DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-01, 08:29   #2371
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
chętnie bym Ci powiedziała, Kochana... tylko że po tygodniu na pięknym miodowym Syossie miałam różową piankę wymieszaną ze szamponetką, której potem nie mogłam domyć, letnie wariacje .
zniszczyć nie zniszczyła, bardzo lubię tą farbę

zresztą ogólnie nie rozumiem narzekania na Syossa, przedwczoraj robiłam 8/52 i wyszła fajnie równo, włosów nie zniszczyła nic a nic.

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------



Jeśli chcesz profesjonalną farbę- polecam Wellę Koleston. Do niej musiałabyś dokupić małe oxy (tak co najmniej 60 ml, bo farby jest 60 ml) 6 lub 9%. Co do numerków- celowałabym w 8/0, 8/01 albo 88/0, tutaj masz paletkę: http://fryzhurt.eu/allegro/kerastase...LESTON%201.jpg

Jeśli wolisz farby drogeryjne:
- Syoss 7/6 na pewno nie wyjdzie za ciemno: http://images.sklepy24.pl/51544355/1...edni-blond.jpg
- Schwarzkopf 550 też ładny odcień- http://www.dpj.pl/fotki/g1296d.jpg
- Schwarzkopf 552 też ładny (forum blokuje mi link)
- Avon 8 (też mi forum link popsuło, looknij w google) ale uważałabym, bo tej nie próbowałam i może wyjść ciemniej jak powyższe
- Garnier też ma ładną 7, dobre farby http://img.szafa.pl/ubrania/0/010902...-sensation.jpg

Także coś sobie na pewno wybierzesz tylko nie trzymaj za dlugo, żeby nie wyszła za ciemno.

hej myslisz ze koleston poradzi sobie umnie?

chciałabym takie beżowe jasne 8 albo 9

planuje zrobic kapiel na vincencie potem dac farbe. Schodze z czerni i stwierdziłam ze dekoloryzatory(chantal) to nie dla mnie za duzo zabawy z tym a afekt cienki.

a i czy musze dac wode 9? czy np moge dluzej na 6? Chodzi o to ze mam cala nowa 6 i troszke nie usmiecha mi sie dokupywac jeszcze 9 ale jak bedzie trzeba to trzeba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0828.jpg (181,9 KB, 25 załadowań)
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 11:16   #2372
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
hej myslisz ze koleston poradzi sobie umnie?

chciałabym takie beżowe jasne 8 albo 9

planuje zrobic kapiel na vincencie potem dac farbe. Schodze z czerni i stwierdziłam ze dekoloryzatory(chantal) to nie dla mnie za duzo zabawy z tym a afekt cienki.

a i czy musze dac wode 9? czy np moge dluzej na 6? Chodzi o to ze mam cala nowa 6 i troszke nie usmiecha mi sie dokupywac jeszcze 9 ale jak bedzie trzeba to trzeba.
nie wiem czy po jednej kąpieli uzyskasz od razu zadowalający efekt. ja robiłam trzy rozjaśnienia a potem kąpiel i dalej to nie jest idealnie to.
niemniej, myślę że woda 6 powinna sobie poradzić. farby można dowolnie łączyć z oxy, też robię jak popadnie (no, pomijając 12).
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 12:50   #2373
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

wlosy po koloryzacji nie wypadaja garsciami chyba ze sa mega zniszczone, albo, sa rozjasniane - moje wypadly w duzych ilosciach tylko po rozjasnianiu ale po farbach nie pamietam, bynajmniej nie polecialo ich duzo wiecej, niz przy zwyklym myciu.

juz nie moge doczekac sie jutrzejszej wycieczki do rossmana po farbe
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 13:03   #2374
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ja kupiłam teraz za 13zł maskę do włosów Schauma krem i olejek chyba, ma bardzo podobny zapach do Gliss Kura ale jest lżejsza. I muszę przyznać, że do włosów po dekoloryzacji nadaje się idealnie. Także polecam
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 13:33   #2375
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Diane, znam to uczucie. Też zawsze jestem podekscytowana jak mam farbować.
Anytka, tej maski nie znam. Teraz używam Kallosa latte i Kallosa miodowego, obie uwielbiam. Wczoraj kilka zamówiłam, dam znać, jeśli będą warte polecenia .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 14:16   #2376
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Nie nie spali. Chyba że chciałaś farbę nakładać z oxy 12, ono pali. Ale na 6/9 spokojnie da radę.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------



Zrób najpierw deko i zabezpiecz jakąs jasną farbą (palette e10 czy cokolwiek), żeby nie ściemniało. Jeśli kolor będzie zbliżony do tego jaki chcesz uzyskać- nie rób już kąpieli. Jeśli nie- zrób i potem dopiero docelowa farba.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------



tej nie znam, z miodowych polecam Syoss Miodowy Blond, chyba 9/3, piękny wychodzi

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------



rozumiem, rozumiem, tak tylko pozwolilam sobie zauważyc
Dzieki za pomoc czyli bez rozjasniacza myslicie ze doszlabym do docelowego koloru? a jaka farbe polecasz po deko? jakis blond? a pozniej dolecowa?

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Nie nie spali. Chyba że chciałaś farbę nakładać z oxy 12, ono pali. Ale na 6/9 spokojnie da radę.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------



Zrób najpierw deko i zabezpiecz jakąs jasną farbą (palette e10 czy cokolwiek), żeby nie ściemniało. Jeśli kolor będzie zbliżony do tego jaki chcesz uzyskać- nie rób już kąpieli. Jeśli nie- zrób i potem dopiero docelowa farba.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------



tej nie znam, z miodowych polecam Syoss Miodowy Blond, chyba 9/3, piękny wychodzi

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------



rozumiem, rozumiem, tak tylko pozwolilam sobie zauważyc
Dziewczyny mam jeszcze takie pytanie. Po jakim czasie nakladac farbe po dekoloryzacji? Czy moze byc np. 2h pozniej? Problem w tym ze nie wiem jak mi wyjda wlosy po deko podejrzewam ze nierownomiernie i chialabym skoczyc po odpowiednie farby do sklepu, gdyz podejrzewam ze na odrosty bede musiala dac inny odcien...
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 14:33   #2377
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Diane, znam to uczucie. Też zawsze jestem podekscytowana jak mam farbować.
Anytka, tej maski nie znam. Teraz używam Kallosa latte i Kallosa miodowego, obie uwielbiam. Wczoraj kilka zamówiłam, dam znać, jeśli będą warte polecenia .
Haha to chyba każda z nas tak ma ;p ja teraz chciałam kupić sobie nowy tusz essence już normalnie nie mogę się doczekać ;p i pewnie pierwsze co zrobię jak wrócę to zmażę makijaż i obczaje tusz
Tych masek to już wgl nie znam :P daj znać jak wypróbujesz
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 15:00   #2378
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anytka19 Pokaż wiadomość
Haha to chyba każda z nas tak ma ;p ja teraz chciałam kupić sobie nowy tusz essence już normalnie nie mogę się doczekać ;p i pewnie pierwsze co zrobię jak wrócę to zmażę makijaż i obczaje tusz
Tych masek to już wgl nie znam :P daj znać jak wypróbujesz
Ja ostatnio uwielbiam maske Lastrada. Jest na All, okolo 25-27 zeta z wysylka za litr. Chyba nawet lepsza od Latte
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 15:23   #2379
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Dzieki za pomoc czyli bez rozjasniacza myslicie ze doszlabym do docelowego koloru? a jaka farbe polecasz po deko? jakis blond? a pozniej dolecowa?

Dziewczyny mam jeszcze takie pytanie. Po jakim czasie nakladac farbe po dekoloryzacji? Czy moze byc np. 2h pozniej? Problem w tym ze nie wiem jak mi wyjda wlosy po deko podejrzewam ze nierownomiernie i chialabym skoczyc po odpowiednie farby do sklepu, gdyz podejrzewam ze na odrosty bede musiala dac inny odcien...
myślę że tak. po deko musisz zablokować jak najszybciej proces ciemnienia czymkolwiek jasnym- palette e10, czy kolorek tego typu. potem kładziesz docelową, i tę docelową możesz nawet dzień później. to już nie ma znaczenia.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez anytka19 Pokaż wiadomość
Haha to chyba każda z nas tak ma ;p ja teraz chciałam kupić sobie nowy tusz essence już normalnie nie mogę się doczekać ;p i pewnie pierwsze co zrobię jak wrócę to zmażę makijaż i obczaje tusz
Tych masek to już wgl nie znam :P daj znać jak wypróbujesz
też tak mam! co nie kupię to lecę do domu wypróbować.
kallosa latte i miodowego to polecam z nawet. a teraz zamówiłam innego kallosa, tego dużego pomarańczowego, balsam kallos nourishing, odżywkę kallos b/s relax, odżywkę garniera awokado i masło jakieś i też z garniera z migdałami i morelą . będzie czym się bawić na włosach.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio uwielbiam maske Lastrada. Jest na All, okolo 25-27 zeta z wysylka za litr. Chyba nawet lepsza od Latte
uu... lepsza od latte, mówisz? wtedy już wiem co zamówię w następnej turze.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 15:35   #2380
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
myślę że tak. po deko musisz zablokować jak najszybciej proces ciemnienia czymkolwiek jasnym- palette e10, czy kolorek tego typu. potem kładziesz docelową, i tę docelową możesz nawet dzień później. to już nie ma znaczenia.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------



też tak mam! co nie kupię to lecę do domu wypróbować.
kallosa latte i miodowego to polecam z nawet. a teraz zamówiłam innego kallosa, tego dużego pomarańczowego, balsam kallos nourishing, odżywkę kallos b/s relax, odżywkę garniera awokado i masło jakieś i też z garniera z migdałami i morelą . będzie czym się bawić na włosach.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------



uu... lepsza od latte, mówisz? wtedy już wiem co zamówię w następnej turze.
Mysle, ze lepsza. Wlosy sa miekkie i mniej sie pusza. Po Kallosie byly tylko miekkie A zapach tez super, taki mleczno-karmelowo-krowkowy
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 16:44   #2381
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Queene - ja sie naprawde nie moge doczekac bo do tej koloryzacji nastawialam sie juz jakis czas i czekalam na nia o teraz wreszcie sie zdecydowalam a od tygodnia szukalam codziennie odpowiedniej farby - teraz chce je jutro pofarbowac i zobaczyc efekt w lusterku
Anytka - mozesz pokazac ta maske? chetnie bym ja zobaczyla
Myszka - kurcze, mysle, ze wlosy po rozjasnieniu szkoda od razu farbowac... jezeli nie musisz wychodzic radzilabym ci poczekac chociaz 1 dzien dlatego, bo rozjasniacz niszczy wlosy i wiem cos o nakladaniu farb zaraz po rozjasnianiu - szkoda wloskow....
w gimnazjum mialam swoja pierwsza przygode ze sklepowym rozjasniaczem i zlapal mi wlosy do polowy glowy - zaraz polecialam do sklepu kupilam blond zeby to troche zatuszowac, ale farba nie chwycila i kilka dni pozniej znowu wrocilam do brazu i rok pozniej rozjasnilam dopiero wlosy. w kazdym razie bylam mloda i glupia i farbowaniem zaraz po rozjasnianiu bardzo zaszkodzilam swoim wlosom wiec ogolnie nie polecam

a co do odzywki avokado z garniera - jedna z lepszych odzywek, naprawde polecam, podobnie jak szampon z tej serii ktos polecal ja kiedys na wizazu i kupilam ja - nie zaluje ;D

Edytowane przez dianesullivan
Czas edycji: 2013-04-01 o 16:46
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 17:12   #2382
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

też jestem jej ciekawa, bo wszyscy zachwalają
a adrenalinkę przy farbowaniu to rozumiem aż za
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 18:11   #2383
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dlatego jutro zaraz po tym jak sie uszykuje biore pieniazki i lece przywitac sie z rossmanem
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 18:16   #2384
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

zdaj potem relację
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 18:28   #2385
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

ale to jezeli jutro kupie to dopiero w srode sie pochwale, mam nadzieje, ze wyjdzie ladny kolorek a wlosy tez nie beda zbytnio podniszczone niestety, w ostatnim czasie bardzo szybko zaczely mi sie niszczyc koncowki i trzeba je podciac...;/ nie wiem od czego tak nagle zaczely sie lamac bo juz jakis czas nie mialam z tym problemu.;x
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 21:30   #2386
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Pokaż wiadomość
Queene - ja sie naprawde nie moge doczekac bo do tej koloryzacji nastawialam sie juz jakis czas i czekalam na nia o teraz wreszcie sie zdecydowalam a od tygodnia szukalam codziennie odpowiedniej farby - teraz chce je jutro pofarbowac i zobaczyc efekt w lusterku
Anytka - mozesz pokazac ta maske? chetnie bym ja zobaczyla
Myszka - kurcze, mysle, ze wlosy po rozjasnieniu szkoda od razu farbowac... jezeli nie musisz wychodzic radzilabym ci poczekac chociaz 1 dzien dlatego, bo rozjasniacz niszczy wlosy i wiem cos o nakladaniu farb zaraz po rozjasnianiu - szkoda wloskow....
w gimnazjum mialam swoja pierwsza przygode ze sklepowym rozjasniaczem i zlapal mi wlosy do polowy glowy - zaraz polecialam do sklepu kupilam blond zeby to troche zatuszowac, ale farba nie chwycila i kilka dni pozniej znowu wrocilam do brazu i rok pozniej rozjasnilam dopiero wlosy. w kazdym razie bylam mloda i glupia i farbowaniem zaraz po rozjasnianiu bardzo zaszkodzilam swoim wlosom wiec ogolnie nie polecam

a co do odzywki avokado z garniera - jedna z lepszych odzywek, naprawde polecam, podobnie jak szampon z tej serii ktos polecal ja kiedys na wizazu i kupilam ja - nie zaluje ;D
Proszę http://www.henkel.pl/pielegnacja-4958.htm?countryCode=pl&B U=cosmetics&parentredDotU ID=000000QVRW&redDotUID=0 00000QVRW&brand=000000QVW 3¶m1=000000QVW5
Ja mam z tego maske i jestem zadowolona bardzo fajna nie obciąża włosów
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 22:08   #2387
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Aaaa, ta seria jest super !
Dopiero zauważyłam że masz BS, obserwuję
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 23:00   #2388
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Aaaa, ta seria jest super !
Dopiero zauważyłam że masz BS, obserwuję
Dzięki i vice versa Nom maska jest cudowna dla suchych włosów spisuje się idealnie
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 10:27   #2389
aktoto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 9
GG do aktoto
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aktoto Pokaż wiadomość
witam, dziewczyny, mam pytanie
z natury jestem szatynka, od kilku lat farbuje na rozne rudosci, ostatnio najczesciej karmelowa czekolada welli albo shangri la od loreala, obie wychodza bardziej miedziane niz na opakowaniu, czy moglybyscie doradzic mi, jak z rudego dojsc do czegos takiego jak L 7.1 Islande Popielaty Blond albo wellaton 7/3?
jestem po kapieli rozjasniajacej na 3%, efekt: bardzo delikatnie rozjasnione wlosy farbowane, odrost bez zmian, trzymalam 30min,
z gory dziekuje i pozdrawiam
dziewczyny, aktualizuje o zdjecie, po dwoch kapielach rozjasniajacych
prosze o porade, nadal rozjasniac kapielami? czy probowac zafarbowac?
te rude to moje, obok te bardzo pozadane
z gory dzieki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj?cie.jpg (44,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f_rp_l71islandepopielatyblond.jpg (16,6 KB, 21 załadowań)
aktoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 12:44   #2390
paulitka88
Przyczajenie
 
Avatar paulitka88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 28
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aktoto Pokaż wiadomość
dziewczyny, aktualizuje o zdjecie, po dwoch kapielach rozjasniajacych
prosze o porade, nadal rozjasniac kapielami? czy probowac zafarbowac?
te rude to moje, obok te bardzo pozadane
z gory dzieki
Aktoto, jakiego rozjaśniacza używasz do kąpieli rozjaśniających? I w jakiej proporcji ?

Edytowane przez paulitka88
Czas edycji: 2013-04-02 o 12:45
paulitka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 15:45   #2391
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

kupilam wreszcie farbe, wieczorem lece zafarbowac nie kupilam ani syossa ani garniera, postanowilam zaryzykowac bo strasznie spodobala mi sie farba palette salon colors - jasny blond. osobiscie wgl nie przypomina mi jasnego blondu a sredni, ktory wlasnie chcialam uzyskac. sklad ma podobny do innych farb ktore ogladalam i bardzo licze, ze wyjdzie jak na opakowaniu, ew. ton - dwa ciemniejszy rowniez mi nie bd przeszkadzac w kazdym razie poki co jestem zadowolona, bo od rana obeszlam kilka drogerii w poszukiwaniu farb i znalazlam promocje w superpharmie na syossy, a na koniec i tak kupilam po poludniu palette ktorego nie bralam pod uwage
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 21:25   #2392
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Pokaż wiadomość
kupilam wreszcie farbe, wieczorem lece zafarbowac nie kupilam ani syossa ani garniera, postanowilam zaryzykowac bo strasznie spodobala mi sie farba palette salon colors - jasny blond. osobiscie wgl nie przypomina mi jasnego blondu a sredni, ktory wlasnie chcialam uzyskac. sklad ma podobny do innych farb ktore ogladalam i bardzo licze, ze wyjdzie jak na opakowaniu, ew. ton - dwa ciemniejszy rowniez mi nie bd przeszkadzac w kazdym razie poki co jestem zadowolona, bo od rana obeszlam kilka drogerii w poszukiwaniu farb i znalazlam promocje w superpharmie na syossy, a na koniec i tak kupilam po poludniu palette ktorego nie bralam pod uwage
Ja farbowałam tym jeszcze jak miałam czarne farba spisała się dobrze, nie wypłukiwała się, moja mama z kolei na blond i też sobie chwaliła ma ciemne włosy i farbowała blondem wyszły o ton czy dwa ciemniejsze
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 22:27   #2393
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aktoto Pokaż wiadomość
dziewczyny, aktualizuje o zdjecie, po dwoch kapielach rozjasniajacych
prosze o porade, nadal rozjasniac kapielami? czy probowac zafarbowac?
te rude to moje, obok te bardzo pozadane
z gory dzieki
Nie ma co ich wiecej kapac. Daj jakis popiel o ton dwa jasniejszy od oczekiwanego. Potem przy nastepnym farbowaniu kolor sie bardziej nasyci ta popiela i rudy pojdzie w niepamiec. Przy pierwszym farbowaniu z rudego na inny, marchewa lekko lubi sie wybijac. Al do czasu
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 12:22   #2394
tynka922
Raczkowanie
 
Avatar tynka922
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 41
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej, trochę się Wam wtrące, ale potrzebuje rady Obecnie farbuję włoski majirel 8.13 jasny blond popielato złocisty, chciałabym, żeby jednak były bardziej popielate. Czy możeci mi doradzić jaka farba (chodzi głownie o te fryzjerskie) da mi taki efekt? (zdjęcia moje i pani z wymarzonym kolorkiem w załączniku )
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mm.jpg (14,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mmm.jpg (51,0 KB, 16 załadowań)
__________________
"Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło."
tynka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 15:33   #2395
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ufarbuj kolorem z 1 po kropce. Ta "3" daje cieply zlocisty odcien.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 15:48   #2396
tynka922
Raczkowanie
 
Avatar tynka922
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 41
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

dzięki
__________________
"Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło."
tynka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 15:53   #2397
Lillkaa
Zadomowienie
 
Avatar Lillkaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 1 440
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej, chciałabym prosić o radę, bo robię pierwsze podejście do samodzielnego farbowania włosów. Od chyba 10 lat farbuję je na chłodny blond u fryzjera. Mam włosy bardzo oporne. Odrost powiedziałabym tak na poziomie 3/4.
Chodzi mi o odrost tylko, na resztę mam color touch 9.16.
Kupiłam Majirel 9.1 i oxy 9%. Zrobiłam próbę za uchem, wyszła marchew. Słowem jednak potrzebny jest rozjaśniacz. Druga próba na małym paśmie rozjaśniacz Alfaparf na 9%. Wyszło ok. Tylko teraz chciałabym to ochłodzić. Mam tą Majirel 9.1. I teraz moje pytanie - ile powinnam to trzymać na głowie (sam odrost) i czy też na oxy 9%?
__________________
Na zaufanie się pracuje - na jego brak też.





Edytowane przez Lillkaa
Czas edycji: 2013-04-03 o 15:57
Lillkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 16:12   #2398
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

wiec oto moje doznania po farbowaniu
zaczynajac od poczatku - szkoda, ze w srodku farby na ulotce pisze, ze jezeli masz wlosy dluzsze niz do brody to kup dwa opakowania. no i rekawiczki zamieszczone w produkcie sa z tych gorszych, workowych, ale to tylko dla kogos kto chce sie o cos czepiac natomiast farba sama w sobie pachnie typowa farba, troche 'gryzie' na poczatku w nos, ale potem przy nakladaniu nie czujesz. ja rozrabialam swoja w miseczce bo nie lubie korzystac z aplikatorow. jak dla mnie bardzo fajnie sie rozrabia, nie mialam tez problemow z jej konsystencja. moje wlosy siegaja jakies 3cm za obojczyk i farby starczylo bez problemow. ogolnie jestem alergiczka, na glowie nic mnie nie pieklo, nie swedzialo, nie bylo zadnych podraznien, wiec super gestosc i sama farba super, pod tymi dwoma wzgledami. splukuje sie bardzo latwo, odzywka pokoloryzacji pachnie bardzo fajnie - zapach przypominal mi troche balonowa gume dla dzieciakow wlosow nie susze od blisko 3 lat wiec poczekalam cierpliwie az wyschna same i powiem, ze stanem wlosow bylam mile zaskoczona nie byly wgl zniszczone, byly miekkie, bardzo ladnie blyszczaly. koncowki nie sa w gorszym stanie niz normalnie, wiec farba wgl nie zaszkodzila moim wlosow - tyle o samej farbie
niestety kolorek - na moich wlosach wgl nie przypomina tego z opakowania, a wedlug gamy kolorystycznej z tylu opakowania powinien wyjsc dobrze, bo mieszcze sie miedzy 2 a 3 odcieniem <bynajmniej mial wyjsc taki, jaki oczekiwalam > wyglada jak miodowy blond z syossa a nie jak blond, ktory jest na opakowaniu a jednak liczylam na inny odcien niz uzyskalam bo inaczej kupilabym syossa... nie mniej nie wyszedl mi braz i nie mam ciemniejszych wlosow niz wyjsciowo i to wielki + bo tego wlasnie bardzo sie balam wlosy sa jednolite, nie ma zadnych plam, wygladaja ladnie no i bardzo naturalnie <ponoc, bo tak slyszalam od znajomych> sam kolor jest bardzo ciekawy, swietlisty, szkoda tylko, ze rozni sie od tego, co chcialam uzyskac kupujac produkt... farba rowniez pokrywa dobrze, wiec to na kolejny +
podsumowujac - pod wzgledem zniszczen, zbania o wlosy i skore glowy, gestosc i latwosc nakladania produktu - bardzo jestem zadowolona, minusem jest inny odcien niz mial byc, chyba, ze to tylko w moim przypadku czy kupilabym jeszcze raz ta farbe? kupilabym, tylko inny, jasniejszy odcien i szkoda tylko, ze bylam mega napalona na wlasnie ten kolor bo byl dokladnie takim, jakiego szukalam
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 16:32   #2399
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dianesullivan Pokaż wiadomość
wiec oto moje doznania po farbowaniu
zaczynajac od poczatku - szkoda, ze w srodku farby na ulotce pisze, ze jezeli masz wlosy dluzsze niz do brody to kup dwa opakowania. no i rekawiczki zamieszczone w produkcie sa z tych gorszych, workowych, ale to tylko dla kogos kto chce sie o cos czepiac natomiast farba sama w sobie pachnie typowa farba, troche 'gryzie' na poczatku w nos, ale potem przy nakladaniu nie czujesz. ja rozrabialam swoja w miseczce bo nie lubie korzystac z aplikatorow. jak dla mnie bardzo fajnie sie rozrabia, nie mialam tez problemow z jej konsystencja. moje wlosy siegaja jakies 3cm za obojczyk i farby starczylo bez problemow. ogolnie jestem alergiczka, na glowie nic mnie nie pieklo, nie swedzialo, nie bylo zadnych podraznien, wiec super gestosc i sama farba super, pod tymi dwoma wzgledami. splukuje sie bardzo latwo, odzywka pokoloryzacji pachnie bardzo fajnie - zapach przypominal mi troche balonowa gume dla dzieciakow wlosow nie susze od blisko 3 lat wiec poczekalam cierpliwie az wyschna same i powiem, ze stanem wlosow bylam mile zaskoczona nie byly wgl zniszczone, byly miekkie, bardzo ladnie blyszczaly. koncowki nie sa w gorszym stanie niz normalnie, wiec farba wgl nie zaszkodzila moim wlosow - tyle o samej farbie
niestety kolorek - na moich wlosach wgl nie przypomina tego z opakowania, a wedlug gamy kolorystycznej z tylu opakowania powinien wyjsc dobrze, bo mieszcze sie miedzy 2 a 3 odcieniem <bynajmniej mial wyjsc taki, jaki oczekiwalam > wyglada jak miodowy blond z syossa a nie jak blond, ktory jest na opakowaniu a jednak liczylam na inny odcien niz uzyskalam bo inaczej kupilabym syossa... nie mniej nie wyszedl mi braz i nie mam ciemniejszych wlosow niz wyjsciowo i to wielki + bo tego wlasnie bardzo sie balam wlosy sa jednolite, nie ma zadnych plam, wygladaja ladnie no i bardzo naturalnie <ponoc, bo tak slyszalam od znajomych> sam kolor jest bardzo ciekawy, swietlisty, szkoda tylko, ze rozni sie od tego, co chcialam uzyskac kupujac produkt... farba rowniez pokrywa dobrze, wiec to na kolejny +
podsumowujac - pod wzgledem zniszczen, zbania o wlosy i skore glowy, gestosc i latwosc nakladania produktu - bardzo jestem zadowolona, minusem jest inny odcien niz mial byc, chyba, ze to tylko w moim przypadku czy kupilabym jeszcze raz ta farbe? kupilabym, tylko inny, jasniejszy odcien i szkoda tylko, ze bylam mega napalona na wlasnie ten kolor bo byl dokladnie takim, jakiego szukalam
Farba jest cudowna ale pisałam mojej mamie wyszły o ton czy dwa ciemniejsze włosy. Kupiła jakiś bardzo jasny popielaty blond, najważniejsze, że nie wyszły jej ani za ciemne ani za żółte tak myslę, że jak kupisz następnym razem jaśniejszy odcień to będzie ok poka zdjęcie
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 17:22   #2400
dianesullivan
MiaSmith
 
Avatar dianesullivan
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 146
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anytka19 Pokaż wiadomość
Farba jest cudowna ale pisałam mojej mamie wyszły o ton czy dwa ciemniejsze włosy. Kupiła jakiś bardzo jasny popielaty blond, najważniejsze, że nie wyszły jej ani za ciemne ani za żółte tak myslę, że jak kupisz następnym razem jaśniejszy odcień to będzie ok poka zdjęcie

jak bede mogla zrobic zdjecie to zrobie i dodam a mozesz jakos pokazac jaki mniej wiecej kolor ma twoja mama na glowie i z jakiego wyjsciowo robila?
ja niestety chcialam taki odcien jaki byl na opakowaniu i szukalam czegos co mi wyjdzie wlasnie tak na wlosach i zakochalam sie w tej farbie, niestety, wyszly troche inne farba nie niszczy wlosow wiec jest pod tym wzgledem bardzo fajna i to wielki + z koloryzacji ogolnie tez jestem zadowolona, kolor jest naturalny i nie jest za ciemny a to bylo najwazniejsze
dianesullivan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.