Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-05, 10:43   #3391
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Jesli dobrze pamietam ( jesli nie, to niech ktos mnie poprawi) to po umyciu twarzy powinien iść lotion potem esencja a potem krem...
Ja mam skore mieszana i daje lotion i esencje a czasami lotion i krem...esencje sa czasami bardzo tresciwe jak nasze kremy typu light
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 10:52   #3392
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Jesli dobrze pamietam ( jesli nie, to niech ktos mnie poprawi) to po umyciu twarzy powinien iść lotion potem esencja a potem krem...
Ja mam skore mieszana i daje lotion i esencje a czasami lotion i krem...esencje sa czasami bardzo tresciwe jak nasze kremy typu light
Toner, serum, esencja, krem? Czytałam bodajże u skinandtonics, że należy się po prostu kierować konsystencją i najcięższą dawać jako ostatnią, ale to się nie zgadza zawsze z zaleceniami producenta. Mam dwie całe serie, Super Aqua Missha i Green Tea Fresh Innisfree, gdzie ostatni kosmetyk jest lżejszy od poprzedniego.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 10:55   #3393
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Jestem jak dziecko we mgle :/
podpowiedzcie jaki krem BB wybrać na początek?
Cera mieszana, bez problemów i zależy mi na filtrze w takim kremie.
Kolor neutralny (używam minerałów i dla mnie są te gamy neutralne)

I może istotna uwaga - używam na codzień minerałów już od lat i ja już nie pamiętam jak to jest z podkładami płynnymi... dlatego chciałabym wybrać jakiś krem BB (CC lub XX) który byłby "łatwy" w obsłudze.
Podpowiedzcie coś i gdzie kupić.
Ja miałam na początku Holika Holika Petit Clearing. Niestety troszkę za ciemny dla bladziocha. Byłam zadowolona. Cera mieszana. Można go całkiem ładnie wklepać. Minerały się u mnie nie sprawdziły, ale od podkładów drogeryjnych wyglądał znacznie lepiej. Na filtry nie patrz, bo BB nakłada się za mało, żeby uzyskać jakąkolwiek ochronę. Filtr należy nałożyć oddzielnie.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 11:11   #3394
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja miałam na początku Holika Holika Petit Clearing. Niestety troszkę za ciemny dla bladziocha. Byłam zadowolona. Cera mieszana. Można go całkiem ładnie wklepać. Minerały się u mnie nie sprawdziły, ale od podkładów drogeryjnych wyglądał znacznie lepiej. Na filtry nie patrz, bo BB nakłada się za mało, żeby uzyskać jakąkolwiek ochronę. Filtr należy nałożyć oddzielnie.


Co do filtrów w bb to robiłam kiedys test i wystawiłam sie na slonce. Miałam filtr spf42 w bb i działał. Ciało złapało brąz a twarz nieopalila sie wcale :€
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 11:12   #3395
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja miałam na początku Holika Holika Petit Clearing. Niestety troszkę za ciemny dla bladziocha. Byłam zadowolona. Cera mieszana. Można go całkiem ładnie wklepać. Minerały się u mnie nie sprawdziły, ale od podkładów drogeryjnych wyglądał znacznie lepiej. Na filtry nie patrz, bo BB nakłada się za mało, żeby uzyskać jakąkolwiek ochronę. Filtr należy nałożyć oddzielnie.
O widzisz! Cenna uwaga jak dla mnie bo myślałam, że to co tam jest w tym podkładzie to wystarczy.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 11:56   #3396
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Toner, serum, esencja, krem? Czytałam bodajże u skinandtonics, że należy się po prostu kierować konsystencją i najcięższą dawać jako ostatnią, ale to się nie zgadza zawsze z zaleceniami producenta. Mam dwie całe serie, Super Aqua Missha i Green Tea Fresh Innisfree, gdzie ostatni kosmetyk jest lżejszy od poprzedniego.
Jak dla mnie nie ma spójności i troche sie w tym gubię....zreszta przy mojej skórze gdybym to wszystko chciała nałożyć to chyba czułabym ze mam jakieś ciasto na twarzy...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 12:14   #3397
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Co do filtrów w bb to robiłam kiedys test i wystawiłam sie na slonce. Miałam filtr spf42 w bb i działał. Ciało złapało brąz a twarz nieopalila sie wcale :€
Jako wrażliwy na słońce bladzioch przestrzegam inne blade osoby, które nakładają tyci BB: ostrożnie! ale jeśli ktoś nie jest nadwrażliwy,to może warto spróbować?




Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
O widzisz! Cenna uwaga jak dla mnie bo myślałam, że to co tam jest w tym podkładzie to wystarczy.
To zależy widocznie, jaką masz cerę, bo Evek napisała, że u niej zdało egzamin. U mnie niestety nie, byłam opalona na czerwono i długo musiałam się z tym męczyć. Filtru nakłada się sporo, żeby chronił, a BB tyci, znacznie mniej niż zwykłych podkładów Ale ja jestem dość wrażliwa na słońce. Zawsze możesz spróbować na krótko z samym BB, skoro niektórym wystarcza, to może i Tobie
Lubię Wizaz, bo różnice w odbiorze i działaniu niektórych kosmetyków u różnych osób niezmiernie mnie fascynują
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-05, 12:41   #3398
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Jako wrażliwy na słońce bladzioch przestrzegam inne blade osoby, które nakładają tyci BB: ostrożnie! ale jeśli ktoś nie jest nadwrażliwy,to może warto spróbować?

To zależy widocznie, jaką masz cerę, bo Evek napisała, że u niej zdało egzamin. U mnie niestety nie, byłam opalona na czerwono i długo musiałam się z tym męczyć. Filtru nakłada się sporo, żeby chronił, a BB tyci, znacznie mniej niż zwykłych podkładów Ale ja jestem dość wrażliwa na słońce. Zawsze możesz spróbować na krótko z samym BB, skoro niektórym wystarcza, to może i Tobie
Lubię Wizaz, bo różnice w odbiorze i działaniu niektórych kosmetyków u różnych osób niezmiernie mnie fascynują
Zależy mi na ochronie przed słońcem ale nie dlatego żeby się nie opalić tylko mam niezwykle podatną skórę na przebarwienia i mam z tym spory problem :/
Już nawet nie chodzi o to żeby się pozbyć tych które są ale bardzo zależy mi żeby nie pojawiały się nowe.
Nie opalam się w ogóle ale na słońce owszem wychodzę i wolałabym choć trochę tą moją łaciatą skórę ochronić.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 12:43   #3399
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Zależy mi na ochronie przed słońcem ale nie dlatego żeby się nie opalić tylko mam niezwykle podatną skórę na przebarwienia i mam z tym spory problem :/
Już nawet nie chodzi o to żeby się pozbyć tych które są ale bardzo zależy mi żeby nie pojawiały się nowe.
Nie opalam się w ogóle ale na słońce owszem wychodzę i wolałabym choć trochę tą moją łaciatą skórę ochronić.
Przy skłonności do przebarwień warto według mnie dmuchać na zimne
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 13:29   #3400
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie nie ma spójności i troche sie w tym gubię....zreszta przy mojej skórze gdybym to wszystko chciała nałożyć to chyba czułabym ze mam jakieś ciasto na twarzy...
Ja nakładam rano serum, esencję i krem a na to jeszcze filtr i nie ma mowy o żadnym cieście. A cerę mam tłustą. Tylko że nie używam żadnych podkładów ani BB, dla mojej skóry to zło w czystej postaci.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 16:11   #3401
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja zawsze muszę mieć podkład albo kryjący bb....bez tego czuje nie naga
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-05, 16:14   #3402
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Mnie nawet najmniejsze zważenie jakiegokolwiek podkładu z baza czy bez, doprowadza do szału i w efekcie maluje sie raz na 2 tygodnie, bo po tym jednym razie mam dość na dłuższy czas.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 16:22   #3403
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja nakładam rano serum, esencję i krem a na to jeszcze filtr i nie ma mowy o żadnym cieście. A cerę mam tłustą. Tylko że nie używam żadnych podkładów ani BB, dla mojej skóry to zło w czystej postaci.


Wow to niezle. Ja po umyciu micelem wyłącznie zel ślimakowy, czasami przed żelem toner o właściwościach matujących i cos na zmniejszenie porów, na to bebiszon. Serum, esencje, kremy pod oczy, kremy do twarzy wyłącznie na wieczor. Gdy cos nałożę na dzien to zwarzy mi sie na twarzy momentalnie.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 16:34   #3404
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Ja zawsze muszę mieć podkład albo kryjący bb....bez tego czuje nie naga
Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Mnie nawet najmniejsze zważenie jakiegokolwiek podkładu z baza czy bez, doprowadza do szału i w efekcie maluje sie raz na 2 tygodnie, bo po tym jednym razie mam dość na dłuższy czas.
Kwestia nastawienia. Co innego jak ma się przebarwienia czy inne wyraźne niedoskonałości do ukrycia, ale walka z ciastem i innymi upierdliwosciami podkładów przy czystej cerze to jest bezsensowna robota, bo to one czasem powodują, że twarz wygląda gorzej niż bez podkładu.
Mnie także ciągłe ciasto, brzydka struktura cery pod podkładem skłoniły do rezygnacji z wszelkich form podkladu. Co z tego, że przez godzinę po pomalowaniu miałam efekt fotoszopa, jak potem już coraz gorzej. Na co dzień używam tylko korektora i pudru matującego z nikłą domieszką pigmentów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 16:38   #3405
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Kwestia nastawienia. Co innego jak ma się przebarwienia czy inne wyraźne niedoskonałości do ukrycia, ale walka z ciastem i innymi upierdliwosciami podkładów przy czystej cerze to jest bezsensowna robota, bo to one czasem powodują, że twarz wygląda gorzej niż bez podkładu.
Mnie także ciągłe ciasto, brzydka struktura cery pod podkładem skłoniły do rezygnacji z wszelkich form podkladu. Co z tego, że przez godzinę po pomalowaniu miałam efekt fotoszopa, jak potem już coraz gorzej. Na co dzień używam tylko korektora i pudru matującego z nikłą domieszką pigmentów.
Dokładnie. Po co się męczyć z podkładem, kiedy lepiej czujemy się bez? Mąż już jest, więc można nieco odpuścić A tak poważnie, czy można wyzbyć się tego ważenia podkładu na przyszłość? Starsze lata? Jak to z tym jest?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 16:44   #3406
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Wow to niezle. Ja po umyciu micelem wyłącznie zel ślimakowy, czasami przed żelem toner o właściwościach matujących i cos na zmniejszenie porów, na to bebiszon. Serum, esencje, kremy pod oczy, kremy do twarzy wyłącznie na wieczor. Gdy cos nałożę na dzien to zwarzy mi sie na twarzy momentalnie.
Dzisiaj rano nałożyłam 3 warstwy zestawu Innisfree oraz filtr Kose Fasio, na to puder transparentny, trochę różu. Macam się teraz opuszką palca po twarzy i nie mam żadnego ciasta ani tłustej w dotyku warstwy. W lustrze jest trochę błyszcząca, ale akceptuję to, dopóki nie jest obklejona żadnym tłustym filmem. To jest chyba w końcu ten glow, w który nie wierzyłam, że na mojej twarzy może wyglądać inaczej niż niechlujny smalec
Fakt, że skóra mi się bardzo uspokoiła po rozpoczęciu leczenia u endokrynologa, ale i przed kosmetyki azjatyckie lepiej się sprawdzały niż sera i - zwłaszcza- filtry europejskie. Jak dokładam do codziennej pielęgnacji warstewkę serum z moich starych zapasów (Declare), to szybko pojawia się brzydkie świecenie i po przejechaniu palcem po skórze zostaje na nim warstwa.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-06-05 o 18:07
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 18:07   #3407
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

A jakie filtry azjatyckie byś poleciła?
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 18:12   #3408
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
A jakie filtry azjatyckie byś poleciła?
Jak dotąd przerabiam trzy na raz: Biore UV Aqua Rich Watery Gel oraz Watery Emulsion oba SPF50+ PA++++ oraz Kose Fasio SPF50+ PA++++. Każdy z nich mogłabym kupić ponownie i zapewne to zrobię.
Może jeszcze sprawię sobie jakąś Anessę.
Myślałam też o jakimś filtrze, który Ratzilla określa mianem outdoorowych, tak w razie co na jakiś dłuższy wypad w góry czy coś podobnego, ale jeszcze nie rozglądałam się dokładniej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 16:54   #3409
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Chimay a próbowałaś Ohui cleansing liquid? Miałam probki i delikatniejszy niz olej a niezle czyści
Zamówiłam próbki tego myjadła. Do tego taki cudak Caolion Mool Pool Cleansing KLIK oraz próbki su:m37 Flawless Regenerating Eye Cream.
No i próbki serum su:m37 Signature Essence D-Purifying KLIK.

Też mnie kusi to Purebess 100% Galactomyces Serum , o którym było na poprzedniej stronie. Potrzebuję czegoś z antyoksydantami.
Potrzebny mi też toner i nie mogę się zdecydować na żaden. Musi być bez alko.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-06-06 o 17:03
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 19:37   #3410
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Obiecałam napisać jak się nosi CC i podkład Hera. Nie przetestowałam jeszcze podkładu bo muszę doprowadzić cerę do ładu. Ja tak mam, że jak zrobię silniejszy enzematyk to potem skóra trochę szaleje aż się zregeneruje. CC nosiłam dziś.Przy nakładaniu jest dość treściwy ale już na buzi tego nie widać. Według mnie jest matowo-satynowy,jednak żeby było jasne, nie ma właściwości matujących. Co do krycia to chyba lekko, bo na twarzy zaczerwienienia przykrywa ale sińców pod oczami nie. Wyrównuje ładnie kolor, nie wchodzi w zmarszczki czy pory, w miarę się ładnie wtopił się w kolor mojej cery. Myślę, że nikt by nie zgadł, że mam coś na buzi, dopiero z bardzo bliska można zauważyć, że coś jest. Ma spf 35/PA++ ale chroni dobrze.Wczoraj bez filtra byłam na słońcu ze dwie godziny i żadnych przebarwień, opalonej skóry. Dziś nabiegałam się za synkiem na placu zabaw, mam go na twarzy od 13tej i jest błysk na czole, nosie i brodzie ale ja nie używam pudrów matujących, skrobi itp rzeczy.Uściśniając błysk był lekki po dwóch godzinach a teraz pokaże wam fotkę czoła i sami zobaczycie jak jest. Jak dla mnie plus jest taki, że po tylu godzinach nie rozwala ( rozpulchnia,poszerza i nie wiem jak to jeszcze określić) mi porów w okolicach nosa co robiło większość cc,bb. Powiem tak- efektu photoshopa nie ma ale jest naturalny wygląd, poprawiony koloryt i struktura cery plus niezła ochrona. Jeśli kogoś to interesuje to niech pisze a ja dam znać jak przetestuje go z tydzień w różnych fazach mojej skóry i powiem ostatecznie co i jak.
Dorzucam zdjęcia CC cream complete care i podkładu vital lifting HERA.
Ręka z obrączką podkład,ręka bez obrączki CC,czółko CC
Na zbliżeniach ręki widać, że podkład stopił się ze skórą idealnie a CC trochę ,,wchodzi" w strukturę ręki. Ale jak podkład będzie współgrał z twarzą zobaczymy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160606_192901.jpg (78,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160606_193933.jpg (102,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160606_192442.jpg (45,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160606_193710.jpg (77,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160606_193908.jpg (88,4 KB, 16 załadowań)
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 19:49   #3411
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

A w najbliższych dniach będę testować filtry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160606_204635.jpg (89,5 KB, 22 załadowań)
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 19:50   #3412
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

PS Co zrobic, kiedy obrazki nie chca mi sie załadować, kiedy siedze na Tapatalk?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 19:58   #3413
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Co do mycia buzi wieczorem nie mogę się przekonać do tej dwustopniowej metody, że najpierw olej a potem żel czy pianka.Najpierw zmywam oczy Biodermą (wróciłam do niej bo Tołpa i inne nie zmywają tak dobrze tuszu z rzęs jak Bioderma) następnie olej myjący z mazideła potem myję twarz delikatnym żelem biały jeleń. Mam wrażenie, że skóra mi się przesusza a co za tym idzie zaczyna się przetłuszczać Czy to nie przesada tak dwa razy myć buzię?Wydaje mi się , że jeden detergent wystarczająco zmywa choćby filtr i bb. Chimay daj znać jak twoje nowe myjadło się sprawdzi. Ja wciąż szukam czegoś co zmyje mi twarz dokładnie a nie wysuszy.Olej zostawia lekką lepką warstewkę a żele przesuszają...wrrr

Edytowane przez karmik
Czas edycji: 2016-06-06 o 20:02
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 19:58   #3414
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
PS Co zrobic, kiedy obrazki nie chca mi sie załadować, kiedy siedze na Tapatalk?


Mi na tapatalk w 99% sie nie ładują zdjęcia
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 20:05   #3415
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Co do mycia buzi wieczorem nie mogę się przekonać do tej dwustopniowej metody że najpierw olej a potem żel czy pianka. Zamówiłam z mazideł olej myjący i go stosuję a potem myję twarz delikatnym żelem biały jeleń.prze Mam wrażenie, że skóra mi się przesusza a co za tym idzie zaczyna się przetłuszczać Czy to nie przesada tak dwa razy myć buzię?Wydaje mi się ,że jeden detergent wystarczająca zmywa choćby filtr i bb. Chimay daj znać jak twoje nowe myjadło się sprawdzi.Ja wciąż szukam czegoś co zmyje mi twarz dokładnie a nie wysuszy.Olej zostawia lekką lepką warstewkę a żele przesuszają...wrrr
Więc zamiast żeli czy pianek zastosuj kremy myjące Niesamowicie wychwalany jest Alpha-h Balansing Cleaner (200ml), dosłownie peany czytam na blogach, jak i również w prywatnych recenzjach. Mają polską stronę internetową i sklep. Również sporo dobrego czytałam o kremie myjącym z Esse Organic.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 20:07   #3416
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Co do mycia buzi wieczorem nie mogę się przekonać do tej dwustopniowej metody że najpierw olej a potem żel czy pianka. Zamówiłam z mazideł olej myjący i go stosuję a potem myję twarz delikatnym żelem biały jeleń.prze Mam wrażenie, że skóra mi się przesusza a co za tym idzie zaczyna się przetłuszczać Czy to nie przesada tak dwa razy myć buzię?Wydaje mi się ,że jeden detergent wystarczająca zmywa choćby filtr i bb. Chimay daj znać jak twoje nowe myjadło się sprawdzi.Ja wciąż szukam czegoś co zmyje mi twarz dokładnie a nie wysuszy.Olej zostawia lekką lepką warstewkę a żele przesuszają...wrrr
Mnie dwustopniowa metoda odpowiada, tylko trzeba dobrać równoważące się produkty. Ja np unikam wszelakich żeli i pianek ze standardowymi detergentami, więc w grę wchodzi olejek i płyn micelarny. Olejek DHC mi pasował, teraz zaczęłam ten Elizabeth Arden i niestety on mi już zostawia jakąś tam warstwę na skórze, co mi się nie podoba. Może muszę poćwiczyć ze sposobem używania bo np DHC trzeba rozetrzeć w mokrych dłoniach, a ten mój nowy trzeba według producenta wetrzeć suchymi dłońmi w suchą twarz, wymasować twarz i zmyć.
Moje zamówienie ma przyjść dopiero po 20 czerwca.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 20:12   #3417
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Więc zamiast żeli czy pianek zastosuj kremy myjące Niesamowicie wychwalany jest Alpha-h Balansing Cleaner (200ml), dosłownie peany czytam na blogach, jak i również w prywatnych recenzjach. Mają polską stronę internetową i sklep. Również sporo dobrego czytałam o kremie myjącym z Esse Organic.
Przyznam, że nie próbowałam kremów myjących, może czas to zmienić, dzięki

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie dwustopniowa metoda odpowiada, tylko trzeba dobrać równoważące się produkty. Ja np unikam wszelakich żeli i pianek ze standardowymi detergentami, więc w grę wchodzi olejek i płyn micelarny. Olejek DHC mi pasował, teraz zaczęłam ten Elizabeth Arden i niestety on mi już zostawia jakąś tam warstwę na skórze, co mi się nie podoba. Może muszę poćwiczyć ze sposobem używania bo np DHC trzeba rozetrzeć w mokrych dłoniach, a ten mój nowy trzeba według producenta wetrzeć suchymi dłońmi w suchą twarz, wymasować twarz i zmyć.
Moje zamówienie ma przyjść dopiero po 20 czerwca.
Ech miałam kupić DHC ale pomyślałam żeby oszczędzić na środku myjącym na korzyść próbek do pielęgnacji cery.
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 20:12   #3418
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Zwłaszcza, że te wyżej nie zapychają, a Balansing Cleaner jakby nawilża, pozostawia skórę mięciutką, ale nie oblepioną.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 20:35   #3419
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

norka93 jutro chętnie poszukam w necie informacji na ich temat no i cen. A tak na dobranoc dotarł do mnie mój pierwszy coushion!Jutro test Verite, sorry Hera
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160606_212901.jpg (116,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160606_212933.jpg (106,5 KB, 19 załadowań)
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 06:19   #3420
Alzea
Raczkowanie
 
Avatar Alzea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

A może pianka hada labo? Jest stosunkowo tania zwłaszcza pośród myjadeł z neutralnym hp i dobrze czyści (acz ja najpierw zmywam olejem, obecnie ten z bielendy, wcześniej oliwka dla dzieci z rossmana) +jest bardzo delikatna. Ogólnie dziewczyny na reddit zrobiły fajne zestawienie myjadeł azjatyckich wg. ph i formuły, polecam, mi pomogło w wyborze
Alzea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.