Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-09, 22:58   #1171
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Princeska
fajne plany, na pewno przyszłościowe-teraz dużo kobiet przedłuza
fajnie jakbys się tym zajela, zawsze cos co sie lubi i z czego jest przy okazji chleb
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 23:09   #1172
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Princeska
fajne plany, na pewno przyszłościowe-teraz dużo kobiet przedłuza
fajnie jakbys się tym zajela, zawsze cos co sie lubi i z czego jest przy okazji chleb
wiesz ja nie chce tego jako stałą pracę tylko np. teraz dorobić jak jestem na studiach albo nawet jak w przyszlosci pojde do pracy to tez zawsze dodatkowy pieniadz sie przyda

Myslalam narazie o takim czyms http://allegro.pl/kurs-zawodowy-kore...391626044.html
chce na poczatek kupic ten o tipsach i o przedluzaniu wloskow,zeby miec chociaz jakies ogolne 'profesjonalne' podejscie i chce narazie robić paznokcie sobie,pocwiczyć, podenerwowac się
mam jakis tam badziewny zestaw,ale z czasem bede kupowala lepsze graty do tego
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 23:14   #1173
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
wiesz ja nie chce tego jako stałą pracę tylko np. teraz dorobić jak jestem na studiach albo nawet jak w przyszlosci pojde do pracy to tez zawsze dodatkowy pieniadz sie przyda

Myslalam narazie o takim czyms http://allegro.pl/kurs-zawodowy-kore...391626044.html
chce na poczatek kupic ten o tipsach i o przedluzaniu wloskow,zeby miec chociaz jakies ogolne 'profesjonalne' podejscie i chce narazie robić paznokcie sobie,pocwiczyć, podenerwowac się
mam jakis tam badziewny zestaw,ale z czasem bede kupowala lepsze graty do tego
Fajne i niedrogie, możesz probowac, jasne, przy okazji zeby jakas kasa wpadła
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 23:15   #1174
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Buahhot, piękne włoski, chyba ładniejsze niż po Londzie. I dlaczego prostujesz, co? Ja tu widzę niezły skręt, nie chcesz podrasować go? (zapytała ta, która sama prostuje swój skręt). Takie blond kręcone długie to cud, miód, orzeszki Patrz - Caskada

Snow, dużo bardziej podobasz mi się w Excellce w stos. do tego zdjęcia z wakacji

Princesska, wydaje mi się, że w Twoim przypadku długość włosów jest kluczowa. Zobaczyłam Twoje zdjęcie ( a propos soczewek) w długich, brązowych włosach i padłam Wydaje mi się jednak, że nie chodzi tu o kolor włosów, ale długość, i makijaż oka, jaki wtedy miałaś. Pięknie.
Fajnie, że przedłużasz. Ja kiedyś miałam przedłużone, ponosiłam tydzień i zdjęłam. To nie dla mnie. Strasznie to wspominam, a włosy miałam dobrej jakości. Jednak moje naturalne były strukturalnie zupełnie inne, więc efekt marny.
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 23:23   #1175
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Buahhot, piękne włoski, chyba ładniejsze niż po Londzie. I dlaczego prostujesz, co? Ja tu widzę niezły skręt, nie chcesz podrasować go? (zapytała ta, która sama prostuje swój skręt). Takie blond kręcone długie to cud, miód, orzeszki Patrz - Caskada

Snow, dużo bardziej podobasz mi się w Excellce w stos. do tego zdjęcia z wakacji

Princesska, wydaje mi się, że w Twoim przypadku długość włosów jest kluczowa. Zobaczyłam Twoje zdjęcie ( a propos soczewek) w długich, brązowych włosach i padłam Wydaje mi się jednak, że nie chodzi tu o kolor włosów, ale długość, i makijaż oka, jaki wtedy miałaś. Pięknie.
Fajnie, że przedłużasz. Ja kiedyś miałam przedłużone, ponosiłam tydzień i zdjęłam. To nie dla mnie. Strasznie to wspominam, a włosy miałam dobrej jakości. Jednak moje naturalne były strukturalnie zupełnie inne, więc efekt marny.
dziękuję
ja też w dlugich czuję się dużo lepiej
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 00:55   #1176
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a oto moja suknia różowa oczywiście miałam studniówkę w styczniu 2009 zaznaczyłam strzałką która moja
Przepiękna


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Juz daję foto, byłam z psem na dworze i od razu zrobiłam.
Zdjęcia z lampą bo dość ciemno w pomieszczeniach.
No i super jestem bardziej za samodzielnym farbowaniem


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
buahhot dziękuję kochanie
ja też noszę soczewki korekcyjne

Yattamanka ja mam wlasnie zielone oczy
a soczewki miekkie czy twarde?
Nie mam pojecia

Agatau88 wstawiam zdjęcie na pierwszym te soczewki niebieskie, na drugim moje naturalne
Bardziej podobasz mi się w soczewkach Ale swój kolor masz również śliczny. Zawsze mi się marzyły zielone oczy
3mam kciuki, aby klipy Ci podpasowały pod kolor włosków


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wklejam zdj po stockholmie, nie prostowalam wczoraj wlosow, wiec ciezko bylo mi zrobic zdjecie calosciowe
pod koniec farbowania zmalaksowalam calosc zeby odswiezyc kolor
Bardzo ładnie wyszło


Snow mnie również, tak jak malaice7, bardziej się podoba efekt po excellce Chociaż stockholm też rewelacyjnie Ci wychodzi


Infatuated oj dzieje Ci się w życiu, dzieje 3mam kciuki za farbowanie, chociaż i tak pewnie ślicznie wyjdzie


A u mnie odrost mały jak na razie
Porównując efekty po Londach 89 i 18, Matrixie 9.1, Castingu 810 i Wbisie 8.1, najbardziej z Wbisu jak na chwile obecną jestem zadowolona i teraz nie wiem czy próbować tą Palette c12 następnym razem, czy dalej robić sposobem z ostatniego farbowania Już byłam prawie zdecydowana, a teraz znów mętlik mi się porobił na szczęście jeszcze troche czasu mam na przemyślenia
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 08:08   #1177
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

enchanted
dziękuję chociaż mam i tak w planach pójście do fryzkerki koło wiosny na refleksy i podcięcie końcówek. Zresztą u mnie z farbowaniem czasem zmienia się jak w kalejdoskopie
A Ty rób tym co najbardziej Ci podpasowało, chyba że masz ochotę na ekspertymenty (ja na pewno bym miała) to rozejrzyj się za czymś innym, może weź to c12.


snowhitee
a ja zapomniałam Ci napisać, ale podobnie jak Dziewczyny uwazam że w Excelce jest Ci lepiej niż w Stockholmie Zmiana na wielki plus.

Blond Princeska
to mozna powiedzieć ze akcję zapuszczanie masz za soba jak już przedłużysz
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 08:38   #1178
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
haha ale żal. tyle powiem
zauwazylam,ze ta laska ma chyba jeszcze inne zdjecia dziewczyn z Wizazu,wydaje mi sie,ze to z watku "pochwalmy się swoimi wlosami"
ja bym ja nastraszyla,ze podam ja do sadu o rozpowszechnianie zdjec bez Twojej zgody
tak ta laska wstawiala tam wlosy kazdy mysli ze to jej nawet ja sie chyba tam tez nabralambo niby skad mam wiedziec kto jakie ma wlosy naprawde jak znajde link to pokaze wam

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
ja wróciłam już z powrotem na ziemie (chwilowo mam nadzieje :P) i ide farbować excellka 9,13

Agatko, pisałaś że na próbniku ta 9,13 jest szarawa?? mi wychodzi ciepły odcien zdecydowanie..
a malaksowałaś potem całość? ja chyba tylko odrost zrobie bo mi refleksów szkoda :P
witaj
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 08:51   #1179
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

_eNchaNted_
dziękuję

Agatau88
nie,nie absolutnie
chcę caly czas zapuszczac,żeby miec swoje piękne i długie
kiedyś mialam wloski przedluzone i poszlam do fryzjerki,żeby mi podciela i mi podciela i przedluzane i moje,a jak sciagnelam to mialam swoje dlugosci przedluzonych
po tym jej obcieciu zaczely mi tak jakos szybko rosnać

caskada
no,ale to troche nie fair,mogla chociaz zapytac o zgodę ...
my tu wstawiamy zdjecia twarzy,a pozniej ktos kopiuje i wstawia gdzie popadnie
ciekawa tylko jestem jak usunela to logo wizazu,ktore zawsze sie wyswietla na zdjeciu i tam jest jeszcze napisane "nie masz zgody na kopiowanie"
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 08:53   #1180
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

niestety znalazlam jej post na watku"pochwalmy sie swoimi wlosami" ale to bylo przed awaria wizazu i nie ma juz zdjec wiem ze gdzies jeszcze wstawiala swoje wlosy
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4224 no szkoda tu nic nie ma na nia
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 08:59   #1181
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
niestety znalazlam jej post na watku"pochwalmy sie swoimi wlosami" ale to bylo przed awaria wizazu i nie ma juz zdjec wiem ze gdzies jeszcze wstawiala swoje wlosy
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4224 no szkoda tu nic nie ma na nia
powinna dostać za to bana
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 09:20   #1182
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Widziałam, że debata na temat soczewek trwa Mnie się nie podobają oczy w soczewkach, są jakies takie przerażające, nieprawdziwe- źrenica się nie zmienia i oko staje się sztuczne. A naturalny kolor oczu zawsze jest ładny, czy to zielony, brazowy czy szary.

Moje oczy poniżej- nie zwracajcie uwagi na brwi- nie były zrobione, a z natury mam okropne rzadkie krzaczki, wiec lubie je zasłonic grzywką

A z tym kopiowaniemz djęc.. to ja bym w szął wpadła. A juz na pewno zgłosiła moderatorowi, jakbym złapała babke na goracym uczynku. Tak na marginesie, to zupełnie nie rozumiem, po co robic cos takiego? Co to daje? To trzeba miec cos z głowa, zeby pisac, że 'to moje włosy' i wstawiac czyjes.

Agatko, Twój odrost jest niemal niezauważlny a kolor, nawet jesli przekłamany, to mi się podoba- taki biszkopcik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (12,9 KB, 41 załadowań)
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 09:24   #1183
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
caskada
no,ale to troche nie fair,mogla chociaz zapytac o zgodę ...
my tu wstawiamy zdjecia twarzy,a pozniej ktos kopiuje i wstawia gdzie popadnie
ciekawa tylko jestem jak usunela to logo wizazu,ktore zawsze sie wyswietla na zdjeciu i tam jest jeszcze napisane "nie masz zgody na kopiowanie"
Nie, że nie fair - a nie zgodne z prawem - za to by ją można było do sądu podać.

A ja chciałam wam pokazać jak wygląda teraz mój kolor - bo taki jak jest teraz mi się podoba - mam nadzieję, że już więcej się nie będzie wypłukiwał i taki zostanie - szarzyzna się wypłukała - ale nawet nie mam jak zdjęcia zrobić tak się wściekłam na lekarza, że leżę i nie chce mi się wstawać :/

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Widziałam, że debata na temat soczewek trwa Mnie się nie podobają oczy w soczewkach, są jakies takie przerażające, nieprawdziwe- źrenica się nie zmienia i oko staje się sztuczne. A naturalny kolor oczu zawsze jest ładny, czy to zielony, brazowy czy szary.
Zależy w jakich soczewkach - jeśłi całkiem zmieniają kolor oka i mają "narysowaną" tęczówkę to fakt wygląda to dziwnie z bliska - ale te podkreślające kolor oka nie mają nic namalowane mają po prostu ciemniejszy kolor niebieski niż zwykle jest soczewka i w życiu byś się nie pokapowała, że to soczewka.

Śliczne oczka - takie hmm.. księżycowe
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 09:25   #1184
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

w 'dzienniku zapuszczania wlosow 'tez wstawila te same foty lecz po awarii tez juz ich nie ma i jeszcze na wielu innych stronkach chwalila sie "tymi" wlosami
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=277
brak slow czlowiek chwali wlosy a to cudza wlasnosc....
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 09:26   #1185
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Bunny mam pytanko jak Ty widzisz użycie teraz farby stockholm z wodą 12%
zamiast syoss wydaje mi sie ze perłowy blond a ten opalizujacy to chyba sie zrówna jak myślisz?
Perłowy i opalizujacy blond to to samo. Do tego jeszcze mroźny też to samo. Stokholm na 12% wyjdzie o ton jaśniej niż syoss na 12%. Po prostu farby mają różne poziomy. Jak przemasujesz to będzie równo- czemu nie?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja też jestem ciekawa

w ogóle coś mnie ostatnio wzielo na pazurki,ale koleżance pozyczylam pare rzeczy do tipsów
po sesji od niej zabiore,kupie żel i bede dzialac
zawsze mi wychodzily jakies dziwne,ale teraz chce i juz.
I chce sama umieć robić jakies wynalazki na pazurkach i moze w wakacje jak zarobie to pojde na jakis kursik

i chce jeszcze isc na kurs przedluzania wlosow i bede robić w domku
to taki plan na przyszlosc,cos mnie dzisiaj naszlo
ale zawsze warto sobie dorobić
Dobry plan na życie- taki jak mój
Ale jak już sie za coś brać to profesjonalnie czyli dobre szkoły, kursy pierwsze.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 09:29   #1186
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

w sumie to się nie znam, może faktycznie, ale jakos mnie to nie przekonuje. Co innego farbowac włosy, ale oko? moze dlatego, że to było bardzo popularne, gdy chodizłam na technoparty i wiekszosc dziewczyn miała albo soczewki albo była na piksach i wyglądało to tak samo- wielkie nieruchome oczy w dziwnym kolorze. No wiec tak mi zostało na nie.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 09:30   #1187
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Caskada, mam do Ciebie pytanie: wiem, że przechodziłaś do blondu pasemkami - czy polecasz jakiś konkretny specyfik do regeneracji włosów tuż po rozjaśnianiu ich na całości? Inaczej: jak sprawiłaś, że są takie piękne mimo pasemkowania?

I to samo pytanie do Princeski - czego głównie używasz do pielęgnacji ?

Szukam jakiś mega-regenerujących, odżywczych masek.
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 09:45   #1188
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

malajko
podczas przechodzenia z czerni na blond uzywalam w wiekszosci drogich profesjonalnych kosmetykow byl to apteczny vichy dercos tyle ze ja mialam maske a nie odzywke https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ja.html&next=1
uzywalam tez loreala maski o ta https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ch.html&next=1
to byly takie moje dwie maski ktore wtedy wydawaly mi sie ze sa swietne teraz patrzac na sklad nie widze w nich nic specjalnego a uwazam nawet ze tego co uzywam aktualnie jest o niebo lepsze przynajmniej wlosy dostaja naturalne skladniki przez co sa odzywione a nie zaklejone( u mnie w blogu wymienilam uzywam aktualnie )
w tym tygodniu dokupie jeszcze ten szampon loreala shine blonde

polecam ci ta odywke moze juz masz gliss kur nowa wersja z 7 olejkami oto jej analiza przyda sie dla wszystkich
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1629
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-10 o 09:48
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 09:51   #1189
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
w sumie to się nie znam, może faktycznie, ale jakos mnie to nie przekonuje. Co innego farbowac włosy, ale oko? moze dlatego, że to było bardzo popularne, gdy chodizłam na technoparty i wiekszosc dziewczyn miała albo soczewki albo była na piksach i wyglądało to tak samo- wielkie nieruchome oczy w dziwnym kolorze. No wiec tak mi zostało na nie.
A patrząc na moje oczy w soczewkach widziałaś tam narysowaną tęczówkę albo nieruchome źrenice ?

Różne są upodobania, ja akurat nie zmieniam koloru tylko go pogłębiam bo są bardzo jasne Ale skoro robią takie soczewki tzn, że ktoś to musi kupować

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
polecam ci ta odywke moze juz masz gliss kur nowa wersja z 7 olejkami oto jej analiza przyda sie dla wszystkich
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1629
Niezgodna z CG? Co to znaczy ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 09:55   #1190
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dobry plan na życie- taki jak mój
Ale jak już sie za coś brać to profesjonalnie czyli dobre szkoły, kursy pierwsze.
wiem Bunny,ale narazie chce tylko tak dla siebie,pocwiczyc na kolezankach poprzedluzac im wloski,a pozniej isc na jakis kurs,ale miec juz podstawy
a pazurków to nie zamierzam robic nikomu,bo nie mam do tego cierpliowsci i jak przyszlaby mi jakas marudna osoba,to bym ja pogonila
tylko tak dla siebie wiec na to nie zamierzam wydawac na niewiadomo jakie kursy
może kiedyś,jak sie naucze porzadnie

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Caskada, mam do Ciebie pytanie: wiem, że przechodziłaś do blondu pasemkami - czy polecasz jakiś konkretny specyfik do regeneracji włosów tuż po rozjaśnianiu ich na całości? Inaczej: jak sprawiłaś, że są takie piękne mimo pasemkowania?

I to samo pytanie do Princeski - czego głównie używasz do pielęgnacji ?

Szukam jakiś mega-regenerujących, odżywczych masek.
ja nie używam niczego specjalnego
mam odżywkę tą z Isany Babassu, gliss kura maskę jakas regenerujaca, maske jajeczna z Joanny, Maskę z Syosa, szampon fioletoey albo Johnson&Johnson, jedwab, spray termoochronny
i coś tam pewnie jeszcze mam,ale w sumie tyvh glownie uzywam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 09:59   #1191
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziękuję Chyba spróbuję tego Dercosa razem z szamponem. Lubię Vichy. Jeszcze jedna maska Una Rolland chodzi mi po głowie.
Loreala nie lubię i mi nie służy (oczywiście profesjonalny) - Absolut Repair - nie widziałam żadnego działania tych produktów na moich włosach.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Niezgodna z CG? Co to znaczy ?
Curly Girls. Chyba Chodzi o pielęgnację stosowaną przez kręconowłose. Najczęściej oznacza to, że zawiera silikony lub substancje osłabiające skręt.
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:07   #1192
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

A ja tak mysle,że nastepnym razem pofarbuje Stockholmem, tak porownywalam zdjecia to chyba ten kolorek mi najbardziej odpowiada, po Excellce wygladaja mi na troche zolte u dziewczyn,a ja wole chlodny kolorek

tylko jak teraz przedluzam to nie wiem czy musialabym teraz robic odrost,bo za duzy nie jest i nie chce mi sie narazie farbowac
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:07   #1193
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

yatta, ja rozumiem Twoje stanowisko, ale mnie sam fakt, że cos sztucznego jest nałozone na oczy jakos odstręcza. Mnie się to nie podoba, czy widać, czy nie widac. Uważam, ze to jest bezsensowne i niepotrzebne. Ale wiele kobiet mysli inaczej, dlatego to kupują, choć sa to zwykle młode kobiety i dziewczyny.

No, ale to tylko moje zdanie, nie musisz się z tym zgadzac
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:18   #1194
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
yatta, ja rozumiem Twoje stanowisko, ale mnie sam fakt, że cos sztucznego jest nałozone na oczy jakos odstręcza. Mnie się to nie podoba, czy widać, czy nie widac. Uważam, ze to jest bezsensowne i niepotrzebne. Ale wiele kobiet mysli inaczej, dlatego to kupują, choć sa to zwykle młode kobiety i dziewczyny.

No, ale to tylko moje zdanie, nie musisz się z tym zgadzac
ja kupuję soczewki nie ze względu na modę,tylko ze wzgledu na wadę wzroku... a przy okazji kupuję kolorwe,bo uwazam,ze w takich wygladam lepiej
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:21   #1195
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Curly Girls. Chyba Chodzi o pielęgnację stosowaną przez kręconowłose. Najczęściej oznacza to, że zawiera silikony lub substancje osłabiające skręt.
Aha No tak - całkiem sensowne - trochę skrótów i człowiek się gubi Dziękuję

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A ja tak mysle,że nastepnym razem pofarbuje Stockholmem, tak porownywalam zdjecia to chyba ten kolorek mi najbardziej odpowiada, po Excellce wygladaja mi na troche zolte u dziewczyn,a ja wole chlodny kolorek

tylko jak teraz przedluzam to nie wiem czy musialabym teraz robic odrost,bo za duzy nie jest i nie chce mi sie narazie farbowac
Przyznam Ci rację choć akurat w tym przypadku stwierdzam, że ten żółciejszy kolor powoduje, że włoski jakoś tak naturalniej wyglądają
Ale próbuj Stockholmem próbuj - jest delikatny - tylko może jeszcze wstrzymaj się z farbowaniem co ?

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
yatta, ja rozumiem Twoje stanowisko, ale mnie sam fakt, że cos sztucznego jest nałozone na oczy jakos odstręcza. Mnie się to nie podoba, czy widać, czy nie widac. Uważam, ze to jest bezsensowne i niepotrzebne. Ale wiele kobiet mysli inaczej, dlatego to kupują, choć sa to zwykle młode kobiety i dziewczyny.

No, ale to tylko moje zdanie, nie musisz się z tym zgadzac
No akurat jeśli chodzi o zmianę koloru oczu to nie wiem co kieruje taką osobą to już by było spytać kogoś innego
Ja w ciemniejszym niebieskim (z soczewkami pogłębiającymi kolor) czułam się wyraźniejsza niż z jasnym niebieskim (naturalnym kolorkiem) - to jak i z farbowaniem w jednym kolorze się sobie podobamy a w innym nijako/niewyraźnie (tak jak ja zaraz po 1 farbowaniu Wbisem - zupełnie jakbym była na coś chora ).
Ale teraz już jeśli noszę soczewki to zwykłe, a nie pogłębiające kolor - ze zwykłej oszczędności No i ogółem soczewki są wygodniejsze w wielu wielu sytuacjach - zimą bo okulary parują jak się wchodzi do pomieszczenia latem bo można nosić coś przeciwsłonecznego - no i już nie wspomnę o innych sytuacjach

A wracając do włosków to w załączniku moje włosięta.
Tak naprawdę kolor mają tak jak na 1 i ost zdjęciu - ale jak widać na 2 w zależności od kąta padania światła on się zmienia - zdjęcie jest bez flesza więc widać jak fajnie lśnią ale.. widać też jak są pocieniowane ciężko od połowy w dół co wygląda jakby były zniszczone :/ dlatego nie mogę się doczekać aż jeszcze trochę urosną i te cieniowane będe sukcesywnie ścinać aż nic po nich nie zostanie

No i na ostatnim zdjęciu widać także, że nie widać odrostu przy tym kolorze (masło maślane mi wyszło no ale trudno )

Zdjęcia troszkę zamazane bo robiłam tylko cyfrówką. Ale widać chyba wystarczająco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wł1.jpg (45,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wł2.jpg (25,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wł3.jpg (28,9 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-01-10 o 10:27
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:23   #1196
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

cześć blondaski
Wpadłam się przywitać, potem Was nadrobię, mam straszny sajgon w pracy, pracuję w branży targowej a jutro rusza Budma jedna z większych imprez i po prostu nie mam na nic czasu
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:52   #1197
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Yata wlasnie pisze,ze nie chce mi sie farbowac,ale nie wiem czy czasem przed przedluzaniem nie trzeba
a Twoje wloski jakies ciemne sie wydaja
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 11:02   #1198
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

malajko tak ta vichy jest nawet dobra krotki sklad proteiny mleczne zawiera wiec jak dla mnie lepsza od tego loreala za ktorym nie przepadam bo kojarze go z kerastasem na ktorym wiele razy sie kiedys zawiodlam
cg tzn ze zawiera skladniki ktore nie powinny stosowac radykalne kreconowlose jednak nie wszystkie kreconowlose maja naturalne wlosy i niektorym sluza np niektore silikony ja nie jestem radykalna cg ten podpis jest dla mnie bez znaczenia
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 11:04   #1199
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yata wlasnie pisze,ze nie chce mi sie farbowac,ale nie wiem czy czasem przed przedluzaniem nie trzeba
a Twoje wloski jakies ciemne sie wydaja
No są ciemniejsze W sumie jak patrzę w lustro nie widzę zbytniej różnicy między tym co jest teraz a tym co było przed farbowaniem - ale są ciemniejsze widać choćby jak są mokre Nie mogę uchwycić dobrze koloru bo jak sama widziałaś co zdjęcie to inaczej

A co do tych Twoich to, żeby się nie okazało, że ufarbujesz i włosy będą nie tego koloru co potrzeba
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 11:08   #1200
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

yattamanko wygladaja na popielaty blond czy ja sie nie znam myslalam ze masz duzo duzo jasniejsze ..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.