Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek! - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-28, 15:14   #1051
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Sondą

tak myslałam
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 15:18   #1052
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
O niee A tak mi się spodobał

Ładny ten CA 18
Ups zerknęłam też w necie, ale nic zadowalającego nie znalazłam.

No

Cytat:
Napisane przez karolinga Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam pierwsze zdobienie - bałwanka. Wyszedł całkiem nieźle, ale jego malowanie zajęło mi ponad pół godziny. Byłoby krócej, gdybym paznokciem nie uderzyła w kant stołu. musiałam zaczynać od nowa
tak to jest czasem
poka poka

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
So

Hihihi. A aparat zjadł mnoooostwo jaskrawości. Na maluszku, fakerku i kciuku są oczoiebne neony.
No wyobrażam sobie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 15:28   #1053
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
A bo ja wiem? "Mam" trzech lekarzy, którzy są tak mili. Dla onkologa jestem perełką, dla poprzedniego chirurga kwiatkiem, a dla obecnej P. doktor - precelkiem Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście (i nie mówię tylko o tych zdrobnieniach) na pewno przed każdą wizytą miałabym mniej stresu, bo widzę, że dokładają też starań, aby mi ulżyć i odciążyć w zmartwieniach.
nieźle
ja dla mojego dentysty byłam swego czasu myszką


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ah no tak soczewki
moje się tunelują zawijały się trochę do spodu, ale się przyzwyczaiłam i teraz już chyba się nie zawijaja tak bardzo a migdałków kiedyś spróbuję
spróbuj koniecznie!
no te soczewki...!


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość


A Twoje wcale nie łopatki
dziękuję


Cytat:
KAROLUUUU!!!!


Specjalnie dla Ciebie. (kurcze, zjadł aparat soczystość neonów...)
Bo jesteś barwna, radosna i nie da się Ciebie nie zauważyć.

Buziaki
Załącznik 5036402
ale bym jadła
są genialne, wyglądają jak cukiereczki


Cytat:
Napisane przez karolinga Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam pierwsze zdobienie - bałwanka. Wyszedł całkiem nieźle, ale jego malowanie zajęło mi ponad pół godziny. Byłoby krócej, gdybym paznokciem nie uderzyła w kant stołu. musiałam zaczynać od nowa
pokaż koniecznie!


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ja wiele rzeczy już wcześniej mierzyłam ale czekałam aż przecenią więc mogłabym w ciemno w sumie poza tym zazwyczaj biorę L/40 więc pewnie bym trafiła
a to widzisz, a u mnie różnie z rozmiarówką, raz wcisnę się w mniejszy rozmiar, raz z większy.
ale jak mierzyłaś to tym lepiej




znowu mnie mdli, no umrę chyba.
oczywiście co na to mama? na okres. albo się denerwuję.
no, denerwuję, ale jej gadaniem. najchętniej by mnie meliskami faszerowała po brzegi. a na @ nigdy takich cudów nie miałam.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 15:28   #1054
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Idę dzisiaj pod nóż... to znaczy pod pilnik.
Chyba zrobię kwadraty. Tak na Nowy Rok.
Gołe i (nie)wesołe wyglądają tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg golasy 1.jpg (41,3 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg golasy 2.jpg (48,2 KB, 59 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 15:40   #1055
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Idę dzisiaj pod nóż... to znaczy pod pilnik.
Chyba zrobię kwadraty. Tak na Nowy Rok.
Gołe i (nie)wesołe wyglądają tak:
takich 100% kwadratów nie zrobi się chyba od razu po migdałach
Widać że są bardzo zdrowe, końcówki mega białe ale faktycznie korekta kształtu się przyda ciekawa jestem co tam wymyślisz...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 16:01   #1056
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Dobrze, pokażę, ale nie krzyczcie w porównaniu z Waszymi paznokciami moje to masakra Wszystkie rady będą na wagę złota
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zimowo.jpg (35,5 KB, 90 załadowań)
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 16:08   #1057
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez karolinga Pokaż wiadomość
Dobrze, pokażę, ale nie krzyczcie w porównaniu z Waszymi paznokciami moje to masakra Wszystkie rady będą na wagę złota
Przede wszystkim skórki.Trzeba nawilżyć, odsunąć oraz wyczyścić z lakieru.
Według mnie powinnaś troszkę paznokcie wyrównać z długości i nadać im odpowiedni kształt.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 16:12   #1058
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Idę dzisiaj pod nóż... to znaczy pod pilnik.
Chyba zrobię kwadraty. Tak na Nowy Rok.
Gołe i (nie)wesołe wyglądają tak:
zaokrąglone kwadraty mogą być niezłe u Ciebie


Cytat:
Napisane przez karolinga Pokaż wiadomość
Dobrze, pokażę, ale nie krzyczcie w porównaniu z Waszymi paznokciami moje to masakra Wszystkie rady będą na wagę złota
bałwanek mega uroczy! *_*
ale pazurki do piłowania, jak Chu pisała. kształt, nawilżać skórki i będą powolutku rosły coraz piekniejsze
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 16:14   #1059
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
spróbuj koniecznie!
no te soczewki...!

no spróbuję, ale jeszcze nie teraz
kłopotliwe toto



.. ściagam The Sims 3 Zwierzaki
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 16:20   #1060
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez karolinga Pokaż wiadomość
Dobrze, pokażę, ale nie krzyczcie w porównaniu z Waszymi paznokciami moje to masakra Wszystkie rady będą na wagę złota
A czemu byśmy miały krzyczeć my nie takie złe kobiety jesteśmy, nooo jedną tu taką mamy ale tylko z nazwy hhehe
Przede wszystkim musisz je troszkę zapuścić bo widać że serdeczny króciutki. Wtedy trzeba je zrównać i nadać kształt o skórki już dbasz więc też tylko czasu trzeba no i dobrze by je było odsuwać i doczyścić z lakieru po malowaniu

bałwanek przeuroczy ale resztę paznokci dodatkowo skróciłaś poziomym paskiem, widziałabym same grochy na nich
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2012-12-28 o 16:21
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 16:26   #1061
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ups zerknęłam też w necie, ale nic zadowalającego nie znalazłam.
Może kiedyś na niego uzbieram Teraz zbieram na Miss Conduct. Nie kupuję słodyczy, a zaoszczędzonego na tym pieniążka odkładam. Jak dziecko

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
znowu mnie mdli, no umrę chyba.
oczywiście co na to mama? na okres. albo się denerwuję.
no, denerwuję, ale jej gadaniem. najchętniej by mnie meliskami faszerowała po brzegi. a na @ nigdy takich cudów nie miałam.
Nic to nie pomoże, ale ciocia Preziowa mocno tuli

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
A czemu byśmy miały krzyczeć my nie takie złe kobiety jesteśmy, nooo jedną tu taką mamy ale tylko z nazwy hhehe
A ja chętnie pokrzyczę
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 16:27   #1062
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38323851]Przede wszystkim skórki.Trzeba nawilżyć, odsunąć oraz wyczyścić z lakieru.
Według mnie powinnaś troszkę paznokcie wyrównać z długości i nadać im odpowiedni kształt.[/QUOTE]
Wyrównam je, jak trochę podrosną, na razie wypiłowałam to, co się dało.
Właśnie. często u Was słyszę, że "odsuwacie" skórki, i nie za bardzo wiem, o co z tym chodzi.
Ogólnie paznokciami zaczęłam się interesować niedawno, i nadal się uczę
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 16:33   #1063
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Może kiedyś na niego uzbieram Teraz zbieram na Miss Conduct. Nie kupuję słodyczy, a zaoszczędzonego na tym pieniążka odkładam. Jak dziecko
dobry patent, co się smiejesz

ja nawet nie pamiętam, gdzie i za ile go kupiłam

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinga Pokaż wiadomość
Wyrównam je, jak trochę podrosną, na razie wypiłowałam to, co się dało.
Właśnie. często u Was słyszę, że "odsuwacie" skórki, i nie za bardzo wiem, o co z tym chodzi.
Ogólnie paznokciami zaczęłam się interesować niedawno, i nadal się uczę
Te skórki u nasady paznokcia narastają na niego, tworzą czasem taką "błonę" na nim. Wygląda to nieładnie i jeszcze skraca długość płytki. Po namoczeniu, albo po zaatosowaniu preparatu do zmiękczania skórek łatwo je można odsunąć takim zwykłym drewnianym patyczkiem. Bezpieczniejsze niż wycinanie, a po jakims czasie skórki się przyzwyczajają i nie rosną jak szalone. I jak się smaruje to są ładne i gładkie. Na początku te odsunięte farfocle mogą być długie i wtedy delikatnie można je wyciąć, ale delikatnie.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 16:36   #1064
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no spróbuję, ale jeszcze nie teraz
kłopotliwe toto
trochu


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Nic to nie pomoże, ale ciocia Preziowa mocno tuli
oj, od razu milej
dziękuję
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 16:41   #1065
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
bałwanek mega uroczy! *_*
ale pazurki do piłowania, jak Chu pisała. kształt, nawilżać skórki i będą powolutku rosły coraz piekniejsze
Dziękuję na razie powiem szczerze, że nie mam czego piłować.. ale jak trochę podrosną, to nadam im ładny kształt. Nie będą mogły być za długie, bo gram na fortepianie, będę się też musiała zaopatrzyć w tipsy, bo malować też ich nie będę mogła A o nawilżenie nadal walczę
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
A czemu byśmy miały krzyczeć my nie takie złe kobiety jesteśmy, nooo jedną tu taką mamy ale tylko z nazwy hhehe
Przede wszystkim musisz je troszkę zapuścić bo widać że serdeczny króciutki. Wtedy trzeba je zrównać i nadać kształt o skórki już dbasz więc też tylko czasu trzeba no i dobrze by je było odsuwać i doczyścić z lakieru po malowaniu

bałwanek przeuroczy ale resztę paznokci dodatkowo skróciłaś poziomym paskiem, widziałabym same grochy na nich
serdeczny mnie bulwersuje, nie wiem, czemu jest taki krótki... Wiele jest ładnych zdobień na tym palcu, a ja nie mogę ich zrobić, bo nie mam na czym
I dziękuję za wszystkie rady Kiedy nie będę mogła ich malować, 2 razy bardziej będę dbała o nie, naprawdę chcę mieć je ładne Na szczęście nie mam problemów z systematycznością, wczoraj spała u mnie koleżanka, o 4 nad ranem przypomniało mi się o posmarowaniu rąk kremem Koleżanka się w głowę pukała
__________________
Wymienię się książkami

Edytowane przez karolinga
Czas edycji: 2012-12-28 o 16:43
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 16:51   #1066
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez karolinga Pokaż wiadomość
Dziękuję na razie powiem szczerze, że nie mam czego piłować.. ale jak trochę podrosną, to nadam im ładny kształt. Nie będą mogły być za długie, bo gram na fortepianie, będę się też musiała zaopatrzyć w tipsy, bo malować też ich nie będę mogła A o nawilżenie nadal walczę

serdeczny mnie bulwersuje, nie wiem, czemu jest taki krótki... Wiele jest ładnych zdobień na tym palcu, a ja nie mogę ich zrobić, bo nie mam na czym
I dziękuję za wszystkie rady Kiedy nie będę mogła ich malować, 2 razy bardziej będę dbała o nie, naprawdę chcę mieć je ładne Na szczęście nie mam problemów z systematycznością, wczoraj spała u mnie koleżanka, o 4 nad ranem przypomniało mi się o posmarowaniu rąk kremem Koleżanka się w głowę pukała
wszystko powoli przyjdzie
a co z tym serdecznym? to nie jest ułamany albo coś? nie chce rosnąć czy ciągle się łamie?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 16:57   #1067
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
wszystko powoli przyjdzie
a co z tym serdecznym? to nie jest ułamany albo coś? nie chce rosnąć czy ciągle się łamie?
nie jest złamany, ani nic, zawsze był taki krótki jego płytka na długość jest taka sama jak małego palca, nawet nie wiem nawet, czy nie krótsza muszę się mu przyglądać, dopieszczać bardziej niż pozostałe
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 17:02   #1068
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez karolinga Pokaż wiadomość
nie jest złamany, ani nic, zawsze był taki krótki jego płytka na długość jest taka sama jak małego palca, nawet nie wiem nawet, czy nie krótsza muszę się mu przyglądać, dopieszczać bardziej niż pozostałe
ale rośnie tak samo jak reszta? płytka nie ma zmienionego wyglądu? kurczę, może się coś przyplątało do niego
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 17:09   #1069
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ale rośnie tak samo jak reszta? płytka nie ma zmienionego wyglądu? kurczę, może się coś przyplątało do niego
nie, zawsze rośnie wolniej od reszty. Nie wiem, czym to może być spowodowane. Ale wyglądem niczym nie różni się od pozostałych.
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 17:19   #1070
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
dołączam zdjęcia pędzli do pudru (tamten zbiorczy post tez zaktualizowalam).
Ci tylko się miziać
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
A bo ja wiem? "Mam" trzech lekarzy, którzy są tak mili. Dla onkologa jestem perełką, dla poprzedniego chirurga kwiatkiem, a dla obecnej P. doktor - precelkiem Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście (i nie mówię tylko o tych zdrobnieniach) na pewno przed każdą wizytą miałabym mniej stresu, bo widzę, że dokładają też starań, aby mi ulżyć i odciążyć w zmartwieniach.
Tego jeszcze nie słyszałam
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
D
KAROLUUUU!!!!
Fajny motyw z tymi kleksami
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
I dzisiejsze pazurki - jeszcze nie Karolkowe
Co to?
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
znowu mnie mdli, no umrę chyba.
oczywiście co na to mama? na okres. albo się denerwuję.
no, denerwuję, ale jej gadaniem. najchętniej by mnie meliskami faszerowała po brzegi. a na @ nigdy takich cudów nie miałam.
Trzymaj się
Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Idę dzisiaj pod nóż... to znaczy pod pilnik.
Chyba zrobię kwadraty. Tak na Nowy Rok.
Gołe i (nie)wesołe wyglądają tak:
Bardzo ładna, zadbana płytka. Myślę, że mogłyby być z tego fajne krótkie kwadraty
Cytat:
Napisane przez karolinga Pokaż wiadomość
Dobrze, pokażę, ale nie krzyczcie w porównaniu z Waszymi paznokciami moje to masakra Wszystkie rady będą na wagę złota
Bałwanek sympatyczny, ale skórki chcą pić.

Flormar dostał u mnie dzisiaj wielkiego plusa - pytałam babkę na stoisku o próbki podkładu, nie było, ale za to zaproponowała mi, żebym skoczyła do rossa obok po pojemniczki, to mi odleje z testerów. Przyniosłam słoiczki, dostałam 2 solidne odlewki ładnie opisane, pogadałam z panią chwilę, ponarzekałyśmy, że przy tym oświetleniu się podkładu dobrać nie da, ogólnie bardzo miło Ale chyba nic z tych podkładów nie będzie, nie te kolory

I kupiłam 2 lakiery do boxa
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 17:25   #1071
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

Świetne są
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
I dzisiejsze pazurki - jeszcze nie Karolkowe



Ładny ten brokat, choć niebieski
Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Idę dzisiaj pod nóż... to znaczy pod pilnik.
Chyba zrobię kwadraty. Tak na Nowy Rok.
Gołe i (nie)wesołe wyglądają tak:
Pilniczek im się przyda Podziwiam biel Twoich końcówek
Co do kształtu to kwadratów, tak jak mówiła Anula, po migdałkach od razu nie robisz. Ale może takie zaokrąglone Ci się spodobają
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 17:37   #1072
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

I'm back!
Znowu nadrabianie
Zaczynam...


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Będzie dużo pisania i dużo zdjęć, więc ostrzegam
Skróciłam paznokcie. Chodzę z takimi krótszymi już ok. 10 dni i jestem bardzo zadowolona. W załączniku stare mani, jeszcze na długich (wątpliwej urody, wygląda jak piżama), potem długie golasy, krótsze golasy i świąteczne mani na krótszych paznokciach. O ile jeszcze długie golasy wyglądały jako tako, to pomalowane był strasznie szponiaste, teraz to widzę, fuj! Poza tym po skróceniu wyrównały się proporcje między białym a różowym i gołe nie wyglądają już tak groteskowo, trudniej je też przegiąć i lakier mi na wskazującym już nie pęka i są dużo wygodniejsze
Na świątecznym mani złota mgiełka wibo, którą komuś obiecałam (Medi?), ale ciężko było mi ją uchwycić. Dość mocno kryje kolor bazowy (wolałabym coś lżejszego), ale na beżu jest piękna. Zmywa się też bez większego problemu. Generalnie warto kupić Czerń jak zwykle rozmazana topem, chyba muszę jakiejś innej poszukać...
Gratis lakiery i pierścionki dla koleżanek na święta, znalazłam ostatnio takie śliczne adosy po 3.90 Ale byłam twarda, nic dla siebie nie wzięłam! Wybaczcie jakość zdjęć, mój aparat nie radzi sobie w tym świetle.

Chyba źle ze mną. Mam nadzieję, ze zrozumiałyście cokolwiek z tej chaotyczniej paplaniny
Wszystko zrozumialam. jestem fanką Twoich paznokci. Podobaja mi się te krótsze, ale i te dłuższe byly mega

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Teraz o tym pomyślałam, haha. Pokażę po południu, bo po obiedzie muszę zmienić najpierw opatrunki (też proszę trzymać kciuki, bo zawsze parę godzin płaczę nad miską zanim zbiorę się i oderwę )

Teraz chyba przekroczyłam już 40 (!), a MIYO tanie jak barszcz. Powiedziałabym, że w cenie niefirmowych.
Oj Ty bidulo Jeszcze nie doczytalam, ale mam nadzieje, że doczytam zaraz o Twoim lepszym samopoczuciu.

Gratuluje kolekcji


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
hehe


Nie wiem jak jutro będę z czasem i netem, dziś zresztą też więc teraz życzę Wam spokojnych świątecznych dni
po pierniku dla każdej

Jeju Anula, Ty sama takie cudne pierniczki zrobilas, czy to z nata ściągnięte zdjęcie?
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 17:47   #1073
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez karolinga Pokaż wiadomość
Dziękuję na razie powiem szczerze, że nie mam czego piłować.. ale jak trochę podrosną, to nadam im ładny kształt. Nie będą mogły być za długie, bo gram na fortepianie, będę się też musiała zaopatrzyć w tipsy, bo malować też ich nie będę mogła A o nawilżenie nadal walczę

serdeczny mnie bulwersuje, nie wiem, czemu jest taki krótki... Wiele jest ładnych zdobień na tym palcu, a ja nie mogę ich zrobić, bo nie mam na czym
I dziękuję za wszystkie rady Kiedy nie będę mogła ich malować, 2 razy bardziej będę dbała o nie, naprawdę chcę mieć je ładne Na szczęście nie mam problemów z systematycznością, wczoraj spała u mnie koleżanka, o 4 nad ranem przypomniało mi się o posmarowaniu rąk kremem Koleżanka się w głowę pukała
nie chodziło mi żeby już siadać do pilniczka, oczywiście
dobrze że o kremie pamiętasz


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Trzymaj się
tak jest!


Cytat:
Flormar dostał u mnie dzisiaj wielkiego plusa - pytałam babkę na stoisku o próbki podkładu, nie było, ale za to zaproponowała mi, żebym skoczyła do rossa obok po pojemniczki, to mi odleje z testerów. Przyniosłam słoiczki, dostałam 2 solidne odlewki ładnie opisane, pogadałam z panią chwilę, ponarzekałyśmy, że przy tym oświetleniu się podkładu dobrać nie da, ogólnie bardzo miło Ale chyba nic z tych podkładów nie będzie, nie te kolory
super, to się nazywa podejście...
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 17:48   #1074
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wszystko zrozumialam. jestem fanką Twoich paznokci. Podobaja mi się te krótsze, ale i te dłuższe byly mega
Dziękuję strasznie mi się miło zrobiło
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 18:02   #1075
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
wszystko super



ile tych żyć masz
dziękuję kochana



Ja mam 172 prawie i tak normalnie to 55 kg ważę. Ciekawe jakbym wyglądała przy 51, ale zrzucić te kilka kilo byłoby mi chyba strasznie ciężko

dzięki

kurczę, aż nie wiem co napisać



dziękuję

ja myślę że te 3 kolory to ok, ale więcej będzie trudno zmieścić i ładnie wycieniować. Zresztą w zalezności od lakierów różowy połączony z żółtym może dać pomarańcz

Kiedys robilam z czterech: pomarancz miedzy rozem a zoltym dawal fajne przejscie, ale z 3 zawsze latwiej. Niestety jedno "mazniecie" gabka nie stracza na zrobienie ich do konca, wiec trzeba uzupelniac kolory co chwile. Wiadomo, ze 3 latwiej opanowac, nie mowiac juz o 2. Jesli wyjdzie mi cos ladnego to sie pochwale.
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 18:07   #1076
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez karolinga Pokaż wiadomość
nie, zawsze rośnie wolniej od reszty. Nie wiem, czym to może być spowodowane. Ale wyglądem niczym nie różni się od pozostałych.
Może to być jego urok, ale może tez oznaczać jakieś choróbsko chyba - specjalistą nie jestem, ale troche to niepokojące. No nie wiem, można zobaczyć jak będzie reagował na pielęgnację, ale jakby się nadal odróżniał od reszty to bym poszła do dermatologa. Nie ma się co martwić na zapas, ale bagatelizować do końca tez nie

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Świetne są

też jestem zadowolona z efektu - nie zawsze wyjdzie to co mamy w planie a tu mi się udało

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

Jeju Anula, Ty sama takie cudne pierniczki zrobilas, czy to z nata ściągnięte zdjęcie?
sama sama od A do Z
dziękuję

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez nati360 Pokaż wiadomość

Kiedys robilam z czterech: pomarancz miedzy rozem a zoltym dawal fajne przejscie, ale z 3 zawsze latwiej. Niestety jedno "mazniecie" gabka nie stracza na zrobienie ich do konca, wiec trzeba uzupelniac kolory co chwile. Wiadomo, ze 3 latwiej opanowac, nie mowiac juz o 2. Jesli wyjdzie mi cos ladnego to sie pochwale.
aa jak już masz przetestowane to nie ma strachu pochwal się, pewnie kolory brzmią fajnie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 18:09   #1077
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Anula - mi też wolniej rośnie serdeczny i ma mniejszy przyrost, a paznokieć jest zdrowy, mocny i ładny, wygląda zupełnie normalnie . Taka mała różowa czarna owca :P
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 18:17   #1078
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Anula - mi też wolniej rośnie serdeczny i ma mniejszy przyrost, a paznokieć jest zdrowy, mocny i ładny, wygląda zupełnie normalnie . Taka mała różowa czarna owca :P
Wiadome że paznokcie różnie rosną, przyrost też jest różny, ale w tym przypadku różnica jest widoczna gołym okiem, Karolinga pisze że zawsze odstawał od reszty i płytka sama z siebie też krótsza. Tak jak napisałam oby to był jego urok, ale nie musi... ( znam jeden przypadek choroby z mojego otoczenia dlatego może tak to odebrałam niepokojąco )
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 18:29   #1079
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

zakochałam się
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 18:35   #1080
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Dzień dobry

Miałam awarię zasilania w pracy i nie mogłam do Was zajrzeć. W domu miałam trochę roboty, więc jutro ponadrabiam, obiecuję
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.