Pomocy! Czy to jest alergia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-12, 10:38   #1
ZofiaFilo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3

Pomocy! Czy to jest alergia?


Witam, edytuję post ponieważ już wiem, że mam uczulenie na hybrydy Cały czas miałam nadzieję, że to jednak nie to, ale od zrobienia ich (wczoraj rano) palce zaczęły mnie coraz bardziej swędzieć i lekko puchnąć, zwłaszcza po zmyciu lakieru Teraz nie wiem co robić, naczytałam się w internecie, że praktycznie każda marka lakierów hybrydowych może uczulać, a z każdym razem uczulenie może się nasilać, więc wychodzi na to, że chyba będę musiała całkowicie zrezygnować z hybryd, co mnie bardzo smuci, ponieważ zwykłe lakiery trzymają się u mnie najczęściej 2 dni Jestem tyko ciekawa co właściwie wywołało alergię... Od początku (już jakieś 5 miesięcy) używałam Neo Nail, ale wczoraj pierwszy raz wypróbowałam lakier kolorowy mylaq w połączeniu z topem i bazą Neo Nail i miałam początkowo problem z utwardzeniem go, ponieważ na stronie mylaq był podany czas tylko dla lampy 18/54 W, a ja mam lampę 24/48. Czy możliwe, że cała ta alergia to efekt złego utwardzenia lakieru mylaq? Czy jest sens próbować robić hybrydę samymi Neo Nail, czy lepiej nie ryzykować? Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez ZofiaFilo
Czas edycji: 2019-06-12 o 12:04 Powód: Zmiana sytuacji opisanej w poście
ZofiaFilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 09:46   #2
ankakocanka
Raczkowanie
 
Avatar ankakocanka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 94
Dot.: Pomocy! Czy to jest alergia?

możliwe że cię uczulają.. chociaż ja myślę, ze coś mogło pójść źle w trakcie samego procesu nakładania lakieru. :< ja bym może na jednym palcu spróbowała raz jeszcze, a jak nie to tylko neonail
ankakocanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-21 09:46:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.