Eureka!! Pasta cukrowa. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-16, 10:45   #301
m-alinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 64
GG do m-alinka
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

robiłam tę paste juz 3 razy i zawsz mi wycodzial za rzadka jak miód . Wogule nie chciala zastygnć na kamień. A pamiętam ze gotowalam ją długo.
m-alinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 17:51   #302
elus666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do elus666
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Tez sobie zrobilam przed chwilka to cudo... Troszke garnek sie przypalil, ale zczernial juz na samym poczatku, kiedy w tym jeszcze pelno wody bylo... Eh te dzisiejsze garnki . Na poczatku zrobilam z proporcji 1/2 szklanki wody i szklanka cukru ale gotowalo sie wszystko bez konca... Wciaz ta sama przezroczyta blizej nie okreslona substancja. Wylalam wszysciutko . I odrazu podejscie nr 2... Szklanka cukru i 3-4 lyzki wody. Z tym juz poszlo lepiej... Teraz czekam az zastygnie... Na lyzce bylo twarde jak kamien wiec mam nadzieje, ze wyszlo... Tylko ten zapach taki dziwny byl... Jutro przetestujemy to "cudo"
__________________
Uroda kobiety jest formą władzy
elus666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 19:55   #303
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hej... Mam nadzieje, ze powtorze sie z tym pytaniem (wybaczcie ale tyle stron co tu jest to hoho...nie mam tyle czasu ), otoz: czy tą paste mozna uzywac jak ta paste z artykulu?? http://allegro.pl/item98312755_depil...ko_pewnie.html
Bo w sumie w opisie jest, ze sa szpatulki w opakowaniu wiec po co niby skoro ma sie robic z tego kulke? nooo...chyba ze ma sie tej pasty uzywac jak wosku...hmm. Mial ktos z tym do czynienia??
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 20:05   #304
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ooo, a moze to juz bardziej jest TO??http://allegro.pl/item98267110_al_fa...a_cukrowa.html
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:20   #305
elus666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do elus666
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

To juz bardziej to drugie...
__________________
Uroda kobiety jest formą władzy
elus666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:24   #306
elus666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do elus666
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

A ja mam pytanie... Jak z przechowywaniem i terminem przydatnosci?
__________________
Uroda kobiety jest formą władzy
elus666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 22:20   #307
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Maripossa
Ooo, a moze to juz bardziej jest TO??http://allegro.pl/item98267110_al_fa...a_cukrowa.html
Kurcze, kusi ceną.
Ale camsakizi jest sprawdzona. Jednak jest i drozsza i ma mniejsza pojemnosc. Ryzykowac i kupic tansza? hmmm
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 10:33   #308
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez aluhaa
A co z pachami?Czy ktoś próbował tą metodą je depilować?Chciałabym dzisiaj spróbować i nie wiem czy to będzie strasznie bolało?
Szczerze mówiąc to próbowałam tą pastę robić dwa razy i ponieważ nie wyszła to już więcej nie próbowałam. A pod pachami usuwam włosy depilatorem i najbardziej bolało pierwszy raz a teraz to już nie robi na mnie wrażenia. Bałam sie troszkę wrastających włosków ale jak często masuję tam skórę szorstką rękawicą to nic się nie dzieje . Pozdrawiam
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 11:12   #309
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ho ho Kochane! Ja wosku cukrowego używam od dobrych 10 lat! Na początku go kupowałam teraz robię sama według przepsiu z wizażu na pastę. Oczywiście nigdy nie wychodzi mi pasta tylko złocisty wosk, który świetnie chwyta nawet drobne włoski. Trzeba jendak nabrać trochę wprawy w przygotowywaniu tego wosku, uchwycić moment gdy nabiera odpowiedniego koloru i wtedy szybko zciągnąć z ognia. Powiem Wam, że po tylu latach depilacji miejsc wszelakich moje włoski pod pachami się bardzo, bardzo osłabiły, są cieniutkie, wiotkie, mniej widoczne. Niestety, te z bikini jakoś nie chcą osłabnąć ale jest to dla mnie zdecydowanie najlepszy sposób depilacji, muszę tylko pamiętać by co parę dni dokładnie wyszorować depilowane miejsca ( mam taką ostrą szczoteczkę) wtedy włoski nie wrastają.
Dodam jeszcze, że domowy wosk cukrowy kosztuje ok 3 zł!! i wystarcza go na całe ciało
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 18:58   #310
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez fi
Ho ho Kochane! Ja wosku cukrowego używam od dobrych 10 lat! Na początku go kupowałam teraz robię sama według przepsiu z wizażu na pastę. Oczywiście nigdy nie wychodzi mi pasta tylko złocisty wosk, który świetnie chwyta nawet drobne włoski. Trzeba jendak nabrać trochę wprawy w przygotowywaniu tego wosku, uchwycić moment gdy nabiera odpowiedniego koloru i wtedy szybko zciągnąć z ognia. Powiem Wam, że po tylu latach depilacji miejsc wszelakich moje włoski pod pachami się bardzo, bardzo osłabiły, są cieniutkie, wiotkie, mniej widoczne. Niestety, te z bikini jakoś nie chcą osłabnąć ale jest to dla mnie zdecydowanie najlepszy sposób depilacji, muszę tylko pamiętać by co parę dni dokładnie wyszorować depilowane miejsca ( mam taką ostrą szczoteczkę) wtedy włoski nie wrastają.
Dodam jeszcze, że domowy wosk cukrowy kosztuje ok 3 zł!! i wystarcza go na całe ciało
Jejku jak z tego jednak da się coś zrobić, to może napisz proszę dokładnie krok po kroku jak to robisz ? Ja próbowałam dwa razy zrobić tą pastę (właśnie wg przepisu z wizażu) i już się poddałam. Najpierw wyszła mi tak klejąca, że wyszło mi tofi na nogach a za drugim razem mogłabym na tym złamać palce.... Sama nie wiem co robię nie tak (a wszystko robiłam dokładnie krok po kroku). I później robisz tak jak wszystkie dziewczyny z tego kulkę czy bardziej jako wosk? Tak bym chciała, żeby też mi się udało zrobić pastę, to może troszkę bym wyprowadziła moje nogi na prostą... Po depilatorze wyglądaję przeokropnie i kolejne lato w spodniach . A z tego co czytałam to pasta cukrowa troszkę pomaga w walce z wrastającymi włoskami. Pozdrawiam
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 19:37   #311
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Ash
Kurcze, kusi ceną.
Ale camsakizi jest sprawdzona. Jednak jest i drozsza i ma mniejsza pojemnosc. Ryzykowac i kupic tansza? hmmm
No ta jest drozsza http://allegro.pl/item100249343_depi...ewelacja_.html
ale chyba sprawdzona. Nie wiem co to jest to arabskie ale widac, ze tez tamte okolice ja jakbym miala kupowac paste, to stanowczo ta Camsakazi ale planuje zakup wosku z rolka i plastrow
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 16:02   #312
fantyna
Raczkowanie
 
Avatar fantyna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zza biurka
Wiadomości: 427
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

zrobiłam sobie ta pastę, udało mi sie nawet ja ugnieść do konsystencji plasteliny (co było dośc morderczym zajęciem) ale efektem jestem rozczarowana.. przez ponad godzine wydepilowałam kawałek łydki a i tak pełno pojedynczych włosków zostało, mimo ze były długie przynajmniej na 0,5 cm i dośc miękkie, jako ze zawsze robie nogi woskiem.. Jak spróbowałam tej pasty doustnie (bo tu niektóre z was pisały że dobra jest w smaku ) to sie okazało że jest dośc gorzka.. czyzbym ja za długo trzymała na kuchence? spróbuje jeszcze raz bo sprawa jest tego warta, tym razem zdejme wcześniej (obecna ma kolor bardzo ciemnego bursztynu).. no i dodam soku z połówki cytryny a nie z całej.. i na pewno sie pochwale rezultatem
__________________

fantyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 16:28   #313
agusia.19
Raczkowanie
 
Avatar agusia.19
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 72
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Kilka razy zrobiłam paste z wizażu i zawsze wychodzi mi super Myśle, że naprawde watro troszkę sie pomęczyć. Moim zdaniem jest to najlepsza metoda depilacji!
__________________
Agusia
agusia.19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 17:21   #314
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Jeju, jak Ci sie to udaje, agusia? Mnie za chiny nie chce wyjsc :|

fantyna, skoro ma kolor ciemnego bursztynu to najprawdopodobniej przypaliłaś. Ja tez nigdy nie moge wyczuc momentu, kiedy zdjac z ognia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 10:38   #315
fantyna
Raczkowanie
 
Avatar fantyna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zza biurka
Wiadomości: 427
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

zrobiłam drugą, pilnowałam, tym razem sie nie spaliła, po zastygnięciu twarda jak kamień, dobrze sie wyrabiała, ale niestety nie depiluje próbowałam ja upłynnic i zrywac przy pomocy pasków materiału ale ona zupełnie nie chce sie do tego materiału przykleic spróbowałam troche na ręce gdzie mam długie włoski, wyrwało ale nie wszystkie i to przy kilkakrotnym przyklejaniu pasty do tego samego miejsca.. sama nie wiem co robie źle
__________________

fantyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 13:43   #316
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez fantyna
zrobiłam drugą, pilnowałam, tym razem sie nie spaliła, po zastygnięciu twarda jak kamień, dobrze sie wyrabiała, ale niestety nie depiluje próbowałam ja upłynnic i zrywac przy pomocy pasków materiału ale ona zupełnie nie chce sie do tego materiału przykleic spróbowałam troche na ręce gdzie mam długie włoski, wyrwało ale nie wszystkie i to przy kilkakrotnym przyklejaniu pasty do tego samego miejsca.. sama nie wiem co robie źle
No, ja mam ten sam problem. Zrobilam według przepisu w pierwszym poście, kolorek, konsystencja ok, po zastygnięciu twarda, w palcach się wyrabia, pierwsza kulka - na wypróbowanie- wyrawała po kilka włosków, druga kulka już nic nie zdziałała, kleiła się tylko do rak, do nóg ani trochę Więc też nie mam pojęcia co robię źle
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 16:57   #317
Domisinia
BAN stały
 
Avatar Domisinia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 171
GG do Domisinia
Exclamation Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ja zrobiłam to tak :
1) wziękam szklankę i zapełniłam ją do połowy wodą
2) wlałam do garnka i czekałam aż zacznie wrzeć
3) gdy wrzało wlałam 2 łyżki stołowe miodku
4) wymieszałam
5) gdy stało się jednorodną cieczą dosypałam szkalnę cukru
6) mieszałam tak długo aż zgęstnia ło troszkę
7) dosypałam szczyptę soli i jedno białko
8) mieszałam , mieszałam
9) MIESZAŁAM
10) odstawiłam z ognia
11) po pięciu minutach zaczęłam ubijać mikserem powstałą masę
12) dolałam żółtko
13) Mixowałam
14) czekałam aż zgęstnieje
15) pocięłam w między czasie paseczki materiału
16) wzięłam w palce malutki kawałek masy i zaczęłam "masować
17) gdy uzyskało konsystencję plasteliny ugniotłam na blacie i położyłam na to paek szmatki zawijałam masę wokół sznurka jak naleśniki
18) podgrzałam masę
19) mając ten sznyreczek z "odważnikiem" z masy na końcu , włożyłam to do masy i robiłam koliste rucha aby zebrać jak najwięcej masy ( która oblepiała się wokół sznureczka
20) ugniotłaM Tą masę na sznureczku i depilowałam

W TEN SPOSÓB MASA SIĘ SZYBCIEJ GOTUJE SUSZY JEST ŁATWIEJSZA W PRZYGOTOWANIU I LEPIEJ USÓWA KŁACZKI A ŻÓŁTKO DZIAŁA ZŁAGADZAJĄCO WIĘC 90 % MNIEJ PODRAŻNIEŃ !! A I MIÓD UJĘDRNIA SKÓRĘ , SÓL USÓWA KROSTKI , BIAŁKO DZIAŁA ŻE MASA SZYBCIEJ SIĘ ZŁĄCZA NAPRAWDĘ GORĄCO POLECAM TO JEST POPROSU REWELACYJNY WYNALAZEK
Domisinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 22:07   #318
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

A ja mam problem z depilowaniem pach pasta cukrowa. Z nogami i innymi partiami ciala nie mam problemu..choc 2 raz dopiero robilam paste...to juz sie w to wciagam, ale jak nalozylam paste na pachy to jak nakleilam plaster i go odezwalam to nie wyrwalo ani 1 wlosa, tylko bolalo, a efektow zero wiecie moze dlaczego? hmm dlaczego to przypuszczam bo to oczywiste..jesli pachy a ja jeszcze sie boje bolu:P to sie poce a pasta jest z cukru wiec same wiecie. No ale w takim razie jak wy to robicie?
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 10:26   #319
hogcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 22
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

A ja zrobilam paste. Podchodzilam do tego 4 razy Za pierwszym razem pomyslalam ze skoro ma sie dlugo gotowac to sobie gdzies wyjde poszlam do lazienki - po 10 minutach wracam do kuchni a tam pelno gryzacego dymu, pasta zamienila sie w czarna kopule w garnku no w zyciu jeszcze czegos takiego nie widzialam! Potem 2 razy wyszlo w porzadku ale nie chciala sie wyrobic zaraz robila sie w rekach twarda. No i za 4 razem wreszcie udalo sie. Jest koloru bursztynu, po 15 sek w mikrofali ladnie sie roztapia, dobrze wyrabia, ale... dosc slabo wyrywa wlosy. Najlepiej te cieniutkie na udach ktore nigdy nie byly golone i te dlugasne w okolicy bikini ktore zapuszczalam dlugo. Niestety w okolicy bikini po wyrwaniu niektorych wlosow robia sie ranki... zreszta tak jak po uzyciu depilatora, co jak dla mnie dyskwalifikuje te metode. Bolec boli chyba tak samo jak przy depilatorze. Skusilo mnie to ze ta metoda ma oslabiac wlosy, ale jak narazie jestem na nie - niedokladna i przy grubszych wlosach robi ranki (ale depilator tez mi robil). Jak mi odrosna wlosy na nogach to jeszcze sprobuje i zobacze - moze do nich sie nada. A szkoda bo tanie to Aha i jeszcze jedna rzecz, ta pasta usuwa opalenizne z balsamu brazujacego lepiej niz peeling - moze to byc wada ale moze i zaleta, jak ktos chce sie pozbyc plam. To na razie!

Edytowane przez hogcia
Czas edycji: 2006-05-05 o 08:33
hogcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 18:12   #320
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziewczyny, pomóżcie Ponad miesiąc temu zrobiłam tę pastę cukrową. Raz ją użyłam i odstawiłam. Kilka tygodni później chciałam jej znowu użyć, ale coś się z nią stało.
Po podgrzaniu biorę ją w palce i ugniatam... i nic. Ciągle się strasznie lepi. Całe ręce mam w niej upaskudzone Ponad 10 min. ją ugniatam. Może powinnam dodać wody i wtedy podgrzać?
PORADŹCIE MI PROSZĘ
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 22:41   #321
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

sloncee po wodzie moze Ci sie jeszcze bardziej lepic. Nie wiem moze kapke soku z cytryny?

A ja tez osobiscie jestem zachwycona ta metoda Poczatkowo nie wychodziło, ale teraz mi sie udało zrobic super pastę, która stoi sobie w garnuszku w lodówce i co jakiś czas używam. I nawet jeśli nie wyrywa 100% włosków i jest czasochłonna to używam jej raz na jakiś czas, żeby osłabić włoski i po tygodniu nie być znowu cała zarośnięta
I robię nią nogi, pachy (cięzko się wyrywa ) i miejsca intymne (nie tylko bikini, ale całe miejsca intymne i jestem zachwycona Myslałam, że TAM umrę z bólu, ale nie bolało A jaki komfort )
Tylko, że... W bikini mi wrastają włoski i robią się grudki, wypryski, czy jak to nazwać I zostają po tym blizny Wyglądam jakbym miała tam trądzik. I chyba będę musiała to odstawić w tym miejscu A włąsnie tam mi najbardziej zależy, bo boje się, że jak zacznę sobię golić to mi się wzmocnią i zaczną rosnąc też na udach
Ech, że ta pasta nie może być dla mnie bez wad
Ale i tak generalnie polecam wyprobować Bo jest super.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 10:08   #322
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Z samego rana mnie poniosło

Kupiłam kilka dni temu wosk w plastrach SORAYA (najgorszy wosk jaki z życiu widzialam!!!!) i dzisiaj trafilam na wasz post. Zrobilam paste, ale ja spaliłam i jesczez gorącą kładłam na plastry a potem na nogi (tak jak zwykly wosk) no i co? W DOMU SMRÓD, A WŁOSKI DALEJ SĄ Musze spróbowac waszych przepisów
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 15:40   #323
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dzisiaj zainspirowana tym wątkiem postanowiłam zrobić pastę cukrową. Konsystencja ładna, kolor super, zrobiłam taką żadszą gdyż wolałam z plastrami zrobić. I muszę powiedzieć że ta pasta działa, jednak nie do końca wyrywa wszystkie włosy, i to mnie zasmuciło Myślę, że po wielu próbach efekt byłby wspaniały, nie mniej jednak jest to bardzo czasochłonne i "klejące". Jednak nie ma takiego problemu jak przy wosku, który okropnie się usuwa . Dziewczyny nie rezygnujcie, to wymaga wprawy i cierpliwości, myślę że na pewno każdej się uda, jak okaże jej troszkę czasu i serca
powodzenia
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 01:50   #324
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja dzis sprobowalam tej pasty camsakizi wlasnie od Ciebie Ewo. Nawet nie musze podgrzewac, zeby wydostac kulkę.
Fajnie wyrywa. Ciut niedokladnie, ale nie jest zle. Duzo wiekszy problem ze strefa intymną, wloski niestety zrobily sie tu mocniejsze od depilacji maszynka z ostrzem.

Mimo wszystko mam problem. Kulke przyklejam do skory i po 3-4 takich przyklejeniach kulka sie nie nadaje, tzn tak mi sie juz przykleja do palcow, ze juz nijak nie moge z tego uformowac kulki. Po prostu masa chyba robi sie za ciepla od skory i kula sie rozwala.

Mam jeszcze pytanko. Niektore wizazanki pisza, ze jak wyrabiaja kulke, to jej kolor robi sie taki jak na zdjeciu w artyluke z wizazu. Moja jest taka bursztynowo przezroczysta, kolor sie jej raczej nie zmienia podczas wyrabiania. Moze nieznacznie robi sie taki metny.

Niestety dzis dalam za wygrana i w koncu maszynka poszla w ruch. Strasznie meczace i niewydajne jest to, ze 3-4 przyklejenia masy do skory i kulka sie nie nadaje (tzn tego juz nie mozna nazwac potem kulka i nijak nie mozna zrobic z tego kulki ;-))
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 21:11   #325
nowa1010
Raczkowanie
 
Avatar nowa1010
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 391
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Mam pytanie: jaki material bierzecie i co z nim potem robicie ? (jakie ja glupie pytania zadaje ale prosze o odpowiedz )
__________________
nowa1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 23:02   #326
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

kulke "rozplaszczasz" na skorze pod wlos, a potem z wlosem zrywasz, bez zadnego materialu.
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 09:32   #327
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez nowa1010
Mam pytanie: jaki material bierzecie i co z nim potem robicie ? (jakie ja glupie pytania zadaje ale prosze o odpowiedz )
Ja podarłam stare prześcieradło na paseczki i też dobrze się spisywało, ale przy paście, z której nie można uformować kuleczki, bo jest zbyt lepiąca.
Później je prałam, suszyłam i znów nadawały się do użytku
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 12:24   #328
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Domisinia
17) gdy uzyskało konsystencję plasteliny ugniotłam na blacie i położyłam na to paek szmatki zawijałam masę wokół sznurka jak naleśniki
18) podgrzałam masę
19) mając ten sznyreczek z "odważnikiem" z masy na końcu , włożyłam to do masy i robiłam koliste rucha aby zebrać jak najwięcej masy ( która oblepiała się wokół sznureczka
20) ugniotłaM Tą masę na sznureczku i depilowałam
Chętnie bym spóbowała Twojego przepisu, ale od tego fragmentu nie rozumiem
Jak już miałaś tę masę na paseczku szmatki, to po co jeszcze raz podgrzewasz masę i w tym moczysz szmatkę?
I jaki sznurek?
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 16:30   #329
OLKA91
Raczkowanie
 
Avatar OLKA91
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 368
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

A ja dzisiaj zrobiłam według tego przepisu z jajkiem i wszystko robiłam po kolei i mi wyszło takie coś jak miód żadko-średnio gęsty, a kolor miało brudno-żółty i może troszkę jasny bursztyn, ale mimo tego nie poddawałam się i posmarowałam tą papką nogi, przyłożyłam mocno materiał, poczekałam aż zaschnie i zerwałam i nic, a włoski mam słabe, bo nie golę się maszynką tylko kremem. Powiedzcie mi co robię źle...
OLKA91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 18:29   #330
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez OLKA91
A ja dzisiaj zrobiłam według tego przepisu z jajkiem i wszystko robiłam po kolei i mi wyszło takie coś jak miód żadko-średnio gęsty, a kolor miało brudno-żółty i może troszkę jasny bursztyn, ale mimo tego nie poddawałam się i posmarowałam tą papką nogi, przyłożyłam mocno materiał, poczekałam aż zaschnie i zerwałam i nic, a włoski mam słabe, bo nie golę się maszynką tylko kremem. Powiedzcie mi co robię źle...
Z jakim jajkiem?
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 22:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.