Do P.Beaty Krajnik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-20, 16:46   #1
Andzia0014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14

Do P.Beaty Krajnik


Dzień dobry ! Chciałabym prosić o radę bo nie wiem co robić. Może to co zaraz napiszę zabrzmi dość śmieszne(w porównaniu do wszystkich wątków z prawdziwymi problemami) ale to z życia wzięte...otóż w te wakacje ( jeszcze na samym początku) bardzo mocno pogryzły mnie komary na nogach. Nie mogłam znieść tego swędzenia i rozdrapywałam każdą krostę aż do krwi ( tu chyba każdy sobie może wyobrazić jak wyglądały moje nogi), miałam pełno stropów na nogach które tez czasem zdrapywałam. Nie nosiłam spódniczek (wystarcza ze jak mnie ktoś widział w spodenkach krótkich to się śmiał) ale myślałam ze mi się wszystko pięknie zagoi i będzie dobrze. Lecz niestety okrągłe plamki zostały mi na nogach aż do teraz. Nie wiem jak zlikwidować te przebarwienia.
Andzia0014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 18:26   #2
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Do P.Beaty Krajnik

Wprawdzie pytanie nie do mnie ale moze spróbuję pomóc. Na przebarwienia tego typu mogą być pomocne kwasy. np. złuszczanie kwasami u kosmetyczki albo jakieś kremy z silniejszymi kwasami. Może poszukaj na g\forum biochemia kosmetyczna. Tam jest dużo o przebarwieniach, bliznach potrądzikowych itp. może znajdziesz coś, co Cie zainteresuje i pomoże
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.