Jak mam wyszczuplić moją twarz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-26, 21:24   #1
apaszka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Exclamation

Jak mam wyszczuplić moją twarz?


Witam wizażystki!
Mam dręczący problemy, chciałabym wydobyć i podkreślić w mojej urodzie to co mam w niej najcenniejsze a zarazem uporać sie z wizerunkiem dziecka i pozbyć się pulchnych policzków (mam 19lat). Próbowałam masażu, kremów, nawet sposób na nadmiar wody w organizmie (choć ten przerwałam może - znów wrócić do niego??) To są moje najbardziej aktualne zdjęcia choć kolor zmieniłam na czekoladowy brąz, myślałam nad orzechem laskowym. Dobry wybór?? Naturałny odcień moich włosów to ciemny brąz ale jasne kolory mnie rozświetlają (zarówno włosy jak i ubiór) ciemne sprawiają że jeszcze bardziej widać tą moją tkankę tłuszczową czy to wodę na twarzy (już sama nie wiem). A po za tym czasami wyglądam ładniej innym razem zaś gorzej. Fryzury w stylu grzywki na bok z pazurkami na policzki odpadają - przerabiałam to wielokrotnie i to nie jest to.
Potrzebuje fryzury lekkiej, moje włosy są bardzo podatne i delikatnie się falują, a na dodatek jestem osoba energiczna która smile smile non stop przez co tą "gębę" mam jak arbuz! Kolejna ważna sprawą jest długość moich włosów która sięga już połowy pleców i cóż jest cennym skarbem (choć skrycie marze o fryzurze Lucy z Rancza pod koniec serialu, gdy już urodziła dziecko, albo Gośki z nad rozlewiska, ale to tak na marginesie). Proszę o poradę odnośnie malowania oczu- szczerze mówiąc: nie wiem jaki to jest typ urody, ktoś mi kiedyś powiedział ze celtycki. Dodaję kilka moich zdjęć i proszę o pomoc.
w załącznikach umieszczam:
zdjęcie Ashlee Simpson - odnośnie koloru włosów.
zdjęcie Lucy i Gośki - fryzury o których wspominałam.
i moje
wybrałam zdjęcia na których widać wyraźnie kontury twarzy.
Lubię styl szykowny, kobiecy i praktyczny.
co widać na 1 zdjęciu
apaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 22:16   #2
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Jak mam wyszczuplić moją twarz?

Cytat:
Napisane przez apaszka_ Pokaż wiadomość
Witam wizażystki!
Mam dręczący problemy, chciałabym wydobyć i podkreślić w mojej urodzie to co mam w niej najcenniejsze a zarazem uporać sie z wizerunkiem dziecka i pozbyć się pulchnych policzków (mam 19lat). Próbowałam masażu, kremów, nawet sposób na nadmiar wody w organizmie (choć ten przerwałam może - znów wrócić do niego??) To są moje najbardziej aktualne zdjęcia choć kolor zmieniłam na czekoladowy brąz, myślałam nad orzechem laskowym. Dobry wybór?? Naturałny odcień moich włosów to ciemny brąz ale jasne kolory mnie rozświetlają (zarówno włosy jak i ubiór) ciemne sprawiają że jeszcze bardziej widać tą moją tkankę tłuszczową czy to wodę na twarzy (już sama nie wiem). A po za tym czasami wyglądam ładniej innym razem zaś gorzej. Fryzury w stylu grzywki na bok z pazurkami na policzki odpadają - przerabiałam to wielokrotnie i to nie jest to.
Potrzebuje fryzury lekkiej, moje włosy są bardzo podatne i delikatnie się falują, a na dodatek jestem osoba energiczna która smile smile non stop przez co tą "gębę" mam jak arbuz! Kolejna ważna sprawą jest długość moich włosów która sięga już połowy pleców i cóż jest cennym skarbem (choć skrycie marze o fryzurze Lucy z Rancza pod koniec serialu, gdy już urodziła dziecko, albo Gośki z nad rozlewiska, ale to tak na marginesie). Proszę o poradę odnośnie malowania oczu- szczerze mówiąc: nie wiem jaki to jest typ urody, ktoś mi kiedyś powiedział ze celtycki. Dodaję kilka moich zdjęć i proszę o pomoc.
w załącznikach umieszczam:
zdjęcie Ashlee Simpson - odnośnie koloru włosów.
zdjęcie Lucy i Gośki - fryzury o których wspominałam.
i moje
wybrałam zdjęcia na których widać wyraźnie kontury twarzy.
Lubię styl szykowny, kobiecy i praktyczny.
co widać na 1 zdjęciu
WizazANKI, nie wizazystki...

Co do zmian, ja bym na Twoim miejscu pomyslal nad zrudzeniem wlosow i zadbala o te loki (zajrzyj na forum dla kreconowlosych ).

Masz bardzo ladna twarz, dlaczego tak Ci przeszkadza, ze mlodo i radosnie wygladasz? To duzy plus.

Co do oczu, to mysle, ze w Twoim przypadku nie ma co przesadzac - delikatne kolorki i lekki makijaz - usta pociagniety blyszczykiem, deliktnie "podmalowane" oko i porzadnie wytuszowane (brazowym tuszem) rzesy oraz policzki musniete jakims delikatnym rozem.
Na tzw. wieksze wyjscia kreska na powiece i/lub kolorowy tusz do rzes albo jakas pomadka w wyrazistym, ale nie agresywnym kolorze.
Na wyszczuplaniu twarzy sie nie znam, ale nie zauwazylam, zeby Ci to bylo potrzebne
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 15:08   #3
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Jak mam wyszczuplić moją twarz?

pomysl nad jakas grzywka, bo masz dosc wysokie czolo
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.