66 procent sklep - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-30, 19:21   #61
Tiramisu30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: 66 procent sklep

Cytat:
Napisane przez agau86 Pokaż wiadomość
ja zamówienie dokonałam 12.09 i nadal nic nie mama a w statucie wysyłki jest "zakończono". W myśl ich regulaminu minęła 30 dni i paczkę powinnam dostać (nawet z podróbkami). Rozważam aby iść dowiedzieć sie u RP co z tym fantem zrobić ale podejrzewam ze przy 100 zł to jest za mała szkodliwość. Ale gdyby osób było więcej moze dałoby radę z nimi cos zrobic. Nienawidzę p.... oszustów trzeba tepic jak karaluchy... co Wy na to dziewczyny???
Ja zamówiłam 11.10, w statusie nadal 'przetwarzam' i powiem szczerze że zaczynam się coraz bardziej denerwować. Poczekam jeszcze tydzień jeśli nic się nie zmieni trzeba będzie coś z tym zrobić! Tylko gdzie? Dodam że póki co jestem stratna 450 zł.....
Tiramisu30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 21:53   #62
Sasza331
Przyczajenie
 
Avatar Sasza331
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 15
Dot.: 66 procent sklep

Cytat:
Napisane przez agau86 Pokaż wiadomość
ja zamówienie dokonałam 12.09 i nadal nic nie mama a w statucie wysyłki jest "zakończono". W myśl ich regulaminu minęła 30 dni i paczkę powinnam dostać (nawet z podróbkami). Rozważam aby iść dowiedzieć sie u RP co z tym fantem zrobić ale podejrzewam ze przy 100 zł to jest za mała szkodliwość. Ale gdyby osób było więcej moze dałoby radę z nimi cos zrobic. Nienawidzę p.... oszustów trzeba tepic jak karaluchy... co Wy na to dziewczyny???

Moje zamówienie odnotowano na stronie z datą 7.10, także jeszcze mają chwilę czasu.. Maila zwrotnego W KOŃCU dostałam, po dość niemiłym z mojej strony ponagleniu.. także być może po tych 30 dniach faktycznie zaloguję się na stronę wymienioną gdzieś wyżej.. skoro paczki dochodzą do poszczególnych osób, to Policja tu niewiele zdziała.. Jedyna nadzieja, że 'reklama' N. Siwiec daje jakąś minimalną gwarancję, że ktoś się tym sklepem w ogóle zajmuje i nie znikną za miesiąc i słuch po nich zaginie..
Sasza331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 23:07   #63
amarantus77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: 66 procent sklep

witam,
dziś otrzymałam paczkę....z chin.czekałam na nią miesiąc,ale jest.kurtka abercrombie,trochę mało puchu jak na puchową,ogólnie wykonanie kurtki zostawia wiele do życzenia,ale nie ma tragedii...
amarantus77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 11:25   #64
madeinpolska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 70
Dot.: 66 procent sklep

Cytat:
Napisane przez jatonia Pokaż wiadomość
na wszystkich ciuchach A&F jest made in wietnam, nigdzie nie ma made in china, jeśli chodzi o fabryki w chinach to A&F ich tam nie ma , a jesli chodzi o produkty 2 i 3 sortu czyli tzw ze skaza to w przypadku ubrań nie istnieją, nie są nawet wypuszczane z fabryk tylko na miejscu niszczone. wiem co mowie tym się zajmuję i pracuję w branży odzieżowej, 5 razy do roku latamy kontrolować szwalnie na całym świecie! więc nie wierzcie w te bzdury!!!!
Hm nie chcę się kłócić, ale rzeczy, które ja mam z A&F pochodzą prosto ze sklepu w USA - nie zamawiałam ich na allegro ani nigdzie indziej, mam rodzinę w Stanach i ubrania zamawiam sobie przez stronę A&F, wysyłają to do moich dziadków w USA a oni odsyłają mi to do Polski i na tych ubraniach jest made in china, więc nie sądzę, żeby na stronie a&f były podróbki Co do 2 i 3 sortu to nie wiem, tak tylko napisałam, jeśli masz takie doświadczenie jakie mówisz to faktycznie masz pewnie rację, ale co do fabryki a&f to się nie zgodzę
__________________


'bo wiesz słońce z deszczem wywołuje tęczę'



madeinpolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 14:30   #65
irek47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: 66 procent sklep

hey
Dzis otrzymalem paczke po 40 dniach od zamowienia, numer jakis tam dostalem 2 tygodnie temu. kupilem kurtke aber za 99, oryginalnosc watpliwa od kurtki na stronie aber rozni sie wlasciwie niezauwazalnymi szczegolami, wykonanie solidne nie mozna sie do jakosci przyczepic, jak za 99zl to spoko kurtka innej taniej chyba bym nie kupil no name. W sklepie aber 98 funtow czyli jakies 500zl. Kurtka fajna ale nie oryginalna.
irek47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 19:53   #66
irek47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: 66 procent sklep

po 40 dniach otrzymalem kurtke aber, 2 tygodnie po otrzymaniu numeru jakiegos tam niby tracking.
irek47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 02:28   #67
emi58a
Rozeznanie
 
Avatar emi58a
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Swords/IE
Wiadomości: 668
Dot.: 66 procent sklep

Ja rowniez zamowilam buty UGG ze sklepu 66 procent.Dzis wplacilam kase na konto Japan Style i to co tutaj czytam to jestem bardzo zdziwiona..Kurcze!!! jaka to szkoda , ze ja tu nie weszlam na to forum wczoraj....Bylabym napewno madrzejsza i nie kupilabym tych butow.No ale nic ...stalo sie.Mam nadzieje ,
ze buty dojda,a czy podrobki czy nie to zobaczymy....Mam w domu kilka par butow oryginalnych , zamawianych z USA(made in china)wiec dokladnie sprawdze i Wam napisze.
Za najbardziej oryginalne uwazam jednak buty UGG Australia kupowane i produkowane w Australii!
Pozdrawiam.
emi58a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-01, 10:24   #68
anielica121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: 66 procent sklep

a czy można prosić zdjęcia kurtek które dostałyście ?
anielica121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 11:06   #69
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: 66 procent sklep

Cytat:
Napisane przez emi58a Pokaż wiadomość
Ja rowniez zamowilam buty UGG ze sklepu 66 procent.Dzis wplacilam kase na konto Japan Style i to co tutaj czytam to jestem bardzo zdziwiona..Kurcze!!! jaka to szkoda , ze ja tu nie weszlam na to forum wczoraj....Bylabym napewno madrzejsza i nie kupilabym tych butow.No ale nic ...stalo sie.Mam nadzieje ,
ze buty dojda,a czy podrobki czy nie to zobaczymy....Mam w domu kilka par butow oryginalnych , zamawianych z USA(made in china)wiec dokladnie sprawdze i Wam napisze.
Za najbardziej oryginalne uwazam jednak buty UGG Australia kupowane i produkowane w Australii!
Pozdrawiam.
Nie ma czegos takiego jak najbardziej oryginalne.
Cos jest podrobka albo nia nie jest.
Wszystkie oryginalne buty UGG Australia sa produkowane w Chinach.
Co nie znaczy, ze wszystkie buty typu UGG wyprodukowane w Chinach, sa oryginalne.

Na oficjalnej stronie UGG jest dostepna lista autoryzowanych sklepow.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 14:40   #70
irek47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: 66 procent sklep

Cytat:
Napisane przez anielica121 Pokaż wiadomość
a czy można prosić zdjęcia kurtek które dostałyście ?
tak pozniej wrzuce fotki, kurtka jest wykonana bardzo dobrze ale raczej nie jest oryginalna, porownywalem ze sklepowa to sa drobne roznice, bardzo male ale jednak.
irek47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 15:49   #71
emi58a
Rozeznanie
 
Avatar emi58a
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Swords/IE
Wiadomości: 668
Dot.: 66 procent sklep

Nie zgodze sie z tym absolutnie!!!Ale kazdy ma prawo sie wypowiedziec na forum i wyrazic swoje zdanie.Oryginalne buty UGG Australia ze znaczkiem Australian Made!!!:
http://www.uggaustralianmade.com.au/
http://www.australianuggboots.com.au...FZSQ4QodSGkAkg

Zreszta sama nazwa wskazuje!!! UGG AUSTRALIA!!!

Sama kupuje Ugg w USA a produkowane w Chinach,ale tylko dlatego , ze w australijskich butach ciezko jest dopasowac rozmiar do numeracji europejskiej!!!
Prosze:-kolejne buty UGG AUSTRALIA oryginalne produkowane w Australii a nie w Chinach!!!
http://stores.ebay.ie/homeechannel?_trksid=p4340.l2563
Pozdrawiam.

Edytowane przez emi58a
Czas edycji: 2012-11-01 o 16:06
emi58a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-01, 16:54   #72
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: 66 procent sklep

Niejasno sie wyrazilam... przepraszam,
UGG Australia (made in China) i UGG Australian Made to dwie rozne marki/firmy
http://www.uggaustralianmade.com.au/..._ugg_australia

Ale wiekszosc podrobek na rynku, to podrobki wlasnie tych pierwszych UGG Australia (http://www.uggaustralia.com)

chodzilo mi o to ze fakt iz UGG Australia sa produkowane w Chinach, nie znaczy, ze wszystkie buty tego typu produkowane w Chinach sa oryginalne...

66procent sprzedaje podrobki butow UGG Australia nie butow UGG Australian Made...

Edytowane przez 201804200952
Czas edycji: 2012-11-01 o 17:00
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 17:29   #73
emi58a
Rozeznanie
 
Avatar emi58a
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Swords/IE
Wiadomości: 668
Dot.: 66 procent sklep

No wlasnie.I teraz jak najbardziej sie zgodze.
Ja zamowilam buty najprowdopodobniej podrabiane,chociaz wcale moze tak nie byc.Pozyjemy,zobaczymy.
I tutaj jeszcze tak dla formalnosci:
http://downunderuggboots.com.au/info/the-deckers-story/

Pozdrawiam.

Edytowane przez emi58a
Czas edycji: 2012-11-01 o 17:44
emi58a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 18:04   #74
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: 66 procent sklep

Cytat:
Napisane przez emi58a Pokaż wiadomość
No wlasnie.I teraz jak najbardziej sie zgodze.
Ja zamowilam buty najprowdopodobniej podrabiane,chociaz wcale moze tak nie byc.Pozyjemy,zobaczymy.
I tutaj jeszcze tak dla formalnosci:
http://downunderuggboots.com.au/info/the-deckers-story/

Pozdrawiam.
Znam, znam te historie UGG

Pomijajac dyskusje kto byl "pierwszy" i gdzie jest produkowany...

Chodzilo mi o to, ze wszystkie buty UGG® Australia sa produkowane w Chinach i to ich podrobki dominuja w internecie.

Teraz to juz sie powtarzam... Pozdrawiam!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 19:37   #75
brabus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8
Dot.: 66 procent sklep

Cytat:
Napisane przez irek47 Pokaż wiadomość
po 40 dniach otrzymalem kurtke aber, 2 tygodnie po otrzymaniu numeru jakiegos tam niby tracking.
Czy mógłbyś wrzucić jakies fotki tej kurteczki???
Z góry wielkie dzięki.. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Tak czytam i czytam wypowiedzi forumowiczów owego forum i zastanawiam się czy są jakieś sklepy internetowe na których można kupić bezpiecznie oryginalne markowe ubrania i to bez cienia obawy że będą podróby?????
A jeśli znacie takie strony to bardzo proszę o linki
brabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 23:53   #76
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
zalezy jakie marki. perhaps me. asos. sa sprawdzone przeze mnie. czaje sie wyprobowac zalando.pl bo to duzy niemiecki sklep ktory juz jest troche na rynku..ale poczekam na wiecej opinii.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 13:17   #77
er1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: 66 procent sklep

Ja zamówiłam towar 08.10.2012 i cisza Dzwoniłam do nich na infolinię i podobno wszystko jest ok, jednak szczerze w to wątpię. Najgorsze jest to, że na przesyłkę trzeba czekać 30 dni roboczych tzn. półtora miesiąca, zamówioną kurtkę będę nosiła wiosną o ile wyrobią się i z tym terminem....Brak słów
er1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 09:40   #78
BostonAve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: 66 procent sklep

Cytat:
Napisane przez jatonia Pokaż wiadomość
na wszystkich ciuchach A&F jest made in wietnam, nigdzie nie ma made in china, jeśli chodzi o fabryki w chinach to A&F ich tam nie ma , a jesli chodzi o produkty 2 i 3 sortu czyli tzw ze skaza to w przypadku ubrań nie istnieją, nie są nawet wypuszczane z fabryk tylko na miejscu niszczone. wiem co mowie tym się zajmuję i pracuję w branży odzieżowej, 5 razy do roku latamy kontrolować szwalnie na całym świecie! więc nie wierzcie w te bzdury!!!!
Szanowna Pani,

Pisze Pani bzdury. Tak sie sklada, ze mieszkam w USA (MA) i kupuje duzo z A&F, Hollistera czy tez GH. Wlasnie przed chwila specjalnie sprawdzilam ostatnie przesylki ktore przyszly i ciuchy są MADE IN CHINA (bluzki meskie, t-shirty), MADE IN INDIA (sukienka i top). Nadto na metkach wystepuje jeszcze MADE IN CAMBOGA, MADE IN VIETNAM, MADE IN PERU etc. Wiec prosze nie pisac bzdur. Moze lata Pani nie po tych szwalniach, po których trzeba. Nadmienie jeszcze ze w moim przypadku wszelkie przesylki z w/w firm jako pierwszy punkt spedycji zaliczaja GROVE CITY, OH, wiec domniemam ze tam jest magazyn dla wschodnich USA. PS. Służe wieloma rachunkami z ostatniego roku.
BostonAve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 11:04   #79
bella22
Rozeznanie
 
Avatar bella22
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 908
Dot.: 66 procent sklep

Dla zainteresowanych o serwisie 66procent.pl :

http://pieniadze.gazeta.pl/Kupujemy/...kazje_czy.html
bella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-03, 19:28   #80
anilorak2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: 66 procent sklep

Witam Dziewczyny!!!

Specjalnie się zarejestrowałam w tym momencie, żeby też tu napisać o 66procent.pl - zamówiłam kurtkę Abercrombie 15 października 2012,
do tej pory tj. 3 listopada nie otrzymałam kurtki - wpłata 240zł...

wczoraj dostałam takiego maila:

Drogi użytkowniku, dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Przesyłka została już do pani wsylana.

Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie sklepu 66Procent, czas oczekiwania na zamówiony produkt wynosi ok. 14-30 dni roboczych (od poniedziałku do piątku) od momentu zaksięgowania wpłaty. Przesyłka nadawana jest z zagranicy, w zależności od producenta, z różnych krajów.



- Pozdrawiamy, 66Procent


JAK TYLKO - MAM WIELKĄ NADZIEJĘ - DOSTANĘ KURTKĘ TO WRZUCĘ OCZYWIŚCIE ZDJĘCIA - Was proszę o to samo... ja mam nadzieję, że nie straciłam tych pieniędzy....
anilorak2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 22:56   #81
Karola8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 14
Dot.: 66 procent sklep

Cytat:
Napisane przez madeinpolska Pokaż wiadomość
Hm nie chcę się kłócić, ale rzeczy, które ja mam z A&F pochodzą prosto ze sklepu w USA - nie zamawiałam ich na allegro ani nigdzie indziej, mam rodzinę w Stanach i ubrania zamawiam sobie przez stronę A&F, wysyłają to do moich dziadków w USA a oni odsyłają mi to do Polski i na tych ubraniach jest made in china, więc nie sądzę, żeby na stronie a&f były podróbki Co do 2 i 3 sortu to nie wiem, tak tylko napisałam, jeśli masz takie doświadczenie jakie mówisz to faktycznie masz pewnie rację, ale co do fabryki a&f to się nie zgodzę
Dokładnie tak. A&F ma fabryki rozsiane po całym świecie. Mam kilka ciuchów kupionych na ich stronie internetowej oraz w sklepie stacjonarnym i praktycznie każda rzecz jest wyprodukowane gdzieś indziej: Wietnam, Kambodża, Brazylia i także właśnie Chiny. Więc muszą mieć tam jakąś fabrykę.
Karola8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 23:09   #82
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: 66 procent sklep

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
zalezy jakie marki. perhaps me. asos. sa sprawdzone przeze mnie. czaje sie wyprobowac zalando.pl bo to duzy niemiecki sklep ktory juz jest troche na rynku..ale poczekam na wiecej opinii.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
szczerze polecam Zalando! zamawiałam tam kilka razy ubrania i buty dla córki i jestem zadowolona. Jakość świetna, ale ceny też do najniższych tam nie należą.
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 07:09   #83
BostonAve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: 66 procent sklep

Cytat:
Napisane przez jatonia Pokaż wiadomość
na wszystkich ciuchach A&F jest made in wietnam, nigdzie nie ma made in china, jeśli chodzi o fabryki w chinach to A&F ich tam nie ma , a jesli chodzi o produkty 2 i 3 sortu czyli tzw ze skaza to w przypadku ubrań nie istnieją, nie są nawet wypuszczane z fabryk tylko na miejscu niszczone. wiem co mowie tym się zajmuję i pracuję w branży odzieżowej, 5 razy do roku latamy kontrolować szwalnie na całym świecie! więc nie wierzcie w te bzdury!!!!
Szanowna Pani,

Nie jest prawdą to co Pani pisze. Tak sie sklada, ze mieszkam w USA (MA) i kupuje duzo z A&F, Hollistera. Wlasnie przed chwila specjalnie sprawdzilam ostatnie przesylki ktore przyszly i ciuchy są MADE IN CHINA (bluzki meskie, t-shirty), MADE IN INDIA (sukienka i top). Nadto na metkach wystepuje jeszcze MADE IN CAMBOGA, MADE IN VIETNAM, MADE IN PERU etc. Wiec prosze nie wprowadzac forumowiczek w bląd. Moze lata Pani nie po tych szwalniach, po których trzeba. Nadmienie jeszcze ze w moim przypadku wszelkie przesylki z w/w firm jako pierwszy punkt spedycji zaliczaja GROVE CITY, OH, wiec domniemam ze tam jest magazyn dla wschodnich USA. PS. Służe wieloma rachunkami z ostatniego roku.
BostonAve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 10:40   #84
manhattan89
Raczkowanie
 
Avatar manhattan89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: 66 procent sklep

Czytam od kilku dni rozne fora o 66procent i nikogo nie urażając ale naprawde nie ma możliwości kupienia oferowanych rzeczach w takich cenach ani nie ma możliwości alby coś na wychodzilo z magazynu do nie autoryzowanych sklepow. Czesto jestem w USA gdzie jak widomo jest najtaniej. Oryginalne a tanie rzeczy mozna kupic w takich sklepach jak century21 marshalls czy daffys ale tam są rzeczy ze starych kolekcji i czesto pojedyncze sztuki, wiec jest mozliwosc kupienia czegos calvina kleina za 20-25% oryginalnej ceny i są to rzeczy z takich tanszych kolekcji. Buty ugg kosztuja w stanach gdzies 200$ na Europe ceny są ponad 200 euro w takich sklepach jak podalam mozna kupic powiedzmy za ok. 100 dolarow ale np tych par jest 5 w calym sklepie i to np. jednego koloru. Więc za cene mniejsza niz 200zl nie kupisz UGG czy czegokolwiek innego. Nie ma mozliwosci zeby mieli nieskonczona ilosc rozmarow i modeli i kolorow. nie dajcie sie nabierac! jesli dostaniecie te podrobki to rozpadna sie po pierwszym uzytkowaniu mimo ze np beda wygladaly swietnie. Ja wole kupic cos na co mnie stac a nie szukac takich "nierealnych" promocji tylko dlatego ze chce sie lansowac markowymi rzeczami.
manhattan89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 18:25   #85
martynozord
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6
Dot.: 66 procent sklep

Pisałąm wielokortonie z pytaniami na stronie 66 procent, otóż dowiedziałąm się że czas oczekiwania na przesyłkę to 14-30dni, ponieważ rzeczy z tej strony są wysyłane bezpośrednio z magazynów producentów. Zainteresowałam się niską ceną UGG i zapytałąm czy to są oryginalne, no to zapewniono, że są oryginalne. No i teraz jak w to wierzyć? Ta cena kusząca no ale ciekawe jak z jakością. Widziałąm, że jedna z forumowiczek kupiła te buty i dostałą, czy one dobrze się noszą czy jak jakieś takie podróbki ?
martynozord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 22:53   #86
mrcys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Smile Dot.: 66 procent sklep

Cytat:
Napisane przez martynozord Pokaż wiadomość
Pisałąm wielokortonie z pytaniami na stronie 66 procent, otóż dowiedziałąm się że czas oczekiwania na przesyłkę to 14-30dni, ponieważ rzeczy z tej strony są wysyłane bezpośrednio z magazynów producentów. Zainteresowałam się niską ceną UGG i zapytałąm czy to są oryginalne, no to zapewniono, że są oryginalne. No i teraz jak w to wierzyć? Ta cena kusząca no ale ciekawe jak z jakością. Widziałąm, że jedna z forumowiczek kupiła te buty i dostałą, czy one dobrze się noszą czy jak jakieś takie podróbki ?
W tej cenie UGG na pewno nie będzie orginalne , można jedynie liczyć na dobre fałszerstwo
Mówisz kusząca cena , a jak z jakością jakość kosztuje taka prawda . Na rynku jest bardzo wiele fake UGG , niektóre są dobrze wykonane .
Tu zamieszczę link jak odróżnić orginały http://www.youtube.com/watch?v=gkItp...feature=fvwrel
mrcys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 17:54   #87
darekxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: 66 procent sklep

właśnie dostałem koszulę A&F-podróba.mam ich kilka więc mam porównanie.tego się spodziewałem ale chciałem się przekonać więc zamówiłem tylko koszulę na wybadanie,a nóż się uda?.czekałem ok 40 dni.
darekxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 18:17   #88
Kangal73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: 66 procent sklep

Witam.
Zamówilem u nich 2 kurtki i niestety czas na doręczenie minął i kurtek BRAK nic nie przyszło. Teraz kierują mnie bez rzadnego zdziwienia do działu reklamacji ale juz tylko mailowo. Nie wiedzą kto sie reklamacjami zajmuje i jakie sa procedury!!!!!!! Brak przesłanek aby traktować ich jako podmiot handlowy. Brak siedziby w Polsce i brak doręczanych przesylek!!!!

Proszę o podzielenie informacją jak u was którzy cos na 66procent.pl cos kupili.
Kangal73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 18:24   #89
Kangal73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: 66 procent sklep

Do mnie przesyłki a bylo ich 5 nie dotarły !!!!! Po okresie 30 dni roboczych zaczeli mnie kierowac do działu reklamacji ale tylko mailowo !!!! Brak numeru telefonu i adresu !!!! Koszmar !!!! Radze założyć pozew zbiorowy!!!
Teraz bedą rozstrzygali reklamację z 3 miesiące a potem pewnie znikną
Piszcie o swoich doświadczeniach!!!
Kangal73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 18:29   #90
Sasza331
Przyczajenie
 
Avatar Sasza331
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 15
Dot.: 66 procent sklep

Wszystkie osoby, które 'czekały ok 40 dni' - czekały na numer, czy na dotarcie paczki? Bo ja rozumiem z tych wypowiedzi, że po 40 dniach w/w osoby już paczkę otrzymały.
U mnie mija 36 dni i nie mam nawet wiadomości z numerem przesyłki, a oczywiście nikt na maile nadal nie odpowiada.
Pozdrawiam.

@ Edit
Odpowiedź otrzymałam: 'Z TEGO, CO WIDZĘ, to otrzymała pani odpowiedź na każdego maila wysłanego do nas. Faktycznie nie otrzymała pani numeru przesyłki. JEŚLI GO OTRZYMAMY skierujemy do pani.'

Po 36 dniach. Kpina.

Edytowane przez Sasza331
Czas edycji: 2012-11-05 o 21:04
Sasza331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.