Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-01, 19:08   #3361
spoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hey dziewczyny,
Czy znacie jakiś krem BB o odcieniu zbliżonym do Skin79 Green (albo trochę jaśniejszym)? Najlepiej neutralny beż.

Nie używam podkładów, więc nie mam punktu odniesienia. Wiem, że Skin79 nie cieszy się tu zbytnią popularnością , ale poglądowo wrzucam zdjęcie - od lewej: VIP Gold, Snail i CC Cream Correct (różowy). Na ręce CC nie chciał się utlenić, ale na twarzy przyjmuje kolor "trochę za ciemny, ale da radę".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0047.jpg (52,4 KB, 22 załadowań)
spoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 09:03   #3362
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Pochwalę się Doszła moja przesyłka od topinkgirl. 20 maja zamówiłam, a wczoraj otrzymałam przesyłkę. Co za radość, paczka z Korei to jak paczka od cioci z Ameryki Dostałam 4 próbki gratis. Wiecie może co to za produkt So narural by Sven Gohla Lab??Mam nadzieję, że próbki które zamówiłam są oryginalne,wcześniej nie znałam tych kosmetyków więc ciężko mi powiedzieć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160603_092747.jpg (114,6 KB, 36 załadowań)
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 09:26   #3363
mag_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 33
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Pochwalę się Doszła moja przesyłka od topinkgirl. 20 maja zamówiłam, a wczoraj otrzymałam przesyłkę. Co za radość, paczka z Korei to jak paczka od cioci z Ameryki Dostałam 4 próbki gratis. Wiecie może co to za produkt So narural by Sven Gohla Lab??Mam nadzieję, że próbki które zamówiłam są oryginalne,wcześniej nie znałam tych kosmetyków więc ciężko mi powiedzieć.
To któryś z kremów So'natural, z boku powinna być jego pełna nazwa. Możesz sobie porównać z nazwami kremów na stronie firmy http://www.sonatural.co.kr/FrontStor...d=55&pageNum=6
mag_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 09:41   #3364
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mag_b Pokaż wiadomość
To któryś z kremów So'natural, z boku powinna być jego pełna nazwa. Możesz sobie porównać z nazwami kremów na stronie firmy http://www.sonatural.co.kr/FrontStor...d=55&pageNum=6
O kurczę, czyli muszę te krzaczki porównać
Dzięki,będę próbować!

To chyba któryś z tych niebieskich bo miniaturki na stronie są takie same.
http://www.sonatural.co.kr/FrontStor...phtml?con_id=3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160603_103539.jpg (91,5 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez karmik
Czas edycji: 2016-06-03 o 09:48
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 10:01   #3365
mag_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 33
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
O kurczę, czyli muszę te krzaczki porównać
Dzięki,będę próbować!

To chyba któryś z tych niebieskich bo miniaturki na stronie są takie same.
http://www.sonatural.co.kr/FrontStor...phtml?con_id=3
To ten http://www.sonatural.co.kr/FrontStor...dsId=SONASW001
mag_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 10:08   #3366
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Pochwalę się Doszła moja przesyłka od topinkgirl. 20 maja zamówiłam, a wczoraj otrzymałam przesyłkę. Co za radość, paczka z Korei to jak paczka od cioci z Ameryki Dostałam 4 próbki gratis. Wiecie może co to za produkt So narural by Sven Gohla Lab??Mam nadzieję, że próbki które zamówiłam są oryginalne,wcześniej nie znałam tych kosmetyków więc ciężko mi powiedzieć.
Jestem ciekawa tych kremów pod oczy su:m37.
Też się zbieram do zakupów ebayowych, na pewno chcę Water Sleeping Pack Laneige, a poza tym na razie przeglądam i szukam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 12:05   #3367
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy BB kremy na ekobieca są oryginalne?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 12:19   #3368
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa tych kremów pod oczy su:m37.

Też się zbieram do zakupów ebayowych, na pewno chcę Water Sleeping Pack Laneige, a poza tym na razie przeglądam i szukam.


Trzeba było wpaść na rozbiórkowy. Rozbierałysmy ta maskę
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 13:05   #3369
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Trzeba było wpaść na rozbiórkowy. Rozbierałysmy ta maskę
Nie mieszkam w Polsce, dlatego nie biorę udziału w rozbiórkach czy wymiankach.
W ogóle ja jestem sroka, lubię ładne opakowania i trochę mi przeszkadza grzebanie się w tych saszetkach i próbkach. Widziałam, że jedna blogerka wyciska próbki do większych słoiczków i pomyślałam sobie ostatnio czy też by tak nie robić.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 14:19   #3370
highheelsjunkie
Raczkowanie
 
Avatar highheelsjunkie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 163
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Widziałam, że jedna blogerka wyciska próbki do większych słoiczków i pomyślałam sobie ostatnio czy też by tak nie robić.
Też tak robiłam, jak mi się uzbierało kilkadziesiąt próbek z Vichy trochę babraniny jest, ale potem korzysta się wygodniej, niż z saszetek. Jedyny minus to mniejsza higiena korzystania, ale jak np. masz szpatułkę do kremów, to i tego minusa nie ma.
A tak przy okazji, bardzo dziękuję za polecenie filtra, po internetowym rekonesansie ostatecznie zamówiłam Biore aqua rich watery gel. Teraz tylko czekać na dostawę Stwierdzam, że jak ten mi nie przypasuje, to już chyba żaden.
highheelsjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 14:29   #3371
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez highheelsjunkie Pokaż wiadomość
Też tak robiłam, jak mi się uzbierało kilkadziesiąt próbek z Vichy trochę babraniny jest, ale potem korzysta się wygodniej, niż z saszetek. Jedyny minus to mniejsza higiena korzystania, ale jak np. masz szpatułkę do kremów, to i tego minusa nie ma.
A tak przy okazji, bardzo dziękuję za polecenie filtra, po internetowym rekonesansie ostatecznie zamówiłam Biore aqua rich watery gel. Teraz tylko czekać na dostawę Stwierdzam, że jak ten mi nie przypasuje, to już chyba żaden.

Watery Gel i Watery Essence są bardzo podobne i podobnie komfortowe w używaniu. Tylko alkohol mocniej w niż czuć niż w Kose Fasio, który też mam obecnie. Nie wyobrażam sobie powrotu do europejskich filtrów, to jest jakaś porażka na tłustej cerze.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 14:47   #3372
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Watery Gel i Watery Essence są bardzo podobne i podobnie komfortowe w używaniu. Tylko alkohol mocniej w niż czuć niż w Kose Fasio, który też mam obecnie. Nie wyobrażam sobie powrotu do europejskich filtrów, to jest jakaś porażka na tłustej cerze.
a który jest lżejszy i/lub matowy na skórze Biore Watery Essence czy Kose Fasio?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 15:32   #3373
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a który jest lżejszy i/lub matowy na skórze Biore Watery Essence czy Kose Fasio?
Wszystkie wymagają u mnie matowienia, ale w moim przypadku "krem matujący" to oksymoron, moja cera nie przyjmuje żadnego emolientowego produktu bez błyszczącej poświaty.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 20:57   #3374
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mag_b Pokaż wiadomość
Dziękuję

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Chimay, mogę już powiedzieć, że sum time control pod oczy jest bardzo treściwy i odżywczy, a jak działa wypowiem się za jakiś czas.
Za to chyba polubię się z tą próbką so natural bo krem świetnie nawilża ale bez lepkiej skóry. Nałożyłam na niego cc hera i zgrali się idealnie. CC chyba też jest niezłe ale o tym przekonam się jutro jak pobędzie na mojej twarzy cały dzień. I uff w końcu nic różowego ani szarego tylko jasny żółty beż!
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 21:04   #3375
Aciaz1000
Raczkowanie
 
Avatar Aciaz1000
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 289
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cześć dziewczyny

Zupełnie się nie znam na azjatyckich kosmetykach, a słyszałam o nich dużo dobrego. Trochę podczytywałam wątek i mimo że gubię się w nazwach wyłapałam kilka najbardziej znanych.

Przejdę do rzeczy. Mąż jest na delegacji w Szanghaju chciałam żeby kupił mi kilka kosmetyków niestety nie znalazł żadnego z kosmetyków których nazwy mu podałam. Możecie podpowiedzieć kilka hitów które mógłby mi tam zakupić?

Najbardziej zależy mi na kremie bb do jasnej cery, oraz kosmetyku który pomoże w zmniejszeniu porów, wygładzeniu skóry.

Wiem że zakupił mi zestaw whitening skin firmy KAN, ale nie mam pojęcia co to

Z góry bardzo dziękuję!
Aciaz1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 12:16   #3376
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Witajcie po długiej przerwie
Wlasnie wróciłam z Japonii i jak zwykle weszłam w Hada Labo ale dostałam próbki na stoisku FANCL i muszę przyznać ze przetestowalam ich dwa produkty serum pod oczy i esencje moist& lift i muszę przyznać ze są fajne....
Miała któraś z Was do czynienia z tą firmą albo z DHC bo tez jakas probeczke otrzymałam....bede wdzięczna za info bo moze polecę tam za jakieś 3 miesiące wiec juz moze uderzę w duże pojemności
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 12:34   #3377
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

DHC mam słynny olej śle strasznie mnie wysusza i łuszcze sie po nim

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Aciaz1000 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Zupełnie się nie znam na azjatyckich kosmetykach, a słyszałam o nich dużo dobrego. Trochę podczytywałam wątek i mimo że gubię się w nazwach wyłapałam kilka najbardziej znanych.

Przejdę do rzeczy. Mąż jest na delegacji w Szanghaju chciałam żeby kupił mi kilka kosmetyków niestety nie znalazł żadnego z kosmetyków których nazwy mu podałam. Możecie podpowiedzieć kilka hitów które mógłby mi tam zakupić?

Najbardziej zależy mi na kremie bb do jasnej cery, oraz kosmetyku który pomoże w zmniejszeniu porów, wygładzeniu skóry.

Wiem że zakupił mi zestaw whitening skin firmy KAN, ale nie mam pojęcia co to

Z góry bardzo dziękuję!


Szanghaj to przecież Chiny, nie wiem czy w Chinach sa dostępne kosmetyki z Korei
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 12:41   #3378
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
DHC mam słynny olej śle strasznie mnie wysusza i łuszcze sie po nim
Właśnie kończę tej olejek. Nie mam za bardzo porównania z innymi, może dlatego oceniam go jako dobry. Wytypowałam parę następców (m.in. Innisfree, Nature Republic, Holika Holika), ale musiałam kupić coś wcześniej stacjonarnie i wzięłam Elizabeth Arden Ceramide Replenishing Cleansing Oil.

Dużo olejków myjących ma w składzie parafinę, a mi jakoś fobia parafinowa sprzed paru lat trwale zapisała się w głowie i jak na ciało i włosy lubię i używam, tak na twarz nie mogę się przekonać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 12:59   #3379
mag_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 33
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Aciaz1000 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Zupełnie się nie znam na azjatyckich kosmetykach, a słyszałam o nich dużo dobrego. Trochę podczytywałam wątek i mimo że gubię się w nazwach wyłapałam kilka najbardziej znanych.

Przejdę do rzeczy. Mąż jest na delegacji w Szanghaju chciałam żeby kupił mi kilka kosmetyków niestety nie znalazł żadnego z kosmetyków których nazwy mu podałam. Możecie podpowiedzieć kilka hitów które mógłby mi tam zakupić?

Najbardziej zależy mi na kremie bb do jasnej cery, oraz kosmetyku który pomoże w zmniejszeniu porów, wygładzeniu skóry.

Wiem że zakupił mi zestaw whitening skin firmy KAN, ale nie mam pojęcia co to

Z góry bardzo dziękuję!
W Szanghaju bez problemu można znaleźć kosmetyki firm z koncernu Amore Pacific, czyli Laneige, Sulwhasoo, Mamonde, Iope, Ryo jeżeli interesują Cię kosmetyki do włosów, z tańszych Innisfree, Etude House. Z droższych to otworzył się jeszcze sklep su:m37 (koncern LG).

Jeżeli lubisz maseczki, to tajwańska firma L'Herboflore ma sklep w Szanghaju.

Edytowane przez mag_b
Czas edycji: 2016-06-04 o 13:01
mag_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-04, 13:06   #3380
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V


Troche z innej beczki- czy jest jakiś aktualny azjatycki wymiankowy bo wyszukiwarka pokazała mi tylko jeden z ostatnim postem z maja ubiegłego roku....
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 13:28   #3381
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Chimay a próbowałaś Ohui cleansing liquid? Miałam probki i delikatniejszy niz olej a niezle czyści
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 14:15   #3382
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Chimay a próbowałaś Ohui cleansing liquid? Miałam probki i delikatniejszy niz olej a niezle czyści
Nie, głównie z powodów cenowych nawet nie patrzę na OHUI, History of Whoo itp. Moja górna granica jest gdzieś w okolicach Laneige.
W ogóle boję się produktów czyszczących innych niż olejki i micele, unikam standardowych detergentów, które moją tłustą skórę bardzo odwadniają. Dlatego też z dużą nieufnością o ile w ogóle przyglądam się innym myjadłom.
Nie mogę znaleźć składu tego Cleansing Liquid OHUI.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 15:04   #3383
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Zabijecie mnie dzisiaj za te wszystkie pytania ale ktory galactomyces wg Was najlepszy? SK II odpuściłam bo drogi a większość z Was pisze ze ogromne rozczarowanie....Generaln ie zależy mi na opiniach dotyczących esencji ale możecie rowniez opisać swoje wrażenia po użyciu innych produktów...
Z góry dziękuje
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 15:32   #3384
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie, głównie z powodów cenowych nawet nie patrzę na OHUI, History of Whoo itp. Moja górna granica jest gdzieś w okolicach Laneige.

W ogóle boję się produktów czyszczących innych niż olejki i micele, unikam standardowych detergentów, które moją tłustą skórę bardzo odwadniają. Dlatego też z dużą nieufnością o ile w ogóle przyglądam się innym myjadłom.

Nie mogę znaleźć składu tego Cleansing Liquid OHUI.


150ml około 18$ kosztuje na gmarket wiec niedrogo. Ja tez mam tłusta skore i do tego rzadko moge używać czegoś co sie spłukuje woda bo od razu odnawia mi sie ŁZS. Na codzień używam Bioderma sensibio
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 15:59   #3385
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Zabijecie mnie dzisiaj za te wszystkie pytania ale ktory galactomyces wg Was najlepszy? SK II odpuściłam bo drogi a większość z Was pisze ze ogromne rozczarowanie....Generaln ie zależy mi na opiniach dotyczących esencji ale możecie rowniez opisać swoje wrażenia po użyciu innych produktów...
Z góry dziękuje
Też jestem ciekawa. Jak na razie rozważałam COSRX albo Benton Fermentation Essence
KLIK.

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
150ml około 18$ kosztuje na gmarket wiec niedrogo. Ja tez mam tłusta skore i do tego rzadko moge używać czegoś co sie spłukuje woda bo od razu odnawia mi sie ŁZS. Na codzień używam Bioderma sensibio
U mnie także podstawą jest od wielu lat micel Sensibio, ale od jakiegoś czasu używam dwustopniowego oczyszczania wieczorem i stąd olejek.
Miałam ostatnio próbkę pianki Innisfree i dałam radę użyć jej tylko raz, ściągnęła mi twarz od razu. Dla mnie takie produkty nie nadają się nawet do używania raz czy dwa w tygodniu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 17:23   #3386
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa. Jak na razie rozważałam COSRX albo Benton Fermentation Essence
KLIK.



U mnie także podstawą jest od wielu lat micel Sensibio, ale od jakiegoś czasu używam dwustopniowego oczyszczania wieczorem i stąd olejek.
Miałam ostatnio próbkę pianki Innisfree i dałam radę użyć jej tylko raz, ściągnęła mi twarz od razu. Dla mnie takie produkty nie nadają się nawet do używania raz czy dwa w tygodniu.
Ale czytając ten wątek widziałam ze dziewczyny narzekały na jakieś zanieczyszczenia w Bentonie....
Ja zastanawiam sie nad zakupem tego:

http://www.ebay.com/itm/Purebess-100...8AAOxyRhBS7NrV
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 19:44   #3387
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wszystkie wymagają u mnie matowienia, ale w moim przypadku "krem matujący" to oksymoron, moja cera nie przyjmuje żadnego emolientowego produktu bez błyszczącej poświaty.
dziękuję, jak nie ma jakiejś zauważalnej różnicy jakościowej na paszczy to wolę tańsze Biore

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Dziękuję

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Chimay, mogę już powiedzieć, że sum time control pod oczy jest bardzo treściwy i odżywczy, a jak działa wypowiem się za jakiś czas.
Za to chyba polubię się z tą próbką so natural bo krem świetnie nawilża ale bez lepkiej skóry. Nałożyłam na niego cc hera i zgrali się idealnie. CC chyba też jest niezłe ale o tym przekonam się jutro jak pobędzie na mojej twarzy cały dzień. I uff w końcu nic różowego ani szarego tylko jasny żółty beż!
i jak CC się nosi?

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2016-06-04 o 19:46
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 09:30   #3388
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Dziękuję

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Chimay, mogę już powiedzieć, że sum time control pod oczy jest bardzo treściwy i odżywczy, a jak działa wypowiem się za jakiś czas.
Za to chyba polubię się z tą próbką so natural bo krem świetnie nawilża ale bez lepkiej skóry. Nałożyłam na niego cc hera i zgrali się idealnie. CC chyba też jest niezłe ale o tym przekonam się jutro jak pobędzie na mojej twarzy cały dzień. I uff w końcu nic różowego ani szarego tylko jasny żółty beż!
Ciekawa jestem tego podkładu liftingujacego Hery...jak przetestujesz to daj znac
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 10:10   #3389
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Jestem jak dziecko we mgle :/
podpowiedzcie jaki krem BB wybrać na początek?
Cera mieszana, bez problemów i zależy mi na filtrze w takim kremie.
Kolor neutralny (używam minerałów i dla mnie są te gamy neutralne)

I może istotna uwaga - używam na codzień minerałów już od lat i ja już nie pamiętam jak to jest z podkładami płynnymi... dlatego chciałabym wybrać jakiś krem BB (CC lub XX) który byłby "łatwy" w obsłudze.
Podpowiedzcie coś i gdzie kupić.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 10:32   #3390
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Wczoraj nałożyłam CC Hera na esencję i filtr Macrocita, który jest treściwy i bielący bo nic innego nie mam(czekam na paczkę z koreańskimi filtrami). Poprzednicy (Misha BB i CC,Its Skin, SkinFood,Dr,G) na tym filtrze spływali niemal od razu. Ku mojemu zaskoczeniu Hera trzymała się 8 godzin! Oczywiście widać było pod koniec ją na twarzy, lekko się zważyła ale i tak klasa w porównaniu do poprzednich. Przyjemnie się nakłada, żadnych smug i wystarczy tylko odrobina.Niestety jest dla mnie trochę za jasna. Nie chcę pisać więcej bo filtr, który użyłam zniwelował całościowy efekt. Dziś nałożę CC na lekki krem nawilżający,podaruję sobie filtr(czego się nie robi dla testowania) i dam wieczorem znać.
Co do fluidu,nałożyłam go na mamę,tzn na jej 63 letnią twarz i nie włazi w zmarszczki, nie włazi w pory, sunie przy rozsmarowywaniu, jest lekki, lekko rozświetla buzię, krycie lekkie do średniego. Wyglądała cały dzień ok ale.. to samo, jest za jasny o przynajmniej dwa tony ale mama ma naprawdę mocno złocistą karnację. Dziś dalej będę testować CC,jutro fluid i wrzucę fotki koloru.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Tymczasem mam pytanie. Kosmetyki koreańskie do pielęgnacji cery występują pod różnymi postaciami tzn. są tonery,esencje, koncentraty, wiadomo kremy i sera. Ja kupiłam esencję sum 37 flawless i nie wiem czy to ok jak nakładam ją samą?Mam takie poczucie, że czegoś brak mojej skórze chociaż jest nawilżona. Czy powinnam dokupić z tego krem, serum,toner?I tak samo na dzień i na noc?Oczywiście na dzień na sam koniec filtr, to jasne. Któraś z was, przepraszam nie pamiętam kto, napisała, że nie można kremu czy sera nakładać na całkiem suchą skórę tylko na coś tam(nie pamiętam na co.....) ,czyli jak spryskam hydrolatem to ok?
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.