Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa... - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-16, 19:00   #721
fellixa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Wczoraj byłam w Kuźni Koralików w Warszawie i powiem Wam, że bardzo zadziwił mnie sposób sprzedaży drobnicy.
Koraliki wyłożone są w pudełeczkach z łyżeczkami a obok leżą woreczki strunowe. Jest też zamieszczona informacja, że 5g koralików kosztuje chyba 1,40 a 10g 2,50 zł. I obok tej informacji pokazane są przykładowe woreczki z zawartością 5g i 10g koralików.
Kupowałam już wcześniej dwa razy troszeczkę drobnicy i jakoś tak nigdy nie mogłam pojąć, jak oni to liczą. Pani ma wagę i waży woreczki, ale później na rachunku (mam zboczenie i zawsze dokładnie sprawdzam nawet niewielkie kwoty) wpisane są wagi koralików takie, jak w cenniku, lub ich wielokrotność tzn 5g, 10g, 20g itp.
Zastanowiło mnie to; czyżbym miała taką miarkę w oku,że zawsze równo łyżeczką nakładę do woreczka te 5g czy 10g?
Wczoraj postanowiłam to wyjaśnić i odpowiedź była dla mnie cokolwiek zadziwiająca.
Pani wyjaśniła, że jeśli ktoś ma w woreczku np. 3,1g, to oni zaokrąglają to i liczą za 5g. Jeśli ktoś ma kilka woreczków, których waga wyniesie np. 27g, wtedy liczą 30g. Ktoś może powiedzieć, że to drobnostka, że to przecież prawie żadna kwota, ale mi chodzi o zasady. Bo ja się poczułam jakoś niefajnie, jak się o tym dowiedziałam.
Przecież wystarczyłoby, że pani ważąc koraliki powiedziałaby, że jest np. 18g i klientka sama zdecydowałaby, czy jeszcze trochę dosypać, czy daje sobie spokój. I ciekawa jestem jak to jest, gdy waga wynosi np. 5,6g, czy wtedy liczą to jako 5g? Możliwe, że tak, byłoby to logiczne, ale już nie pytałam, bo nie chciałam być zbyt namolna.
Żeby jednak być sprawiedliwą, muszę przyznać, że sklep daje korzystne rabaty. Ja chyba już na trzeciej wizycie dostałam kartę stałego klienta i zniżkę 10% na wszystkie zakupy. I nie marudziłabym z tymi koralikami, gdyby sposób ich sprzedaży był dokładniej wyjaśniony, wtedy każdy wiedziałby czy chce uzupełniać koraliki do pełnej wagi, czy mu wszystko jedno, bo w sumie kwota jest niewielka.
Nie wiem, czy tym postem nie wyjdę na upierdliwą sknerę, ale trudno, lubię jak wszystko jest jasne.
fellixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 07:34   #722
Halucynacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 248
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Ja polecam Manufakture w Katowicach. Ceny w porządku, miałam sobie kupić kilka kamyczków tak za 10zł a znów pozbyłam się 40zł :P:P Ale jaka radocha Fajny sklepik tylko ulica na której jest ulokowany jest trudno dostępna i trzeba iść kawałek drogi.

Edytowane przez Halucynacja
Czas edycji: 2010-06-15 o 08:06
Halucynacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 08:17   #723
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Też bardzo lubię Manufakturę w Katowicach i też zawsze wydaję tam więcej niż planowałam Ulica w sumie nie jest trudno dostępna, tylko trzeba podejść kawałek (np. z tramwaju przy kościele Mariackim)
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 08:30   #724
Halucynacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 248
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Cytat:
Napisane przez kulkam Pokaż wiadomość
Też bardzo lubię Manufakturę w Katowicach i też zawsze wydaję tam więcej niż planowałam Ulica w sumie nie jest trudno dostępna, tylko trzeba podejść kawałek (np. z tramwaju przy kościele Mariackim)
Tramwajem jeszcze pół biedy, ale ja szłam do Manufaktury (która jest na dole ulicy) z Ośrodka Komunikacji (który jest na samej górze Francuskiej), bo ani jednego busa nie było żeby podjechać choć troszkę . Do teraz myślę z mamą ile żeśmy kilometrów przelazły.
Halucynacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 22:09   #725
Lilika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Manufaktura jest niezła. Ale Koralium powaliło mnie na kolana - takiego wyboru nigdzie nie doswiadczyłam
trudno ich znaleźć bo przyczaili sie w bramie na Kochanowskiego (chyba 14 lub 12..?). na szczeście zaprowadzila mnie tam kumpela- zachwycona bizuteryjka
Lilika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 06:35   #726
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

[Katowice]
Koralium też jest fajne, ale niektóre rzeczy ma dość drogie. No i jednak kamyczki wolę kupować przez net bo wychodzi taniej i najczęściej lepiej dobierają mi w pary A jak idę do Koralium szukać czegoś konkretnego, to niestety nierzadko tego nie znajduję
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 10:31   #727
extrano
Raczkowanie
 
Avatar extrano
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 372
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Czy ktoś był w nowym Jasperze - filli na Elektoralnej? Podobno głównie Swarovski i perły. Jak ceny? Warto?
__________________
Extrano - plecione skarby - początek wątku

Wreszcie nowości - ZAPRASZAM

Edytowane przez extrano
Czas edycji: 2010-06-29 o 10:34
extrano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 14:06   #728
fellixa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Ja byłam z miesiąc temu. Faktycznie, głównie zauważyłam Swarovskie i trochę srebra, ale mniejszy wybór niż na Orlej. Co do cen na kryształy, to porównując z netem jest drożej, za to mam wrażenie, że srebro opłaca się kupić. Cena za gram chyba odrobinę niższa niż w Armie. Nie wiem jak jest w Hopei, bo jak byłam na Orlej, akurat było zamknięte.
fellixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 16:48   #729
Aguu93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Sopot :)
Wiadomości: 82
GG do Aguu93
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Hej dopiero zaczynam z biżuterią, mam pytanie gdzie znajde sklep w Trójmieście ?
__________________
...
Aguu93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 13:45   #730
Ruddson
Przyczajenie
 
Avatar Ruddson
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Przepraszam, jeśli to pytanie już padło, ale potrzebuję szybkiej informacji, a jednak nie mam czasu na przeglądanie ponad dwudziestu stron tematu..
Gdzie w Malborku/okolicach (Sztum etc) mogłabym znaleźć właśnie takie sklep z półfabrykatami oraz koralikami do wytworu biżu?

Edytowane przez Ruddson
Czas edycji: 2010-07-08 o 14:04 Powód: literówka
Ruddson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 21:15   #731
KTOS151
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

w przyszłym tygodniu wybieram się do Wrocławia - czy ktoś może mi podać sensowne sklepy, które warto odwiedzić? miałam na myśli Kuźnię Koralików ale trochę zmartwiły mnie Wasze info że mały wybór i ceny wysokie....
KTOS151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 22:48   #732
Majkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Hej dziewuchy
Chciałam się dowiedziec czy ten sklep Jablonexu jest jeszcze w Łodzi? Jaki mają tam asortyment na ta chwile i jak jest z cenami? Porównywalne do allegro? Może są jeszcze jakies inne sklepy tego typu?
Majkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 23:03   #733
maly_karaluszek
Zadomowienie
 
Avatar maly_karaluszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kawałek za końcem świata
Wiadomości: 1 296
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Jest nadal, przeniesiony chyba 2 domy dalej ale jest wyraźny szyld. ceny od 1,3 zł za 10g koralików (drobnica - różne kolory, cała lada, w tym jakieś mixy), trochę większych koralików też, ale tam nieco wyższe ceny (chyba 1,6 zł i 2,4 zł za 10g ale nie jestem pewna), z tym że w tych większych można wybierać np po 1 szt różnych kolorów a potem pan to razem zbiorczo waży. Troszkę koralików na sztuki i jakieś bigle. I dość sporo gotowej biżuterii.

A przynajmniej tak było jakieś 2 tygodnie temu jak tam byłam.
maly_karaluszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 15:15   #734
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Cytat:
Napisane przez Majkoo Pokaż wiadomość
Hej dziewuchy
Chciałam się dowiedziec czy ten sklep Jablonexu jest jeszcze w Łodzi? Jaki mają tam asortyment na ta chwile i jak jest z cenami? Porównywalne do allegro? Może są jeszcze jakies inne sklepy tego typu?

Asortyment u nich sie zmienia zaleznie od rzutu, jaki przywioza.
Maja:
drobnice (rozne kolory, rozne kalibry, rurki, miksy)
"kształty" czyli kulki, kostki, motylki, ogólnie formy większe niż drobnica
szlifowane (osobna lada, różne rozmiary, dużo kolorów, również miksy)
niekiedy bywa szkło weneckie na sztuki

Dawno nie bylam, wiec nie wiem, jak z cenami, ale jezeli maly karaluszek ma racje, to drobnica podrozala o 10 groszy

(ja pamietam 1,20 za 10 g drobnicy; 1,80 za 10g "kształtow" i 2,40 za 10g kryształków; jak zakupy dojda do 1kg to panowie stosują rabaty; moje zakupy regularnie dobijają do kilograma...)
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 17:26   #735
maly_karaluszek
Zadomowienie
 
Avatar maly_karaluszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kawałek za końcem świata
Wiadomości: 1 296
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Akurat drobnicy jestem pewna bo kupowałam tego sporo i głównie po to jechałam -> choć do kilograma było mi daleko ale pozostałe ceny raczej bez zmian.
kostki ostatnio były (chyba) tylko czarne, motylki faktycznie (ale innych kształtów typu listki chyba brak niestety), sporo np różnych fasetowanych kulek.
Szkło weneckie to chyba te po 2,5 zł sztuka ale nie oglądałam bo mnie cena przeraziła.
Jeśli Cię interesuje to bardzo, to mogę zrobić jakies zdjęcie moich zakupów, jako że byłam tam dość niedawno
maly_karaluszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 05:51   #736
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

No to masz zdecydowanie swiezsze dane niz ja, bo ja bylam jakies pol roku temu jak nie dawniej (w Lodzi bywam w swieta i czasem w weekendy i dosc czesto nie udaje mi sie zdazyc...) Zwykle kupuje wlasnie kosteczki, kuleczki i szlifowane, a drobnicą "dopycham" do kilograma
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 21:43   #737
Majkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

ahh to dobrze bo własnie niedługo sie przeprowadzam do Łodzi i musze miec dostep do takich rzeczy ;p a np. druty pamieciowe, zaciski itd też są.?
Majkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 06:39   #738
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Dodatków mają jakoś malutko, pamiętam (niejasno) jedną tacke/tablicę z pojedynczymi rodzajami bigli/zacisków etc. Lepiej dowiedz sie, czy któryś łódzki Empik nie ma "Sztuki Rodzinnej" - większe szanse na szybkie kupienie brakujących drobiazgów.
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 14:17   #739
MadiSilk
Raczkowanie
 
Avatar MadiSilk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 375
GG do MadiSilk
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Empików łódzkich nie polecam -ostatnio wybór się drastycznie skurczył, jakość kiepska, to już lepiej udać się do jablonexu.. Co prawda empik nadal ma trochę półfabrykatów, ale srebra tam nie uświadczysz i posrebrzaki też średniej jakości..
__________________
moje koralikowe wątki na wizażu:
Drugie wizażowanie
Pierwsze wizażowanie

Edytowane przez MadiSilk
Czas edycji: 2010-09-13 o 14:18
MadiSilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 14:29   #740
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Ależ ja Wam zazdroszczę tej łódzkiej skarbnicy koralikowej Jablonex ma jakąś możliwą tą drobnicę, a na allegro jak czasem trafię, to tylko do wyrzucenia się nadaje, zwłaszcza 3mm i większe
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 19:09   #741
201701051343
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Hej, mam pytanko czy był ktoś w Alambre na Słowackiego w Katowicach? To jest chyba nowy sklep, dostałam ulotkę i zastanawiam się czy warto się wybrać. piszą że tanio, wiec ciekawa jestem
201701051343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 07:58   #742
EwaWalc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 291
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

No i juz wiadomo, że bezczelny spam.
Cytat:
Napisane przez doripl Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanko czy był ktoś w Alambre na Słowackiego w Katowicach? To jest chyba nowy sklep, dostałam ulotkę i zastanawiam się czy warto się wybrać. piszą że tanio, wiec ciekawa jestem
EwaWalc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 18:00   #743
201701051343
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Cytat:
Napisane przez EwaWalc Pokaż wiadomość
No i juz wiadomo, że bezczelny spam.
żaden spam, po prostu zadałam normalne pytanie bo chyba po to jest to forum prawda? A może ja nie rozumiem istoty tej strony. Jeśli mój post jest spamem to w takim razie każdy zawierający pytanie odnośnie jakiegoś sklepu powinien nim być.
Zadałam pytanie, myślałam że ktoś mi coś konkretnego odpowie ponieważ ich godziny otwarcia kolidują z moja pracą i nie wiem czy jest sens się zwalniać a tu proszę takie ciepłe przyjęcie do grona forumowiczek.
Ewo, nie jestem spamowcem i na pewno nie jestem bezczelna.
201701051343 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 19:18   #744
amatorka_slodkich_jablek
Przyczajenie
 
Avatar amatorka_slodkich_jablek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

a ja to tracę wiarę w ludzka uczciwość... chciałam sobie kupić trochę szpilek i bigli żeby namotać jakieś kolczyki. Oczywiście Allegro, bo jestem leniwa i nie chce mi się chodzić po sklepach
No i mam za swoje wszystkie szpilki są tak fatalnej jakości że przy najmniejszym nawet wyginaniu obłażą jakby z tej srebrnej powłoki/farby nie wiem jak to jest zrobione.
Miejsce nie ma dla mnie znaczenia (położenie geograficzne) bo i tak chcę zamówić w internecie. Możecie mi dziewczyny polecić sklep z naprawdę dobrej jakości szpilkami? Albo chociaż zwykłą jakość nie musi być międzynarodowej klasy, robię od czasu do czasu jakieś zawijaski dla siebie, i wkurza mnie niesamowicie wciskanie takiego kiczu którego nawet nie da się wygiąć bez obłażenia z farby :/ niby strata newielka bo tylko kilka złotych, ale jak sie doliczy wysyłke jedną drugą trzecią... to zaczyna wkurzać.
Proszę o jakieś namiary na sklep w którym są przystępne ceny.
Z ciekawości: któraś z was spotkała się juz z takimi szpilkami? Czy tylko ja mam takie szczęście?
amatorka_slodkich_jablek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 10:31   #745
coralinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

nie znam się na tym dokładnie ale tak to bywa z zakupami internetowymi, w takim przypadku to albo zakupy w realu (nie tym realu albo zaufany dostawca. Ja nie trafiłam jeszcze na odłażącą powłokę ze szpilek ale trafiały się np, brak oczka na końcu, albo źle zaklepana końcówka.
coralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 22:45   #746
amatorka_slodkich_jablek
Przyczajenie
 
Avatar amatorka_slodkich_jablek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

coralinka dziekuje za odpowiedz.
zrobie tak jak radzisz, znajde sobie zaufanych sprzedawcow na razie jestem na etapie szukania i zamawiania malutkich ilosci, najwyzej potem zostane ze sterta brzydkich szpilek i gwozdzikow ale na pewno znajdzie sie kilka ladnych
pozdrawiam wszystkie bizuterianki

edit:
jak zwykle to forum okazalo sie kopalnia wiedzy, wyszukalam u kogo na allegro najlepiej kupic szpilki wg was, kupilam, i nie zawiodlam sie

Edytowane przez amatorka_slodkich_jablek
Czas edycji: 2010-11-07 o 16:42
amatorka_slodkich_jablek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 12:59   #747
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

Kuźnie koralików we Wrocławiu zamkneli.
Ale ostatnio widziałam nowy sklep na Jednosci Narodowej 52 "Kuferek z koralikami". Z tego co widze po zdjeciach na facebook-u to sklep jednej z Pań, która obsługiwała w kuźni - bardzo sympatyczna i wszystko wytłumaczy, jak coś zrobić, gdy tylko się ją o to poprosi
__________________
05.06.2015

Edytowane przez NiColQa14
Czas edycji: 2011-04-27 o 13:30
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 14:56   #748
Rafa_Koralowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Jablonex (i inne koraliki) - Łódź, Wrocław, Warszawa...

W Warszawie na Ogrodowej 51 jest nowy sklepik ze sporym wyborem czeskich.
Rafa_Koralowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-12 15:56:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.