18:46
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:16   #70
prezydent10
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 50
Dot.: Silne dziewczyny.

strasznie nie lubię tych naukowych wywodów bo zabierają tak z 30% przyjemności oglądania kobiecego uda - jakie by tam ono nie było fizjologicznie uwarunkowane...
prezydent10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 21:41   #71
Bitl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
Dot.: Silne dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez iwonka72 Pokaż wiadomość
Cześć. Myśle że siła u osób nie trenujacych zależy od genetyki i gęstości mieśni. Ja jestem silna baba po ojcu, nigdy nie trenowałam a mam spore naturalne mięśnie. Teraz mam 38 lat i ważę 59kg, a mój mąż 184 i waży 75kg. Wielokrotnie siłujemy się na ręke i on właściwie nie ma szans. Na 10 pojedynków ja wygrywam 9. On też nie ćwiczy, a ja mam większy biceps niż on, To jest słaby facet, ale siłowałam sie też z innymi i zdarzało mi się wygrywać nie raz nie dwa

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

ALe nie rozumiem jednej rzeczy. Może ktoś tu pomoże wytłumaczyc taka zagadkę. Znajomi przyjechali z synem 13 lat, bardzo wyrosnięty chłopak ok 56kg ćwiczący na siłowni, robiący z marszu 50 pompek umięsniony, biceps dwa razy większy od mojego. Siłowaliśmy się na ręce. Najpierw on położył mojego męża potem ja położyłam jego, ale jak spróbowaliśmy kto ile razy podniesie hantel 5kg to on pobił wszystkich podniósł 60 razy i miał jeszcze zapas ja tylko 40 razy. I tego nie rozumiem że wiecej razy podniósł skoro ja położyłam go na reke
Podniosłaś 5 kilogramowy hantel 40 razy? I twierdzisz , że to TYLKO?
Przed chwilą spróbowałem i udało mi się ostatkiem sił podnieść 41 . Czapka z głowy i szacun przed Tobą)
Chciałbym się z Tobą zmierzyć na rękę )
I ponawiam prośbę Shitty`ego !! Ile masz w bicepsie? Może wrzucisz to fotkę plizzz
Bitl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 15:06   #72
ZuZa911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domku;)
Wiadomości: 158
Dot.: Silne dziewczyny.

prezydent10 czy Twoja małżonka trenuje i bierze jakieś suplementy bo wygląda bardzo... hmm okazale. Jednak że może podnieść Ciebie (120 kg) to mimo wszystko aż się wierzyć nie chce... W jaki sposób Cię nosi ? Chyba nie na rękach...

Kurczę jak mnie tu dawno nie było
ZuZa911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 20:00   #73
prezydent10
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 50
Dot.: Silne dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez ZuZa911 Pokaż wiadomość
prezydent10 czy Twoja małżonka trenuje i bierze jakieś suplementy bo wygląda bardzo... hmm okazale. Jednak że może podnieść Ciebie (120 kg) to mimo wszystko aż się wierzyć nie chce... W jaki sposób Cię nosi ? Chyba nie na rękach...

Kurczę jak mnie tu dawno nie było
kiedys troche siłowni, ostatnio ....nordic walking....
prezydent10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 22:03   #74
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Silne dziewczyny.

[QUOTE=prezydent10;2022095 6]
Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
ja mam mega silne łapy choć drobne w budowie

siłowałam się na rękę nie tylko z facetami i jeszcze jakiś czas temu potrafiłam podnieść mojego małżona przy jego wadze 128 kg

dziś już tego nie robię bo mam nadwyrężony kręgosłup po ciąży a i mąż szczuplejszy o 15 ;-)


No brawo, moja małżonka też nosi mnie po pokoju i robi przysiady a ważę ponad 120 kg jest najsilniejszą kobietą jaką znam osobiście - waży 70 kg ale tak sobie myślę, że jej siła bierze się chyba gdzieś z ud - duże i bardzo twarde obwód pewnie ze 75cm. A że nie wymyślam to daje fotke. To chyba ma coś wspólnego ze środkiem ciężkości u kobiet - miednica/uda.
jakie dyspozycyjne zdjęcie
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 22:50   #75
grasyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Silne dziewczyny.

Skąd tu się uzbierała taka ilość silnych dziewczyn? Podziwiam podziwiam!
Ale czy choć jedna jest gotowa potwierdzić swoją siłę? Bo napisać można wszystko.
Niech się któraś sprawdzi tutaj: http://mag-da7.blog.onet.pl/
Ja niestety jestem za słaba...
grasyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 23:57   #76
agness27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Silne dziewczyny.

hej
też jestem ciekawa podnoszenia 40 razy hantli 5 kg. sama ćwiczę od kilku latek, ale chyba by mnie to przerosło....
agness27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 23:08   #77
hunki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 135
Dot.: Silne dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez prezydent10 Pokaż wiadomość
często się siłujemy - zwykle przegrywam niestety,
zgadzam się, że duże znaczenie ma genetyka, żeby "zapracować" na takie mięśnie ud musiałbym przez parę lat nie wychodzić z siłowni, przyrost mięśni u kobiet jest szybszy mimo, że są one mniejsze niż u ćwiczącego faceta
to Ty jesteś d..a nie facet trzeba być ostatnią miernotą,żeby przegrać z kobietą na ręke,no chyba,że się nie starasz po prostu... u kobiet przyrost mięśni jest szybszy???? bzdura!!!

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:53 ----------

Cytat:
Napisane przez iwonka72 Pokaż wiadomość
Cześć. Myśle że siła u osób nie trenujacych zależy od genetyki i gęstości mieśni. Ja jestem silna baba po ojcu, nigdy nie trenowałam a mam spore naturalne mięśnie. Teraz mam 38 lat i ważę 59kg, a mój mąż 184 i waży 75kg. Wielokrotnie siłujemy się na ręke i on właściwie nie ma szans. Na 10 pojedynków ja wygrywam 9. On też nie ćwiczy, a ja mam większy biceps niż on, To jest słaby facet, ale siłowałam sie też z innymi i zdarzało mi się wygrywać nie raz nie dwa

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

ALe nie rozumiem jednej rzeczy. Może ktoś tu pomoże wytłumaczyc taka zagadkę. Znajomi przyjechali z synem 13 lat, bardzo wyrosnięty chłopak ok 56kg ćwiczący na siłowni, robiący z marszu 50 pompek umięsniony, biceps dwa razy większy od mojego. Siłowaliśmy się na ręce. Najpierw on położył mojego męża potem ja położyłam jego, ale jak spróbowaliśmy kto ile razy podniesie hantel 5kg to on pobił wszystkich podniósł 60 razy i miał jeszcze zapas ja tylko 40 razy. I tego nie rozumiem że wiecej razy podniósł skoro ja położyłam go na reke
Iwonko może posiłujesz się ze mną? 13 lat i położył Twojego męża na rękę??? ale mimo wszystko Twój mąż wydaje mi się,że Ci po prostu pozwala wygrywać,nie zależy mu na wygranej,a może nawet przegrana sprawia mu przyjemność przy takiej masie,musial by być wyjatkową słabizną,żeby naprawdę przegrać z Toba i z tym 13-latkiem...... 5kg ciężarkiem to grubo ponad 100 bym pewnie zrobił...

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

ciekawy temat,ale wiadomo o tym,że mężczyzna jest znacznie silniejszy od kobiety,a te Panie które dzwigają wielkie ciężary takie jak np. Aneta Florczyk,to osiągaja takie wyniki tylko dlatego,że karmią sie męskimi hormonami,sterydami...

Edytowane przez hunki
Czas edycji: 2010-11-19 o 07:40
hunki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 19:29   #78
hunki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 135
Dot.: Silne dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez ZuZa911 Pokaż wiadomość
Hej teraz leci na eurosporcie podnoszenie ciężarów kobiet kat. do 53 kg.
Zobaczcie ile mała kobietka może podnieść...
kobiety podnoszące ciężary wcale nie sa takie silne,od pasa w górę sa słabsze od przecietnego faceta,tymbardziej te w niższych kategoriach wagowych,a to,że podnoszą tyle ile nietrenujący facet nie podniesie to dzięki technice i silnym nogom,te mają tylko przyznam silne,trójboistki są mocniejsze znacznie od ciężarówek
hunki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 21:11   #79
k2kar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Silne dziewczyny.

Do Iwonki 72. Z tym cięzarkiem to jest tak że przy dłuższym wysiłku pracują troche inne włókna mięśniowe tzw wolnokurczlie odpowiedzialne za wytrzymałość siłową. A przy siłowaniu się na ręke pracują włókna mięśniowe tzw szybkokurczliwe odpowiedzialne za siłę max. To jest tak jak z biegaczami sprinter nie ma szans w maratonie a maratończyk w sprincie. Jeden biegacz i drugi biegacz. Swoją drogą zazdroszcze Twojemu męzowi!
k2kar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 19:47   #80
hunki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 135
Dot.: Silne dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
No wlasnie o to chodzi, ze to jest regula. Mezczyzni sa wieksi, silniejsi i maja wiekszy % tkanki miesniowej niz kobiety jako regula. Na lekcji biologii ktos chyba przyspal ?
To silniejsze kobiety sa wyjatkiem.
Oczywiscie, np. dziewczyna trenujaca podnoszenie ciezarow bedzie silniejsza od chlopaka nic nie trenujacego, ale to wlasnie wyjatki.
znam dziewczynę kategori 53kg która trenuje cięzary z 11 lat i podrzuca maksymalnie 108 kg,a jak zapytałem jej o wyciskanie to rekord 5 razy 60kg przy podnoszeniu ciężarów najwazniejsza jest technika potem dynamika a na końcu siła,jak powiedział pewien ciężarowiec,dlatego dziewczyny trenujące ten sport wcale nie sa silniejsze od przeciętnych niećwiczących chłopaków,tylko od tych najsłabszych,tak jak pisałem co najwyżej nogi to faktycznie maja silniejsze bo to podstawa w tym sporcie,ale cała reszta słabsza...

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Shitty Pokaż wiadomość
prezydent10, a na rękę się z nią siłowałeś? Jeżeli tak to jaki wynik?

Mi się wydaję że dziewczyny mają silniejsze uda, porównując normalnego chłopaka i dziewczynę, którzy tyle samo ćwiczą to raczej dziewczyny mają silniejsze uda, to nawet widać, większość ma "grubsze".
bzdury,poza tym grubsze nie znaczy silniejsze rekord mężczyzn w przysiadzie jest dużo większy niz kobiet
hunki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 21:12   #81
Krystek19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Exclamation Siła dziewczyny

Hey, mam pytanie do silnych i wysportowanych dziewczyn. Siłowałyście się kiedyś z chłopakami, starszymi, młodszymi? Albo podnosiliście ich, wygrywaliście w jakimś sporcie siłowym? Dałybyście radę podnieść 55kg chłopaka np? Chwalcie się, Pozdro
Krystek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 21:51   #82
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Siła dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Krystek19 Pokaż wiadomość
Hey, mam pytanie do silnych i wysportowanych dziewczyn. Siłowałyście się kiedyś z chłopakami, starszymi, młodszymi? Albo podnosiliście ich, wygrywaliście w jakimś sporcie siłowym? Dałybyście radę podnieść 55kg chłopaka np? Chwalcie się, Pozdro
Podrzutem czy w rwaniu? 55 kilo to jak dorodna siatka z biedronki, więc dźwigam letko. Podniosę za dupę i przestawię jakieś 80 kilo żywej wagi, tylko nie wiem, na cóż mi ta umiejętność
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 22:20   #83
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Siła dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Krystek19 Pokaż wiadomość
Hey, mam pytanie do silnych i wysportowanych dziewczyn. Siłowałyście się kiedyś z chłopakami, starszymi, młodszymi? Albo podnosiliście ich, wygrywaliście w jakimś sporcie siłowym? Dałybyście radę podnieść 55kg chłopaka np? Chwalcie się, Pozdro
A co rozumiesz przez siłowanie się? Jeśli na rękę, to żadna zabawa jak się większość kładzie
Mąż waży jakieś 85 kg i daję radę go podnieść, przy odrobinie techniki to nie jest żaden wyczyn dla przeciętnej kobiety.
55 kg to chyba jeszcze podstawówka?

Jeśli chodzi o rywalizację, to rywalizuję sama ze sobą. Z chłopakami rywalizowałam dwadzieściaparę lat temu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 13:40   #84
Brodson
Przyczajenie
 
Avatar Brodson
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Siła dziewczyny

A po co z nimi rywalizować. Ich trzeba zdominować


Znalazłam ostatnio wypozyczalnia samochodow luksusowych warszawa . Jak komuś byłby potrzebny fajny samochód.

Edytowane przez Brodson
Czas edycji: 2013-08-26 o 17:00
Brodson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 10:41   #85
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Siła dziewczyny

Ludzi nie noszę-niech sami chodzą. Z żywych istot noszę tylko kota, 6 kg.

Ale taki regał z IKEI to spokojnie jedną rączką.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 15:30   #86
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Siła dziewczyny

Ale z was dziewczyny siłacze, ja ledwie 20kg uniosę, a co dopiero 50
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 15:44   #87
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Siła dziewczyny

20 kg to waży moja jedna torba z zakupami spożywczymi i młodsza córka

Jakbym poszła z Tobą na siłownię to i 40 kg byś podniosła
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 12:32   #88
Krystek19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Lightbulb Dot.: Siła dziewczyny

LusiuPlotkaro napewno podniesiesz chłopakat ważącegn więcej niż 20 kg
Krystek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 19:37   #89
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Siła dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Krystek19 Pokaż wiadomość
LusiuPlotkaro napewno podniesiesz chłopakat ważącegn więcej niż 20 kg
Taa miłość udźwignie wszystko, żeby tylko było co dźwigać
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 20:24   #90
Krystek19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Red face silne dziewczyny

Hey, chciałbym poznać silne i wysportowane dziewczyny ?
Krystek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-13 23:34:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.