letni wieczór - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-23, 18:43   #1
joannamalgorzata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 59

letni wieczór


Makijaż na letni wieczór. Kombinacja różnych odcieni zieleni i fioletu. Drobinki zawarte w cieniach zwracają uwagę na oko. Do tego typu makijażu oczu proponuję zawszę jedynie błyszczyk na usta i lekkie podkreślenie kości policzkowych.


Użyte kosmetyki:
Cienie:
Paleta Ruby Rose, 48 cieni
Podkład:
Maybelline - Superstay Silky
Puder:
Bourjois - Loose powder in a brush
Tusz:
Rimmel Volume Flash
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg letni_wieczor.jpg (106,8 KB, 342 załadowań)
joannamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 18:48   #2
limonka_
Raczkowanie
 
Avatar limonka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 51
Dot.: letni wieczór

piękny
__________________





limonka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 19:17   #3
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: letni wieczór

szkoda ze foty zoltawe takie i ps sie rzuca w oczy
co do makijazu oko ladni wycieniwoanei ale gdzie niegdzie ajk by plamy byly;D
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 19:32   #4
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: letni wieczór

Rzeczywiście trochę widać blurowanie w PS'ie. Podoba mi się połączenie kolorów cieni
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 19:42   #5
joannamalgorzata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 59
Dot.: letni wieczór

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
szkoda ze foty zoltawe takie i ps sie rzuca w oczy
co do makijazu oko ladni wycieniwoanei ale gdzie niegdzie ajk by plamy byly;D
chodziło o skomentowanie jedynie cieni na oczach. ich makijażu. to, czy skóra była łagodzona w PS to już nieważne musiałam to zrobić, bo te kolory nie są dopasowane do mojej karnacji i brzydko by to wyglądało.
nie wiem o jakie plamy chodzi

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Rzeczywiście trochę widać blurowanie w PS'ie. Podoba mi się połączenie kolorów cieni
Cieszę się, że Ci się podoba to połączenie, bo wiele osób uważa, że jest ono zbyt ryzykowne.
joannamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 20:26   #6
PoisonQueen
Raczkowanie
 
Avatar PoisonQueen
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 427
Dot.: letni wieczór

Śliczne połączenie. Naprawdę bardzo mi się podoba (;
__________________
"Miłość to coś najbardziej wolnego, co istnieje."
Edith Stein
PoisonQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 20:48   #7
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: letni wieczór

Cytat:
Napisane przez joannamalgorzata Pokaż wiadomość
nie wiem o jakie plamy chodzi
o placki ciemnego cienia ktore sa nieroztarte. granica jest zbyt widoczna.
i nikt nie mowi ci tego zlosliwie,ale po to zebys mogla szlifowac umiejetnosci.
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 21:04   #8
joannamalgorzata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 59
Dot.: letni wieczór

ale przecież ja to wiem... czy ja mówiłam coś o jakiejś złośliwości?

no to plamy, czy widoczna granica? a ogólnie połączenie kolorów? bo na tym zależy mi najbardziej. takie rzeczy jak nieroztarty cień, zawsze można poprawić w łatwy sposób. mi zależy na ocenie połączenia, bo takimi mieszankami od dawna się bawię, a nie wiem, czy są udane
joannamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 21:33   #9
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: letni wieczór

Wydaje mi się trochę niemiło się odnosisz...
Ktoś Ci zarzucił małe słówko krytyki a Ty już ruszasz do ataku...
Na MM dziewczyny wstawiają zdjęcia całej twarzy, poddjąc ocenie cały makijaż.
I starają się go wykonać jak najlepiej, dlatego dziewczyny chwalą to co jest udane a krytykują [konstruktywnie] to co wymaga poprawy.

Jeżeli zależy ci tak bardzo na opinii czy te kolory pasują do siebie to w takim razie wystarczyło nawet na dłoni naciapać cieniami dwie plamy obok siebie - tak też możnaby to ocenić czyż nie
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 21:55   #10
Igusia92
Zakorzenienie
 
Avatar Igusia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 3 912
Dot.: letni wieczór

Połącznie kolorów fajne, romantyczne, rzęsy gęste, dłuugie .
Szkoda że niema zdjec otwartych oczu i całej twarzy...
Co do niedociagnieć sie niewypowiadam zostaiwam to bardizej doświdczonym dziewczynom :P .
__________________
Igusia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 00:32   #11
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: letni wieczór

gamegirl, kolory żółtawe ponieważ zdjęcie zostało zrobione przy świetle sztucznym, dlatego siłą rzeczy - wyszło żółte, bo sztuczne niestety jest żółte. Chyba, że jest innny powód.

A gdyby nie było Photoshopa to mówiłybyście, że powinna zrobić coś z zaskórnikami na nosie . Tak źle i tak niedobrze . Ale w życiu tak bywa...

Mi się ten makijaż bardzo podoba, a szczególnie połączenie kolorów. Nie wiem szczerze mówiąc o jakie plamy dziewczynom chodzi. Według mnie przejścia są bardzo fajne.

A joannamałgorzata z tego co czytam to wcale nie jest złośliwa, tylko się tłumaczy i ewentualnie wymaga jakichś konkretniejszych argumentów, tylko po to, żeby następnym razem zrobiła to lepiej. Czy dociekliwość dotycząca popełniałych przez siebie błędów jest czymś niemiłym? No kochane panie, zastanówmy się .
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 06:52   #12
joannamalgorzata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 59
Dot.: letni wieczór

Oj dziewczyny... wcale nie mam złych intencji. po prostu chciałabym dokładniejszych opinii. i nie jestem niemiła. szanuję Was tutaj. po to umieściłam ten makijaż, żeby poznać Waszą opinię.

wiem, że nie ma całej twarzy, ale przyznam szczerze, nie malowałam wszystkiego. jedynie oczy bo to z nimi najczęściej kombinuję. może następnym razem umieszczę wszystko, tak jak ja to widzę.
tak samo nie ma zdjęcia otwartych oczu, bo mam podrażnione spojówki i bardzo źle to wyglądało. już kolejne makijaże na pewno będą z oczami otwartymi!

paćkania na dłoni nie skomentuję. tak jak ja jestem neutralnie nastawiona i przyjmuję Waszą krytykę, która nawet krytyką nie jest tylko prostymi radami o które mi chodzi, tak to było po prostu niemiłe Vibeska. :/
joannamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 08:49   #13
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: letni wieczór

Ja jestem na nie. Nie podoba mi się fakt, że zdjęcia są kiepskie, obrobione w PS. Brak mi zdjęcia całej twarzy, to naprawdę pomaga nam w ocenie makijażu i udzieleniu sensownych porad. W makijażu oczu brakuje mi staranności. Cień położony jest nisko, do końca ruchomej powieki, poza tym brak cieniowania, czy choćby roztarcia. A i połączenie kolorów mnie nie przekonuje, chyba ze względu na zasadniczo różne ich nasycenie. Fiolet z zielenią mogą prezentować się ładnie, ale tym razem nie do końca mi się podobają. Popracuj nad makijażem, nie poddawaj się. Czekamy na kolejne propozycje z uwzględnieniem naszych sugastii.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 10:09   #14
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: letni wieczór

Ładnie, ale szkoda, że nie ma zdjęć całej twarzy, bo w ten sposób ciężko ocenić makijaż.
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 11:57   #15
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: letni wieczór

Szkoda, że tylko fotki zamkniętych oczek... bardzo mi się podoba kolorystyka (założę się, że w rzeczywistości kolory były jeszcze piękniejsze i bardziej wyraziste), ładne cieniowanie, nawet odważyłabym się wyciągnąć fioletowy cień wyżej Pięknie
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 12:06   #16
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: letni wieczór

Oczy bardzo ładnie pocieniowane i ciekawe kolorki. Ah.. jak ja bym chciała już letni wieczór...
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 14:37   #17
joannamalgorzata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 59
Dot.: letni wieczór

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Ja jestem na nie. Nie podoba mi się fakt, że zdjęcia są kiepskie, obrobione w PS. Brak mi zdjęcia całej twarzy, to naprawdę pomaga nam w ocenie makijażu i udzieleniu sensownych porad.
Ja się tylko zastanawiam, dlaczego akurat w moim przypadku wszyscy piszą o PS i zdjęciach samych oczu, zamiast o makijażu tych oczu... myślałam, że jakiś problem z tym jest, ale zauważyłam, że wiele osób tutaj w ten sposób załącza zdjęcia makijaży :P Dzięki za całą opinię. Na pewno nad tym popracuję!

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Ładnie, ale szkoda, że nie ma zdjęć całej twarzy, bo w ten sposób ciężko ocenić makijaż.
Mo w tym wypadku pomalowane było tylko oko. Reszta twarzy nie była malowana lenistwo czyste, bo i makijaż był dosyć spontaniczny dzięki za opinię!

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Szkoda, że tylko fotki zamkniętych oczek... bardzo mi się podoba kolorystyka (założę się, że w rzeczywistości kolory były jeszcze piękniejsze i bardziej wyraziste), ładne cieniowanie, nawet odważyłabym się wyciągnąć fioletowy cień wyżej Pięknie
No uczy otwarte wyglądały koszmarnie, całe zaczerwienione. Kolejne makijaże już daje z oczami otwartymi i z całą twarzą. Makijaż był bardzo intensywny, to fakt. Kolory wyglądały ciut inaczej. Na zdjęciu to nigdy nie wygląda tak jak w rzeczywistości. Dzięki za uwagi!

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Oczy bardzo ładnie pocieniowane i ciekawe kolorki. Ah.. jak ja bym chciała już letni wieczór...
No.. na razie mamy zimowe podmuchy
Dzięki za opinię
joannamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 14:41   #18
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: letni wieczór

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Ja jestem na nie. Nie podoba mi się fakt, że zdjęcia są kiepskie, obrobione w PS. Brak mi zdjęcia całej twarzy, to naprawdę pomaga nam w ocenie makijażu i udzieleniu sensownych porad. W makijażu oczu brakuje mi staranności. Cień położony jest nisko, do końca ruchomej powieki, poza tym brak cieniowania, czy choćby roztarcia. A i połączenie kolorów mnie nie przekonuje, chyba ze względu na zasadniczo różne ich nasycenie. Fiolet z zielenią mogą prezentować się ładnie, ale tym razem nie do końca mi się podobają. Popracuj nad makijażem, nie poddawaj się. Czekamy na kolejne propozycje z uwzględnieniem naszych sugastii.
Zgadzam się. Do tego brakuje mi zdjęć z otwartymi oczami, nie jestem nawet w stanie powiedzieć, czy makijaż - jego kolory, Ci pasują.

Witaj na MM
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 17:38   #19
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: letni wieczór

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Ja jestem na nie. Nie podoba mi się fakt, że zdjęcia są kiepskie, obrobione w PS. Brak mi zdjęcia całej twarzy, to naprawdę pomaga nam w ocenie makijażu i udzieleniu sensownych porad. W makijażu oczu brakuje mi staranności. Cień położony jest nisko, do końca ruchomej powieki, poza tym brak cieniowania, czy choćby roztarcia. A i połączenie kolorów mnie nie przekonuje, chyba ze względu na zasadniczo różne ich nasycenie. Fiolet z zielenią mogą prezentować się ładnie, ale tym razem nie do końca mi się podobają. Popracuj nad makijażem, nie poddawaj się. Czekamy na kolejne propozycje z uwzględnieniem naszych sugastii.
Zgadzam sie w 100%
A jezeli chodzi o obrobke zdjec to kazda z nas ma jakies niedoskonalosci ale wiekszosc nie uzywa wcale PS do ich korekty, a na Twoich zdjeciach niestety jest tego zdecydowanie za duzo.
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 21:25   #20
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: letni wieczór

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Zgadzam sie w 100%
A jezeli chodzi o obrobke zdjec to kazda z nas ma jakies niedoskonalosci ale wiekszosc nie uzywa wcale PS do ich korekty, a na Twoich zdjeciach niestety jest tego zdecydowanie za duzo.

No i ja niestety tez sie zgadzam...ale próbuj dalej-czekamy!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:37   #21
milka28
Raczkowanie
 
Avatar milka28
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: letni wieczór

Jeśli chodzi o kolorystykę jestem na tak. Jednak tego samego nie mogę już powiedzieć o wykonaniu. Jak dla mnie makijaż oczu jest niedokończony. Cień położony za nisko. Brakuje mi wykończenia załamania powieki i dokładniejszego roztarcia cieni. I osobiscie rozświetlilabym miejsce pod łukiem brwiowym. Ale to tylko moja subiektywna opinia Pozdrawiam
milka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:40   #22
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: letni wieczór

Bardzo ladnie !! Kolory inne niz wszystkie
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:25   #23
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: letni wieczór

Cytat:
Napisane przez natalczak Pokaż wiadomość
o placki ciemnego cienia ktore sa nieroztarte. granica jest zbyt widoczna.
i nikt nie mowi ci tego zlosliwie,ale po to zebys mogla szlifowac umiejetnosci.
zgadzam się z tym, ale ogólnie ładnie jest
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:30   #24
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: letni wieczór

Pomijając techniczne błędy muszę szczerze przyznać,ze połączenie kolorystyczne cieni jest nieziemskie!!
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:36   #25
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: letni wieczór

Rzeczywiście ciekawe połączenie kolorów. Brawo za pomysł i odwagę Jestem na tak!
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 19:50   #26
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: letni wieczór

Cytat:
Napisane przez milka28 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o kolorystykę jestem na tak. Jednak tego samego nie mogę już powiedzieć o wykonaniu. Jak dla mnie makijaż oczu jest niedokończony. Cień położony za nisko. Brakuje mi wykończenia załamania powieki i dokładniejszego roztarcia cieni. I osobiscie rozświetlilabym miejsce pod łukiem brwiowym. Ale to tylko moja subiektywna opinia Pozdrawiam
Zgadzam sie
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 22:08   #27
keiraa85
Raczkowanie
 
Avatar keiraa85
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wszędzie
Wiadomości: 199
Dot.: letni wieczór

Bardzo mi sie podoba, szczegolnie to ujecie na samej gorze
Na najblizsza impreze zainspiruje sie Twoim makijazem
__________________
....::Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli::...
keiraa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 22:32   #28
joannamalgorzata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 59
Dot.: letni wieczór

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Do tego brakuje mi zdjęć z otwartymi oczami, nie jestem nawet w stanie powiedzieć, czy makijaż - jego kolory, Ci pasują.

Witaj na MM
no, jeśli o otwarte oczy chodzi, to już nie będę się tłumaczyć. kolejne zdjęcia dodaje z otwartymi, w tym wypadku były one naprawdę podrażnione. ponoć jak królik wyglądałam :P
same kolory do mnie nie pasowały, sama to jestem w stanie stwierdzić. to była zabawa cieniami raczej, niekoniecznie dostosowana do mojej twarzy
dziękuję!

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Zgadzam sie w 100%
A jezeli chodzi o obrobke zdjec to kazda z nas ma jakies niedoskonalosci ale wiekszosc nie uzywa wcale PS do ich korekty, a na Twoich zdjeciach niestety jest tego zdecydowanie za duzo.
ja to rozumiem, ale po co pisać posta jedynie o obróbce w PS? no trochę bez sensu podejście i to mnie właśnie denerwuje. gdyby do tego była dodana jakaś uwaga odnośnie makijażu, to nawet bym słówkiem nie pisnęła dziękuję!!

Cytat:
Napisane przez milka28 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o kolorystykę jestem na tak. Jednak tego samego nie mogę już powiedzieć o wykonaniu. Jak dla mnie makijaż oczu jest niedokończony. Cień położony za nisko. Brakuje mi wykończenia załamania powieki i dokładniejszego roztarcia cieni. I osobiscie rozświetlilabym miejsce pod łukiem brwiowym. Ale to tylko moja subiektywna opinia Pozdrawiam
oj, mistrzem w tym nie jestem, wiem. to kwestia wyćwiczenia, dlatego tu jestem dzięki za cenne rady!

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Bardzo ladnie !! Kolory inne niz wszystkie
Lubię kombinować z cieniami Cieszę się, że Ci się podoba Pozdrawiam!

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
zgadzam się z tym, ale ogólnie ładnie jest
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Pomijając techniczne błędy muszę szczerze przyznać,ze połączenie kolorystyczne cieni jest nieziemskie!!
Polecam się na przyszłość, hehe Cieszę się, że przypadło Ci to do gustu

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
Rzeczywiście ciekawe połączenie kolorów. Brawo za pomysł i odwagę Jestem na tak!
Ja ogólnie lubię łączyć zielenie/pistacje z fioletami różnego rodzaju. Odważne, ale zazwyczaj [ moim zdaniem ] ładnie wygląda

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Zgadzam sie
Dzięki

Cytat:
Napisane przez keiraa85 Pokaż wiadomość
Bardzo mi sie podoba, szczegolnie to ujecie na samej gorze
Na najblizsza impreze zainspiruje sie Twoim makijazem
Ojej! Jakie wyróżnienie! życzę powodzenia daj znać, jak się sprawdziło
pozdrawiam!
joannamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 02:34   #29
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: letni wieczór

Podoba mi się
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 10:05   #30
deputamadre21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: letni wieczór

cienie calkiem fajnie polaczone
deputamadre21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.