Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-24, 02:01   #4171
modrzanka
Przyczajenie
 
Avatar modrzanka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Wybielałam lampą beyond i efekt był tak minimalny, że nikt nie widział różnicy. To samo moja koleżanka. Może te nakładki dają lepszy efekt. Piję dużo kawy, czy w ogóle ma sens wybielanie w takiej sytuacji? W sensie jeśli zęby się wybielą to czy efekt utrzyma się długo?
modrzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 16:44   #4172
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Na mnie wybielanie lampą zadziałało extra, 2 lata temu robiłam przed licówkami, Na tę chwilę licówki sa na tym samym poziomie co zęby dalsze po wybieleniu. Kawe trzeba pić przez słomkę
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 12:20   #4173
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez modrzanka Pokaż wiadomość
Wybielałam lampą beyond i efekt był tak minimalny, że nikt nie widział różnicy. To samo moja koleżanka. Może te nakładki dają lepszy efekt. Piję dużo kawy, czy w ogóle ma sens wybielanie w takiej sytuacji? W sensie jeśli zęby się wybielą to czy efekt utrzyma się długo?
A miałaś robione piaskowanie i coś jeszcze ? Przy tej lampie, trzeba to zrobić.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 13:02   #4174
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dziewczyny, ja też wam radzę bądźcie ostrożne jeśli chodzi o jakieś podejrzane produkty zamawiane w internecie, bardzo ciężko czasami zobaczyć co tak naprawdę zawiera ten produkt.

Najlepiej oczywiście wybielać u dentysty, ale nie każdy ma czas i pieniądze. Ja sama jak chodziłam do mojej dentystyki na wybielanie to czasami zdarzyło mi się spóźnić. Niemniej z efektu jestem bardzo zadowolona.
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-31, 21:01   #4175
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja wybielilam pola night już miesiąc po wybielaniu i efekt jest nieco mniejszy. Za rok dwa chce spróbować opalescence.
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 14:42   #4176
SylwiaOnin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 15
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

A jaka pasta drogeryjna jest najlepsza w walce z przebarwieniami? Macie swoje sprawdzone typy?
SylwiaOnin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-12, 14:59   #4177
Maaybee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 28
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Moja jedna jedynka górna jest odbudowana materiałem kompozytowym i będę zakładała na nią koronę, przed tym chciałam wybielić zęby, żeby koronę zrobić jaśniejszą i mieć już ładne ząbki. Tylko wybielanie zębów nigdy nie będzie na stałe i tu pojawiają się moje obawy, bo jeżeli stracą odcień bieli to korona dalej będzie bielutka. Czy zęby przy prawidłowej higienie wrócą do stanu sprzed, czy przy odpowiednim dbaniu można ten efekt dłużej utrzymać? Bo bardzo chciałabym wybielić zęby, ale obawiam się, że mogą zmienić odcień, a korona dalej pozostanie biała
Maaybee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-29, 09:55   #4178
kagga
Rozeznanie
 
Avatar kagga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 844
Dot.: wybielanie zębów

Mi się udało całkiem sporą poprawę osiągnąć przy stosowaniu Listerine płynu do płukania wybielającego. Tylko musiałam się zaprzeć, by naprawdę regularnie stosować rano i wieczorem. Po jakiś 2-3 tygodniach zęby były bielsze i staram się nadal systematycznie używać. Nie można tego porównywać do jakiś większych zabiegów u stomatologa, ale uważam, że w ramach takiej domowej codziennej pielęgnacji za ta cenę, jest naprawdę bardzo dobry.
kagga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 11:13   #4179
Allosia_wawa
Raczkowanie
 
Avatar Allosia_wawa
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 177
Dot.: wybielanie zębów

Widzę, że nikt o tym nie wspominał ale może któraś z was miała z tym styczność. Ostatnio natknęłam się na wybielacz do zębów dr Martin Schwarz - Home Comfort. Z tego co widziałam opinie użytkowników, efekt utrzymuje się około 4 miesiące, pierwszy zestaw ze szczękami 180 zł więc tragedii nie ma. Nie powoduje nadwrażliwości itp ale co najważniejsze podobno efekt super i można sobie to samemu w domu zrobić. Słyszałyście o tym środku już kiedyś? Coś sądzicie o nim? Bo myślałam też niby nad zabiegiem do dentysty ale raz, że też są dość drogie a dwa trzeba się rejestrować, łazić, siedzieć u tego dentysty ehh...
__________________
Określ jasno, co jest dla ciebie najważniejsze. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś na łożu śmierci powiedział: "Ach żałuję, że nie spędzałem więcej czasu w biurze".
Allosia_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 19:27   #4180
Kasandra25ww
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 34
Dot.: wybielanie zębów

Też teraz przeszukuje różne fora z informacjami odnośnie wybielanie zębów i tak. Znalazłam informację o piaskowaniu zębów u dentysty (rodzaj wybielania) zabieg kosztuje około 300 zł i podobno efekt jest nie trwały. Z drugiej strony znalazłam produkty takie jak ten http://medicot.pl/produkt/ibright-sp...ielenie-zebow/ które zawierają około 10 % nadtlenek karbamidu (podobno im więcej to lepiej) i można wybielić sobie w domu. Podobno dentyści używają tych samych środków ale o stężeniu 30-40 % nadtlenek karbamidui dlatego lepiej wybielają.
Kasandra25ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 16:23   #4181
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: wybielanie zębów

ja polecam białą perłę
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-30, 20:45   #4182
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: wybielanie zębów

Miałam piaskowanie, ale ten zabieg nie tyle rozjaśnia zęby, co przywraca naturalny ich kolor, i jest nie tyle zabiegiem estetycznym, co służy zdrowiu zębów. Dla wielbicielem naturalnego efektu jak najbardziej polecam
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 12:56   #4183
Ewelinka491
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 40
Dot.: wybielanie zębów

Przed ślubem wybielałam zęby u doktora Franka w Warszawie i efekt był dużo lepszy niż po paskach z neta. Nie nabawiłam się nadwrażliwości a efekt się utrzymuje do tej pory chociaż już trochę czasu minęło. Koleżanka wybielała w domu jakimś specyfikiem z Chin to teraz ani zimnego ani gorącego nie może jeść i pić, bo ją strasznie boli, także ryzyko jest spore.
Ewelinka491 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 22:08   #4184
Zadie77
Raczkowanie
 
Avatar Zadie77
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 45
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

U mnie sie nie sprawdziły te wszystkie perły i inne wybielacze, efekt był marny a dziąsła czasem podrażnione. Jednak bez dentysty ani rusz, tylko u nich mogę ładnie wybielić zęby. Ostatnio wykonywałam zabieg w Ars Dentana w Gdyni i spoko, efekt jest dobry i nie muszę sie martwić, ze od preparatu mi zęby wylecą Ale często tego nie stosuję, bo tu też trzeba znać umiar.
Zadie77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 23:46   #4185
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Kupiłam w superpharmie żel style white. Na kartę kosztował 109 zł. Zaczynam testowac..cudów się nie spodziewam, bo jak wiemy od paru lat zakazano mocno działających środków wybielających poza gabinetami dentystycznymi..A może któraś z was wie, czy jest coś skutecznego dostepnego na chińskich rynkach, np alieexpres? Jakiś odpowiednik starego silnego żelu białej perły?
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 12:56   #4186
CzarnaPerla91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 17
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam. Czy ktoś wybielał żeby home comfort+ Martin Schwartz w domu?? Jak długo musi trwać kuracja? Ile faktycznie trzymać na zębach?? W ulotce słabo jest to opisane
CzarnaPerla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 17:53   #4187
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja próbowałam pasków, past, żeli i nic nie pomagało. Nabawiłam się jedynie nadwrażliwości. Postanowiłam, że wydam nieco więcej i pójdę do profesjonalnego gabinetu stomatologicznego. Z tego co pamiętam zęby miałam wybielane preparatem Zaris White & Brite w gabinecie popkoadam.pl w Białymstoku gdy byłam na urlopie i do dzisiaj są białe.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 17:38   #4188
Ligatura
Raczkowanie
 
Avatar Ligatura
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 188
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dołączam do pytań o wybielanie lampą LED w Warszawie, najchętniej na Bielanach. Ktoś poleca? Bo spać w nakładkach pewnie nie dam rady ;(
Ligatura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-19, 11:42   #4189
dorcia1106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dziewczyny, od kilku lat pracuje w gabinecie stomatologiczny i wiem, że rynek past i innych dziwnych produktów nie daje żadnego efektu wybielania.
Owszem czasem zęby są jaśniejsze ale nic nie da tak dobrego efektu jak wybielanie u stomatologa.
Testowałam zarówno metodę gabinetową jak i nakładki.
Zdecydowanie polecam wam metodę nakładową. Warto zainwestować trochę większą sumę, ale za to efektem cieszyć się znacznie dłużej.
Zęby przy każdym wybielaniu stają się wrażliwsze, ale można używać preparatów kojących nadwrażliwość. po zakończonym wybielaniu znika efekt wrażliwych zębów

Jeśli ktoś ma ochotę i jest z Warszawy to polecę mój gabinet. Jeśli jest ktoś zainteresowany to napiszcie to dam namiary . W obecnej chwili mamy ofertę promocyjna na wybielanie nakładkowe za 770zł

Edytowane przez dorcia1106
Czas edycji: 2017-12-19 o 11:43
dorcia1106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-22, 09:26   #4190
weronikafajkowska
Raczkowanie
 
Avatar weronikafajkowska
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 56
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hej,
nie wiem jak wy ale ja w typowo zimowe i pochmurne dni nie potrafię sobie odmówić grzanego wina
Nie zauważyłam nawet kiedy moje wybielane w lipcu zęby stały się mega żółte. Macie jakiś sposób delikatny sposób na wybielenie ich?
Pasków wybielających ani silnych past używać jak na razie nie mogę, muszę odczekać rok od ostatniego wybielania.

Widziałam że <ciach> ma całą serię płynów wybielających, szczerze to wątpię czy płyn do codziennego stosowania może w czymś pomóc ale sprawdzając opinie płynu <ciach> jestem w szoku. Używacie tych płynów <ciach> i jesteście rzeczywiście zadowolone?

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-26 o 22:50
weronikafajkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 09:33   #4191
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Może poprostu wystarczyłoby wypiaskować zęby? Szczerze wątpię czy płyn do płukania który ma kontakt z naszymi zębami ok minuty lub mniej mógłby je w jakiś sposób wybielić. Może do podtrzymania efektów tak, ale na pewno niedo wybielania. Jaką metodą wybielałaś zęby w lipcu? Może jakiś preparat do nakładek odświeżyłby efekt.

Sent from my ALE-L21 using Wizaz Forum mobile app

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-26 o 22:50
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 09:57   #4192
weronikafajkowska
Raczkowanie
 
Avatar weronikafajkowska
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 56
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Może poprostu wystarczyłoby wypiaskować zęby? Szczerze wątpię czy płyn do płukania który ma kontakt z naszymi zębami ok minuty lub mniej mógłby je w jakiś sposób wybielić. Może do podtrzymania efektów tak, ale na pewno niedo wybielania. Jaką metodą wybielałaś zęby w lipcu? Może jakiś preparat do nakładek odświeżyłby efekt.

Sent from my ALE-L21 using Wizaz Forum mobile app
Używałam pasków <ciach> (swoją drogą są rewelacyjne, jako jedyne wybielają zęby na naprawdę bardzo długo). Byłam pod koniec listopada na piaskowaniu, nie widziałam po tym żadnej różnicy. Nienawidzę żółtych zębów, niestety z kawą i dobrym winem chyba nigdy nie będę się mogła rozstać.

To powiedzcie mi, w czym tkwi fenomen tych płynów z <ciach>, przecież na wizażu większośćâ˜☠z nich ma tak dobre oceny.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-26 o 22:49
weronikafajkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 10:33   #4193
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja nie używałam więc się nie wypowiadam na ich temat. Co do barwiących napojów polecam picie przez słomkę, a jeśli kawa to z mlekiem no i najlepiej wypita dosyć szybko, bez delektowania . Jestem właśnie w trakcie wybielania nakładkowego preparatem Philips Zoom Day White, ale nie potrafiłabym zrezygnować z kawy na 2 tygodnie, więc piję szybko przez słomkę. Myślę że dobrze byłoby skonsultować się ze stomatologiem, bo w zależności od tego jaki odcień mają twoje zęby, różne preparaty mogą dawać różny efekt. I raczej poszłabym w produkty profesjonalnie które można dostać w gabinetach stomatologicznych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 10:09   #4194
weronikafajkowska
Raczkowanie
 
Avatar weronikafajkowska
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 56
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Picie przez słomkę alkoholu..
weronikafajkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 10:54   #4195
ChampagneGlitter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 47
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dziewczyny poleccie sprzedawce z allegro lub ebay z paskami wybielajacymi np Crest. Kiedys zamowilam blendamed i były swietne ale juz nie do zdobycia
ChampagneGlitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 07:35   #4196
weronikafajkowska
Raczkowanie
 
Avatar weronikafajkowska
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 56
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ChampagneGlitter Pokaż wiadomość
Dziewczyny poleccie sprzedawce z allegro lub ebay z paskami wybielajacymi np Crest. Kiedys zamowilam blendamed i były swietne ale juz nie do zdobycia
Używałam pasków crest i byłam mega zawiedziona. Posortuj sobie listę produktów na allegro wg. popularności, tam gdzie kupiło najwięcej osób tam z reguły znajdziesz oryginalne paski.
weronikafajkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 15:59   #4197
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez weronikafajkowska Pokaż wiadomość
Używałam pasków crest i byłam mega zawiedziona. Posortuj sobie listę produktów na allegro wg. popularności, tam gdzie kupiło najwięcej osób tam z reguły znajdziesz oryginalne paski.
ja właśnie się nad nimi zastanawiam, bo widziałam super efekty u innych. A których używałaś?
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 09:35   #4198
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: wybielanie zębów

2 dni temu zaczęłam stosować metodę nakładkową.
W gabinecie zrobiłam odlewy nakładek i dostałam 6 strzykawek Opalescence 16%. Nie miałam wcześniej jakichś przebarwień, ale trochę dałam się namówić w gabinecie i uznałam, że spróbuję.
Już pierwszym minusem okazało się to, że przez całą kurację, trzeba utrzymywać białą dietę, czyli nie można jeść np. marchewki, buraków, szpinaku, pić herbaty itp.
Kolejnym minusem okazały się... wrażliwe zęby. Po 1 nałożeniu w nocy były tylko trochę wrażliwe, a w ciągu dnia jakoś o tym zapomniałam. Drugiej nocy obudził mnie przeszywający ból jedynki dolnej i totalnie zgasił mój zapał...

Czy ktoś miał podobnie? Zastanawiam się, czy nie olać tej całej metody nakładkowej. Już pal licho pieniądze (800 zł.....), ale ta biała dieta i ból zębów naprawdę dają mi w kość...
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 19:06   #4199
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: wybielanie zębó

Cytat:
Napisane przez seedofwonder Pokaż wiadomość
2 dni temu zaczęłam stosować metodę nakładkową.
W gabinecie zrobiłam odlewy nakładek i dostałam 6 strzykawek Opalescence 16%. Nie miałam wcześniej jakichś przebarwień, ale trochę dałam się namówić w gabinecie i uznałam, że spróbuję.
Już pierwszym minusem okazało się to, że przez całą kurację, trzeba utrzymywać białą dietę, czyli nie można jeść np. marchewki, buraków, szpinaku, pić herbaty itp.
Kolejnym minusem okazały się... wrażliwe zęby. Po 1 nałożeniu w nocy były tylko trochę wrażliwe, a w ciągu dnia jakoś o tym zapomniałam. Drugiej nocy obudził mnie przeszywający ból jedynki dolnej i totalnie zgasił mój zapał...

Czy ktoś miał podobnie? Zastanawiam się, czy nie olać tej całej metody nakładkowej. Już pal licho pieniądze (800 zł.....), ale ta biała dieta i ból zębów naprawdę dają mi w kość...
Tez mam wrazliwe zeby i dziasla. Zadzwon do dentysty, moze wymienilby Ci preparat na slabszy?
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 21:48   #4200
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: wybielanie zębó

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Tez mam wrazliwe zeby i dziasla. Zadzwon do dentysty, moze wymienilby Ci preparat na slabszy?
No tak, to w sumie jakaś opcja. Teraz mam Opalescence 16%...
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.