Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-07, 18:54   #1471
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no tak, ale przesyłkę ma chyba teraz UC a nie firma kurierska?
W statusie jest fedex - wydane do doreczenia
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 19:01   #1472
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Question Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
W statusie jest fedex - wydane do doreczenia
nie wiem jak to jest, ale na wszelki wypadek zadzwoń na infolinię UC, żeby pomimo braku odbioru paczki nie domagali się zapłaty podatku
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 19:26   #1473
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chciałam w Greenline Savon du midi, miałam kiedyś i są bardzo dobre, zwłaszcza te kwadratowe wersje, tzn miałam z tej serii tylko Eglantine, chciałam teraz nagietek, ale kompletnie mi wyleciało z głowy, chyba mnie ta guma do żucia zaślepiła

A w Czeladzi to pewnie Ty posprzątałaś i teraz mnie wpuszczasz w maliny Jak nie ma towaru, bo jedna taka hurtem wykupi, to i nie ma bajzlu
Sama nie wiem gdzie trafię i kiedy, bo to zależy od tego z kim pojadę, jeśli sama, z mamą lub koleżanką to do Krk, a jak do Czeladzi, to ze znajomym, bo on tamte strony woli i zna drogę i na pewno gdzieś razem pojedziemy na zakupy przedświąteczne, bo już mamy taką malutką tradycję. Ja sama bym się zgubiła na Zagłębiu i Śląsku, drogę na pamięć znam tylko do Dąbrowy, a gps to dla mnie oczywiście przeżytek
Możesz podać linka?


No właśnie nie posprzątałam. Nawet szczotkę im ostatnio oddałam. I mydeł H&W jest pełen wybór w Czeladzi a w Katowicach jakieś resztki. Ja mam taki przesyt że musi mnie coś mega zachwycić z mydeł żebym wzięła. A na inne kosmetyki nawet nie patrzę.

Jak znasz drogę do Dąbrowy to do Czeladzi też byś ogarnęła.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 19:44   #1474
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Możesz podać linka?


No właśnie nie posprzątałam. Nawet szczotkę im ostatnio oddałam. I mydeł H&W jest pełen wybór w Czeladzi a w Katowicach jakieś resztki. Ja mam taki przesyt że musi mnie coś mega zachwycić z mydeł żebym wzięła. A na inne kosmetyki nawet nie patrzę.

Jak znasz drogę do Dąbrowy to do Czeladzi też byś ogarnęła.
To chciałam: http://greenline-sklep.pl/p/93/126/m...naturalne.html
+ jakieś inne do kompletu
a to miałam:http://greenline-sklep.pl/p/93/331/m...naturalne.html
Bardzo fajne.
Prostokątne też są fajne, ale nie pachną tak ładnie, no chyba, że jakieś zwietrzałe miałam, ale to nie z tego sklepu, tu mają świeżutkie.

Za rzadko się zapuszczam w tamte rejony, do Czeladzi jeździłam już parę razy i za Chiny Ludowe nie ogarniam. Do Katowic i Sosnowca spokojnie trafiam, bo jest jedna droga
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 19:53   #1475
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

A ja chcę więcej wiedzieć o

martina gebhardt krem szałwiowy!

Mam mieszana bardziej przesudzajca się skórę na policzkach i tłustą strefę T, ale bez czerwonych krostek i niespodzianek. Nadawał by się? Jeszcze nie znalazlam takiego po którym by mi nie sciagalo ryjka...😒
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 20:17   #1476
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To chciałam: http://greenline-sklep.pl/p/93/126/m...naturalne.html
+ jakieś inne do kompletu
a to miałam:http://greenline-sklep.pl/p/93/331/m...naturalne.html
Bardzo fajne.
Prostokątne też są fajne, ale nie pachną tak ładnie, no chyba, że jakieś zwietrzałe miałam, ale to nie z tego sklepu, tu mają świeżutkie.

Za rzadko się zapuszczam w tamte rejony, do Czeladzi jeździłam już parę razy i za Chiny Ludowe nie ogarniam. Do Katowic i Sosnowca spokojnie trafiam, bo jest jedna droga
Wyglądają ciekawie. Może kiedyś....

Do Czeladzi odbijasz z tej jednej drogi. To znaczy do M1 bo samego miasta to ja też nie ogarniam.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 20:55   #1477
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
A ja chcę więcej wiedzieć o

martina gebhardt krem szałwiowy!

Mam mieszana bardziej przesudzajca się skórę na policzkach i tłustą strefę T, ale bez czerwonych krostek i niespodzianek. Nadawał by się? Jeszcze nie znalazlam takiego po którym by mi nie sciagalo ryjka...😒
Nadawałby się, ale na noc Na dzień poszukaj czegoś nawilżającego, nie natłuszczającego.

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Do Czeladzi odbijasz z tej jednej drogi. To znaczy do M1 bo samego miasta to ja też nie ogarniam.
Tyle to ja też wiem, ale mam zdolności, żeby odbić nie tam gdzie trzeba Czyli nic mi się nie uroiło, dla mnie ogólnie ten region to jest czarna magia, głównie to chodzi o to, że różne odcinki tras są do siebie bardzo podobne
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 21:50   #1478
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny, ale zakupy, cudowności :lov e:

Korah, ile próbek dostałaś, ja chyba tylko raz tyle dostałam ze sklepu Bez pestki.

A ja zapomniałam się pochwalić, że od kilku dni testuję próbki Jane Iredale.
Podkład będzie dobry raczej dla cer bezproblemowych, krycie ma średnie, moich naczynek na policzkach dobrze nie zakrywa, ale używam bez korektora. Jednak fajnie się go nosi i nadal ładnie wygląda po kilku godzinach. Podoba mi się odcień Radiant, pasuje jak ulał. Mam jeszcze próbki odcieni Natural i Light Beige, jeśli ktoś ma ochotę przetestować to z chęcią wyślę.
Trochę mniej podoba mi się BB, super wygląda na początku, jednak po krótkim czasie wchodzi w pory i zmarszczki, spróbuję jeszcze na coś innego nakładać i zobaczę co z tego będzie.
Puder nałożyłam raz czy dwa, jeszcze muszę potestować.

Mam jeszcze próbkę podkładu Miessence i też jestem strasznie ciekawa jak się spisze.
A jeszcze wkrótce dotrze do mnie próbka podkładu Zao.

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2015-12-07 o 21:53
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 21:59   #1479
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Jakie macie zdanie o wschodnich kosmetykach naturalnych? Chodzi mi o marki Planeta Organica,Ec Lab i Natura Siberica
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 07:29   #1480
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie wiem jak to jest, ale na wszelki wypadek zadzwoń na infolinię UC, żeby pomimo braku odbioru paczki nie domagali się zapłaty podatku
100% pure odpisalo, ze nie musze odbierac paczki. Odesla ja do nich i zwroca mi kase bez zadnych konsekwencji teraz mam zagwodzke co robic
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 08:32   #1481
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Jakie macie zdanie o wschodnich kosmetykach naturalnych? Chodzi mi o marki Planeta Organica,Ec Lab i Natura Siberica
Ja nie lubię i swoje negatywne zdanie wyraziłam tu: http://trzydziesci6.blogspot.com/201...-organica.html

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
My mamy już trzecią flachę tej odżywki, bardzo ją lubię. Jest z tych wnikających we włosy ( jeśli wieez, co chcę powiedzieć
Dzięki za opinię Lubię takie wnikające we włosy

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ten proszek to siarka rozpuszczam i piję
http://biosna.pl/pl/sklep/produkt/ms...-naturals.html
Tego kremu argital jeszcze nie otworzyłam (ale za moment się do niego dobiorę), bo właśnie kończę ich krem z echinaceą i bardzo był fajny
http://naturalnazakupoholiczka.blogs...d-argital.html
Żyworódkę używam na skórę głowy jako wcierkę za wcześnie na opinię, ale pomaga w nawilżeniu i mam nadzieję, że wzmacnia cebulki
Aaaaa, nie wiedziałam o tej żyworódce! Człowiek się całe życie uczy i zawsze można się dowiedzieć czegoś nowego
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-08, 08:40   #1482
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Jakie macie zdanie o wschodnich kosmetykach naturalnych? Chodzi mi o marki Planeta Organica,Ec Lab i Natura Siberica
1. Nie wierzę w ich naturalność
2. Miałam kilka produktów i były beznadziejne
3. Uważam że powinno się wpierać rodzimą produkcję a na ruskie rzeczy nałożyć embargo tak jak oni na nasze
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 09:01   #1483
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
1. Nie wierzę w ich naturalność
2. Miałam kilka produktów i były beznadziejne
3. Uważam że powinno się wpierać rodzimą produkcję a na ruskie rzeczy nałożyć embargo tak jak oni na nasze

Zgadzam się Brakuje u nas takich tańszych marek eko. Nie wiem czemu wszystko co wychodzi to ekskluzywne marki po 100zł wzwyż Nie każdy ma ochotę na robienie swoich kosmetyków i nie każdego stać na drogie kremy. A wybór na rynku jest wiąż za mały
Znalazłam niszę: może stworzymy jakąś markę
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 09:30   #1484
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale zakupy, cudowności :lov e:

Korah, ile próbek dostałaś, ja chyba tylko raz tyle dostałam ze sklepu Bez pestki.
No z probkami to różnie bywa, zdarzało mi się kiedyś, na początku przygody z naturalnością, że sklepy wysyłały mega prezenty, nawet pełnowymiarowe i więcej niż jeden, i to bez okazji żadnej typu święta Ale to były początki w ogóle rynku kosmetyków naturalnych w pl, gdzie sklepy chciały się wybić i zachęcić ludzi do tych kosmetyków i ich poznania, teraz już wysyłanie większej ilości próbek, a tym bardziej miniproduktów czy pełnowymiarowych gratisów (nieobiecanych na stronie) jest rzadkością.

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
1. Nie wierzę w ich naturalność
2. Miałam kilka produktów i były beznadziejne
3. Uważam że powinno się wpierać rodzimą produkcję a na ruskie rzeczy nałożyć embargo tak jak oni na nasze
Zgadzam się z punktem 3 w pełnej rozciągłości
Co do działania, niektóre rzeczy były fajne, inne średnie, albo wręcz beznadziejne i uczulające.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-12-08 o 09:32
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 09:43   #1485
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Czyli lepiej zainwestować w oslawiony Sukin i cieszyć się z natury? muszę kupić coś na włosy po keratynowym prostowaniu. Mam Sylveco z betulina ale przetluszcza mi włosy...
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 11:11   #1486
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
1. Nie wierzę w ich naturalność
2. Miałam kilka produktów i były beznadziejne
3. Uważam że powinno się wpierać rodzimą produkcję a na ruskie rzeczy nałożyć embargo tak jak oni na nasze
Z ust mi to wyjęłaś
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 11:25   #1487
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
1. Nie wierzę w ich naturalność
2. Miałam kilka produktów i były beznadziejne
3. Uważam że powinno się wpierać rodzimą produkcję a na ruskie rzeczy nałożyć embargo tak jak oni na nasze
Zgadzam się we wszystkich trzech punktach
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 13:14   #1488
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
A ja chcę więcej wiedzieć o

martina gebhardt krem szałwiowy!

Mam mieszana bardziej przesudzajca się skórę na policzkach i tłustą strefę T, ale bez czerwonych krostek i niespodzianek. Nadawał by się? Jeszcze nie znalazlam takiego po którym by mi nie sciagalo ryjka...��
Martina Gebhardt Kremy to większość które miałam dobrze nawilżały, tak naprawdę głęboko, a cerę mam też przesuszoną stale, ale też i świeci się mocno, zmiany hormonalne, tylko trzeba uważać, aby nie zapchało nic, jak jest skłonność, ja mam. Z kremów Martiny to najbardziej mi podszedł: Żeńszeniowy, SummerTime , Shea, Szalwiowy, w takiej kolejności je oceniam, ten pierwszy najlepszy, a Szałwiowy mega tłusty, na pewno nie na dzień, te 3 pozostałe nadawały się na dzień, nawet pod makijaż, po wchłonięciu. Szałwiowy to jest smalec, nie w złym znaczeniu, traktowałam go jak maseczkę, w dni kiedy cera była sucha. Nie zawsze trzeba się kierować typem cery, jak widać w przypadku MG to ich kremy są chyba ogólnie do wrażliwej cery, przesuszonej. No i nie są takie drogie, faktycznie 15 ml to mi na 2 miesiące starcza, te małej pojemności naprawdę super sprawa, nie trzeba od razu majątku wyrzucać na krem do twarzy, aby być zadowolonym. Tak samo mleczka, toniki te co miałam z Martiny Shea i Szałwiowe, nic się nie umywa do nich tak naprawdę. Kupuje coś tańszego, ale to nie jest to, na cerze to widać.

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Jakie macie zdanie o wschodnich kosmetykach naturalnych? Chodzi mi o marki Planeta Organica,Ec Lab i Natura Siberica
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
1. Nie wierzę w ich naturalność
2. Miałam kilka produktów i były beznadziejne
3. Uważam że powinno się wpierać rodzimą produkcję a na ruskie rzeczy nałożyć embargo tak jak oni na nasze
Tak samo myślę, choć wspieranie polskich też mi nie wychodzi, jak niemieckie mi taniej wychodzą, no jednak jest różnica, ale uważa, że jak już ktoś chce naturalne, to lepiej Sylveco kupić sobie niż te ruskie.

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Zgadzam się Brakuje u nas takich tańszych marek eko. Nie wiem czemu wszystko co wychodzi to ekskluzywne marki po 100zł wzwyż Nie każdy ma ochotę na robienie swoich kosmetyków i nie każdego stać na drogie kremy. A wybór na rynku jest wiąż za mały
Znalazłam niszę: może stworzymy jakąś markę

Oj tak niestety to prawda, dobre, polskie marki to kosmos, nie na kieszeń z niską wypłatą, a Sylveco, Fitomed, niby tańsze lecz składy niestety są gorsze. Zdarzają się w nich różne nie fajne konserwanty, niestety widać to na cerze. Jedynie co, to się nie mogę doczepić do polskich mydełek , naprawdę niektóre to są warte uwagi.

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Czyli lepiej zainwestować w oslawiony Sukin i cieszyć się z natury? muszę kupić coś na włosy po keratynowym prostowaniu. Mam Sylveco z betulina ale przetluszcza mi włosy...


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tez tak uważam Żałuj, albo spróbuj czegoś nowego

Ja zapomniałam coś do biustu, coś pod oczy, olejku do ciała i mydeł!! O ile do biustu mam upatrzone coś, co nie było w ddd dostępne, to już ubolewam, że o olejku do ciała zapomniałam, jakieś próbki pod oczy i kremy mam, niekoniecznie idealne, ale póki co mogę śmigać na nich, ale żeby mydeł zapomnieć, to naprawdę coś z głową nie tak Muszę w końcu do tego tk maxxxa się wybrać.
Też by mi się jakieś olejki do ciała przydały, jednak balsamy już wcale nie dają rady. Pod oczy używam to samo co na twarzy.
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2015-12-08 o 13:18
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 13:21   #1489
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Martina Gebhardt Kremy to większość które miałam dobrze nawilżały, tak naprawdę głęboko, a cerę mam też przesuszoną stale, ale też i świeci się mocno, zmiany hormonalne, tylko trzeba uważać, aby nie zapchało nic, jak jest skłonność, ja mam. Z kremów Martiny to najbardziej mi podszedł: Żeńszeniowy, SummerTime , Shea, Szalwiowy, w takiej kolejności je oceniam, ten pierwszy najlepszy, a Szałwiowy mega tłusty, na pewno nie na dzień, te 3 pozostałe nadawały się na dzień, nawet pod makijaż, po wchłonięciu. Szałwiowy to jest smalec, nie w złym znaczeniu, traktowałam go jak maseczkę, w dni kiedy cera była sucha. Nie zawsze trzeba się kierować typem cery, jak widać w przypadku MG to ich kremy są chyba ogólnie do wrażliwej cery, przesuszonej. No i nie są takie drogie, faktycznie 15 ml to mi na 2 miesiące st.
Można gdzieś próbki dostać?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-08, 13:37   #1490
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

http://greenline-sklep.pl/c/204/prob...ania-mini.html
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 15:48   #1491
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Kosmetyki Zatik mnie bardzo zaintrygowały. Są ciekawe, inne. Chyba się z nimi polubię
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 16:38   #1492
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
100% pure odpisalo, ze nie musze odbierac paczki. Odesla ja do nich i zwroca mi kase bez zadnych konsekwencji teraz mam zagwodzke co robic
też bym miała problem....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 18:36   #1493
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny, a jak się mają terminy wazności od otwarcia Martiny Gebhardt. Ktoś coś wie, jest w temacie Na opakowaniach nie ma PAO.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Z kremów Martiny to najbardziej mi podszedł: Żeńszeniowy, SummerTime , Shea, Szalwiowy, w takiej kolejności je oceniam,

Oj tak niestety to prawda, dobre, polskie marki to kosmos, nie na kieszeń z niską wypłatą, a Sylveco, Fitomed, niby tańsze lecz składy niestety są gorsze. Zdarzają się w nich różne nie fajne konserwanty, niestety widać to na cerze. Jedynie co, to się nie mogę doczepić do polskich mydełek , naprawdę niektóre to są warte uwagi.
To nie wiedziałam że szałwiowy dopiero na 4 miejscu, w tym momencie mnie zaciekawiły kolejne serie

Sylveco niestety też już powoli odpada z tańszej półki na wyższą, kremy są dość drogie bo już podchodzą pod 30 zł i co chwilę drożeją. A seria dziecięca jest najdroższa.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Kosmetyki Zatik mnie bardzo zaintrygowały. Są ciekawe, inne. Chyba się z nimi polubię
Intrygująco to Ty piszesz


Dziś użyłam szamponu Lavery, odżywki Sante, myjadła Phytemy i glinki Logony. Glinka jednak uaktywniła zapach lotosu, jednakże jest on i tak inny, niż kiedyś, bardziej pospolity w kosmetykach naturalnych zapach wyczuwam, bo taki słynny marcepanek, ale lotos też czuję. Zaszczypało mnie, że Hej! Ale przypuszczam, że tylko z pierwszym użyciem
Żel Phytemy wymiata, moja skóra go bardzo lubi, to nie jest delikatny żelik, tylko enzymatyczny, więc skóra ma prawo być zaczerwieniona i należy na początku ją przyzwyczaić, przez pierwsze użycia stosować co 2-3 dni.
Szampon ma inną konsystencję niż była w próbce, jest gęsty i przezroczysto-mętny, bezbarwny. W próbce był przezroczysto-różowy i lejący, płynny:confused : Bardzo dobrze umył, nie wysuszył, nie splątał, ale poużywam jeszcze i wyrażę opinię
Odżywka natomiast bardzo ładnie pachnie i włosy są ładne po niej, podobna do Alterry, ale może jeszcze bardziej ogarnęła puch. Także muszę jeszcze poużywać.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 18:46   #1494
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Dziś użyłam szamponu Lavery, odżywki Sante, myjadła Phytemy i glinki Logony. Glinka jednak uaktywniła zapach lotosu, jednakże jest on i tak inny, niż kiedyś, bardziej pospolity w kosmetykach naturalnych zapach wyczuwam, bo taki słynny marcepanek, ale lotos też czuję. Zaszczypało mnie, że Hej! Ale przypuszczam, że tylko z pierwszym użyciem
Żel Phytemy wymiata, moja skóra go bardzo lubi, to nie jest delikatny żelik, tylko enzymatyczny, więc skóra ma prawo być zaczerwieniona i należy na początku ją przyzwyczaić, przez pierwsze użycia stosować co 2-3 dni.
Szampon ma inną konsystencję niż była w próbce, jest gęsty i przezroczysto-mętny, bezbarwny. W próbce był przezroczysto-różowy i lejący, płynny:confused : Bardzo dobrze umył, nie wysuszył, nie splątał, ale poużywam jeszcze i wyrażę opinię
Odżywka natomiast bardzo ładnie pachnie i włosy są ładne po niej, podobna do Alterry, ale może jeszcze bardziej ogarnęła puch. Także muszę jeszcze poużywać.
Kusicielka!

Dziewczynki, czy któraś z Was używała szamponów 100% pure? Gdzie kupujecie te kosmetyki w najkorzystniejszej cenie?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 18:49   #1495
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak się mają terminy wazności od otwarcia Martiny Gebhardt. Ktoś coś wie, jest w temacie Na opakowaniach nie ma PAO.
kremy Martina należy zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Intrygująco to Ty piszesz
gdybym nie tonęła w kremach do twarzy, to bym jeszcze kupiła z 2 kremy Zatik np. dyniowy
http://zatiknatural.com/product/ginkgo-pumpkin/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 19:13   #1496
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
kremy Martina należy zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.

gdybym nie tonęła w kremach do twarzy, to bym jeszcze kupiła z 2 kremy Zatik np. dyniowy
http://zatiknatural.com/product/ginkgo-pumpkin/
Dziękuję, ale czy to jest na pewno potwierdzone info??? Pytam ponieważ jak nie ma pao, to terminy ważności są umowne i np dla kremu w słoiku wypada 9 m-cy od otwarcia. Skoro w przypadku MG jest to tylko 3 miesiące, to dlaczego nie ma tego znaku otwartego słoiczka na opakowaniu z liczbą miesięcy? A inne kosmetyki, np emulsje mają dozownik, czy terminy są dłuższe?

Super ta marka się prezentuje, mnie się marzy czysty olej z dyni, widziałam w sklepie taki spożywczy, chciałabym do włosów i ciała używać. Miałam już kiedyś ze sklepu z półproduktami, ale malutką pojemność.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-12-08 o 19:15
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 19:40   #1497
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Maskara Lily Lolo okazała się jak na razie bardzo dobrym zakupem Fajnie wydłuża, rozdziela, nie osypuje się i do tej pory od rana nie mam pandy- myślę, że chyba trafiłam na naturalny odpowiednik tuszu drogeryjnego Dzięki dziewczyny za polecenie

Anula- sorry, dopiero dzisiaj poszła przesyłka i mam nadzieję, że najpóźniej pojutrze będzie u Ciebie
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 19:46   #1498
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale zakupy, cudowności :lov e:

Korah, ile próbek dostałaś, ja chyba tylko raz tyle dostałam ze sklepu Bez pestki.

A ja zapomniałam się pochwalić, że od kilku dni testuję próbki Jane Iredale.
Podkład będzie dobry raczej dla cer bezproblemowych, krycie ma średnie, moich naczynek na policzkach dobrze nie zakrywa, ale używam bez korektora. Jednak fajnie się go nosi i nadal ładnie wygląda po kilku godzinach. Podoba mi się odcień Radiant, pasuje jak ulał. Mam jeszcze próbki odcieni Natural i Light Beige, jeśli ktoś ma ochotę przetestować to z chęcią wyślę.
Trochę mniej podoba mi się BB, super wygląda na początku, jednak po krótkim czasie wchodzi w pory i zmarszczki, spróbuję jeszcze na coś innego nakładać i zobaczę co z tego będzie.
Puder nałożyłam raz czy dwa, jeszcze muszę potestować.

Mam jeszcze próbkę podkładu Miessence i też jestem strasznie ciekawa jak się spisze.
A jeszcze wkrótce dotrze do mnie próbka podkładu Zao.
Bardzo jestem ciekawa Twoich opinii. Sama używam BB Jane i nie narzekam. O którym konkretnie podkładzie piszesz najpierw?
Ma dużo mniejsze krycie niż BB?
BB lubię za krycie.

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Czyli lepiej zainwestować w oslawiony Sukin i cieszyć się z natury? muszę kupić coś na włosy po keratynowym prostowaniu. Mam Sylveco z betulina ale przetluszcza mi włosy...
Po Sylveco z betulina to samo miałam. Sukin teraz używam, jest ok.


Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Kusicielka!

Dziewczynki, czy któraś z Was używała szamponów 100% pure? Gdzie kupujecie te kosmetyki w najkorzystniejszej cenie?
Miałam tylko próbke. Niestety już nawet nie pamiętam wrażenia. 100% pure kupuje w polskim sklepie internetowym Plants for beauty.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 20:30   #1499
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Bardzo jestem ciekawa Twoich opinii. Sama używam BB Jane i nie narzekam. O którym konkretnie podkładzie piszesz najpierw?
Ma dużo mniejsze krycie niż BB?
BB lubię za krycie.


Miałam tylko próbke. Niestety już nawet nie pamiętam wrażenia. 100% pure kupuje w polskim sklepie internetowym Plants for beauty.
Podbijam pytanie, bo sama zastanawiam się nad podkładem Jane Iredale. Konkretnie chciałabym krem CC oraz podkład w pudrze

Niestety w polskim sklepie nie ma największych pojemności, dlatego myślałam o zagranicznym. z tego co pamiętam dziewczyny chwaliły ceny.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 20:39   #1500
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie, bo sama zastanawiam się nad podkładem Jane Iredale. Konkretnie chciałabym krem CC oraz podkład w pudrze

Niestety w polskim sklepie nie ma największych pojemności, dlatego myślałam o zagranicznym. z tego co pamiętam dziewczyny chwaliły ceny.
Ja tez pewnie zamówię kolejne rzeczy z Jane. Chociaż sklady podobno rewelacyjne nie są..? Przynajmniej ten mój bb przedstawia się średnio, musze go dokkladniej przeanalizować.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.