Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-11, 01:07   #1
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Red face

Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...


Cześć,
miesiąc temu zmieniłam pracę. Pracuję teraz w biurze płatniczym więc wreszcie mogłabym się jakoś normalnie ubierać. W moim miejscu pracy nie istnieją jakieś szczególne wytyczne co do stroju a kobiety tam pracujące ubierają się bardzo różnie, począwszy od garsonek a skończywszy na dżinsach i bluzie. Niestety ja nie mam na siebie za bardzo pomysłu. Co więcej nie wiem zupełnie jak się czesać i co zrobić z włosami. Przyznam że dość dobrze się czuję w tym jasnym blondzie (mój naturalny kolor to ciemny blond), ale jakas profesjonalna pomoc wizażanek by mi sie przydala. Próbowałam zapuścić nieco wlosy, ale jedyne co z nimi robię to czeszę się w kucyka lub jakiegoś zwykłego koka upiętego spinką i koniec.
No a mój makijaż to nałożenie podkładu, lekka kreska i tusz to rzęs
Podążając za regulaminem metamorfoz odpowiadam na załączone pytania:
1. opalam się na czerwono, bardzo wolno opalenizna zmienia się w brąz, prędzej blednę, stąd też raczej nie przepadam za opalaniem
2. kolor oczu zielony z jasna oprawą, ale od czasu do czasu zrobię hennę
3. cera jasna, bez piegów, a rumienię się na rózowo raczej chyba
4. Naturalny kolor włosów to ciemny blond chociaż taki mysi raczej jest
5. nie mam pojęcia jakie kolory do mnie pasują, przyzwyczaiłam się do czerni bo jest uniwersalna, ale jestem otwarta na wszelkie propozycje ..

Nie mam zupełnie na siebie pomysłu a czuję się jak taka szara myszka.
Pomóżcie.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc ...

P.S. na zdjęciu grupowym nawet się sobie podobałam, ale to było wesele, na tomiast na codzień .... ehh..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.JPG (32,5 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja1.JPG (50,9 KB, 237 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2u.JPG (42,0 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stojaca.JPG (129,9 KB, 321 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (65,3 KB, 450 załadowań)
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 10:55   #2
zielonka88
Raczkowanie
 
Avatar zielonka88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 462
Dot.: Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...

jeśli chodzi o ubranie to sama mowisz ze podobasz sie sobie na ostatnim zdjeciu- mnie sie natomiast bardzo podobasz na zdjeciu przedostatnim stad wniosek prosty- moze postaw na tuniki- zatuszują Twoje mankamenty. Poza tym różnego rodzaju bluzki, sukienki odcinane pod biustem(jak ta na weselu). Kupuj ubrania w róznych kolorach- przymierzaj, łącz i tak stwórz swój styl Moim zdaniem czarny nie słuzy Ci szczegłlnie, ale świetnie powinnaś wygladac w butelkowej zieleni- to może być twoja barwa "bazowa, uniwersalna"- jak czarny- i własnie do niej dopasuj inne ubrania. Nie bój się- to jest też bezpieczny kolor, a moim zdaniem będzie Ci w nim duuuuzo korzystniej.Ewentualnie taką rolę moze pełnić też głęboki granat.
Jeśli będziesz chciała wygladać troszkę bardziej oficjalnie, kup sobie kilka bluzek koszulowych- tylko sprawdz w przymierzalni czy na pewno dobrze leża- powinny podkreślać Twoją talie i biust, ale nie za bardzo opinać się (NIE dla rozchodzącego sie materiału przy guzikach . No i do tego np. materiałowe spodnie w kant- te dla odmiany mogą być czarne
Jeśli założysz np. czarne spodnie z materiału i granatową koszulę- zestaw będzie dość ponury- dlatego kup też parę sztuk korali, kolczyków i bransoletek. Dlatego to takiego zestawu możesz dołączyc przykładowo czerwone korale i kolczyki. Albo żółte. Czy zielone- ale taki soczyste.Albo uniwersalne srebro czy złoto. To juz zalezy od Twojej inwencji- tu masz duuuze pole do popisu
Włoski- ja bym Cię widziała w takim karmelowym odcieniu
O, sie rozpisalam, ale mam nadzieje ze choć troszczkę Ci pomogłam....
zielonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 11:24   #3
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...

Uważam że przepięknie wyglądałabym w takim jasnym brązku...) jeśli nie lubisz się opalać i ci to dodatkowo nie służy)... może pomyśl o balsamach brązujących? masz jasną cerę ale nie kupuj balsamu brązującego do cery jasnej tylko do ciemnej...lepiej działa... hmmm co do ubioru to podobasz mi się na przedostatnim zdjęciu świetnie wyglądasz w tym kroju spodni i powinnaś trzymać się raczej ciemnego dołu a na górze postawić na wyraziste kolory... Po przefarbowaniu widzę cię w zieleniach,Bardzo ciemnym wyrazistym niebieskim hmmm...Fioletowym ale pamiętaj że muszą być to wyraziste kolory. Tuniki świetne do ciebie pasują... z paskiem w talii... odcinane pod biustem ale nie za szerokie) Powodzenia!!
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 21:04   #4
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...

Jeśli chodzi o ubranie to po prostu noś to co Ci się podoba. Przejrzyj wątki na forum Moda,tam na pewno znajdziesz inspiracje. Możesz zawsze coś pokombinować z włosami(np.rozjaśnić je trochę) i z makijażem. Dodaje pomocnicze zdjęciem. Robiłam na szybko,także wyszło byle jak. Mocniejszy makijaż nie zaszkodzi,tylko podkreśli Twoją ładną buzię. Nie opalaj się skoro nie możesz,zwłaszcza że uroczo wyglądasz z taką jasną karnacją. Bardzo dziewczęco.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1.JPG (99,0 KB, 233 załadowań)
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 22:05   #5
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
Uważam że przepięknie wyglądałabym w takim jasnym brązku...) jeśli nie lubisz się opalać i ci to dodatkowo nie służy)... może pomyśl o balsamach brązujących? masz jasną cerę ale nie kupuj balsamu brązującego do cery jasnej tylko do ciemnej...lepiej działa..

Jesli uzytkowniczka ma jasna karnacje to tym bardziej odradzam balsamy brazujace Lepiej wybrac sie na solarium,dwa razy w tygodniu i wychodzic czesciej na sloneczko to szybciej bedzie bralo slonce i dlugo bedzie sie utrzymywac opalenizna.
facilmente_irritabile- zapozyczylam Twoje zdjecie z makijazem i dobralam fryzurke pcynesi mysle ze ladnie wygladalabys w odcieniach blond i w brazach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif pcynesia1.GIF (78,3 KB, 263 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 23:46   #6
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...

Cytat:
Napisane przez facilmente_irritabile Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ubranie to po prostu noś to co Ci się podoba. Przejrzyj wątki na forum Moda,tam na pewno znajdziesz inspiracje. Możesz zawsze coś pokombinować z włosami(np.rozjaśnić je trochę) i z makijażem. Dodaje pomocnicze zdjęciem. Robiłam na szybko,także wyszło byle jak. Mocniejszy makijaż nie zaszkodzi,tylko podkreśli Twoją ładną buzię. Nie opalaj się skoro nie możesz,zwłaszcza że uroczo wyglądasz z taką jasną karnacją. Bardzo dziewczęco.


makijaż uroczy ale jednak mi ten kolor...taki jasny nie pasuje do autorki wątku widzę ja w ładnym brąziku i taki makijażu... solarium? niezdrowe ...
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 09:45   #7
Yuviel
Raczkowanie
 
Avatar Yuviel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...

a tam od razu nie zdrowe, takie mówienie. wszystko jest dla ludzi - byle w odpowiednich ilościach. bardziej niezdrowa od solarium jest kiełbaska z ogniska, która równa się trzem latom palenie papierosów na pewno kilka 7 - 8 minutowych wejść na solarium, skóry Ci nie zniszczy;]

i zgadzam się z wantxme, również przyciemniłabym kolorek.
__________________
I co teraz?
Odchudzamy się!

53 52 51 50 49 48 47 46 45



Yuviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-12, 13:02   #8
Eufemia
Rozeznanie
 
Avatar Eufemia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 529
Dot.: Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...

Moje propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (43,3 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (32,5 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (68,0 KB, 155 załadowań)
Eufemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 15:45   #9
MIMIS
Rozeznanie
 
Avatar MIMIS
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 605
Dot.: Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1215860534
w tym bardzo ładnie
MIMIS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 15:51   #10
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...

oj tu bosko bys wygladala http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1215806787 mysle ze taki kolorek bardzo by ci poslozyl, do tego ciemniej zaznaczone oczka + taki rozyk jak na zdjeciu, cudo. Mysle, ze warto poeksperymentowac. Do tego jakies zywe kolorki(zielen, turkus, czerwien) albo poastele
__________________
POCZWÓRNY MEGA GRUBY ZESTAW WŁOSÓW NATURALNYCH CLIP-ON CZARNE

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ237058105

magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 16:03   #11
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Troche sie boje tego ciemniejszego koloru wlosow, chyba sie za bardzo do blondu przyzwyczailam, no ale moze warto by zaryzykowac ?

Poza tym te moje wlosy sa dosc cienkie i nie za geste wiec chcialabym fryzurke ktora optycznie zwiekszylaby ich ilosc.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-07-16 o 16:38 Powód: post pod postem
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 16:54   #12
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...

Moim zdaniem niezbyt korzystnie wyglądasz w tym blondzie.
Bardzo mi się podobasz w przerobionych fotkach, tam gdzie dziewczyny dały Ci włosy w kolorze ciemnej miedzi.
Konkretniejszy makijaż wskazany, nabierasz wtedy wyrazu.
Co do ubioru, to ciężko komuś doradzić, bo gusta są różne.
Na Twoim miejscu zrezygnowałabym z czerni, bo nie jest Ci w niej do twarzy. Zamiast tego wybieraj szarości, grafit.
Na tym zdjęciu przedostatnim tunika z szerokimi rękawkami + proste jeansy to dobry wybór, wydłuża sylwetkę, zakrywa, to co należy ukryć, podkreśla biust. Jeśli lubisz spódnice, to długość za kolano, do połowy łydki, do tego lekki obcasik. Sweterki cienkie na guziczki będą fajnie wyglądać.
Hm.. Nie wiem co jeszcze, łatwiej mi mówić jak na kogoś patrzę na zdjęciach w różnych ubraniach, w czym ok, a w czym niekoniecznie.
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 09:43   #13
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...

A co powiecie o takim kolorze wlosow jak na ponizszym zdjeciu?
I jeszcze jedno: czy bede ladnie wygladac w jakich krotkich fryzurkach? Prosze o porade.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ania.jpg (18,0 KB, 66 załadowań)
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 10:29   #14
Kissabble
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...

ja widzę Cię tak:
makijaż - pomysł od facilmente_irritabile
włosy - pomysł od kaska222

bardzo dziewczęco wyglądasz dzięki makijażowi, a fryzura podkreśla Twoje rysy. Blond powoduje, że robisz się na twarzy szara i ponura, bez wyrazu. Dlatego polecam przyciemnić włosy.

Pozdrawiam
Kissabble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 10:42   #15
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...

Cytat:
Napisane przez Yuviel Pokaż wiadomość
a tam od razu nie zdrowe, takie mówienie. wszystko jest dla ludzi - byle w odpowiednich ilościach. bardziej niezdrowa od solarium jest kiełbaska z ogniska, która równa się trzem latom palenie papierosów na pewno kilka 7 - 8 minutowych wejść na solarium, skóry Ci nie zniszczy;]

i zgadzam się z wantxme, również przyciemniłabym kolorek.

...własnie mi to uświadomiłaś, kiedyś o tym wiedziałam [ z tą kiełbaską ] ale zapomniałam...

szok

wiadomo że pare wejść do solarium nie zaszkodzi ale jeśli chce sie utrzymać w miare ładna opalenizne przez całą zimę i jesień to jednak trzeba chodzić 2 razy w tygodniu... a w ciągu 6 miesięcy ile tych wyjść wyjdzie? bardzo dużo...

Cytat:
Napisane przez Eufemia Pokaż wiadomość
Moje propozycje
przecudowne 2 ostatnie...ale jeśli masz cienkie włosy i chcesz by nabrały wyrazu polecam tą środkową fryzurke . łatwo się ją układa na okrągłą szczotkę i suszymy .

Cytat:
Napisane przez Kissabble Pokaż wiadomość
ja widzę Cię tak:
makijaż - pomysł od facilmente_irritabile
włosy - pomysł od kaska222

bardzo dziewczęco wyglądasz dzięki makijażowi, a fryzura podkreśla Twoje rysy. Blond powoduje, że robisz się na twarzy szara i ponura, bez wyrazu. Dlatego polecam przyciemnić włosy.

Pozdrawiam
jak zwykle twoja wypowiedź to strzał w dziesiątkę!
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 13:10   #16
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...

O wiele lepiej w brązach, miedziach. środkowa fryzura Eufemia +makijaż kaska222. Po zmianie koloru będziesz świetnie wyglądała w butelkowych zieleniach, czy granatach. Zrezygnuj z czarnej góry, jeśli lubisz czerń, to może być w formie klasycznych spodni w kant. Tunika i proste spodnie to naprawdę dobry pomysł.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 14:31   #17
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...

pcynesia odrobinę za ciemny ten kolor, co pokazałaś
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 00:49   #18
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...

Hmm... musze przyznać że wszystkie propozycje bardzo ciekawe, szczególnie podoba mi się fryzura 2 i 3. Nie wiem tylko jak na zmianę zareaguje mój mąż
Za ok. 2 tygodnie wybieram się do frzyzjera i cos na pewno ze sobą zrobię, bo czasami czuję się naprawdę zaniedbana właśnie ze względu na włosy. Rano po uczesaniu są jeszcze OK, ale po przejściu paru metrów grzywka rozwiana jest we wszystkie strony. Myślę również o hennie.
A co powiecie o tej fryzurze? Czy do mnie by cos takiego pasowalo? Czy w ogole jakas krótka fryzurka byłaby OK?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8fe1c540da5f63ae6bcccb186fec78d7,14,1.jpg (24,4 KB, 36 załadowań)
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 09:58   #19
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...

Powiem tylko, ze w tej fryzurce (a takze w tym kolorze!) wygladasz swietnie! https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1215860534 (druga propozycja Eufemii)

Tu tez super https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1215806787 !

Wlasnie tego typu kolory bardzo Ci pasują! I cięcie jak z pierwszego linka który wrzuciłam - b.korzystne.

Ja bym się nie wahała

Blond nie
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 11:25   #20
Elie
Rozeznanie
 
Avatar Elie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 655
Dot.: Zmieniłam pracę i chcę zmienić swój wyglad ...

Ta którą pokazałaś za krótka i nie do kształtu Twojej twarzy.
Zdecyduj się na którąś z propozycji dziewczyn o długości do/za brodę
__________________
I wanna be a goddess...
Elie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.