Szybki look - smooky eyes - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Rossmann - Oczy to lustro duszy

Notka

Konkurs Rossmann - Oczy to lustro duszy Zgadzasz się z tą sentencją? Pokaż nam piękno swoich oczu i zgarnij nagrody, które ułatwią codzienny makijaż. Oceniaj wątki innych użytkowników i walcz o wysokie oceny swojego własnego!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-01-23, 19:22   #1
Klaudia Kasprzak
Przyczajenie
 
Avatar Klaudia Kasprzak
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2

Szybki look - smooky eyes


Podkład revlon colorstay 150 buff do cery tłustej/mieszanej

Korektor na cienie pod oczami : artdeco camouflage cream naturalizing yellow ( polecam na cienie jak najbardziej! Ale pamiętajcie! Nie nakładać go pędzelkiem... Lepiej się nakłada palcem)

Baza pod cienie artdeco

Cień do powiek sensique 102 diamont shine ( nałożyłam go na całą górną powiekę, aż pod linię brwi. Jest cudny! Kolor waha się pomiędzy szampańskim a perłowym)

Paletka dwóch cieni do powiek : Avon mega impact flash black ( NIE POLECAM! NIE KUPUJCIE BO STRATA PIENIĘDZY, SĄ SŁABO NAPIGMENTOWANE, FATALNIE SIĘ NAKŁADAJĄ I SIĘ OSYPUJĄ. Pierwszy raz użyłam tej paletki i od razu trafiła do kosza )

Cienie iglot freedom system czarny amc 63 i biały double sp. 496 ( jak najbardziej polecam, nie mam im nic do zarzucenia poza ceną. Za paletkę 20 ceni zapłaciłam bodajże 230zł - są tańsze zamienniki, np paletki sleek)

Kredka do oczu maybelline expression 33 black ( mam mieszane uczucia względem tej kredki)

Tusz do rzęs max factor false lash effect fusion ( NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH! KAŻDA DZIEWCZYNA POWINNA MIEĆ GO W KOSMETYCZCE)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (60,5 KB, 23 załadowań)
Klaudia Kasprzak jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Rossmann - Oczy to lustro duszy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.