Żel Duac - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-19, 11:22   #961
Vanilla Cream
Przyczajenie
 
Avatar Vanilla Cream
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Żel Duac

Mi wczoraj Duac przepisała pani dermatolog. I od razu powiedziała, że może podrażniać, skóra się łuszczyć tak jak zresztą przy Locacidzie, który też mi wypisała na receptę. ALE UWAGA! Od razu mi powiedziała, by nakładać pod niego krem nawilżający. W moim przypadku Avene Clean-Ac. Jest drogi, bo kosztuje ok. 50 zł, ale już cały zestaw sobie zakupiłam za około 150! Mam nadzieję, że kuracja przyniesie efekty. Ale moja skóra jest bardzo, bardzo delikatna. Jestem blada i w ogóle nawet nie powinnam się opalać, dlatego tym bardziej boję się efektów. Ale lepiej zacząć teraz niż w środku roku szkolnego. Ponoć po 6 tygodniach powinny być efekty, czyli akurat do września
Vanilla Cream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 11:52   #962
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Vanilla Cream Pokaż wiadomość
Mi wczoraj Duac przepisała pani dermatolog. I od razu powiedziała, że może podrażniać, skóra się łuszczyć tak jak zresztą przy Locacidzie, który też mi wypisała na receptę. ALE UWAGA! Od razu mi powiedziała, by nakładać pod niego krem nawilżający. W moim przypadku Avene Clean-Ac. Jest drogi, bo kosztuje ok. 50 zł, ale już cały zestaw sobie zakupiłam za około 150! Mam nadzieję, że kuracja przyniesie efekty. Ale moja skóra jest bardzo, bardzo delikatna. Jestem blada i w ogóle nawet nie powinnam się opalać, dlatego tym bardziej boję się efektów. Ale lepiej zacząć teraz niż w środku roku szkolnego. Ponoć po 6 tygodniach powinny być efekty, czyli akurat do września
Trzymam zatem kciuki za kuracje i dobrze ci powiedziala pani derma, ze powinnas za kazdym razem nakladac krem nawilzajacy bo nawilzanie to podstawa szczegolnie jak masz cienka i wrazliwa skore. Ja z Avene nie bylam zadowolona ale moze u ciebie sie sprawdzi.
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 17:45   #963
katarzynkaaa2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 41
Dot.: Żel Duac

Ja nie używam żadnego nawilżającego przed Duaciem, co najwyżej rano po zmyciu, ale mi aż tak nie przesusza, czasami zdarzy się może w okolicach nosa nieco wyszona skóra, ale to wtedy kładę sobie jakieś maseczki nawilżające i potem krem Garniera z wyciągiem z róży.
Jutro minie 4 tydzień odkąd używam Duac'u i powiem szczerze, że nie widzę wielkich zmian tzn no może nie mam takich wielkich czerwonych i bolących gul, ale ślady okropne zostają i nic na nie nie działa ;(
katarzynkaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 12:08   #964
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Żel Duac

Uzywalam go w tamtym roku, pozniej mialam ogromna przerwe, udalam sie do dermatologa i znowu mi ja polecila. Wczesniej mi pomógl. Teraz, uzylam go dopiero pierwszy raz i zauwazylam, ze mali "nieprzyjaciele" sie pojawili. Wydaje mi sie, ze tak bedzie na poczatku, a pozniej zacznie dzialać. Uzywam go codziennie, wieczorem.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 19:31   #965
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
Uzywalam go w tamtym roku, pozniej mialam ogromna przerwe, udalam sie do dermatologa i znowu mi ja polecila. Wczesniej mi pomógl. Teraz, uzylam go dopiero pierwszy raz i zauwazylam, ze mali "nieprzyjaciele" sie pojawili. Wydaje mi sie, ze tak bedzie na poczatku, a pozniej zacznie dzialać. Uzywam go codziennie, wieczorem.
Na poczatku mozesz miec wysyp, to normalne. Powinno to minac po 2-3 tyg.
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 07:24   #966
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez katarzynkaaa2 Pokaż wiadomość
Ja nie używam żadnego nawilżającego przed Duaciem, co najwyżej rano po zmyciu, ale mi aż tak nie przesusza, czasami zdarzy się może w okolicach nosa nieco wyszona skóra, ale to wtedy kładę sobie jakieś maseczki nawilżające i potem krem Garniera z wyciągiem z róży.
Jutro minie 4 tydzień odkąd używam Duac'u i powiem szczerze, że nie widzę wielkich zmian tzn no może nie mam takich wielkich czerwonych i bolących gul, ale ślady okropne zostają i nic na nie nie działa ;(
Ja widziałam znaczną poprawę po około 6-7 tygodniach. Niestety przyszło lato, zaniedbałam pielęgnację skóry i wszystko wróciło. Tzn nie tak mocno jak kiedyś, ale jednak... Ładna buzię miałam tak przez około 3 miesiące. Dzisiaj idę do dermatologa, jestem ciekawa co mi przepisze...
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 20:22   #967
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez kasiunia0504 Pokaż wiadomość
Ja widziałam znaczną poprawę po około 6-7 tygodniach. Niestety przyszło lato, zaniedbałam pielęgnację skóry i wszystko wróciło. Tzn nie tak mocno jak kiedyś, ale jednak... Ładna buzię miałam tak przez około 3 miesiące. Dzisiaj idę do dermatologa, jestem ciekawa co mi przepisze...
I jak poszlo u dermy?
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 21:39   #968
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: Żel Duac

Przepisała mi znowu duac... Nie jestem zadowolona z tej dermatolog bo nic a nic mi nie mówi i zanim mi powiedziała jaki żel dostane to już miałam recepte. Dam jeszcze jedną szanse Duacowi, ostatnio mi pomógł, ale gdy po zużyciu tubki trochę opuściłam się w pięlegnacji twarzy (miałam stosować między innymi Skinoren, a nie znosze jego zapachu i konsystencji ) to po jakimś czasie od nowa zaczęło mi wszystko wyskakiwać... Zobaczymy jak będzie teraz. Tym razem będe bardziej systematyczna, wtedy chyba byłam pod wrażeniem gładkiej buzi, że tak nagle przestałam się smarować Skinorenem
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 08:56   #969
karolinkakrs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 23
Dot.: Żel Duac

Kochane czytam wasze wiadomości, ja wczesniej także przez jakis moment tutaj byłam obecna, bo nie wiadomo skąd pojawiły się u mnie okropne krostki na buzi , na plecach , po prostu byłam załamana.Ja dostałam krostki , ta co zawsze miała piekna buzię i ani jednej skazy. Meczyłam sie od początku roku do czerwca !!!
Zadne masci typu duac , sruak itd mi tego nie wyleczyły . Oczywiście poprawa była na moment a póxniej znowu .Pani dermatolog stwierdziła ,że nawe jak nie mam krostek musze go stosować bo to już mi ni eprzejdzie i musze zapobiegać cały czas. Normalnie bzdura , słuchajcie !!! Moja buzia była cała podrazniona , wysuszona , wyskakiwały mi takie bolące gule ,że az płakałam, ni ta wyjsc z domu , ni to podkładem zakryc bo jeszcze gorzej .
Posłuchajcie wiem ,że to jest cięzko ale mi pomogło , przede wszystkim dieta!!! zero pikantnych rzeczy , unikajcie czekolady (da się bo chyba wiekszego lizuta ode mnie to nie było ) .Robiłam próby i jak tylko poprawił mi się stan cery i zjadłam na próbe czekoladę jakieś przyprawy itd to od razu buzia cała była w krostkach .
I przede wszystkim pielegnacja !!! Mój błąd polegał na tym ,że uzywałam kosmetyków do cery trądzikowej po których nie zuwazyłam jakichs spektakularnych popraw. Buzia po nich była bardziej wysuszona bo one oczyszczały , matowiły , była cała czerowna i po prostu ja czułam cały czas jak sie np usmiechm ,że nie jest taka elastyczna .
I zakupiłam sobie kosmetyki do cery odwodnionej i bardzo wrazliwej akurat z Biodermy . mleczko , tonik i krem taki lekki i słuchajcie uzywam tego juz 3 miesiące , unikam potraw co niektórych i mam buzie czyściutką , gładką i pełna blasku . A te wszystkie duaci , sraki mam daleko gdzies jak i wszystkich dermatologów , którzy jeszcze bardziej pogorszyli stan mojej buzi a o kieszeni nie wspomne.
karolinkakrs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 12:25   #970
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez kasiunia0504 Pokaż wiadomość
Przepisała mi znowu duac... Nie jestem zadowolona z tej dermatolog bo nic a nic mi nie mówi i zanim mi powiedziała jaki żel dostane to już miałam recepte. Dam jeszcze jedną szanse Duacowi, ostatnio mi pomógł, ale gdy po zużyciu tubki trochę opuściłam się w pięlegnacji twarzy (miałam stosować między innymi Skinoren, a nie znosze jego zapachu i konsystencji ) to po jakimś czasie od nowa zaczęło mi wszystko wyskakiwać... Zobaczymy jak będzie teraz. Tym razem będe bardziej systematyczna, wtedy chyba byłam pod wrażeniem gładkiej buzi, że tak nagle przestałam się smarować Skinorenem
Oj tak, dobrego dermatologa to ze swieca szukac. Niestety czesto przepisuja leki, nie tlumacza, kompletnie nie mowia nic na temat codziennej pielegjacji buzi.
Powodzenia w takim razie z Duac'iem zycze.

Cytat:
Napisane przez karolinkakrs Pokaż wiadomość
Kochane czytam wasze wiadomości, ja wczesniej także przez jakis moment tutaj byłam obecna, bo nie wiadomo skąd pojawiły się u mnie okropne krostki na buzi , na plecach , po prostu byłam załamana.Ja dostałam krostki , ta co zawsze miała piekna buzię i ani jednej skazy. Meczyłam sie od początku roku do czerwca !!!
Zadne masci typu duac , sruak itd mi tego nie wyleczyły . Oczywiście poprawa była na moment a póxniej znowu .Pani dermatolog stwierdziła ,że nawe jak nie mam krostek musze go stosować bo to już mi ni eprzejdzie i musze zapobiegać cały czas. Normalnie bzdura , słuchajcie !!! Moja buzia była cała podrazniona , wysuszona , wyskakiwały mi takie bolące gule ,że az płakałam, ni ta wyjsc z domu , ni to podkładem zakryc bo jeszcze gorzej .
Posłuchajcie wiem ,że to jest cięzko ale mi pomogło , przede wszystkim dieta!!! zero pikantnych rzeczy , unikajcie czekolady (da się bo chyba wiekszego lizuta ode mnie to nie było ) .Robiłam próby i jak tylko poprawił mi się stan cery i zjadłam na próbe czekoladę jakieś przyprawy itd to od razu buzia cała była w krostkach .
I przede wszystkim pielegnacja !!! Mój błąd polegał na tym ,że uzywałam kosmetyków do cery trądzikowej po których nie zuwazyłam jakichs spektakularnych popraw. Buzia po nich była bardziej wysuszona bo one oczyszczały , matowiły , była cała czerowna i po prostu ja czułam cały czas jak sie np usmiechm ,że nie jest taka elastyczna .
I zakupiłam sobie kosmetyki do cery odwodnionej i bardzo wrazliwej akurat z Biodermy . mleczko , tonik i krem taki lekki i słuchajcie uzywam tego juz 3 miesiące , unikam potraw co niektórych i mam buzie czyściutką , gładką i pełna blasku . A te wszystkie duaci , sraki mam daleko gdzies jak i wszystkich dermatologów , którzy jeszcze bardziej pogorszyli stan mojej buzi a o kieszeni nie wspomne.
Dieta i dobra pielegnacja to rowniez moj klucz do sukcesu.
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 20:44   #971
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: Żel Duac

Na pewno dieta ma jakiś wpływ na trądzik, ale nie wierzę, że gdybym zrezygnowała z czekolady to moja buzia byłaby gładka Fajnie, że niektórym zdrowe odżywianie się pomaga, ale ja chyba jeszcze przez jakiś czas będe skazana na wszelakiego rodzaju maści ale z pewnością odpowiednia pięlęgnacja ma duże znaczenie... ja mam strasznie tłustą cerę i cały czas mam wrażenie jakby była strasznie zanieczyszczona... Muszę chyba zacząć chodzić do kosmetyczki.
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 07:56   #972
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Oj tak, dobrego dermatologa to ze swieca szukac. Niestety czesto przepisuja leki, nie tlumacza, kompletnie nie mowia nic na temat codziennej pielegjacji buzi.
Powodzenia w takim razie z Duac'iem zycze.



Dieta i dobra pielegnacja to rowniez moj klucz do sukcesu.

Moja Pani dermatolog też nic nie mówi, zapytała tylko czy poprzednio pomogl i na tym się skończyło. Chyba ją zmienie.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 08:56   #973
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: Żel Duac

Ja za bardzo nie mam jak zmienić, bo w moim mieście dermatologa nie ma a raczej nie chce chodzić prywatnie, bo te maście i tak są drogie.

Cały czas mam nadzieje, że to minie z wiekiem, ale lata przybywają a ja nadal pryszczata
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 14:33   #974
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
Moja Pani dermatolog też nic nie mówi, zapytała tylko czy poprzednio pomogl i na tym się skończyło. Chyba ją zmienie.
Szukaj szukaj, niestety tutaj trzeba miec szczescie.

Cytat:
Napisane przez kasiunia0504 Pokaż wiadomość
Ja za bardzo nie mam jak zmienić, bo w moim mieście dermatologa nie ma a raczej nie chce chodzić prywatnie, bo te maście i tak są drogie.

Cały czas mam nadzieje, że to minie z wiekiem, ale lata przybywają a ja nadal pryszczata
Nie bede Ci nawet pisac ile mam lat. Teraz juz moge powiedziec, ze tradzik opanowalam ale zajelo mi to grubo przez 10 lat.
__________________
Moja walka z tradzikiem!!!

http://cosmeticsblogging.blogspot.com/
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 06:50   #975
timmytime
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Żel Duac

Dziewczyny specjalnie się zarejestrowałam, bo widzę,że jeśli chodzi o ten żel to większość z Was nie wie jak go stosować...
1. Stosujemy raz dziennie na noc.
2. Nakładamy na umytą wodą i osuszoną twarz.
3. Nakładamy na całą twarz ilość odpowiadającą ziarnku grochu!!!!! nie więcej bo będzie podrażniać!!!!Równo rozsmarowujemy na całej twarzy czy dekolcie.
4. Rano koniecznie zmywamy, bo nie wolno buzi posmarowanej żelem wystawiać na działanie słońca!!!!!!!!! Wtedy skóra się łószczy (tak się pisze?) i podrażnia!
Pamiętajcie, że jest to silna maść z antybiotykiem więc proszę nie eksperymentujcie z nim na własną rękę.
Gwarantuję, że jak będziecie się stosować do zaleceń szybko zobaczycie efekty ))))
Wiem, bo sama używam.
timmytime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 21:51   #976
Im_what_Im
Przyczajenie
 
Avatar Im_what_Im
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 15
GG do Im_what_Im
Dot.: Żel Duac

Cześć dziewczyny,
Ja jestem z Duac'u bardzo niezadowolona. Stosowałam go przez 2 tygodnie dokładnie tak, jak jest napisane powyżej i pomimo tego, że kilka pryszczy mi poznikało moja skóra jest zaczerwieniona, jest jakby wypukła, pogrubiona, piecze i swędzi. To jest jakiś dramat.
Ostatnio wyskoczyły mi 2 bolące gule. Niedługo idę znowu do dermatologa i zobaczymy co mi powie.
__________________
I believe I can fly.... I believe I can touch the sky..."
Im_what_Im jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 14:18   #977
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez timmytime Pokaż wiadomość
Dziewczyny specjalnie się zarejestrowałam, bo widzę,że jeśli chodzi o ten żel to większość z Was nie wie jak go stosować...
1. Stosujemy raz dziennie na noc.
2. Nakładamy na umytą wodą i osuszoną twarz.
3. Nakładamy na całą twarz ilość odpowiadającą ziarnku grochu!!!!! nie więcej bo będzie podrażniać!!!!Równo rozsmarowujemy na całej twarzy czy dekolcie.
4. Rano koniecznie zmywamy, bo nie wolno buzi posmarowanej żelem wystawiać na działanie słońca!!!!!!!!! Wtedy skóra się łószczy (tak się pisze?) i podrażnia!
Pamiętajcie, że jest to silna maść z antybiotykiem więc proszę nie eksperymentujcie z nim na własną rękę.
Gwarantuję, że jak będziecie się stosować do zaleceń szybko zobaczycie efekty ))))
Wiem, bo sama używam.

To wszystko bylo napisane na ulotce. ;]

Ja stosuje rowno 2 tygodnie i 2 dni i tez nie widze narazie poprawy. Za 2 tygodnie ide do dermatologa na sprawdzenie.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 20:21   #978
anianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
GG do anianka
Dot.: Żel Duac

Kobiety!
Dawno mnie tu nie było ! Kilkanaście stron wstecz na pewno byście znalazły moje wpisy
Zmagałam sie z cholerstwem , teraz jak macie ochote wejdzie na mojego bloga i zobaczcie różnice , znikneło i mam nadzieje że nigdy nie wrócą te pryszcze !!
Buziaki !
http://brudnopis-anianki.blogspot.com/

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

jak macie ochote napiszcie jakies komentarze ucieszę się

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Zdaje mi się że pisałam z Kasiuunią kiedyś nie wiem czy mnie kojarzy jeszcze
anianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 10:08   #979
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: Żel Duac

hej anianka pamiętam, ale nawet mnie nie denerwuj, że ci wszystko zniknęło bo ja mam wysyp od nowa. Oczywiście żartuje, ciesze się, że Ci wszystko zniknęło, ale kurde znowu używam Duac i albo mam po nim wysyp albo od jakiegoś kosmetyku

Aha i nie zniechęcajcie się po dwóch tygodniach dziewczyny, ja za pierwszym razem widziałam po 5-6 tygodniach efekty. Zobaczymy jak będzie tym razem.
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 10:51   #980
anianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
GG do anianka
Dot.: Żel Duac

Duac nie działał na mnie jedynie co to epiduo, a ty nie bierzesz antybiotyków?? ja bralam antybiotyk tetralysal 3 miechy i odlozylam bo juz nie bylam na wizycie plus diane 35 :P i kuracja dala efekty plus kosmetyczka ! wejdzcie na bloga mojego tam u gory jest adres i zobaczcie hehe ,
anianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 12:23   #981
Vanilla Cream
Przyczajenie
 
Avatar Vanilla Cream
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Żel Duac

Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Jak byłam u dermatologa, to pani przepisała mi Locacid, a Duac miałam stosować punktowo, wydaje mi się, że po południu i wieczorem zmyć. Któraś z Was tak robiła, bo ja podczas tej wizyty byłam tak zaaferowana inną sprawą, że nie specjalnie uważałam, a żałuję?
Vanilla Cream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 12:33   #982
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez anianka Pokaż wiadomość
Duac nie działał na mnie jedynie co to epiduo, a ty nie bierzesz antybiotyków?? ja bralam antybiotyk tetralysal 3 miechy i odlozylam bo juz nie bylam na wizycie plus diane 35 :P i kuracja dala efekty plus kosmetyczka ! wejdzcie na bloga mojego tam u gory jest adres i zobaczcie hehe ,
Mi się wydaję, że nie mam aż tak nasilonego trądziku by stosować antybiotyki doustnie... Szczególnie, że ja mało maści próbowałam. No nic, daje jeszcze jedną szansę Duacowi. Jak mnie znowu wysypie po jakimś czasie to wtedy poproszę o coś innego.
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 19:05   #983
anianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
GG do anianka
Dot.: Żel Duac

Widzicie kobiety zdania sa podzilone bo na kazdą co innego działa
Ale jestem z wami
anianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 10:13   #984
ankasss1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: Żel Duac

Witam. Mam do Was pytanie. Kilka miesięcy temu stosowałam duac, później jak cera się poprawiła to przestałam. Ostatnio rzuciałam palenie i wyszło mi troche pryszczy na twarzy. Kupiłam w aptece duac (dziwne bo dostałam bez recepty), zaczęłam stosować, ale mam pytanie czy za jakiś czas jak skóra się przyzwyczai i nie będzie się łuszczyć ani swędzieć to mogę chodzić na basen czy nie bardzo? jak myślicie?
ankasss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 20:07   #985
mianosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Żel Duac

Podbijam temat. Moja pierwsza wizyta u dermatologa i na noc mam przepisany właśnie żel Duac. Przeczytałam dużą część tego tematu, ale także od pewnego czasu interesuję się sprawami skórnymi i wysokie filtry stosuję cały czas. I tu pojawia się pytanie. Jak już doczytałam z Duac'iem na słońce nie wychodzimy, to wiadomo. Na dzień mam inną maść- aknemycin. I tu pojawia się problem:
Czy krem z filtrem stosujecie POD maść leczniczą, czy NA maść leczniczą? W jakiej kolejności?

Wiele czytałam o filtrze i zwykłych kremach, gdzie zgodnie twierdzono, iż zawsze najpierw filtr, a później cokolwiek innego. Ale czy po warstwie filtra lecznicza maść/krem nadal będzie tak dobrze działał do skóry? Z filtrów nie chcę rezygnować a kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać.
mianosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 16:33   #986
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Żel Duac

Dziś byłam u P. dermatolog i powiedziała mi, że jak nie pomaga mi Duac to albo prywatnie na lasery się umawiać, albo brać tabletki antykoncepcyjne..
Zapisała mi jeszcze jeden żel Epiduo i zobaczę.
Co sądzicie o tym pomyśle?
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 08:12   #987
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez mianosia Pokaż wiadomość
Podbijam temat. Moja pierwsza wizyta u dermatologa i na noc mam przepisany właśnie żel Duac. Przeczytałam dużą część tego tematu, ale także od pewnego czasu interesuję się sprawami skórnymi i wysokie filtry stosuję cały czas. I tu pojawia się pytanie. Jak już doczytałam z Duac'iem na słońce nie wychodzimy, to wiadomo. Na dzień mam inną maść- aknemycin. I tu pojawia się problem:
Czy krem z filtrem stosujecie POD maść leczniczą, czy NA maść leczniczą? W jakiej kolejności?

Wiele czytałam o filtrze i zwykłych kremach, gdzie zgodnie twierdzono, iż zawsze najpierw filtr, a później cokolwiek innego. Ale czy po warstwie filtra lecznicza maść/krem nadal będzie tak dobrze działał do skóry? Z filtrów nie chcę rezygnować a kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać.
Ja bym używała na maść, ale w sumie nie zastanawiałam się nad tym bo jak na razie to używam tylko na noc maści.

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
Dziś byłam u P. dermatolog i powiedziała mi, że jak nie pomaga mi Duac to albo prywatnie na lasery się umawiać, albo brać tabletki antykoncepcyjne..
Zapisała mi jeszcze jeden żel Epiduo i zobaczę.
Co sądzicie o tym pomyśle?
Trochę dziwne, że po jednej maści oferuje Ci już lasery. Nie wiem, jaki to jest koszt, ale moim zdaniem powinnaś spróbować tego Epiduo. A wypryski masz na czole czy raczej na polikach? bo może rzeczywiście to kwestia hormonów?
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 10:51   #988
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Żel Duac

Na polikach, na samych bokach, rzadko zdarzają mi się na czole.
Będę używać Epiduo i skonsultuję się jeszcze z jednym dermatologiem. A co do laserów i tabletek P. farmaceutka bardzo mi odradzała.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 17:33   #989
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: Żel Duac

Eh jak pierwszy raz używałam Duacu to efekty były, a teraz 6 tydzień idzie i nic lepiej nie jest Nie wiem czy jeszcze trochę czekać czy iść do dermatologa...
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 17:54   #990
BarbaraMe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 11
Dot.: Żel Duac

Ja efekty zauważyłam później niż po 6 tygodniach. A na chwile obecną używam go już 4 miesiące i dawno nie miałam tak ładnej cery
BarbaraMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-08 23:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.