***kosmetyki kamuflujące*** - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-03, 20:47   #31
sylwia_g
Raczkowanie
 
Avatar sylwia_g
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 76
Dot.: ***kosmetyki kamuflujące***

Cytat:
Napisane przez sylwia_78
Pomóżcie.
Mam bielactwo(vitiligo), za nie długo sylwester i chciałabym założyć coś z odkrytymi ramionami, niestety plamy mam na rękach. Chciałabym je jakoś zatuszować, ale nie znam nic poza sapoopalaczami, które dają mierne efekty.
Jeśli któraś z was zna jakiś dobry kosmetyk do ciała to proszę napiszcie.
Polecam kamuflaże firmy GitVare. Są sprawdzonej jakości - możesz po ich nałożeniu popływać się w basenie!!!! Nakładasz warstwę kamuflażu, warstwę pudru pigmentującego. I tak aż do efektu jaki Cię interesuje. To naprawdę działa.
sylwia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 09:51   #32
c6a240302e42e1cc1a396b1083a69a9164f1789b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 18
Dot.: ***kosmetyki kamuflujące***

Dziękuję za informację. sylwia_g, czy można te kosmetyki dostać w Polsce, bo jedyne strony które znalazłam były z zagranicy.
Jeśli są dostępne w Polsce to mogłabyś napisać gdzie?
Dzięki i pozdrawiam.
c6a240302e42e1cc1a396b1083a69a9164f1789b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 12:15   #33
sylwia_g
Raczkowanie
 
Avatar sylwia_g
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 76
Dot.: ***kosmetyki kamuflujące***

Rzeczywiście, kosmetyki te nie są dostępne w detalu. Jeśli naprawdę jesteś zainteresowana ich zakupem, skontaktuj się ze mną. Mój email: sylko4@wp.pl
sylwia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 15:10   #34
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: ***kosmetyki kamuflujące***

Sylwia_78 to jak juz bedziesz miec te pudry Kryolanu to napisz jakie one sa,skuteczne? I czy warto na nie kase wydawac.
P.S. Clinique Claryfaing zdecydowanie lepszy od coverderm Kosmoprofu.Ale jestem zla ze go kupilam.Jak to sa kryjace kosmetyki to ja podziekuje bardzo.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 20:01   #35
c6a240302e42e1cc1a396b1083a69a9164f1789b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 18
Dot.: ***kosmetyki kamuflujące***

Hej klaudynia sory ,że dopiero teraz odpisuję. Ja jednak nie kupiłam tego z Kryolanu, bo rozmawiałam z kosmetyczką i powiedziała mi, że kolor trzeba idealnie dobrać do koloru skóry, najlepiej kupić sobię paletę.... Mówiła również, że jeśli chodzi o krycie to jest zdecydowanie najlepszy, jednak trzeba go umiejętnie nałożyć. Na razie dałam sobie spokój, ale na lato na bank coś kupię, a na razie kupiłam kamuflaż z ArtDeco (niezły, tylko też przydałyby się dwa kolorki, a ja mam jeden). Pozdrawiam PA
c6a240302e42e1cc1a396b1083a69a9164f1789b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 20:17   #36
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: ***kosmetyki kamuflujące***

Na allegro znalazlam cos takiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79244304 i zainteresowalo mnie to. Czy ktos uzywal podkladow mineralnych?

Tu: http://republika.pl/malika/wsp.html mozna zobaczyc efekty krycia.

Ciekawe czy to jest dobre czy tylko przereklamowany bubel.
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 20:18   #37
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: ***kosmetyki kamuflujące***

szkoda,ze dopiero teraz zerknelam do tego watku bo wyslalabym Ci probke DEMABLENDU Vichy,zakryl mi caly tatuaz na ramieniu moj TZ byl w ciezkim szoku jak to zobaczyl,puder ten jest niesamowicie trwaly nie sciera sie pod ubraniem i ciezko bylo mi go zmyc z lapki.
Mysle,ze w dobrej aptece dostaniesz probki-sa w takim opakowaniu jak tabletki
z tego co czytalam na ulotce to doskonaly na plamy przy bielactwie
tak wiec zachecam do poszukiwan probek bo naprawde warto,tylko uwaga,ostatnio nie w kazdej aptece co sprzedaje vixhy mozna dostac probki poniewaz jedne apteki zamawiaja cale pakiety ale z jakies hurtowni inni prosto od producenta,ja to musze sie niezle wysilic by dostac jakiekolwiek probki z vichy w aptece
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-30, 15:29   #38
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: ***kosmetyki kamuflujące***

Cytat:
Napisane przez Ash
Na allegro znalazlam cos takiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79244304 i zainteresowalo mnie to. Czy ktos uzywal podkladow mineralnych?

Tu: http://republika.pl/malika/wsp.html mozna zobaczyc efekty krycia.

Ciekawe czy to jest dobre czy tylko przereklamowany bubel.
Mi to sie wydaje,że to raczej przereklamowane jest.Może i zdrowsze itd,ale ja bym w tym osobiście nie spała,bo niby po co???
Jeśli chodzi o efekty kryjące to jak dla mnie będą żadne,raczej sie nadaje do zmatowienia buzi i nic wiecej.Cos mi to pasuje na odpowiednik sypkiego pudry Jadwigi.Kosmetyczka mnie nim kiedys upudrowała,zero krycia,w ogóle go nie widac na twarzy.Jak ktos ma idealna cerę to jasne można uzywać,ale w moim przypadku jest taki produkt bez sensu.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 15:31   #39
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: ***kosmetyki kamuflujące***

Cytat:
Napisane przez sylwia_78
Hej klaudynia sory ,że dopiero teraz odpisuję. Ja jednak nie kupiłam tego z Kryolanu, bo rozmawiałam z kosmetyczką i powiedziała mi, że kolor trzeba idealnie dobrać do koloru skóry, najlepiej kupić sobię paletę.... Mówiła również, że jeśli chodzi o krycie to jest zdecydowanie najlepszy, jednak trzeba go umiejętnie nałożyć. Na razie dałam sobie spokój, ale na lato na bank coś kupię, a na razie kupiłam kamuflaż z ArtDeco (niezły, tylko też przydałyby się dwa kolorki, a ja mam jeden). Pozdrawiam PA
No szkoda,że nie kupiłaś Kryolanu,ale trudno sie mówi
Ja mam kamuflarz ArtDeco,ale osobiście zadowolona nie jestem.Żadko kiedy jestem zadowolona z czegokolwiek
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 15:35   #40
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: ***kosmetyki kamuflujące***

Bez problemu dostałam w aptece próbki Dermablendu. Ładnie kryje, jest trwały, bardzo wydajny. Jedną próbką pomalowałam się trzy razy i jeszcze zostało. Nie tworzy maski, chyba go kupię.
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 18:02   #41
Babette
Raczkowanie
 
Avatar Babette
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 144
Dot.: ***kosmetyki kamuflujące***

Camouflage System z Kryolanu jest rzeczywiście najlepszy. Też jestem z Katowic, więc jakbyś chciała. Całej palety nie mam, ale podstawowe kolory i ewentualnie z katalogu. Szczerze mówiąc, nakładanie nie jest takie skomplikowane, tylko trzeba się trzymać kolejności nakładania kosmetyków. Bo cała seria składa się z kamuflażu, pudru fiksującego i utrwalacza w sprayu. No i to trzeba nakładać po kolei, z uwzględnieniem czasu, który należy odczekać przed nałożeniem kolejnej warstwy. Można się przyzwyczaić. Ale potem na imprezę, basen, gdzie chcesz. Do 36 godzin. Tylko nie powinno się tego nakładać codziennie.
__________________
Wierzę w diabły takie, jak ja wciąż nieskończenie.
Przed aniołkiem ty obroń mnie swym ramieniem.
Babette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-03, 23:58   #42
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: ***kosmetyki kamuflujące***

Cytat:
Napisane przez klaudynia
Może i zdrowsze itd,ale ja bym w tym osobiście nie spała,bo niby po co???
A kto przy zdrowych zmyslach sypia w makiazu? Chyba tylko aktorki w filmach ;-) hehe
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 00:32   #43
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: ***kosmetyki kamuflujące***

Oj ja również poleciłabym ci najnowszy korektor VICHY DERMABLEND - najlepiej iść do duzej apteki typu "Superpharm" - tam na pewno będą mięli testery - można na żywo zobaczyć kolory, pomaziać sobie i dopasować. Korektor ten w przeciwieństwie do Dermacolu, jest bardziej suchy, wtapiający się w skórę co zmniejsza ryzyko zabrudznie ubrań swoich (lub kogoś ) Na prawdę fantastycznie kryje - no i z pewnością jest o niego łatwiej niż o Kryolan. Pudełeczko kosztuje około 76zł
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 12:11   #44
c6a240302e42e1cc1a396b1083a69a9164f1789b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 18
Dot.: ***kosmetyki kamuflujące***

Dzięki za zainteresowanie nawet się nie spodziewałam, że będzie takie duże. Chyba wypróbuję ten dermablend z Vichy jak tylko pojawi się w mojej okolicy, bo na razie porażka nie ma w całym mieście (tzn. chodzi mi o próbki).
Ale jak pisałam wcześniej poczekam do wiosny z zakupem, bo na razie wystarczy mi to co mam , gorzej jest kiedy są ciepłe dni i trzeba założyć coś z krótkim rękawem..........
Pozdrawiam
c6a240302e42e1cc1a396b1083a69a9164f1789b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 10:27   #45
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: ***kosmetyki kamuflujące***

Cytat:
Napisane przez Ash
A kto przy zdrowych zmyslach sypia w makiazu? Chyba tylko aktorki w filmach ;-) hehe
No ja nie wiem,na allegro tak ktos zachwalał puder,ze jest tak naturalny,że spac w nim można.ja osobiście na cos takiego sie nie pisze.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.