Czy kremy z Avonu szkodzą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-15, 10:19   #1
blumchen25
Raczkowanie
 
Avatar blumchen25
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 191

Czy kremy z Avonu szkodzą?


Witam mam takie pytanie, czy kremy z Avonu rzeczywiście szkodzą cerze? Słyszałam wiele negatywnych opinii o kremach z avonu, ostatnio sama wyprobowałam serie Anew Rejuvenate i zauwazyłam po jakims czasie stosowania czerwone kropeczki wokół nosa( wygląda to tak jakbym miała czerwony nos a własciwie pod nim, z kataru np. ) Występuja one jak umyje sie wodą i potem nałoze krem ale po jakims czasie bledna, jak znow zrobie ta czynnosc to jest znowu nasilone, no i niewiem czy to faktycznie z tych kremow? Mam 26 lat, cere sucha, wrazliwa z naczynkami. Przedtem stosowalam kremy z Oriflame i takiego czegos nie miałam. Narazie kremy z avonu odstawilam i uzywam z oriflame ale dalej jest to samo, wiec niewiem czy potrzeba wiecej czasu by to sie wyleczylo gdyby bylo faktycznie z avonu czy to nie jest z winy kremow? Prosze o pomoc bo niewiem czego juz mam uzywac, z czego to moze byc? chociaz wydaje mi sie ze gdyby bylo uczulenie z kremow avonu to moze wystepowaloby na calej twarzy a nie tylko w okolicach nozdrzy, jak myslicie? Ktore kremy z avonu polecacie dla cery wrazliwej z pierwszymi zmarszczkami?
blumchen25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 11:32   #2
missbennet
Zakorzenienie
 
Avatar missbennet
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 698
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

Anew Rejuvenate jest co prawda dla młodych kobiet, ale jeśli ci szkodzi, zmień go na te z seri Solutions, są dobrej jakości i nie uczulają, a są stworzone do rożnych rodzajów i potrzeb skóry Polecam jako konsultanta Avon, ale przede wszystkim z własnego doświadczenia
missbennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 11:47   #3
magnoliada
Raczkowanie
 
Avatar magnoliada
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 227
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

Osobiście nie mam dobrego zdania o kosmetykach Avonu. Uważam że są kiepskiej jakości jak na ich cenę.
Dostałam ostatnio kosmetyki z serii planet spa - maseczkę i peeling, niestety: już po 1 użyciu wyskoczyły mi po nich krostki, skóra była jakaś taka lekko podrażniona.
Przeczytałam skład i co? okazało się że zawierają alkohol i kilka zapychających składników, a algi czy biała herbata występują na przedostatnim miejscu na liście

Jak dla mnie Avon = bardzo przecięta jakość. W ich cenach można znaleźć o wiele lepsze jakościowo kosmetyki. No, może kosmetyki kolorowe są w miarę ok, ale pielęgnacyjne to porażka.
magnoliada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 12:01   #4
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

ogólnie kosmetyki nie są jakieś fatalne, tylko dla problemowych cer się nie nadają bo uczulają lub zapychają,
-natomiast jak ktoś ma normalną skórę to no problem z użyciem, warto kupić, niektórzy tylko tych kosmetyków używają

ja uwielbiałam jeden produkt tej firmy, ale już go nie ma w sprzedaży, gdybym tylko mogła gdzieś go dostać to chyba bym na zapas kupiła i zamroziła chodzi o taki peeling aloesowy z pestkami kiwi , to jest mój KWC jako maseczko-peeling
naprawdę wracam myślami do niego

reszta produktów nie zachwyciła mnie, nie dla mnie, ja muszę używać tych aptecznych produktów, albo z drogerii typu L'oreal, Eris czy Nivea (tych ostatnich mogłoby być więcej u nas w PL warto z Niemiec sobie przywieźć jeśli ktoś ma możliwość)
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 12:21   #5
AneczkaBee
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaBee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 274
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

Hm moim zdaniem sa takie same jak kazde inne, tez nie wiadomo co tam laduje ; P tu chodzi o kase ; )
AneczkaBee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 14:06   #6
ladybalbina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 23
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

Cytat:
Napisane przez blumchen25 Pokaż wiadomość
Witam mam takie pytanie, czy kremy z Avonu rzeczywiście szkodzą cerze? Słyszałam wiele negatywnych opinii o kremach z avonu, ostatnio sama wyprobowałam serie Anew Rejuvenate i zauwazyłam po jakims czasie stosowania czerwone kropeczki wokół nosa( wygląda to tak jakbym miała czerwony nos a własciwie pod nim, z kataru np. ) Występuja one jak umyje sie wodą i potem nałoze krem ale po jakims czasie bledna, jak znow zrobie ta czynnosc to jest znowu nasilone, no i niewiem czy to faktycznie z tych kremow? Mam 26 lat, cere sucha, wrazliwa z naczynkami. Przedtem stosowalam kremy z Oriflame i takiego czegos nie miałam. Narazie kremy z avonu odstawilam i uzywam z oriflame ale dalej jest to samo, wiec niewiem czy potrzeba wiecej czasu by to sie wyleczylo gdyby bylo faktycznie z avonu czy to nie jest z winy kremow? Prosze o pomoc bo niewiem czego juz mam uzywac, z czego to moze byc? chociaz wydaje mi sie ze gdyby bylo uczulenie z kremow avonu to moze wystepowaloby na calej twarzy a nie tylko w okolicach nozdrzy, jak myslicie? Ktore kremy z avonu polecacie dla cery wrazliwej z pierwszymi zmarszczkami?
Prawdopodobnie masz uczulenie na ktorys ze skladnikow. Kategorycznie odstaw ten krem. osobiscie nie polecam kremow z Avonu!
ladybalbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 20:09   #7
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

jak tak to ja jestem ksiądz,,...... lol...
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 20:54   #8
magnoliada
Raczkowanie
 
Avatar magnoliada
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 227
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

anesza, wiadomo, że jako konsultantka nie będziesz ludzi zniechęcać do towaru, który sprzedajesz.
Nie mam specjalnie wrażliwej cery, wręcz przeciwnie - mało który kosmetyk jest w stanie mnie podrażnić. Cerę mam skłonną do przetłuszczania się, kosmetyki z Avonu u mnie okazały się mega zapychające i podrażniające.
Jeśli chodzi o składniki - nie jest za ciekawie: alkohol i oleje mineralne, które nie są uważane za szczególnie zdrowe dla skóry.

Moim zdaniem Avon to przereklamowana firma. Kolorowe kosmetyki są w miarę ok, ale reszta - po prostu nie warta swej ceny.
magnoliada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 11:57   #9
ladybalbina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 23
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;14755207]jak tak to ja jestem ksiądz,,...... lol...[/QUOTE]
to jestes ksiadz!
ladybalbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 13:41   #10
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

Też myślę, że Avon nie poraża jakością. Kolorówka i zapachy są dobre, ale kremy tak sobie. Miałam kiedyś serum z Anew do naczynek, niby "laser w kremie" a miał, cholibka, alcohol denat. w składzie. Never again.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 13:41   #11
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

Też byłam konsultantką Avonu i powiem wam jedno...zrezygnowałam gdy zaczęłam kupować produkty innych marek w podobnych cenach, chociażby kosmetyki z Sephory,bo różnica w jakości była ogromna.Szczerze mówiąc,miałam wrażenie,jakby do wszystkich produktów Avonu wlewali to samo tylko zmieniali butelki

Jako była konsultantka-odradzam.
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 14:54   #12
blumchen25
Raczkowanie
 
Avatar blumchen25
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 191
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

Ja sama jestem konsultantką lecz cięzko angazowac sie w ta firme bardziej jak kosmetyki sa takie złe:/ a skad ja mam wiedziec co jest w tym skladzie jak nie znam angielskiego i nie rozumiem tego, pozatym na chemii tez sie nie znam wiec niewiem czy dana substancja szkodzi cerze czy nie:/ Juz sama niewiem co myslec o tym avonie...
blumchen25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 18:51   #13
Arietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 52
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

Ojej, przykro mi to mówić - ale co z ciebie za konsultantka skoro sama nie wiesz co polecasz klientkom??? To jak możesz polecać? Dramat to jest

Proszę bardzo - zapoznaj się, naucz się i sprawdź - żeby czytać składy nie musisz znać angielskiego - wszystkich producentów na całym świecie obowiązuje to samo nazewnictwo.

http://www.luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm
Arietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 18:20   #14
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

jeśli zapoznasz się szczegółowo z ich skladem i opinia wielu użytkowniczek odpowiedz na Twoje pytanie bedzie-tak, szkodzą.

Sama byłam konsultatka jeszcze za czasów liceum, gdy mgliste pojecie mialam o skladach itp.. w zyciu nie używałam kosmetyków gorszej jakosci(obojetnie czy kolorówka czy pięlegnacja) i nigdy wiecej nie kupie nic z tej firmy. Nie mam pojecia jakim cudem oni jeszcze funkcjonuja.

Arietto świetny link wrzucilas..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 20:52   #15
JeannYine
Przyczajenie
 
Avatar JeannYine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
GG do JeannYine
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

Ja osobiscie jestem bardzo zadowolona z kremow AVON. Wczesniej probowalam juz niemal wszytko, gdyż jestem fanatyczka kosmetyków... czesto byly to bardzo drogie kremy i nigdy nie trafilam na taki- jaki by mnie zadowolil na 100%. Teraz uzywam kremy avon solutions- linia z ametystem i sa EXTRA! Dodatkowo na noc uzywam emulsji avon rejuvenate zszafirowym kompleksem i polecam ja wszystkim.
JeannYine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:16   #16
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

Cytat:
Napisane przez Arietta Pokaż wiadomość
Ojej, przykro mi to mówić - ale co z ciebie za konsultantka skoro sama nie wiesz co polecasz klientkom??? To jak możesz polecać? Dramat to jest

Proszę bardzo - zapoznaj się, naucz się i sprawdź - żeby czytać składy nie musisz znać angielskiego - wszystkich producentów na całym świecie obowiązuje to samo nazewnictwo.

http://www.luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm


Pan dr Różanski w wielu przypadkach przesadza

Co do pytania autorki... Uważam że rzeczywiscie jeśli chodzi o skład kosmetyki avon są ubogie w składniki eco. Uczula nie firma avon i wszystko co produkuje, tylko dany składnik (także odpowiedzialny jest za zapchanie), dlatego myslę że źle jest w każdą stronę przesadzić
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 17:19   #17
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

Ja mialam krem z serii Naturals, oczyszczający z olejkiem herbacianym-jeżeli za efekt "oczyszczenia" uznamy wysyp koszmarnych gul, grudek i syfów na całej twarzy, to owszem-jest BARDZO "oczyszczający".
__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 21:54   #18
Savanoja
Rozeznanie
 
Avatar Savanoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 714
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

Cytat:
Napisane przez blumchen25 Pokaż wiadomość
Witam mam takie pytanie, czy kremy z Avonu rzeczywiście szkodzą cerze? Słyszałam wiele negatywnych opinii o kremach z avonu, ostatnio sama wyprobowałam serie Anew Rejuvenate i zauwazyłam po jakims czasie stosowania czerwone kropeczki wokół nosa( wygląda to tak jakbym miała czerwony nos a własciwie pod nim, z kataru np. ) Występuja one jak umyje sie wodą i potem nałoze krem ale po jakims czasie bledna, jak znow zrobie ta czynnosc to jest znowu nasilone, no i niewiem czy to faktycznie z tych kremow? Mam 26 lat, cere sucha, wrazliwa z naczynkami. Przedtem stosowalam kremy z Oriflame i takiego czegos nie miałam. Narazie kremy z avonu odstawilam i uzywam z oriflame ale dalej jest to samo, wiec niewiem czy potrzeba wiecej czasu by to sie wyleczylo gdyby bylo faktycznie z avonu czy to nie jest z winy kremow? Prosze o pomoc bo niewiem czego juz mam uzywac, z czego to moze byc? chociaz wydaje mi sie ze gdyby bylo uczulenie z kremow avonu to moze wystepowaloby na calej twarzy a nie tylko w okolicach nozdrzy, jak myslicie? Ktore kremy z avonu polecacie dla cery wrazliwej z pierwszymi zmarszczkami?
Moim niefachowym zdaniem Twoje naczynka wokół nosa reagują w taki sposób na ten krem i ja osobiście darowałabym go sobie. Ja oddałabym ten krem konsultantce i już (chyba nadal jest coś takiego jak gwarancja satysfakcji?).
A w temacie kremów Avonu - byłam kiedyś konsultantką, były szkolenia, owszem ale nigdy nie uczona nas o składach itp. Kremy miałyśmy dobierać na podstawie zaleceń producenta. Sama używałam wielu z linii Anew i nie szkodziły mi, ale wiele razy słyszałam opinie o drażniącym działaniu co tłumaczone było "intensywnym działaniem aktywnych składników", a wszelkie mrowienia powinny ustapić po kilku dniach stosowania.
Savanoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 00:11   #19
JeannYine
Przyczajenie
 
Avatar JeannYine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
GG do JeannYine
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

Ja jesli czuje po uzyciu kremu efekt mrowienia- to czuje ze ten krem DZIALA! Druga sprawa co do kremow avon-u: seria naturals jest prymitywna to kremy raczej uniwersalne nie ma co sie czarow spodziewac (zwykle podstawowe skladniki). Nie rozumiem tego rozczarowania w wielu przypadkach, gdyz reakcje typu: wysypka zaobserwowalam pierwszy raz po kremie estee lauder day wear. I owszem wiele kremow moze nas w pewien sposob uczulic to jedynie znak aby sprawdzic sklad cos jest w nim czego akurat nasza skora nie lubi. Jestem zadowolona z fioletowych solutions i lini anew 30+ az dziwne, bo wrocilam do tych kremow kolejny raz gdyz ciagle nie umiem znalesc tego naj naj.
JeannYine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 17:23   #20
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

Cytat:
Napisane przez Savanoja Pokaż wiadomość
Moim niefachowym zdaniem Twoje naczynka wokół nosa reagują w taki sposób na ten krem i ja osobiście darowałabym go sobie. Ja oddałabym ten krem konsultantce i już (chyba nadal jest coś takiego jak gwarancja satysfakcji?).
Jest

A co do samych kremów. Jak z każda firma - jednych uczula, innych nie. Mnie uczula Solutions, nie uczula anew. A znowuż kuzynka używa Solutions i tylko ich i jest mega zadowolona.
Zależy od skory. Tak samo kogoś może uczulić Vichy a innego nie. Niektórych uczulają naturale skladniki, innych nie

I dzięki temu jest taki wielki wybór cudności na rynku
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 20:35   #21
kasiazawadzka1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 42
Dot.: Czy kremy z Avonu szkodzą?

Ja nie lubię AVON a że moja koleżanka z pracy zawsze ma nowy katalog pod ręką zamawiam Oriflame
__________________
Kasia
kasiazawadzka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.