Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-14, 17:39   #1
charlotta21
Raczkowanie
 
Avatar charlotta21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 235
Question

Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem


Witam,od pewnego czasu borykam się z pewnym problemem. Otóż prowadzę dosyć szybki tryb życia, dlatego też nie mam zbyt wiele czasu na nakładanie tych wszytskich mazideł, balsamów itp., a niestety moja skóra chyba tego właśnie potrzebuje, ponieważ jest dość mocno przesuszona. Dlatego też pomyslałam, że idealnym rozwiązaniem byłoby znaleźć jakiś preparat pod prysznic, który jest zarazem myjący, jak i nawilżający, ale naprwadę mocno nawilżający (może nawet lekko natłuszczający), taki, żeby po wyjściu spod prysznica nie trzeba było już się "balsamować" I tutaj pojawia się moje pytanie - jaki preprat byłby najlepszy? Może jakiś olejek? Bardzo proszę o Wasze opinie. Aha, no i fajnie by było gdyby cena też nie była przesadnie wygórowana
charlotta21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 19:01   #2
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

jeśli masz problemy z przesuszeniem, to zwróć uwagę jakiego żelu używasz pod prysznicem, najlepsze są takie, które nie zawierają SLS (sodium lauryl sulfate i sodium laureth sulfate), bo właśnie sls wysusza skórę
zobacz tutaj
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141281
albo tutaj
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140497

a po kąpieli może oliwka, nie wymaga tyle czasu co wklepywanie balsamu
jest jeszcze olejek do mycia nivea, o "bezpiecznym składzie"
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 19:03   #3
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 19:14   #4
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

Właśnie, staraj się używać takiego żelu pod prysznic, który ma bezpieczne składniki. Bez SLS na pierwszym miejscu. Sięgnij może tez po mleczko pod prysznic. Są też takie I po kąpieli oliwka, tak jak wspomniała Kasiahan fajny skład ma oliwka HiPP, wizażanki sobie ją chwalą, nadaje się do ciała oraz do twarzy
pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 20:33   #5
charlotta21
Raczkowanie
 
Avatar charlotta21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 235
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

Dziękuje serdecznie za Wasz odzew. Postaram się zastosować do Waszych wskazówek
charlotta21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 21:15   #6
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

przyłączam się do pomysłu żeli bez SLS. możesz też wypróbować preparaty myjące z aptecznych serii Balneum Intensive, Oilatum, Lipikar. z kosmetyków bardziej popularnych - ostatnio miałam kremowy żel pod prysznic Skin So Soft Avonu i mile mnie zaskoczył, zostawiał właśnie skórę dobrze nawilżoną.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 11:22   #7
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

W Avonie są odzywki pod prysznic-"piaski arizony" lub właśnie Skin So Soft-ale juz niedostepna w katalogu.
Mam dla Ciebie jeszcze jadna propozycję-do kapieli wlej zwykłą oliwke do Ciała-jak wyjdziesz z wanny to juz nie będziesz musiała niczego nakładać Również pod prysznicem do żelu pod prysznic możesz dolać olejku lub oliwki
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-15, 11:25   #8
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

dobry pomysł Izzy lady! tez podłączam sie pod zele bez SLS
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 16:44   #9
charlotta21
Raczkowanie
 
Avatar charlotta21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 235
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

Dziękuję raz jeszcze za odpowiedzi. Pomysł z oliwką wydaje mi się bardzo dobry
charlotta21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 17:13   #10
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

ja używam najzwyklejszej oliwki Bambino od kilku miesięcy, wmasowuje ja w ciało po prysznicu co drugi dzień. Zajmuje to dosłownie chwilkę a skóra jest mięciutka i idealnie nawilżona. Tylko zapach tej oliwki bambino jest troszke zbyt intensywny dla mnie, wiec jak mi się skończy to mam zamiar wypróbować tą tak zachwalaną hipp ;-)
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 18:27   #11
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
ja używam najzwyklejszej oliwki Bambino od kilku miesięcy, wmasowuje ja w ciało po prysznicu co drugi dzień. Zajmuje to dosłownie chwilkę a skóra jest mięciutka i idealnie nawilżona. Tylko zapach tej oliwki bambino jest troszke zbyt intensywny dla mnie, wiec jak mi się skończy to mam zamiar wypróbować tą tak zachwalaną hipp ;-)
DOkładnie... Działanie Bambino jest rewelacyjne, ale zapach....fe! Zwłaszcza, że pzrzesiaka nim pizamka i szlafrok! Też zamierzam wypróbowac Hipp PzDr
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-16, 14:45   #12
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

a ja lubie zapach bambino
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 19:10   #13
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

a ja wogóle nie lubie oliwek,nie lubie uczucia lepkości,śliskości na ciele ;p mam skórę normalną na ciele,wiec do pielęgnacji uzywam żelu pod prysznic i balsamu.Oliwki powodują u mnie uczucie dyskomfortu ;p ale dla suchych skór są super
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 12:36   #14
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

ja mam normalna na ciele ale lubie oliwke, dzis wyprobooje Izzylady twoj pomysl zeby pod prysznicem z oliwka wymieszac lagodny zel
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 18:42   #15
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem


A mnie kusi do kupna tylko jedna oliwka-wyszczuplająco-antycellulitowa oliwka w żelu FARMONA.Miał ktos taką??
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 19:43   #16
coolerka
Raczkowanie
 
Avatar coolerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 193
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

Ja robie sobie peelingi domowej roboty z oliwką ( np kawa + oliwka ) swietnie nawilża oraz wygładza cialo tak, że później nie muszę już nakladać balsamu
coolerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 22:47   #17
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

Kiedy mialam problemy z bardzo sucha skora, uzywalam tego produktu -
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...hp?produkt=148 . Jest bardzo przyjemny w uzyciu, ladnie pachnie. Sprobuj tez preparatow do suchej skory - w nowej serii Pharmaceris albo z Iwostinu sa preparaty myjace ktore niw wysuszaja.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 23:01   #18
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

no tak olejek nivea jest super,ale nie przepadam z ajego zapachem ale teraz mam jeszcze jedne problem :/ wczesniej to bylo tylko wysuszenie skory to oliwki i balsamy slzy w ruch no i odpowiednie mydlo...ale powiezdzcie czy mozna meic uczulenie na wode?:| bo albo mi sie wydaje albo ja takowe mam...o twarzy to juz nie wspomne,ale zeby na ciele? dostaje od wody takiej jakby wysypki?czerwonych plamek,czuje dyskomfort ale tez od suchosci swedzenie.szcyzpanie,piec zenie heh

a czy do mycia twarzy moge calkiem zrezygnowac z wody?i oczyszczac twarz wylacznie mleczkiem i tonikiem?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 08:47   #19
coolerka
Raczkowanie
 
Avatar coolerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 193
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

mary_Q radze ci wybrac sie do dermatologa, ah zapomnialam dobrymi kosmetykami do tego typu problemów są kosmetyki dla osób z Atopowym Zapaleniem Skóry
coolerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-18, 09:02   #20
zlosnica 999
Raczkowanie
 
Avatar zlosnica 999
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Malopolska
Wiadomości: 185
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

Mysle ze mozesz szczegolnie jak masz bardzo sucha cere ale jak ja nie umyje swojej buzki zelem do mycia twarzy i woda to mam wrazenie ze moja twarz nie jest na maksa oczyszczona
__________________
Zlosnica 999
zlosnica 999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 19:05   #21
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość

a czy do mycia twarzy moge calkiem zrezygnowac z wody?i oczyszczac twarz wylacznie mleczkiem i tonikiem?
Tak,mozesz zrezygnować z mycia twarzy wodą,albo spróbuj używać wody termalnej lub preparatów myjących zastepujących wodę (płyny micearne,preparat o nazwie physiogel...).Mleczko i tonik moze być,ale pamiętaj,zeby waciki były zupełnie czyste
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 20:41   #22
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

echhh poniewaz dosc duzo siedze obecnie w sklad,ach preparatow i ich celu.. musze was rozcarowac niestety zaden zel pod prysznic nie bedzie nawilzac juz mowie czemu: po pierwsze zawiera on duzo srodkow powierzchniowow czynnych takich jak Sodium laureth sulfate czy sodium lauryl sulfate, praktycznie ujmujac jest on na pierwszych miejscach skladow czyli jest go najwiecej a nawet jak go nie ma w skladzie to sa inne srodki powierzchniowo czynne, sa to bardzo drazniace srodki na skore ktorych glownych celem jest usuniecie "brudu" , dlaczego nie nawilzac bedzie a no dlatego ze nawet jak sa jakies zwiazki nawilzajace w zelu to niestety sa ich zniokome ilosci badz taki preparat trzeba by bylo trzymac min 5 min na smkorze by zdarzyly sie one w miare wchlonac dobrze wiemy ze utrzymanie 5 min zelu pod prysznic na ciele jest trudne dwa ze splywa 3 przysznic to szybka kapiel, 4 sls i tak wyplucze..

niestety producenci pisza czesto takie klamstweka ale coz chwyt marketingowy.. dlatego jedynym wyjsciem jest stosowanie niestety tycvh mazidel.. balsamow

jedyne co mozna sproboweac preparaty dla osob z atopowa skora sa lagodniejsze ale ich celem rowniez jest zmycie

po prostu trzeba sie smarowac
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 22:33   #23
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

polecam zel pod prysznic johnsona softwash , ale ten z dodatkiem oliwki , po umyciu sie nim mam nawilzona skore i nie potrzebuje uzywac balsamow ani oliwek , co bylo wczesniej koniecznoscia . dodam , ze mam atopowa skore , ktora wymaga szczegolnej pielegnacji , a ten zel naprawde mi odpowiada .
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 12:59   #24
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
echhh poniewaz dosc duzo siedze obecnie w sklad,ach preparatow i ich celu.. musze was rozcarowac niestety zaden zel pod prysznic nie bedzie nawilzac juz mowie czemu: po pierwsze zawiera on duzo srodkow powierzchniowow czynnych takich jak Sodium laureth sulfate czy sodium lauryl sulfate, praktycznie ujmujac jest on na pierwszych miejscach skladow czyli jest go najwiecej a nawet jak go nie ma w skladzie to sa inne srodki powierzchniowo czynne, sa to bardzo drazniace srodki na skore ktorych glownych celem jest usuniecie "brudu" , dlaczego nie nawilzac bedzie a no dlatego ze nawet jak sa jakies zwiazki nawilzajace w zelu to niestety sa ich zniokome ilosci badz taki preparat trzeba by bylo trzymac min 5 min na smkorze by zdarzyly sie one w miare wchlonac dobrze wiemy ze utrzymanie 5 min zelu pod prysznic na ciele jest trudne dwa ze splywa 3 przysznic to szybka kapiel, 4 sls i tak wyplucze..

niestety producenci pisza czesto takie klamstweka ale coz chwyt marketingowy.. dlatego jedynym wyjsciem jest stosowanie niestety tycvh mazidel.. balsamow

jedyne co mozna sproboweac preparaty dla osob z atopowa skora sa lagodniejsze ale ich celem rowniez jest zmycie

po prostu trzeba sie smarowac

zgodzę się z Tobą, że żaden żel nie nawilzy skóry pod prysznicem, bo skóry nic tak naprawdę nie nawilża, działanie nawilżające polega jedynie na hamowaniu ucieczki wody ze skóry.
co do slsów istnieją produkty przeznaczone do mycia, które ich nie zawierają, zauważ iż są to te, które się prawie nie pienią, zawierają bowiem inne substancje, że tak je nazwę "spieniające", które nie wysuszają tak skóry jak sls, nie podreżniają je, trzeba tylko sprawdzić w składzie a smarowanie się to chyba jest podstawa, żeby skóra była "nawilżona"
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 13:03   #25
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
no tak olejek nivea jest super,ale nie przepadam z ajego zapachem ale teraz mam jeszcze jedne problem :/ wczesniej to bylo tylko wysuszenie skory to oliwki i balsamy slzy w ruch no i odpowiednie mydlo...ale powiezdzcie czy mozna meic uczulenie na wode?:| bo albo mi sie wydaje albo ja takowe mam...o twarzy to juz nie wspomne,ale zeby na ciele? dostaje od wody takiej jakby wysypki?czerwonych plamek,czuje dyskomfort ale tez od suchosci swedzenie.szcyzpanie,piec zenie heh

a czy do mycia twarzy moge calkiem zrezygnowac z wody?i oczyszczac twarz wylacznie mleczkiem i tonikiem?
do mycia twarzy możesz zrezygnować (pozostaje wtedy mleczko i tonik, albo lżejsza wersja all in one- płyn micelarny)
ale z ciałem to już nie będzie tak łatwo bez wody, więc proponuje konsultacje z dermatologiem
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 07:00   #26
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
echhh poniewaz dosc duzo siedze obecnie w sklad,ach preparatow i ich celu.. musze was rozcarowac niestety zaden zel pod prysznic nie bedzie nawilzac juz mowie czemu: po pierwsze zawiera on duzo srodkow powierzchniowow czynnych takich jak Sodium laureth sulfate czy sodium lauryl sulfate, praktycznie ujmujac jest on na pierwszych miejscach skladow czyli jest go najwiecej a nawet jak go nie ma w skladzie to sa inne srodki powierzchniowo czynne, sa to bardzo drazniace srodki na skore ktorych glownych celem jest usuniecie "brudu" , dlaczego nie nawilzac bedzie a no dlatego ze nawet jak sa jakies zwiazki nawilzajace w zelu to niestety sa ich zniokome ilosci badz taki preparat trzeba by bylo trzymac min 5 min na smkorze by zdarzyly sie one w miare wchlonac dobrze wiemy ze utrzymanie 5 min zelu pod prysznic na ciele jest trudne dwa ze splywa 3 przysznic to szybka kapiel, 4 sls i tak wyplucze..

niestety producenci pisza czesto takie klamstweka ale coz chwyt marketingowy.. dlatego jedynym wyjsciem jest stosowanie niestety tycvh mazidel.. balsamow

jedyne co mozna sproboweac preparaty dla osob z atopowa skora sa lagodniejsze ale ich celem rowniez jest zmycie

po prostu trzeba sie smarowac
: ehem: Nie ma siły-trzeba sie smarować
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 10:49   #27
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

podpinam sie pod Ray
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 10:47   #28
lemontea
Wtajemniczenie
 
Avatar lemontea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 686
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

no i czy wypróbowałyscie żel pod prysznic zmieszany z oliwką? skuteczny? i pytanie podstawowe czy się pieni?
lemontea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 19:21   #29
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

ja nie uzywam zeby sie pienilo, zmieszalam zel o skladzie w miare dobrym z oliwka i skora byla fajnie nawilzona, peeling robie tak samo , mieszam cukier z oliwka, silnie jedrna jest wtedy moja skora
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 09:21   #30
lemontea
Wtajemniczenie
 
Avatar lemontea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 686
Dot.: Skuteczne nawilżenie skóry pod prysznicem

tylko mi sie wydaje ze ja zuzywam wiecej zelu mniej pieniacego sie jakies mam takie zle odczucie , z tąd to pytanie
lemontea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.