Na allegro znowu cytują wizaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-09, 01:49   #1
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990

Na allegro znowu cytują wizaż


a konkretnie - mnie! właśnie to znalazłam:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=24677270

nie sądzę, żeby ten sprzedawca pytał kogokolwiek, czy może skorzystać z mojej opinii. mnie nie pytał na pewno. rozumiem: podać linka, sama często to robię, ale tak? to chyba nie w porządku.
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-09, 07:55   #2
Vulgata
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Na allegro znowu cytują wizaż

Jeśli otworzysz tę stronkę, wyswietli sie cała strona.Kliknij w rubruce sprzedającego "o mnie". Wyświetli się strona użytkownika wraz z jego adresem mailowym, celem kontaktu.Wyślij maila -zaznaczając, że naraża się na nieprzyjemności z tytułu "kradzieży opisu-plagiat".Nie byłaś jego klientka, i nie jest to sonda przez Niego prowadzona. Zażądaj natychmiastowej zmiany opisu aukcji. Ponformuj, że w przypadku zlekceważenia twego protestu-zawnioskujesz o "weryfikację aukcji".To powinno podziałać.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-09, 08:10   #3
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Na allegro znowu cytują wizaż/do evee - pytania o serum

Przepraszam, ja sie podlacze pod watek, ale z innego powodu. Mam pytania do evee, bo widze, ze uzywalas obu kosmetykow - serum Chanel i Clinique. Chce kupic serum Clinique lub Chanel, Éclat Originel. I nie wiem na ktore sie zdecydowac. Mam 23 lat i nie wiem, czy w ogole nie beda to dla mnie za mocne kosmetyki. Chodzi mi glownie o to, zeby ujednolicic cere i rozswietlic. Ktory bedzie lepszy teraz juz na troche cieplejsze dni? Tzn, ktory z nich jest lzejszy i czy mozna je uzywac na dzien pod podklad itp.
Piszesz rowniez, ze ten Chanel nie nawilza, ale czy w takim razie wysusza..? Bo mam sklonnosc niestety do alergii i przesuszonej skory. No i ostatnie, czy oba kosmetyki sa wydajne?
No i ostatnie, nie jest podana cena tego Chanel, ile on kosztuje..?

Pozdrowienia,
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-09, 08:11   #4
Vulgata
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Na allegro znowu cytują wizaż

Jeszcze jedno.Wcale nawet nie musisz do sprzedającego pisać.Na otwartej stronie z aukcją, znajduje sie w górnym prawym rogu pasek z trzema nazwami: opis, jak licytować oraz weryfikacja aukcji. Klikasz w weryfikację wyświetlaja sie opcje wśród nich: naruszenie zasad opisu. Wypełniasz wszystko co potrzeba i wysyłasz prosto do Zarządu Allegro. Gdybyś miała kłopoty /trzeba mieć rejestrację/ wyluskaj wszystkie takie przypadki. Pomogę. Może również włączyć się w ten protest nasza redakcja.Lepszy będzie odbiór, większa presja dla sprzedającego.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-09, 10:12   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Na allegro znowu cytują wizaż

Zastanawiająco często na allegro cytują wizaż... gdyby podano link, sprawa byłaby zrozumiała. JA zrobiłabym tak jak radzi Vulgata, napisała do sprzedawcy a oprócz tego zweryfikowała aukcję.

Cheetah - znam oba produkty, tzn kupić nie kupiłam bo coś innego mi przypadło do gustu bardziej, ale miałam próbki. Myślę że dla osoby w Twoim wieku Chanel nada się lepiej, Clinique jest w zamyśle dla kobiety starszych o nieco już zniszczonej cerze, ma silniej regenerować. Ile koszyuje teraz Chanel nie mam bladego pojęcia, usiłuję sobie przypomnieć ile płaciłam kiedyś za inne serum, Age Delay i coś mnie pamięc zawodzi. Myslę że Chanel jest jednak tańsze od Clinique - wydaje mi się że Chanel kosztuje poniezej 300 zł.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-09, 10:49   #6
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: Na allegro znowu cytują wizaż

Dzięki Vulgato, zrobiłam jak radziłaś: napisałam do sprzedawcy i zgłosiłam aukcję do weryfikacji (co prawda w wyszczególnionych powodach nie ma odpowiadającego tej sytuacji, zostało więc ogólnikowe: "naruszenie zasad opisu", ale lepsze to niż nic). Ciągle mam nadzieję na wsparcie ze strony wizażu - pamiętam, że wcześniej w takich sytuacjach Złośliwiec (chyba) też coś wysyłał
Będę informować o postępach
pozdrawiam
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-09, 14:47   #7
Vulgata
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re:Do Elve

Zasady Allegro sa jasne.Sprzedający naruszył regulamin.Cytując cały komentarz, bez podania autora tekstu-to plagiat.Należą się "tantiemy" za każdy dzień ekspozycji Twojego tekstu?.Należą.Mnie też od dłuższego czasu - zastanawiały jego opisy.Zaraz sprawdzę wszystkie aukcje Sprzedającego.Faktem jest jak wspomina Smoczyczka//, że dziwnie jakoś, coraz częściej, są podawane notowania kosmetyku z Wizażu. Brzydko mnie to pachnie.Ale zaraz napiszę do Zarządu.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-09, 15:19   #8
Vulgata
Gość
 
Wiadomości: n/a
Do smoczyczki

Chciałam dać Tobie buziaka - no i widzisz?tego złośliwca komputera?. On za mnie podejmuje decyzję. Zdaje się że wymaga "lekkiego tarcia".Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-09, 15:29   #9
kasia_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 50
Re: Na allegro znowu cytują wizaż/do cheetah - pytania o serum

Za Eclat Originel płaciłam ostatnio 285 zł. Nie mam porównania z Clinique, ale Chanel do rozświetlenia poszarzałej buźki dla mnie jest idealny. Jest niestety mało wydajny (nie używam go zgodnie z zaleceniami: 2 dozy jednorazowo, tylko jakieś 3-4, bo po dwóch odczuwam jeszcze niedosyt ). Ja też mam skłonność do przesuszania skóry twarzy ale nigdy nie stosuję go samodzielnie tylko pod krem i nie ma z tym problemu. I jestem w Twoim wieku, więc osobiście nie widzę przeciwwskazań Acha: i twarz się po nim lekko lepi, ale znika to po nałożeniu kremu więc nadaje się pod makijaż.
Mam nadzieję, że coś pomogłam
kasia_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-09, 15:33   #10
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Do kasia_k i Smoczycy

Dziekuje kasia_k i Smoczyco Chyba sie zdecyduje na to Chanel, skonczylam pisac prace magisterka i mam nieodparta chec kupienia sobie czegos takiego

Dzieki jeszcze raz za pomoc,
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-09, 15:56   #11
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Vulgato

Droga Vulgato strasznie mi miło i całuska odwzajemniam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-09, 16:01   #12
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Cheetah

Gratuluje ukonczenia pisaniny, sama pamiętam ile mnie to kosztowało nerwów, choc pisałam z rzeczy szalenie mnie interesujących kupuj, nalezy Ci sie teraz jakiś miły prezencik! I daj znac kiedy obrona, będziemy kciuki trzymać!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-09, 18:08   #13
agaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
Age Delay

Oglądałam ostatnio Chanel Age Delay w Sephorze i kosztuje niewiele ponad 200 zl
agaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-09, 18:18   #14
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Smoczyca

Smoczyca napisał(a):
> Gratuluje ukonczenia pisaniny, sama pamiętam ile mnie to kosztowało nerwów, choc pisałam z rzeczy szalenie mnie interesujących kupuj, nalezy Ci sie teraz jakiś miły prezencik! I daj znac kiedy obrona, będziemy kciuki trzymać!

Dziekuje. Nie bylo tak strasznie, tylko trzeba bylo poswiecic temu mnostwo czasu Jeszcze w tym tygodniu odpuszcze sobie zakupy, bo musze naniesc poprawki, ale pozniej juz nikt mnie nie powstrzyma, szczegolnie, ze urodziny sie tez zblizaja, wiec znowu cos ladnego sobie znajde Nabylam niedawno Clinique, UV Response Face Cream SPF 30 i jest calkiem milutki, wiec moze sie skusze jeszcze na Super City Block SPF 25 A moze cos innego? Glownie szukam kremow na dzien z filter ale okolo 30, 40, co nie jest takie proste, bo albo jest 10, albo 60

A obrone bede miala miedzy 14 a 18 czerwca

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.