Sklep iHerb.com (USA) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-15, 23:55   #451
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Gruby Lui widze ze polubilas 'moj' Nutri Biotic Wlasnie wykanczam pierwsza butle. Troche mi zeszlo bo to prawie pol litra. Koniecznie zamawiam nastepna.

Ktos pytal o kremy do rak. Od siebie polecam Nubian Herritage. Maja mocne zapachy jesli ktos takowe lubi i sa dosc tresciwe. Uzywalam od nich balsamow tylko bo w necie wyczytalam ze sa konsystencji masla, wiec swoim wrodzonym skapstwem wykalkulowalam sobie ze dzieki roznicy dolara bede miec dwa razy wieksza pojemnosc (taka jest roznica miedzy ich kremem do rak a lotionem). Polecam tez krem do rak z Weledy - Sea Buckthorn (czyli z olejem rokitnikowym). Kupilam go w zeszlym tygodniu stacjonarnie ale jest tez na iHerbie. Niezly bo tlusty choc moim najlrpszym kremem do rak do tej pory byl Dr Scheller z rokitnikiem. Chyba Schellera wycofuja z Polski o ile sie nie myle a na iHerb go nie ma.
Z kremow do rak planuje jeszcze wyprobowac to dyniowe cudo:
http://www.iherb.com/Desert-Essence-...4-g/12031?at=0
Wiecie cos na temat tego czy w Black Friday robia na iHerbie spore promocje? Bo czaje sie na zamowienie ale chyba wstrzymam sie do przyszlego piatku.

Hey chcialam ci powiedziec, ze po pierwszym uzyciu nie docenilam odzywki White Camelia. Za drugim razem nalozylam jej sporo i tak na 3 godzinki jako maske. Efekty rewelacyjne. Zamowie jednak ta z Giovanni dla swietego spokoju zeby miec pelna jasnosc i porownanie.

Kurcze wypatrzylam sobie 3 balsamy i zadnego z nich nie ma - jeden z zurawina, jeden z malina a trzeci z granatem Czekam wiec...

---------- Dopisano o 01:55 ---------- Poprzedni post napisano o 01:40 ----------

Tak mi sie jeszcze przypomnialo cos odnosnie kremow do rak. Burt's Bees ma dwa (i tylko te dwa wedlug mojego odczucia) rewelacyjne kremy do rak. Niestety nie ma ich jeszcze na iHerb, ale moze sie pojawia. Poobserwujcie i kupcie jesli nie szkoda wam 50zl za krem do rak. Mnie szkoda wiec nie mam ale nie wykluczam zakupu. U nas sa te kremy w Bootsie i za kazdym razem kiedy tam wdeptuje to maziam sie. Nie wiem ktory fajniejszy, bo oba lubie: bananowy i migdalowy.
http://www.burtsbees.co.uk/natural-p...and-creme.html
http://www.burtsbees.co.uk/natural-p...and-creme.html
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 02:28   #452
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Fajne te pedzle i jak za darmo kurde tyle pedzli.
Ja mam jeden z EcoTools i dalam za niego jakies $7 :/ w sklepie

Cytat:
Napisane przez Gruby_Louie Pokaż wiadomość
Samantha7 - tusz daje ładny, naturalny efekt pogrubienia i wydłużenia rzęs, ktory łatwo można stopniować z każdą kolejną warstwą, nie robi grudek, nie osypuje się, i co wazne, nie podrażnia oczu. Szczoteczka-nie wiem, jak ci ją opisać, "przeciętnej" gęstości.
Dzieki
Zastanawialam sie czy ten tusz ma sylikonowa gruba szczoteczke tak jak maja tusze z Physicians Formula te listki, nie wiem czy widzialas. Na iherbie nie moge ich znalezc.
Moje rzesy lubia sylikonowe grube szczoty, ktore ciezko znalezc
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 05:30   #453
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
kum kum. Dobrze kumasz Tylko sprawdź w ustawieniach czy masz pozwolenie na transakcje internetowe (czy jakoś tak). Czy nie masz tam ustawionego limitu 0.
Dziękuje Na razie nawet nie założyłam konta, ale już lista zakupów rośnie

---------- Dopisano o 06:30 ---------- Poprzedni post napisano o 06:26 ----------

Właśnie Twoja recenzją na KWC skłoniła mnie to zakupu tego filtra
Mogę zapytać jaką ilość naładasz? Ja staram się te przepisowe 1,0 ml nałożyć, ale boję się czy przy tej ilości będzie dobrze wyglądał na twarzy
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 08:16   #454
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Właśnie Twoja recenzją na KWC skłoniła mnie to zakupu tego filtra
Mogę zapytać jaką ilość naładasz? Ja staram się te przepisowe 1,0 ml nałożyć, ale boję się czy przy tej ilości będzie dobrze wyglądał na twarzy
Też staram sie trzymać 1 ml na samą twarz, i moim zdaniem dobrze wygląda. On naprawde szybko sie wchłania, trzeba troche rozetrzeć, troche wklepac i po chwili już wszystko "wsiąkniete". Generalnie polecam nałożyć pod to coś wodnistego, jak serum z wit. C czy choćby sam hydrolat, wtedy jeszcze szybciej sie wchłania i bez błysku.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 08:41   #455
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Dziewczyny a macie moze psa? Bo ja bede miec wkrotce i juz wiem ze jest to pies alergiczny. Z reguly drapie sie po kapieli - ma to, ze tak powiem 'po rodzicach'. Zastanawislam sie czy roznica miedzy tymi szamponami jedynie dla psow a tymi dla ludzi jest znaczna. A jesli juz musze go kapac w tym psim szamponie to ktory z tych iherbowych wybrac ?http://www.iherb.com/Shampoo-Grooming
Wiem, ze wiekszosc szamponow weterynaryjnych jedzie na sls-ach, stad chcialam poszukac na iHerb.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 12:01   #456
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

złożyłam swoje pierwsze skromne zamówienie, tylko komplet pędzli http://www.iherb.com/EcoTools-Beauti...Set/39229?at=0
i jeden pędzelek http://www.iherb.com/Eco-Tools-Bambo...ush/36817?at=0

szampon następnym razem

Czy Shipped Out oznacza że paczka wyszła od nich?

Czytałąm cały wątek ale już nie pamiętam - czy jakoś można sprawdzać gdzie przesyłka jest? (wziełam nierejstrowaną więc pewnie nie)

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2011-11-16 o 12:02
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 13:04   #457
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Też staram sie trzymać 1 ml na samą twarz, i moim zdaniem dobrze wygląda. On naprawde szybko sie wchłania, trzeba troche rozetrzeć, troche wklepac i po chwili już wszystko "wsiąkniete". Generalnie polecam nałożyć pod to coś wodnistego, jak serum z wit. C czy choćby sam hydrolat, wtedy jeszcze szybciej sie wchłania i bez błysku.
Dzięki. Brzmi świetnie Do tej pory używam Biodermy aknmat. Nie świeci się jakoś specjalnie, ale po paru godzinach już ją widać na twarzy, troche się "warzy" no i bieli, a z Tego co pisałaś zrozumiałam, że Aubrey nie tak bardzo.
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 13:13   #458
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Dzięki. Brzmi świetnie Do tej pory używam Biodermy aknmat. Nie świeci się jakoś specjalnie, ale po paru godzinach już ją widać na twarzy, troche się "warzy" no i bieli, a z Tego co pisałaś zrozumiałam, że Aubrey nie tak bardzo.
On w ogóle mnie nie bieli, bo nie jest biały tylko piaskowy, jesli masz ciemniejszą karnacje to raczej napewno bedzie rozjaśniał, ale ja mam raczej jasną (nieopaloną) i zawsze lekko zaróżowiona w stosunku do szyi, a ten filtr neutralizuje kolor twarzy, tak że szyja i twarz są w prawie takim samym kolorze. Normalne, białe filtry niestety mniej lub bardziej podkreślają moje zaróżowienie, a ten wprost przeciwnie.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 13:31   #459
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Czy ktoś miał ten szampon?
http://www.iherb.com/Nature-s-Gate-J...2-ml/6173?at=0

fajny jest

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
On w ogóle mnie nie bieli, bo nie jest biały tylko piaskowy, jesli masz ciemniejszą karnacje to raczej napewno bedzie rozjaśniał, ale ja mam raczej jasną (nieopaloną) i zawsze lekko zaróżowiona w stosunku do szyi, a ten filtr neutralizuje kolor twarzy, tak że szyja i twarz są w prawie takim samym kolorze. Normalne, białe filtry niestety mniej lub bardziej podkreślają moje zaróżowienie, a ten wprost przeciwnie.
Też mam jasną karnację i bioderma zaraz po nałożeniu tylko ją ładnie rozświetla, ale po paru godzinach wygląda już nieciekawie, bo tworzy taki biały osad, który włazi dodatkowo w zmarszczki mimiczne
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 14:59   #460
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
złożyłam swoje pierwsze skromne zamówienie, tylko komplet pędzli http://www.iherb.com/EcoTools-Beauti...Set/39229?at=0
i jeden pędzelek http://www.iherb.com/Eco-Tools-Bambo...ush/36817?at=0

szampon następnym razem

Czy Shipped Out oznacza że paczka wyszła od nich?

Czytałąm cały wątek ale już nie pamiętam - czy jakoś można sprawdzać gdzie przesyłka jest? (wziełam nierejstrowaną więc pewnie nie)
Tak shipped out to znaczy ze wysłali
Śledzić niestety nie można
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 16:22   #461
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Tak shipped out to znaczy ze wysłali
Śledzić niestety nie można
dzięki, szkoda z tym brakiem podgladu na paczkę, tak to ciuciubabka - przyjdzie, nie przyjdzie, kiedy

Się pytałam o te shipped out, bo się zdziwiłam - napisali że wysłali, ale na moim koncie jest taka informacja że środki dostępne są pomniejszone o tą kwotę a saldo nadal takie same, jakby tych pieniędzy jednak nie ściągneli. Nigdy tak nie miałam, zawsze ta informacja znikała jak tylko pieniądze docierały na miejsce.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 16:34   #462
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
dzięki, szkoda z tym brakiem podgladu na paczkę, tak to ciuciubabka - przyjdzie, nie przyjdzie, kiedy

Się pytałam o te shipped out, bo się zdziwiłam - napisali że wysłali, ale na moim koncie jest taka informacja że środki dostępne są pomniejszone o tą kwotę a saldo nadal takie same, jakby tych pieniędzy jednak nie ściągneli. Nigdy tak nie miałam, zawsze ta informacja znikała jak tylko pieniądze docierały na miejsce.
Pieniądze na koncie są "zablokowane" Iherb na pewno je pobierze. Ja też tak miałam, że paczka została już wysłana, a pieniądze wisiały
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 18:51   #463
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Dziewczyny,nie boicie sie brac nierejestrowanej przesylki?Nie lepiej doplacic troche wiecej niz czekac z niepewnoscia?I myslec dojdzie czy nie dojdzie...
Pisze tak bo tez kiedys chcialam zaoszczedzic ale po kilku przesylkach ktore zaginely bez sladu na trasie Usa-Polska dalam sobie spokoj,stracilam podwojnie przez to...
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 19:05   #464
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Pieniądze na koncie są "zablokowane" Iherb na pewno je pobierze. Ja też tak miałam, że paczka została już wysłana, a pieniądze wisiały
aha, dzięki, pierwszy raz się z takim czymś spotkałam

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dziewczyny,nie boicie sie brac nierejestrowanej przesylki?Nie lepiej doplacic troche wiecej niz czekac z niepewnoscia?I myslec dojdzie czy nie dojdzie...
Pisze tak bo tez kiedys chcialam zaoszczedzic ale po kilku przesylkach ktore zaginely bez sladu na trasie Usa-Polska dalam sobie spokoj,stracilam podwojnie przez to...
na taką kwotę co brałam to głupotą było brać rejestrowaną przesyłkę , jak ktos kupuje na spore kwoty to napewno to jest dobra opcja
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 19:19   #465
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Gothika,
Rozumiem,
Ja zawsze staram sie zamawiac wiecej i taka przesylke wziasc.Oby Twoja doszla
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 19:38   #466
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie moze psa? Bo ja bede miec wkrotce i juz wiem ze jest to pies alergiczny. Z reguly drapie sie po kapieli - ma to, ze tak powiem 'po rodzicach'. Zastanawislam sie czy roznica miedzy tymi szamponami jedynie dla psow a tymi dla ludzi jest znaczna. A jesli juz musze go kapac w tym psim szamponie to ktory z tych iherbowych wybrac ?http://www.iherb.com/Shampoo-Grooming
Wiem, ze wiekszosc szamponow weterynaryjnych jedzie na sls-ach, stad chcialam poszukac na iHerb.
a jaką sierść ma pies?
bo ogólnie wiesz, zasada jest taka - jeśli psa nie trzeba wykąpać (a za potrzebę rozumiem wytarzanie się np. w krowim łajnie ;]) to się psa nie kąpie. Pies ma naturalnie wytwarzany łój, który potrafi sam oczyścić sobie pięknie sierść, im częściej się go kąpię, tym bardziej upośledza się u psa tą zdolność. Lepiej psa dobrze wyczesać, wtedy uniknie się problemu z potencjalną alergią

swoją drogą - zakochałam się w tych pędzlach http://www.iherb.com/EcoTools-Beauti...Set/39229?at=0
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 20:23   #467
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość

swoją drogą - zakochałam się w tych pędzlach http://www.iherb.com/EcoTools-Beauti...Set/39229?at=0
wlasnie je zamowilam
Oprocz tego wzielam moj ulubiony krem Home Health z HA(na zapas)i makeup primer Reviva Labs.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 20:46   #468
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

a więc to Ty ukradłaś ostatnią sztukę! przynajmniej je za karę dobrze zrecenzuj nam jak dostaniesz
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 21:19   #469
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dziewczyny,nie boicie sie brac nierejestrowanej przesylki?Nie lepiej doplacic troche wiecej niz czekac z niepewnoscia?I myslec dojdzie czy nie dojdzie...
Pisze tak bo tez kiedys chcialam zaoszczedzic ale po kilku przesylkach ktore zaginely bez sladu na trasie Usa-Polska dalam sobie spokoj,stracilam podwojnie przez to. ..
Rejestrowana jest bardzo bardzo droga - 24$ !! a nierejestrowana 4 lub 6$
Nawet jakby zamówić dużo rzeczy - nie opłaci się, bo powyżej ok. 60$ cło i vat takie przywalą że szok
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 21:53   #470
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
a więc to Ty ukradłaś ostatnią sztukę! przynajmniej je za karę dobrze zrecenzuj nam jak dostaniesz
Upss..napewno dam znac jak sie sprawuja
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Rejestrowana jest bardzo bardzo droga - 24$ !! a nierejestrowana 4 lub 6$
Nawet jakby zamówić dużo rzeczy - nie opłaci się, bo powyżej ok. 60$ cło i vat takie przywalą że szok
Ooo nie wiedzialam ze to takie koszty.Ja jak wysylam paczke do Polski to ubezpieczam i place jakies $10 wiecej i to mi sie oplaca bo wysylam duzo rzeczy no i wpisuje ze gift i wtedy cla nie ma.W internetowym sklepie trudniej jest rzeczywiscie...
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 22:04   #471
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

i tak teraz dość długo te pędzle były na stanie, bo pojawiły sie już wniedziele i teraz dopiero znikły? a poprzednio to nawet nie zauważyłam że się pojawiły i już ich nie było
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 22:07   #472
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Pędzelki wyglądają ślicznie, aczkolwiek mam jeden baby kabuki z sigmy i wiem, że takie maleństwa niefajnie leżą mi w dłoni. Dla mnie pędzel ma mieć porządny trzonek, koniec i kropka .

Też czekam na przesyłkę, ale to dopiero pierwszy tydzień jest. Co nie zmienia faktu, że codziennie z małą nadzieją sprawdzam skrzynkę pocztową .
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 22:10   #473
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

też się obawiam tego małego trzonka, mam kabuki z ecotools z zestawu, bardzo lubię, w sumie dla mnie ideał, bo ciągle na walizkach, ale też lubię kawał pędzla w łapie ale muszę dorwać, bo za 13$ 4 pędzle, które ostatnio chciałam znowu w tych kształtach kupić?
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 22:25   #474
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

A mi b odpowiadaja takie miniaturki,sa b wygodne szczegolnie w podrozy.Mialam juz jeden taki maly z tej samej firmy i byl moim ulubionym
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 08:38   #475
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ja tylko chciałam od siebie dodać, że przesyłki rejestrowane w iHerb to są przesyłki kurierskie i jest niestety prawie 100% pewności, że trzeba będzie zapłacić Vat a w przypadku DHL jeszcze dodatkową opłatę (wiem na własnym przykładzie). Bardzo drogo to wychodzi.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 09:08   #476
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Ja tylko chciałam od siebie dodać, że przesyłki rejestrowane w iHerb to są przesyłki kurierskie i jest niestety prawie 100% pewności, że trzeba będzie zapłacić Vat a w przypadku DHL jeszcze dodatkową opłatę (wiem na własnym przykładzie). Bardzo drogo to wychodzi.
No właśnie pozostaj zamawiać nieduże paczki, ale częściej i się modlić, żeby doszło
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 13:02   #477
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Haha, "wykrakałam", paczka dzisiaj dotarła .

Wszysko już oczywiście obniuchałam . Odżywka do włosów z aloesem zapowiada się całkiem nieźle!
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 13:19   #478
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Do mnie też dziś przyszło mało kosmetyczne zakupy, ale wrzucam fotkę.
Wzięłam:
muesli Bob's Red Mill, kakao organiczne Now Health (jest ogromne ), stewię w saszetkach i balsam ochronny do ust Out of Africa z shea. Za darmo dobrałam sobie tryptofan w tabletkach i dostałam oczywiście ponownie saszetkę kakao Madre Labs (nie ma na fotce)
Aż mi się humor poprawił Już myślę nad kolejnym

aha, ponownie paczkę przyniósł pan z InPostu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7467.jpg (192,9 KB, 54 załadowań)
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 23:04   #479
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Rejestrowana jest bardzo bardzo droga - 24$ !! a nierejestrowana 4 lub 6$
Nawet jakby zamówić dużo rzeczy - nie opłaci się, bo powyżej ok. 60$ cło i vat takie przywalą że szok
kurczę a ten limit to nie 150$? zawsze jakoś miałam w głowie tę liczbę.
A co do DHLu to też nie polecam, kiedyś mi dowalili opłatę dodatkową, ok. 60 zł:/
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 23:09   #480
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

wyslali moja pierwsza paczuche z iherb

teraz wielkie oczekiwanie

zamowilam:
- set ecotools 5 pędzli
- Grandpa's, Witch-Hazel Soap
- Crystal Body Deodorant

Nie bralam wiecej, na wypadek, gdyby paczka jednak nie dotarla
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-06 07:26:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.