Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-06, 18:34   #61
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
My też się witamy w nowym wątku 
Etusia śliczna Mikołajka

Mi tz na Mikołaja kupił paletę cieni i kredek do oczu. Niby fajnie tylko ze ja się nie maluje bo nie umiem a on już od dwóch lat chciał mi to kupić a ja zawsze mówiłam ze nie bo i tak będzie to leżało. Ale teraz się uparł i kupił wydal kasy kupę bo z sephory tanie takie rzeczy nie są wkurza mnie dzisiaj. ..

Niestabilna

.
kochana, przymknij oko , doceń męza ..stara się chłopina a ty mu kubeł zimnej wody
My mikołajki obchodzimy . Olek prezenty dostał.
a ja z mamą nalatałam się dziś po mieście za kombinezonem dla OLinaa, wyrósł skubaniec , teraz ma taaki duży używany , spadkowy ale on cienki , nic nie ma słuchajcie nic !
Ale na lumpkach wygrzebałam zwykly polarkowy i stwierdziąłm ze wloże jeden w drugi i bedzie git ,,, a co tam do wózka i tak nikt tak głeboko nie zagląda ...
a ja nie dostałam nicc ... no moze prócz porcji rosołowych z indyka za które zapłaciła teściowa z podkreśleniem TO NA MIKOŁAJA JA JUŻ ZAPŁACĘ ZA WASZE ZAKUPY super jednym słowem
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 18:58   #62
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez jenny1234 Pokaż wiadomość
hej wszystkim

u nas Mikolajek nie obchodzimy. Prezenty dajemy pod choinkę.

Ogólnie to przechodzimy teraz chyba skok 12 tygodnia.
Mały jest meeega marudny, nie potrafi w dzien sam zasypiac tylko musi byc bujany i ciagle chce mu sie spac. Dzis duzo placze. Juz czasami nie mam sily.

To zrozumiałe i nie win sie za to . Na pocieszenie napisze,ze to minie wytrwałości życzę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
kochana, przymknij oko , doceń męza ..stara się chłopina a ty mu kubeł zimnej wody
My mikołajki obchodzimy . Olek prezenty dostał.
a ja z mamą nalatałam się dziś po mieście za kombinezonem dla OLinaa, wyrósł skubaniec , teraz ma taaki duży używany , spadkowy ale on cienki , nic nie ma słuchajcie nic !
Ale na lumpkach wygrzebałam zwykly polarkowy i stwierdziąłm ze wloże jeden w drugi i bedzie git ,,, a co tam do wózka i tak nikt tak głeboko nie zagląda ...
a ja nie dostałam nicc ... no moze prócz porcji rosołowych z indyka za które zapłaciła teściowa z podkreśleniem TO NA MIKOŁAJA JA JUŻ ZAPŁACĘ ZA WASZE ZAKUPY super jednym słowem

Ty niewdzięczna!!! Docen gest))) a choć data terminu dobra?))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 19:39   #63
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
To zrozumiałe i nie win sie za to . Na pocieszenie napisze,ze to minie wytrwałości życzę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------




Ty niewdzięczna!!! Docen gest))) a choć data terminu dobra?))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
a grom wie na wagę były hehe
Kładziecie dzieci na boku ?? żeby spały na boku ?? kurcze nie wie jak formować główkę .. mama mówi ze my z bratem tak spalismy , ortopeda mówi broń boże ... a ja w zielonej d** jestem.
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 19:42   #64
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
Dobra- skoro Mieszko od cyca nie chce odejść to na szybko

Niestabilna- mam nadzieje ze operacja nie jest poważna i szybkiego powrotu do zdrowka dla tz. A i wanna zdecydowanie Ci sie należy))

Etusiaaa córeczka prześliczna) bedzie łamać serducha!

Aisa jestes Pikna fryzura super Chylińska i Gardiasowa tez maja bombowe i pewnie wygladalabys lepiej niż one))a z tz jak z tz.. Tez mnie normalnie wkurza czasami,bo On poprawnie zdań nie umie składać mówi co innego a myśli co innego i badz tu mądry o co chodzi) sił i wytrwałości;*

U nas jak co roku Mikołaj ominął mamę choc nie tak do końca tz dostał odemnie kapcie na których jest renifer i jak wciśnie mu sie nos to sid na czerwono swieci -a ze w jego kapciach w większości chodzę ja to....)))
Ale córka to mnie rozłożyła dziś mówi do mnie " mamo musisz mnie przeprosić" a ja pytam " za co?"- a ona " bo czasami mówisz ze jestem niegrzeczna ..a popatrz! Mikołaj widzę ze jest inaczej ")))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziekuje
Ojjjj przeprosiny słusznie wymagane :p w końcu Mikołaj sie nie myli

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
DobreTo ja już wiem czemu ciągle chudnę

Córka, niezła agentka. Myśle, że by się z Asi Melkiem dogadali


A moja córa zrobiła taką kupostrofę, że kupka była aż we włosachA najlepsze jest to, że ta kupa jej wcale nie przeszkadzała i w najlepsze sobie oglądała i obśliniała rączki

Na szczescie ja ostatnio zdjelam Viki pampersa myśląc, ze skończyła a ona dawała dalej na podkład to jej tylko tyłek wyżej trzymałam zeby w tym nie brodziła inaczej by sie skończyło jak u Was

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Asiu a macie zyrafke Sophie?
Ja pod choinkę planuje małej kupić i się zastanawiam

Mamy żyrafkę malutka jeszcze jej nie łapie za bardzo ale wgapia sie w nia ostro bo stawiam ja w zasięgu rączek gdyby nagle załapała, ze rączki przydają sie nie tylko w buzi

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
kochana, przymknij oko , doceń męza ..stara się chłopina a ty mu kubeł zimnej wody
My mikołajki obchodzimy . Olek prezenty dostał.
a ja z mamą nalatałam się dziś po mieście za kombinezonem dla OLinaa, wyrósł skubaniec , teraz ma taaki duży używany , spadkowy ale on cienki , nic nie ma słuchajcie nic !
Ale na lumpkach wygrzebałam zwykly polarkowy i stwierdziąłm ze wloże jeden w drugi i bedzie git ,,, a co tam do wózka i tak nikt tak głeboko nie zagląda ...
a ja nie dostałam nicc ... no moze prócz porcji rosołowych z indyka za które zapłaciła teściowa z podkreśleniem TO NA MIKOŁAJA JA JUŻ ZAPŁACĘ ZA WASZE ZAKUPY super jednym słowem

Uuu łaskawa


A my byliśmy na jarmarku świątecznym i ogólnym spacerku i spotkaliśmy Mikołaja z konikami zamiast reniferów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ImageUploadedByWizaz Forum1417894932.100946.jpg (69,5 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez 201610121609
Czas edycji: 2016-10-11 o 20:18
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 19:45   #65
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
a grom wie na wagę były hehe
Kładziecie dzieci na boku ?? żeby spały na boku ?? kurcze nie wie jak formować główkę .. mama mówi ze my z bratem tak spalismy , ortopeda mówi broń boże ... a ja w zielonej d** jestem.

Moja spi od poczatku na plecach i na szczęście sama rożnie układa główkę ale chyba dużo osób układa dzieci na boku bo tak gdzies czytałam, ze kładą jak maluszki ulewaja...teściowa tez mi tak kazała kłaść mała ale nie słuchałam bo ona we śnie nie ulewa
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 19:51   #66
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
a grom wie na wagę były hehe
Kładziecie dzieci na boku ?? żeby spały na boku ?? kurcze nie wie jak formować główkę .. mama mówi ze my z bratem tak spalismy , ortopeda mówi broń boże ... a ja w zielonej d** jestem.

Taaaak mam ten sam problem. Ma plaskaty tylko prawy bok i pediatra mówi zeby nie ruszać ,ze samo sie ureguluje jak zacznie sie bardziej ruszać .Ale to wyglada paskudnie i nie chce zaniedbać.podkladalam pieluszki,zawijalam poduszki a On 3 ruchy i znow na tym płaskim boku.wczoraj przeszperalam neta i znalazłam info by zwinąć pieluszke tetrowe i podłożyć miedzy uchem a szyjka w miejscu gdzie nie chcemy by sie obracał i to blokuje obrót. I działa noc przespał po drugiej stronie . Jeszcze zeby ćwiczyć tak:jedna ręka łamiesz rączki,druga nóżki ( jak świnka na rożnie) i turlasz raz na lewo raz na prawo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 19:51   #67
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Dziekuje
Ojjjj przeprosiny słusznie wymagane :p w końcu Mikołaj sie nie myli




Na szczescie ja ostatnio zdjelam Viki pampersa myśląc, ze skończyła a ona dawała dalej na podkład to jej tylko tyłek wyżej trzymałam zeby w tym nie brodziła inaczej by sie skończyło jak u Was




Mamy żyrafkę malutka jeszcze jej nie łapie za bardzo ale wgapia sie w nia ostro bo stawiam ja w zasięgu rączek gdyby nagle załapała, ze rączki przydają sie nie tylko w buzi




Uuu łaskawa


A my byliśmy na jarmarku świątecznym i ogólnym spacerku i spotkaliśmy Mikołaja z konikami zamiast reniferów rozdawał dzieciom na ulicy słodycze

Załącznik 5856022
Piękna

Mały rez ciągle na plecach. .. na początku kladlam go na bok jeden u drugi a potem sie puknelam w głowę i przedralam ze względu na bioderka.
My dzisiaj tez byliśmy na jarmarku. Napilam się grzanca bez alko, zjadłam migdałów i poczułam się jak w niebie
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 19:55   #68
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Z Maja od pierwszych kroczkow chodziłam do fizjoterapeutów,ortopedow ,mała robione skany bioder itd bo stopy stawia do środka.Nawet w specjalistycznym szpitalu byłam i powiedzieli ze.... Wymyślam:// ze dziecku to nie szkodzi i to tylko moj widzimis. A nogi dalej Krzywe.. Boje sie tego ze ona urośnie i powie ze przez nas ma takie Krzywe stopki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 20:41   #69
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Hej
Nie zrobiłam przysiadow i juz dzisiaj nie zrobię po bieganiu nie zrobiłam wystarczającego rozciągania i teraz boli mnie biodro. Ale nic straconego jutro też jest dzień

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
a grom wie na wagę były hehe
Kładziecie dzieci na boku ?? żeby spały na boku ?? kurcze nie wie jak formować główkę .. mama mówi ze my z bratem tak spalismy , ortopeda mówi broń boże ... a ja w zielonej d** jestem.
Młodego kładę na plecy i on sobie odwraca główkę jak chce. Na boku tylko podczas karmienia.
W żaden sposób nie staram się formować główki. Przy córci tez noc nie robiłam a ma fajną główkę.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 20:42   #70
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
kochana, przymknij oko , doceń męza ..stara się chłopina a ty mu kubeł zimnej wody
My mikołajki obchodzimy . Olek prezenty dostał.
a ja z mamą nalatałam się dziś po mieście za kombinezonem dla OLinaa, wyrósł skubaniec , teraz ma taaki duży używany , spadkowy ale on cienki , nic nie ma słuchajcie nic !
Ale na lumpkach wygrzebałam zwykly polarkowy i stwierdziąłm ze wloże jeden w drugi i bedzie git ,,, a co tam do wózka i tak nikt tak głeboko nie zagląda ...
a ja nie dostałam nicc ... no moze prócz porcji rosołowych z indyka za które zapłaciła teściowa z podkreśleniem TO NA MIKOŁAJA JA JUŻ ZAPŁACĘ ZA WASZE ZAKUPY super jednym słowem
Nic mu nie mówiłam o tym prezencie. Baaa! Nawet dzisiaj uspalam małą i z pomocą YouTube coś tam namalowałam na oczach. Mąż szczęśliwy bo w końcu miał umalowana żonę ale mnie dziś wkurzył. .. wie ze Lena nie lubi być kapana o innych porach bo ma swój rytm juz a nie dość ze wczoraj wróciliśmy do domu po 22 (z przyczyn niezależnych od nas ) to dzisiaj po Mikołaju w straży zachciało mu się chlac i pojechaliśmy do kolegi,mowie mu ok ,ale o 19 JEDZIEMY! siedzieliśmy do 20 odwiezlismy siostrzenca do domu a on do mnie ze może zostaniemy u mojej siostry jeszcze ,bo przecież mała śpi i tak powiedziałam ze jak chce niech zostaje ale ja jadę do domu z dzieckiem. Z wielkim fochem pojechał z nami. No mam dość facetów dzisiaj!!!!


Aisa ślicznie wyglądacie
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 21:19   #71
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Dziekuje
Ojjjj przeprosiny słusznie wymagane :p w końcu Mikołaj sie nie myli




Na szczescie ja ostatnio zdjelam Viki pampersa myśląc, ze skończyła a ona dawała dalej na podkład to jej tylko tyłek wyżej trzymałam zeby w tym nie brodziła inaczej by sie skończyło jak u Was




Mamy żyrafkę malutka jeszcze jej nie łapie za bardzo ale wgapia sie w nia ostro bo stawiam ja w zasięgu rączek gdyby nagle załapała, ze rączki przydają sie nie tylko w buzi




Uuu łaskawa


A my byliśmy na jarmarku świątecznym i ogólnym spacerku i spotkaliśmy Mikołaja z konikami zamiast reniferów rozdawał dzieciom na ulicy słodycze

Załącznik 5856022
wozisz swoje baby w spacerówce czy masz tak podniesiony zagłówek ?

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Moja spi od poczatku na plecach i na szczęście sama rożnie układa główkę ale chyba dużo osób układa dzieci na boku bo tak gdzies czytałam, ze kładą jak maluszki ulewaja...teściowa tez mi tak kazała kłaść mała ale nie słuchałam bo ona we śnie nie ulewa
no Olek nie ulewa , dzieki Bogu, mi chodzi o główkę . Ale kwestia z bioderkami, ortopeda zabronił bo podobno się deformują i sama juz nie wiem.
Fajna ta żyrafa? warta ceny ? tez sie zastanawiałam
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 21:37   #72
kasienka2723
Raczkowanie
 
Avatar kasienka2723
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 175
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Ja klade na pleckach a malybsam obraca glowka. W ciagu dnia i tak musze go nosic na pionowo bo inaZej jest placz. A jak juz lezy na macie to sam turla sie na boki
kasienka2723 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 21:46   #73
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Dziekuje
Ojjjj przeprosiny słusznie wymaganew końcu Mikołaj sie nie myli




Na szczescie ja ostatnio zdjelam Viki pampersa myśląc, ze skończyła a ona dawała dalej na podkład to jej tylko tyłek wyżej trzymałam zeby w tym nie brodziła inaczej by sie skończyło jak u Was




Mamy żyrafkę malutka jeszcze jej nie łapie za bardzo ale wgapia sie w nia ostro bo stawiam ja w zasięgu rączek gdyby nagle załapała, ze rączki przydają sie nie tylko w buzi




Uuu łaskawa


A my byliśmy na jarmarku świątecznym i ogólnym spacerku i spotkaliśmy Mikołaja z konikami zamiast reniferów rozdawał dzieciom na ulicy słodycze

Załącznik 5856022
Asiu, ale z Ciebie zgrabna babka

Zrobiłam przysiady. Maskara jak to daje po udach bardzo jestem ciekawa jak to będzie w przy setce, nie mówiąc już co dalej robie małe przerwy np po 30, mam nadzieję, że tak może być ;-)

Edytowane przez Latte88
Czas edycji: 2016-10-15 o 19:32
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 22:09   #74
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez kasienka2723 Pokaż wiadomość
Ja klade na pleckach a malybsam obraca glowka. W ciagu dnia i tak musze go nosic na pionowo bo inaZej jest placz. A jak juz lezy na macie to sam turla sie na boki
sam się turla ?? ojaaa ale super ! mój nawet nie drgnie ! ale dziś zrobił postęp. Dotychczas jak noszony był w ionie brzuszkiem do mnie miał główkę skierowana tylko w jedną str tzn w lewą ,.. nie odwracał a dziś ..prawo lewo prawo lewo ja nakręcony. Juz nawet nie wspomnę ile razy dziuknął mi z bańki w zeby .
na bok przeturla się jak podam mu rękę to sie dzwignie ale żeby sam ... to nie !

widze gosy podzielone w sprawie spania na plecach .. czyli kłasć czy nie łooo matko !
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 22:48   #75
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

bryyyy
mikołajki i po mikołajkach

my cały dzień poza domem, oczywisci eporanek rozpoczołs ie od tego ze przyszedł do mnie Melek i chyba zapomniał ze to ten dzien i nawet nie sprawdził czy ciastka z okna zjedzone i mleko wypite, powiem wiecej on nie zauwazył bidulek prezentu a był spory, przyszedł i wpakował mi sie do łózka , a ja pytam o ciastka, prezent i dopiero błysk w oku i fruuu do pokoju i tylko słysze : o zjadł ciastka i do taty: tata pomożesz mi bo to cięzkie?
chyba przytargac prezent do mnie

potem bylismy w CH tam dostał prezent od tesci , nastepnei udalismy sie na kawe do dziadków i tam rodzice tez sobei zrobili prezent -niespodziewnie na bogato dogadaliśmy sie i odkupujemy o dteści samochód
po obiadku spacerek i w domu zlądowalismy po 18

Nikiuś miał problem zzaśnieciem i w koncu o 21 zrobiłam mu kapielke która uwielbia , rozluźnił sie odstresowął i zasnoł

aaaaa jak bylismy na spacerku to spotkałam nasza Mandi i nawet zaczepiłam jej męża , chyba si ebiedak zdziwił co za czarownica do niego przemawia i nazywa jego syna zamiast Bruno to Brunon moj maz lał ze mnei godzine


co do spania to Melek od poczatku spał na plecach sam sobie operował głową gdzie chciałi Niki teraz to samo
oboje mają śliczne główki

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

aaa dziewczyny w sumei nie wiem czy moge to tu napisac, ale mam nadzijeje ze tak bo w zasadzie to nie moja platforma nie zarabiam na tym i nic z tego nie mam, a jedynie cos co mi sie spodobało
a mianowicie
mam okazję testować fajna rzecz a mianowicie wysłanie ekartki , fajna opcja do kogos kto nie ma czasu na wyjście z domu , albo nei chce mu si eganiać szukać kartek a potem stać na poczcie żeby zakupić znaczki.
Na tej platformie można skorzystać z gotowych kartek, albo stworzyć swoją własną-twórczość dowolna, potem wrzuca sie zyczenia jakie sie chce m wpisuje adresata i fruuu potem oni to drukują i wysyłają.
Nie powiem z początku pomyślałam ze beznadzieja, ale jak wysłałam swoja kartkę to w sumie niezła rzecz, zwłaszcza teraz przed świętami , można na spokojnie w dowolnym momencie stworzyć kartki i sobie wysłać
mi sie spodobało
jak byście chciały to sobie zerknijcie na strone Envelo

Edytowane przez aa2
Czas edycji: 2014-12-06 o 22:49
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 23:17   #76
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
bryyyy
mikołajki i po mikołajkach

my cały dzień poza domem, oczywisci eporanek rozpoczołs ie od tego ze przyszedł do mnie Melek i chyba zapomniał ze to ten dzien i nawet nie sprawdził czy ciastka z okna zjedzone i mleko wypite, powiem wiecej on nie zauwazył bidulek prezentu a był spory, przyszedł i wpakował mi sie do łózka , a ja pytam o ciastka, prezent i dopiero błysk w oku i fruuu do pokoju i tylko słysze : o zjadł ciastka i do taty: tata pomożesz mi bo to cięzkie?
chyba przytargac prezent do mnie

potem bylismy w CH tam dostał prezent od tesci , nastepnei udalismy sie na kawe do dziadków i tam rodzice tez sobei zrobili prezent -niespodziewnie na bogato dogadaliśmy sie i odkupujemy o dteści samochód
po obiadku spacerek i w domu zlądowalismy po 18

Nikiuś miał problem zzaśnieciem i w koncu o 21 zrobiłam mu kapielke która uwielbia , rozluźnił sie odstresowął i zasnoł

aaaaa jak bylismy na spacerku to spotkałam nasza Mandi i nawet zaczepiłam jej męża , chyba si ebiedak zdziwił co za czarownica do niego przemawia i nazywa jego syna zamiast Bruno to Brunon moj maz lał ze mnei godzine


co do spania to Melek od poczatku spał na plecach sam sobie operował głową gdzie chciałi Niki teraz to samo
oboje mają śliczne główki

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

aaa dziewczyny w sumei nie wiem czy moge to tu napisac, ale mam nadzijeje ze tak bo w zasadzie to nie moja platforma nie zarabiam na tym i nic z tego nie mam, a jedynie cos co mi sie spodobało
a mianowicie
mam okazję testować fajna rzecz a mianowicie wysłanie ekartki , fajna opcja do kogos kto nie ma czasu na wyjście z domu , albo nei chce mu si eganiać szukać kartek a potem stać na poczcie żeby zakupić znaczki.
Na tej platformie można skorzystać z gotowych kartek, albo stworzyć swoją własną-twórczość dowolna, potem wrzuca sie zyczenia jakie sie chce m wpisuje adresata i fruuu potem oni to drukują i wysyłają.
Nie powiem z początku pomyślałam ze beznadzieja, ale jak wysłałam swoja kartkę to w sumie niezła rzecz, zwłaszcza teraz przed świętami , można na spokojnie w dowolnym momencie stworzyć kartki i sobie wysłać
mi sie spodobało
jak byście chciały to sobie zerknijcie na strone Envelo
rozumiem ze za wysłanie kartki się placi tak ?
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 23:22   #77
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
rozumiem ze za wysłanie kartki się placi tak ?
a no płaci
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 23:58   #78
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
sam się turla ?? ojaaa ale super ! mój nawet nie drgnie ! ale dziś zrobił postęp. Dotychczas jak noszony był w ionie brzuszkiem do mnie miał główkę skierowana tylko w jedną str tzn w lewą ,.. nie odwracał a dziś ..prawo lewo prawo lewo ja nakręcony. Juz nawet nie wspomnę ile razy dziuknął mi z bańki w zeby .
na bok przeturla się jak podam mu rękę to sie dzwignie ale żeby sam ... to nie !

widze gosy podzielone w sprawie spania na plecach .. czyli kłasć czy nie łooo matko !

No moj Rabak spał na boczku przez ulewanie, zeby sie nie zakrztusił, pozniej zaczął mi sie sam na plecy przewracać, wiec teraz kładę na plecach, a on operuje główka, no i czasem ma ja na prosto i położna poradziła zeby miał wyżej troszke pod główka, wiec mu podlożyłam taki rożek(dostaliśmy od kogos troche używany) złożony na pol na to jego podusia(ktora jest całkiem płaska) i tak spi... A najśmieszniejsze jest to, ze jak rano sie obudzi i długo po niego nie ide,tylko słyszę, ze nie spi to tak sie kręci ze kołderkę cała rozkopie i zjedzie z tej podusi i nogi w gore i zapiera sie o przewijak i czasem to tak wali ze az dudni, albo w poprzek łóżeczka sie przekręci... U nas w łożku tez go kładę na poduszce i robi to samo... I zawsze na to czekam jak on sie tak siłuje zeby sie przemieścić...a na bok sie nie przekreci😒

Moj dzieciaczek spał dzis 2,5godz na brzuszku!!!!😳Tata go uśpił...
Rozwieźliśmy troche zaproszeń reszta jutro na imieninach u babci, bo akurat cała rodzina bedzie... I moze jeszcze ze trzy zostaną... Jeszcze sie nie położyłam a juz karmiłam małego, a o 20 wypił 170ml z butli i z jednego cyca, wiec mysle ze razem z 300ml dał rade...i juz głodny, chyba cos z nim nie tak...???
U nas tez Mikołaj był, najbardziej u Filipa, zabaweczki i ubranka, gryzak piszcząca książeczka i takie śmieszne skarpetki na których sa piłki i cos w nich grzechocze, a ja dostałam bombkę ze swoim imieniem od teściowej, bo była wczoraj na wycieczce w fabryce bombek... A z mężem juz dawno nie robimy sobie prezentów... ️
Moze jakies inne bombki dzis zobaczę...😁
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 00:21   #79
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Dziewczynki, czy może któraś z was ma takie coś jak ja? Gdy źle się poruszę, krzywo wstanę z Łóżka, podniose nogę, nagle przeszywa mnie straszny ból, taki, że aż mam gwiazdy przed oczami. Dosłownie. Ból w samym dole kręgosłupa promieniuje do nóg.
Nie wiem co to jest, nie miałam tego nigdy przed Ciążą.
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-07, 01:51   #80
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy może któraś z was ma takie coś jak ja? Gdy źle się poruszę, krzywo wstanę z Łóżka, podniose nogę, nagle przeszywa mnie straszny ból, taki, że aż mam gwiazdy przed oczami. Dosłownie. Ból w samym dole kręgosłupa promieniuje do nóg.
Nie wiem co to jest, nie miałam tego nigdy przed Ciążą.

Latte bidulko-zdrowka. Moze rwa kulszowa albo poprostu korzonki..ja rwę kulszowa miałam i jak chcesz sprawdzic czy to to -to ułóż sie na plecach i podnieś jedna nogę na 30*,i wróć - i druga nogę . Jak zaboli w tym miejscu to rwa. tak mi lekarz sprawdzał.

Kurczę miałam 100ml mleka w butlece swojego -dałam ,plus dwie piersi wyciągnął przed snem i dalej obudził sie po 3 h mówi sie tez ze do 3 h od ćwiczeń mleko kwaśne -nie smakuje dzieciom ,by czekac az sie z utylizuje-taaaaaa- nie dla Mieszka))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Joasiakr
Czas edycji: 2014-12-07 o 04:02
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 04:41   #81
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
wozisz swoje baby w spacerówce czy masz tak podniesiony zagłówek ?


no Olek nie ulewa , dzieki Bogu, mi chodzi o główkę . Ale kwestia z bioderkami, ortopeda zabronił bo podobno się deformują i sama juz nie wiem.
Fajna ta żyrafa? warta ceny ? tez sie zastanawiałam

To jest fotelik z auta/nosidełko bo na jarmark musimy dojechać autem

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Asiu, ale z Ciebie zgrabna babka

Zrobiłam przysiady. Maskara jak to daje po udach bardzo jestem ciekawa jak to będzie w przy setce, nie mówiąc już co dalej robie małe przerwy np po 30, mam nadzieję, że tak może być ;-)

Ja tez kładłam na boku raz jednym raz drugim. Bo tak nakazali w szpitalu i położna na patronazu. Ale jak tu przeczytałam, i że jakaś ważna instytucja tez to potwierdza, żeby kłaść na placach. I Lilianka tak lubi. Królowa śpi na środku łóżka a jak coś ja zmieniam strony. Tzn juz nie zmieniam w nocy tylko rano jak się budzi idę na drugą połowę z pełnym cysiem.

Liliputek dostała od teściowej tfu tzn od Mikołaja piękny album taki, żeby zdjęcia wklejać, ale do uzupełnienia . A my po czekoladzie z okiebkiem. Od męża nie ma nic ale ja też nic nie miałam, wiec nawet zadowolona byłam

Moja mama kupiła małej taki album po tym jak sie urodziła i juz troche wypełniłam ale musze sporo nadrobić stanęło na miejscu gdzie trzeba wpisać głośne filmy z okresu narodzin, piosenki na topie i nie mam nagłówków z pierwszych stron gazet musze poszukać w internecie...

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy może któraś z was ma takie coś jak ja? Gdy źle się poruszę, krzywo wstanę z Łóżka, podniose nogę, nagle przeszywa mnie straszny ból, taki, że aż mam gwiazdy przed oczami. Dosłownie. Ból w samym dole kręgosłupa promieniuje do nóg.
Nie wiem co to jest, nie miałam tego nigdy przed Ciążą.


U mnie tylko okrutny chwilami bol pod łopatka prawa...


Wieczorem z zaśnięciem był cyrk...albo reakcja na jarmark albo na nerwy tz...tz twierdzi, ze przez niego no i dobrze zasnęła o 23 a po 5 dopiero karmienie no wiec przeciekłam
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 06:21   #82
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cześć dziewczyny
Aa2 Melus udany
Latte bidulko zdrówka duzo mnie tylko mięśnie na plecach napierdzielają i prawy nadgarstek mi wysiada od noszenia mojego Klocuszka

Tz właśnie pojechał na służbę i wróci jutro , wczoraj w lozku pogadalismy i tylko jeszcze bardziej poklocilismy się ma cała niedziele na przemyślenia.

Jak wy to robicie ze Wasze Maluchy spia w nocy tak długo ? Moja nieważne o której zaśnie budzi się ok 2 później po 2,5 h znów... coś się przestawialo jej bo już budziła się tylko raz ok 3-4...

Nad zyrafka Sophie tez myślałam i chyba pod choinkę jej kupie.

Czy jak dajecie swoim dzieciaczkom ręce jak leżą to tez do siadu się podnoszą? Lena jak leży i jej się coś nie podoba to głowa i nogi w górę i próbuje siadać jak tylko poczuje ze ktoś ją trzyma za ręce to od razu dźwiga się do siadu a jak uda jej się podnieść to radość wielka (czasami jej pozwalam usiąść ale tylko na chwilę bo chyba troszkę za mała jest na takie siadanie)
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 07:36   #83
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Aa2 Melus udany
Latte bidulko zdrówka duzo mnie tylko mięśnie na plecach napierdzielają i prawy nadgarstek mi wysiada od noszenia mojego Klocuszka

Tz właśnie pojechał na służbę i wróci jutro , wczoraj w lozku pogadalismy i tylko jeszcze bardziej poklocilismy się ma cała niedziele na przemyślenia.

Jak wy to robicie ze Wasze Maluchy spia w nocy tak długo ? Moja nieważne o której zaśnie budzi się ok 2 później po 2,5 h znów... coś się przestawialo jej bo już budziła się tylko raz ok 3-4...

Nad zyrafka Sophie tez myślałam i chyba pod choinkę jej kupie.

Czy jak dajecie swoim dzieciaczkom ręce jak leżą to tez do siadu się podnoszą? Lena jak leży i jej się coś nie podoba to głowa i nogi w górę i próbuje siadać jak tylko poczuje ze ktoś ją trzyma za ręce to od razu dźwiga się do siadu a jak uda jej się podnieść to radość wielka (czasami jej pozwalam usiąść ale tylko na chwilę bo chyba troszkę za mała jest na takie siadanie)
Ja wczoraj zauważyłam, że jak leży w bujaku i jak właśnie jej się coś nie podoba to podrywa strasznie główkę jakby właśnie chciała wstać. Z podawaniem rąk w sumie nie próbowałam, ale pewnie by się dźwigneła, bo jej samej uda się oderwać główkę na kilka cm.
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 07:43   #84
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Nowa Sowa - pytalas jeszcze czy zyrafka fajna i warta ceny... no to musze powiedzieć, ze nie wiem jeszcze mała jeszcze jej nie łapie bo odkrywa rączki dopiero to noe wiem czy bedzie to jej ulubiona zabaweczka ogolnie wyglada jak zwykła gumowa zabawka tyle, ze ta guma nadaje sie do gryzienia bo jest naturalna...
Najlepsze jest to, ze mama jak kupiła ta żyrafkę to sobie uświadomiła, ze jak byłam mała to miałam taka od cioci z Francji w koncu Sophie jest Francuzką podobno bardzo ja lubiłam kto by pomyślał, ze kiedyś taka zyrafka zrobi taka karierę

Teraz jej ja pokazuje to sie cieszy jak nie wiem



Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Aa2 Melus udany
Latte bidulko zdrówka duzo mnie tylko mięśnie na plecach napierdzielają i prawy nadgarstek mi wysiada od noszenia mojego Klocuszka

Tz właśnie pojechał na służbę i wróci jutro , wczoraj w lozku pogadalismy i tylko jeszcze bardziej poklocilismy się ma cała niedziele na przemyślenia.

Jak wy to robicie ze Wasze Maluchy spia w nocy tak długo ? Moja nieważne o której zaśnie budzi się ok 2 później po 2,5 h znów... coś się przestawialo jej bo już budziła się tylko raz ok 3-4...

Nad zyrafka Sophie tez myślałam i chyba pod choinkę jej kupie.

Czy jak dajecie swoim dzieciaczkom ręce jak leżą to tez do siadu się podnoszą? Lena jak leży i jej się coś nie podoba to głowa i nogi w górę i próbuje siadać jak tylko poczuje ze ktoś ją trzyma za ręce to od razu dźwiga się do siadu a jak uda jej się podnieść to radość wielka (czasami jej pozwalam usiąść ale tylko na chwilę bo chyba troszkę za mała jest na takie siadanie)

Z tymi chłopami...
Mój szybko przemyśli zawsze sprawę i ma wyrzuty sumienia a ja zryty beret jego zachowaniem
A moja malutka nie chce siadać jeszcze
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 07:44   #85
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Helol... nie wiem co sie dzieje ale juz drugi raz obudziłam sie zalana mlekim. Nie wiem czy maly za długo spi i nie wyrabiaja zawory czy jak.

Ja niestety musze przerwać wyzwanie z przysiadami ;( moja kontuzja kolana sie odezwała. Ale nic straconego bo wczoraj zrobilam Mel B brzuch ud pośladki i jest moc a nie obciąża tak kolana.

Macie jakieś pomysły na obiad u mnie weny brak
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 07:46   #86
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Nowa Sowa - pytalas jeszcze czy zyrafka fajna i warta ceny... no to musze powiedzieć, ze nie wiem jeszcze mała jeszcze jej nie łapie bo odkrywa rączki dopiero to noe wiem czy bedzie to jej ulubiona zabaweczka ogolnie wyglada jak zwykła gumowa zabawka tyle, ze ta guma nadaje sie do gryzienia bo jest naturalna...
Najlepsze jest to, ze mama jak kupiła ta żyrafkę to sobie uświadomiła, ze jak byłam mała to miałam taka od cioci z Francji w koncu Sophie jest Francuzką podobno bardzo ja lubiłam kto by pomyślał, ze kiedyś taka zyrafka zrobi taka karierę

Teraz jej ja pokazuje to sie cieszy jak nie wiem






Z tymi chłopami...
Mój szybko przemyśli zawsze sprawę i ma wyrzuty sumienia a ja zryty beret jego zachowaniem
A moja malutka nie chce siadać jeszcze
Moj nie ma nigdy wyrzutów sumienia;






Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Helol... nie wiem co sie dzieje ale juz drugi raz obudziłam sie zalana mlekim. Nie wiem czy maly za długo spi i nie wyrabiaja zawory czy jak.

Ja niestety musze przerwać wyzwanie z przysiadami ;( moja kontuzja kolana sie odezwała. Ale nic straconego bo wczoraj zrobilam Mel B brzuch ud pośladki i jest moc a nie obciąża tak kolana.

Macie jakieś pomysły na obiad u mnie weny brak
ja zabieram Lenke do dziadków na obiad
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 08:03   #87
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
Moj nie ma nigdy wyrzutów sumienia;








ja zabieram Lenke do dziadków na obiad
Tez chce do dziadkow na obiad
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 08:06   #88
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Tez chce do dziadkow na obiad
To dawaj do nas dziadki z chęcią przygarną jeszcze kilka osob
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 08:19   #89
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Helol... nie wiem co sie dzieje ale juz drugi raz obudziłam sie zalana mlekim. Nie wiem czy maly za długo spi i nie wyrabiaja zawory czy jak.

Ja niestety musze przerwać wyzwanie z przysiadami ;( moja kontuzja kolana sie odezwała. Ale nic straconego bo wczoraj zrobilam Mel B brzuch ud pośladki i jest moc a nie obciąża tak kolana.

Macie jakieś pomysły na obiad u mnie weny brak

Ja mam wczorajsza gulaszowa
A z tym mlekiem to mam to samo ostatnio...juz druga noc koszulka mokra
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 08:23   #90
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Helol... nie wiem co sie dzieje ale juz drugi raz obudziłam sie zalana mlekim. Nie wiem czy maly za długo spi i nie wyrabiaja zawory czy jak.

Ja niestety musze przerwać wyzwanie z przysiadami ;( moja kontuzja kolana sie odezwała. Ale nic straconego bo wczoraj zrobilam Mel B brzuch ud pośladki i jest moc a nie obciąża tak kolana.

Macie jakieś pomysły na obiad u mnie weny brak
Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
Moj nie ma nigdy wyrzutów sumienia;





ja zabieram Lenke do dziadków na obiad

My tez do dziadków na obiad...️A właściwie do babci Basi na imieniny...😉
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 19:46:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.