zej¶cie z blondu do bia³ych w³osów - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-08-29, 21:09   #1
AdaiBambi
Raczkowanie
 
Avatar AdaiBambi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Anglia Leicester
Wiadomo¶ci: 70

zej¶cie z blondu do bia³ych w³osów


Podchodzi³am do tego ju¿ nie raz, ale za ka¿dym razem gdy wychodzi³ jak to moja mama nazywa³a "patologiczny rudy blond" rezygnowa³am i farbowa³am na ciemno.
Po prostu po zwyk³ym rozja¶niaczu moje w³osy by³y koloru albo jasno rudego, albo takiego truskawkowego blondu, na odrostach jasne na koñcach ciemniejsze, bardziej rude. Wiecie chyba o co mi chodzi, okropieñstwo jednym s³owem
Obecnie ostatnie moje farbowanie wygl±da³o tak:
By³ jako¶ luty zachcia³o mi siê znów tej platyny o której marzê od jaki¶ 2lat
Przeczyta³am o k±pielach rozja¶niaj±cych i tak te¿ zrobi³am z 2-3razy maj±c na g³owie farbowany jasny br±z.
Koloru mo¿ecie siê spodziewaæ. Posz³am to uratowaæ do fryzjerki, która zrobi³a parê pasemek i do widzenia, w³osy by³y dalej takie jak na pocz±tku. Mama umówi³a mnie do du¿o lepszego-ju¿ stylisty i postanowili¶my, ¿e zbli¿ymy siê do mojego naturalnego czyli taki ¶redni/ciemny blond. Kolor wyszed³ w³a¶nie taki by³ baaardzo ³adny u super naturalny, ale po miesi±cu kolor siê wyp³uka³ i by³ prawie jak przed tym zabiegiem u stylisty.
Poczeka³am jakie¶ jeszcze 2tygodnie i zaczê³y mnie denerwowaæ odrosty-to pach i kupi³am br±zow± szamponetkê ale tak± na 21myæ.
Wysz³a czarna, z prze¶witami i w jednym miejscu by³a czarna, w innym br±zowa a na czubku g³owy przez to, ¿e nie starczy³o by³ ten blond...
Dalej ju¿ nic nie robi³am, farba zmywa³a siê z dobre 3miesi±ce, jak nie 4. Dopiero teraz mo¿e wszystko siê ju¿ wyp³uka³o, ale od tamtego momentu ju¿ nic nie robi³am z w³osami czyli od oko³o po³owy marca.
W³osy wygl±daj± tak, odrosty maj± tak z 8-10cm. (na górze s± faktycznie ja¶niejsze jak widaæ na zdjêciu)

a kolor do którego chcê doj¶æ to:
AdaiBambi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-29, 23:35   #2
Ginger Cupcakes
Raczkowanie
 
Avatar Ginger Cupcakes
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomo¶ci: 163
GG do Ginger Cupcakes
Dot.: zej¶cie z blondu do bia³ych w³osów

rozja¶niacz profesjonalny z wod± 12% na pó³ godziny i modliæ siê ¿eby w³osów nie pokruszy³o. Dziewczyna na zdjêciu ma przed³u¿one w³osy, takich d³ugich nie uda³oby siê tak rozja¶niæ
__________________
And the angels kiss
Our souls in bliss
Measure the extent of a
dizzying descent
Ginger Cupcakes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 07:47   #3
kasiapyra
Raczkowanie
 
Avatar kasiapyra
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 147
Dot.: zej¶cie z blondu do bia³ych w³osów

nie robi³abym ju¿ nic sama, przecie¿ sama widzisz, ¿e farbowanie Ci nie wychodzi, chcesz ca³kowicie zniszczyæ w³osy? Mówisz o kolorze ale kondycjê te¿ pewnie maj± s³ab± - mo¿e o ni± zadbaj najpierw. Poszukaj dobrego fryzjera - popytaj kole¿anek, przejrzyj neta, nie ¶piesz siê!
Z tym, ¿e d³ugich w³osów nie mo¿na mieæ prawie bia³ych siê nie zgodzê, moja siostra ma piêkn± platynê do pasa, ludzie na ulicy j± zaczepiaj± sk±d taki kolor Ale u niej to zajê³o kilka lat, bardzo dba o w³osy i farbuje tylko u jednej sprawdzonej fryzjerki. Na szybko to mo¿na zostaæ z sianem na g³owie w kolorze pisklaka
kasiapyra jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 10:46   #4
AdaiBambi
Raczkowanie
 
Avatar AdaiBambi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Anglia Leicester
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: zej¶cie z blondu do bia³ych w³osów

W³osy mam w kondycji mog³abym powiedzieæ, ¿e bardzo dobrej.
Nak³adam oleje i inne cuda, podcinam regularnie koñce.
Do tego mam bardzo wytrzyma³e w³osy, taki typ który tudno zniszczyæ.

Do fryzjera bojê siê i¶æ no i w Anglii takie us³ugi s± naprawdê drogie , powolni zaczynam zbieraæ pieni±dze i faktycznie to chyba bêdzie najlepsze wyj¶cie.
Tylko kurcze zastanawiam siê zawsze jak takie m³ode dziewczyny w moim wieku (16-22) uzyskuj± t± platynê :/
Szuka³am jeszcze produktów angielskich, bo nie w±tpiê, ¿e s± lepsze od tych naszych, ale w jêzyku polskim nic nie znalaz³am a z angielskim z racji tego ¿e mieszkam tu od niedawna to nie jestem specjalistk±.
AdaiBambi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 11:10   #5
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: zej¶cie z blondu do bia³ych w³osów

Ja mam z natury w³osy bardzo grube i gêste. Zesz³am do bia³ego blondu, ale wykruszy³y siê z d³ugosci do pasa do dlugo¶ci do ³opatek. Teraz nie zdecydowa³abym siê na to. Kolor piêkny, ale nie jest tego wart.
Ale to Twoja decyzja. U mnie musia³ byæ u¿yty rozja¶niacz na wodzie 12% i na to farba na takim samym oxy, a i tak nie by³y idealnie bia³e. Dodam, ¿e naturalnie mam blond w³osy.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 11:12   #6
201701300929
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 2 208
Dot.: zej¶cie z blondu do bia³ych w³osów

Cytat:
Napisane przez AdaiBambi Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy mam w kondycji mog³abym powiedzieæ, ¿e bardzo dobrej.
Nak³adam oleje i inne cuda, podcinam regularnie koñce.
Do tego mam bardzo wytrzyma³e w³osy, taki typ który tudno zniszczyæ.

Do fryzjera bojê siê i¶æ no i w Anglii takie us³ugi s± naprawdê drogie , powolni zaczynam zbieraæ pieni±dze i faktycznie to chyba bêdzie najlepsze wyj¶cie.
Tylko kurcze zastanawiam siê zawsze jak takie m³ode dziewczyny w moim wieku (16-22) uzyskuj± t± platynê :/
Szuka³am jeszcze produktów angielskich, bo nie w±tpiê, ¿e s± lepsze od tych naszych, ale w jêzyku polskim nic nie znalaz³am a z angielskim z racji tego ¿e mieszkam tu od niedawna to nie jestem specjalistk±.
wiesz nie wiem czy na farbowanych na braz wlosach bialy wyjdzie(tzn wyjsc moze i wyjdzie ale spora szansa,ze ze szkoda dla wlosow)

ja kiedys mialam biale pasemka-siostra robila mi balejaz i trzymala farbe z 40min (moje wlosy wydaja sie ciemne ale w zasadzie takie nie sa-latwo sie rozjasniaja od slonca, farb itp)-jesli tez takie masz to przypuszczam,ze wieksza szanse zblizyc sie do takiego koloru masz z jakas farba w kolorze perlowego blondu niz rozjasniaczem(ale tutaj tez nie wiem czy za pierwszym razem wyjdzie bialy, ale na pewno robiac odrosty i malaksujac kolor bedzie troche jasniejszy za kazdym razem bo bedziesz tracici pigment),
aha ja bym odradzala rozjasniacz- mi wlosy zepsula potem fryzjera, do ktorej poszlam zrobic calosc i stwierdzila,ze tak ciemnych wlosow to farba nie ruszy itp i walnela mi rozjasniacz i mialam wlasnie taki kolor,ze polowa szkoly mowila na mnie ruda a polowa zlotowlosa nic z blondem nie mial wspolnego a do bialego to woogole pol swiata
ale od lat mam ciemne wiec nie chce doradzac nic konkretnego zeby nie spieprzyc Ci wlosow-ale powiem Ci kogo mozesz zapytac
szukaj blond bunny tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=691864
201701300929 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 15:08   #7
AdaiBambi
Raczkowanie
 
Avatar AdaiBambi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Anglia Leicester
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: zej¶cie z blondu do bia³ych w³osów

no nic chyba rady nie ma nigdzie dla mnie, wiêc pozostaje mi teraz zorientowaæ siê gdzie w moim mie¶cie jest dobry fryzjer i jak± cenê musia³abym zap³aciæ za tak± us³ugê, bo wiem tylko tyle, ¿e w Anglii nie tanio
AdaiBambi jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 15:19   #8
201701300929
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 2 208
Dot.: zej¶cie z blondu do bia³ych w³osów

Cytat:
Napisane przez AdaiBambi Poka¿ wiadomo¶æ
no nic chyba rady nie ma nigdzie dla mnie, wiêc pozostaje mi teraz zorientowaæ siê gdzie w moim mie¶cie jest dobry fryzjer i jak± cenê musia³abym zap³aciæ za tak± us³ugê, bo wiem tylko tyle, ¿e w Anglii nie tanio
alez Ty niecierpliwa poczekaj na bunny moze cos Ci poradzi,
nie wiem czy potrzebujesz rozjasniacza czy sama farba wystarczy(chociaz jesli miaals farbowane na ciemno wlosy to pewnie opcja pierwsza) ale w sumie biorac pod uwage,ze masz juz spore odrosty to fryzjer nie bylby zlym pomyslem bo samej na pewno bedzie Ci ciezko zafarbowac samej bo odrosty inaczej a dlugosc inaczej bedzie chwytac farbe
201701300929 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 22:41   #9
AbsolutelyMolly
Raczkowanie
 
Avatar AbsolutelyMolly
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: zej¶cie z blondu do bia³ych w³osów

Szkoda, ¿e nie by³a¶ konsekwentna. Ja schodzilam sama z br±zu do jasnego blondu stopniowo przez chyba pó³ roku. Po drodze by³y odcienie lepsze i gorsze ale szczerze nie obchodzi³o mnie to. Nawet czysty pomarañcz u m³odej osoby wygl±da ciekawie;p ale tak na serio polecam czytaæ blogi fryzjerskie - to kopalnia wiedzy na temat np tonowania co mi bardzo pomog³o.
Teraz mam wymarzony popielaty blond. Je¶li Tobie nie wychodzi to udaj siê do fryzjera.
Bia³e w³osy s± bardzo delikatne i ciê¿kie w pielegnacji. Nie chcê Ciê odwodziæ od decyzji ale sama mam parê prawie bia³ych pasemek i te w³osy nie do¶æ, ¿e siê krusz± na koñcach to s± matowe i takie jakby lalkowate. Ja nie chcia³abym mieæ ca³ej takiej g³owy. a ta Pani na zdjêciu na bank ma doczepy jak to ju¿ kto¶ stwierdzi³ przede mn±. Ja ju¿ siê wyleczy³am z bia³ych w³osów bo praktycznie nie mo¿liwe jest utrzymanie bia³ych d³ugich wlosów (kruszenie)
AbsolutelyMolly jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-30, 23:35   #10
AdaiBambi
Raczkowanie
 
Avatar AdaiBambi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Anglia Leicester
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: zej¶cie z blondu do bia³ych w³osów

Dopiero przed chwil± za³apa³am o co chodzi z "blond bunny" nie mia³am pojêcia "kto to, co to?", wiêc bêdê czekaæ cierpliwie a¿ zobaczy i odpisze
Jeszcze raz dodajê zdjêcie swoich w³osów, bo co¶ siê usunê³o, a przynajmniej mi siê nie wy¶wietla:

Dzi¶ ca³y dzieñ i czyta³am i ogl±da³am, szuka³am opinii i fakt wiele osób odradzi³o takie bia³e w³osy ze wzglêdu, ¿e wygl±daj± zazwyczaj jak kupa siana, krusz± siê, ³ami±, s± brzydkie i matowe a zapuszczenie d³ugich jest prawie niemo¿liwe. Pomy¶la³am, ¿e warto pos³uchaæ jednak czyi¶ rad z praktyki, a szczególnie, ¿e nie jestem chêtna na stracenie parênastu cm w³osów.
Za wysoko postawi³am sobie poprzeczkê, jednak wiem, ¿e jak blond podoba³ mi siê zawsze to ju¿ chyba nigdy nie przestanie.

Zastanawiam siê czy z takim zwyk³ym "barbie" blondem te¿ jest tak trudno?
Chodzi mi o co¶ takiego:
AdaiBambi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-31, 00:07   #11
AbsolutelyMolly
Raczkowanie
 
Avatar AbsolutelyMolly
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: zej¶cie z blondu do bia³ych w³osów

M±dra decyzja Mi te¿ siê taki baby blond bardzo podoba i ostatnio siê zastanawia³am czy nie zmieniæ z mojego popielatego. Mo¿ne na zimê ¿eby ociepliæ nieco twarz.
Popatrz na farbê EXCELLENCE 10 Naturalny Baby Blond albo inne blondy z tej serii. Ja ju¿ sobie na niego ostrzê z±bki ;p

Tylko taki baby blond jest odcieniem ciep³ym i chyba bêdzie ³atwiejszy do uzyskania dla Ciebie.

Edytowane przez AbsolutelyMolly
Czas edycji: 2013-08-31 o 00:10
AbsolutelyMolly jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-09, 14:49   #12
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: zej¶cie z blondu do bia³ych w³osów

Hej, polecam ci do poczytania ten w±tek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=45289&page=26

201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.