Trencz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-27, 16:52   #1
KiiNguuSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 71

Trencz


Hej dziewczyny chciała bym sie was poradzić . Mój stary trencz niestety jest już na mnie za wąski w barkach reszta leży ok. Chciałam kupić nowy ale nic nie mogę znaleźć bo 38 dobre w barkach a reszta wisi a 36 ładnie leży ale w barkach za wąski.Inspirowana zdjęciem nr 1 postanowiłam ze może spróbuje przerobić mój stary płaszcz (zdjęci 2)

Oczywiście mam zaufana krawcowa która na pewno mi postara się pomóc na tyle na ile to jest możliwe.Ale mam też kilka pytań do was . Zaznaczę że przeróbka nie będzie na pewno tak jak na zdjęciu z insp. bo chodzi mi o poszerzenie w barka a nie naszycie wiec myślałam o czymś w rodzaju trójkąta ale nie wiem jak wam to wytłumaczyć :P . Tylko nie wiem z jakiego materiału to zrobić?? Myślałam o jakimś skóropodobnym tworzywie w odcieniu czekolady i brązu i żeby to sie tak nie rzucało w oczy to jeszcze moze "obwódki" kieszeni zrobić w takim kolorze i pasek No i nie wiem co z pagonami czy zostawić czy zlikwidować ( oczywiście musiały by przechodzić przez ten naszyty materiał)tylko boje sie że może być tego za dużo....
A to moja wizja w dużym uproszczeniu :P (zjecie 3)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc8005.jpg (209,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bezowy-plaszcz-trencz-new-yorker.jpg (35,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bezowy-plaszcz-tw-yorker.jpg (36,2 KB, 58 załadowań)
KiiNguuSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 17:21   #2
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Trencz

Cytat:
Napisane przez KiiNguuSIA Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chciała bym sie was poradzić . Mój stary trencz niestety jest już na mnie za wąski w barkach reszta leży ok. Chciałam kupić nowy ale nic nie mogę znaleźć bo 38 dobre w barkach a reszta wisi a 36 ładnie leży ale w barkach za wąski.Inspirowana zdjęciem nr 1 postanowiłam ze może spróbuje przerobić mój stary płaszcz (zdjęci 2)

Oczywiście mam zaufana krawcowa która na pewno mi postara się pomóc na tyle na ile to jest możliwe.Ale mam też kilka pytań do was . Zaznaczę że przeróbka nie będzie na pewno tak jak na zdjęciu z insp. bo chodzi mi o poszerzenie w barka a nie naszycie wiec myślałam o czymś w rodzaju trójkąta ale nie wiem jak wam to wytłumaczyć :P . Tylko nie wiem z jakiego materiału to zrobić?? Myślałam o jakimś skóropodobnym tworzywie w odcieniu czekolady i brązu i żeby to sie tak nie rzucało w oczy to jeszcze moze "obwódki" kieszeni zrobić w takim kolorze i pasek No i nie wiem co z pagonami czy zostawić czy zlikwidować ( oczywiście musiały by przechodzić przez ten naszyty materiał)tylko boje sie że może być tego za dużo....
A to moja wizja w dużym uproszczeniu :P (zjecie 3)
Moim zdaniem wyglądać to będzie bardzo fajnie - jeszcze fajniej niż w wersji przed najprawdopodobniej. Musisz tylko zapytać krawcowej bo to ona zna się na tym najlepiej czy te trójkąty dobrze spełnią swoją funkcję - czy nie będzie się gdzieś np. marszczył materiał itd.
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 17:23   #3
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Trencz

pomysł niezły, ale w ten sposób poszerzy ci się tylko w ramionach a w plecach może nadal być ciasny
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 17:44   #4
KiiNguuSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 71
Dot.: Trencz

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
pomysł niezły, ale w ten sposób poszerzy ci się tylko w ramionach a w plecach może nadal być ciasny
Właśnie chcę to skonsultować z krawcową
KiiNguuSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.