Mamusie kwietniowe 2017 cz. IV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-18, 14:35   #61
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Anemeon, super ! Duże chłopaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 14:35   #62
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Bagheera odezwij sie bo Ty juz po wizycie !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raduska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 14:37   #63
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Hejka! Witam się w nowym wątku

U nas kalejdoskop, w niedziele czułam się strasznie, w pon super, wczoraj strasznie i dzisiaj znowu super haha Ale lepiej tak niż codziennie źle!

Agatka szaleje i już na poważnie mam wrażenie jak położę sie na plecach jakby mi ktoś położył kamień na brzuchu. Nie jakiś ogromny, ale na tyle ciężki, ze leżenie w tej pozycji odpada chyba ze na 2 minutki.


Spakowałam już torbę do szpitala :haha: wyprałam po Hani ciuszki 56 i 62 i jak przyjdzie szafa do pokoju dziewczynek to akcja prasowanie i układanie wszystkiego.


Co jeszcze... Aha! Pisałam Wam, ze przenieśliśmy juz Hanię do jej pokoju zeby nie spała juz w lozeczku postawionym w naszej sypialni? No wiec w nocy przedprzedwczoraj i wczoraj przespała cała noc bez pobudki przedwczoraj dwa razy się budziła Takze jeszcze trochę pracy przed nami, ale i tak uważam, że sukces dla niespełna 11miesiecznego niemowlęcia.

Znam dzieci co lepiej śpią od Hani, ale serio, jakby Agatka spała tyle co Hania to będę szczęśliwa.


Noooooo i czekam ciagle na decyzje czy będzie becikowe dla nas za Hanię i premia u nas to jest coś jak 13ta pensja, ale firma zastrzega sobie, ze jej nie bedzie jesli nie bedzie zysku powyżej ileś tam. Odkąd pracuje w tej firmie to zawsze była ta trzynastka, ale jednak jakaś tam niepewność jest, wiec czekam. Super by było, bo akurat na wózek podwójny....

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
O, czyli dobrze pamiętam

Więc osobiście proponuje ci spróbować ten sposób "wtargnięcia" na zwiedzanie.

Z tego co kojarzę, na Kopernika przynajmniej dla malucha nic nie potrzebujesz na pobyt w szpitalu. Ubranka tylko na wyjście.

Tez takie coś słyszałam Takze mega plus dla tego szpitala. Mimo wszystko szpital uniwersytecki i nie wyobrażam sobie studentów "uczących się" na mnie, dlatego od zawsze ten szpital był dla mnie skreślony. Moze dlatego ze sama niedawno skończyłam studia i zbyt ci studenci wydają mi sie.... jak znajomi


Anemeon WSPANIAŁE WIEŚCI gratulacje ogromne, duzi chłopcy


Wysłane z aplikacji mobilnej.
22.02.2016 Hania
27/40 Agatka
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 14:37   #64
patrysia333
Zadomowienie
 
Avatar patrysia333
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 016
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Hej.
Witam się i ja w nowym wątku. Wróciłam właśnie z dnia babci i dziadka w przedszkolu i pokonały mnie te małe krzesełka, moje żebra cierpią Ale maluchy pocieszne były, uśmiałam się.

Jeśli chodzi o naklejki na ścianę to ja polecam te ze strony http://www.nietylkona.pl/ Super się trzymają, nic się nie odkleja, są na tyle mocne, że młoda nie zdrapuje, ale jak bym zechciała to je bez problemu odkleję bez szkody dla ściany. A mam porównanie z innymi z allegro, które jak tylko Zuzia zaczęła być mobilna to mi poodrywała ze ściany.

Cytat:
Napisane przez anemeon Pokaż wiadomość
Zuzolka fajne naklejki mnie mąż namawia na naklejki jakieś, żeby ożywić kącik. A ja minimalistka - chcę tylko imiona (już są), anioła stróża i pompony z tiulu. I tak uważam, że to dużo

Dziewczyny, jestem po prenatalnych. Chłopaki mają po 1500g, mięśnie wyrobione od kopania mamusi, tworzy się już warstwa tłuszczyku i zaczynają im rosnąć włosy. Wody ok, wszystkie narządy ok. A Miłosz sześciocentrymetrową stopą gmera mi w żebrach ;-)
Ale duże chłopaki już, super Chociaż dla Twojego kręgosłupa to już niezły ciężar musi być...

Cytat:
Napisane przez ecia91 Pokaż wiadomość
A ja odebrałam wyniki z morfologii i szok bo po 12 dniach brania tardyferonu hemoglobina wzrosła- uwaga, uwaga! o 0,1 W każdym bądź razie bardzo się cieszę, że jednak coś działa i przestała spadać. Kolejna morfologia za 3 tyg, oby dalej rosła
Mocz oczywiście (z tego innego laboratorium) super, zero bakterii

Jak wygląda u Was sytuacja z leukocytami w morfologii?
Bo ogólnie u mnie rosną, ciągle rosną. Norma w labo do 10, a ja mam już 12,7. Z tego co czytałam to niby w ciąży jest to fizjologiczne zjawisko i do 15 może sobie być, ale moja ginka chyba panikuje bo już zaczęła się nad tym zastanawiać... Ogólnie nie sądzę bym miała jakąś infekcje czy coś, dopiero w ciąży zaczęły rosnąć...
A Wam też rośnie? Czy tylko ja taka dziwna jestem?



Jak dobrze się czyta takie wiadomości
Mi też rosną leukocyty, z tego co pamiętam mam już w okolicach 12,2, ale mój ginekolog mówi, że to normalne w ciąży i tak może być.
A hemoglobina mi ładnie podrosła po miesiącu stosowania żelaza (biofer folic) z 11,2 na 12,1

Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość
Ale super wieści spojrzałam sobie na ekierkę i cholibka 6 cm stopy to już kawał stopy klask i: super że chłopaki zdrowe
Trzymam kciuki za resztę wizyt!



ja mogę coś niecoś wrzucić bo mamy coraz więcej pierdół w pokoiku małej ale jeszcze zrobię jakieś DYI. Póki co uszyłam poduszke chmurkę i zrobiłam pompony z tiulu i literkę nad łóżko.

co do dań z piekarnika polecam wszelkiego rodzaju tarty - co sie nawlecze duszę na patelni dodaję jaja, śmietanę i ser jakiś chyba że wersja light i jazda

Dziś załatwiłam ostatecznie moje prawa we fr kasie chorych i mogę iść rodzić (lepiej nie ale z formlnego punktu widzenia mogę). Od sierpnia się bujałam i przed porodem zdążyłam!!! szampan dziś chyba :brzyda l:

Mam pytanie, tutaj ogólnie jest jakaś obsesja że dziecko w łóżeczku nie może mieć poduszki (), pościeli, kocyków, miękkich zabawek itd bo się udusi. Wszyscy naparzają w tych śpiworkach i nawet do szpitala nie mogę kocyka wziąć. TŻ już się nasłuchał od kolegów w pracy i myśli że chcę zadusic małą ale do diaska w polsce kocykiem owinąć ładnie i położyć na poduszce to raczej standard. Jak to powinno wyglądać?
U nas też odradza się poduszki dla noworodków i niemowląt, ogólnie im mniej rzeczy w łóżeczku tym lepiej. Jednak kocyki zawsze się przydają do okrycia na drzemkę czy na spacerze. Na noc jednak też wolę używać śpiworka, mam wtedy pewność, że dziecko ani sobie nic nie zarzuciło na głowę, ani nie leży odkryte.
patrysia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 14:38   #65
kinga_91
Rozeznanie
 
Avatar kinga_91
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 951
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Malwiska kciuki za buźkę 😊

Robiłam obiad i padam z sił dosłownie leżę i nie mam na nic siły ja nie wiem jak to będzie później...😛

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
__________________
12.05.2011r.
Filip

15.03.2017r.
Liliana
kinga_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 14:41   #66
megan713
Wtajemniczenie
 
Avatar megan713
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Paryżewo
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

[QUOTE=malwiska;69838051]Trzymajcie kciuki, oby dziś dzieciolek pokazał buzke bo ostatnio przez 2 wizyty nie dało się jej oglądnąć
/QUOTE]

trzymam trzymam też bym chciała zobaczyć moją

Cytat:
Napisane przez raduska Pokaż wiadomość
Zuzolka oj tak dzieje sie u nas. A na wiosnę taras ma byc robiony i dokończenie elewacji
A dywanik sama robie na szydełku ze sznurka bawełnianego i musze dokończyć go

Ecia u mnie tez leukocyty w morfo rosną..;/ ale mocz idealny.

Megan na poduszce to racja ze kłaść sie nie powinno bo chyba ze takiej specjalnej klin. Kocykiem spokojnie mozesz okryć ale wiadomo nie pod szyje sama tylko do połowy dzieciątka ,chodzi o to by sobie nie zaciągnęło na glowe. A na koldre to takie Malenstwo za malutkie -topi sie po prostu

Zuzolka daj przepis prosze na ta zapiekanke bo na cos takiego wlasnie mam ochotę
dziękuję

co do kołdry to wiem wiem, dopiero później... ale poduszkę dałabym sobie głowę uciąć że spoko.. to samo z kocykiem albo rożkiem jakimś. Skomplikowane to dziecio-ogarnianie....

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Witam w nowym watku-u mnie 27tc i chyba czuje czkawke dzidziusia bo az brzuch mi skacze
co do czkawki to mam identycznie, od 28 tyg co drugi dzień mi skacze bęben
__________________
piszę piszę


megan713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 14:56   #67
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Hejka!
Po wizycie.... mam mieszane uczucia tzn. dzidziuś w porządku, ale już duży mam 29t+4d, główka wygląda na prawie 34t! brzuszek i udko na prawie 32t, więc ogólnie dzieć jakby dwa tygodnie do przodu i waży niecałe 1800g był wyjątkowo grzeczny na wizycie, nie wierzgał, no i siusiak nadal jest więc już chyba pozostanie


Cytat:
Napisane przez nini_b Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Widzę, że zostałam uznana za zaginioną Fakt, trochę się nie odzywałam. Po pierwsze miałam męża w domu przez ponad 3 tygodnie, a po drugie rozbiłam laptopa. Na szczęście był stary i właśnie planowaliśmy go wymienić. Mam już nowego, więc postaram się częściej udzielać


Witamy znowu pisz co tam u Ciebie, jak się czujesz?

Cytat:
Napisane przez anemeon Pokaż wiadomość
Zuzolka fajne naklejki mnie mąż namawia na naklejki jakieś, żeby ożywić kącik. A ja minimalistka - chcę tylko imiona (już są), anioła stróża i pompony z tiulu. I tak uważam, że to dużo

Dziewczyny, jestem po prenatalnych. Chłopaki mają po 1500g, mięśnie wyrobione od kopania mamusi, tworzy się już warstwa tłuszczyku i zaczynają im rosnąć włosy. Wody ok, wszystkie narządy ok. A Miłosz sześciocentrymetrową stopą gmera mi w żebrach ;-)


Jejku, jakie fajne już bobasy - no i sześć cm stopa to już coś!! Super, że wszystko dobrze!

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez raduska Pokaż wiadomość
Bagheera odezwij sie bo Ty juz po wizycie !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Siostra u mnie była, dlatego nic nie pisałam a teraz młody mi padł i mam chwilę
__________________
25.05.2012

Franio
Staś

Edytowane przez _bagheera_
Czas edycji: 2017-01-18 o 20:02
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 15:01   #68
patrysia333
Zadomowienie
 
Avatar patrysia333
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 016
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez raduska Pokaż wiadomość
Zuzolka oj tak dzieje sie u nas. A na wiosnę taras ma byc robiony i dokończenie elewacji
A dywanik sama robie na szydełku ze sznurka bawełnianego i musze dokończyć go

Ecia u mnie tez leukocyty w morfo rosną..;/ ale mocz idealny.

Megan na poduszce to racja ze kłaść sie nie powinno bo chyba ze takiej specjalnej klin. Kocykiem spokojnie mozesz okryć ale wiadomo nie pod szyje sama tylko do połowy dzieciątka ,chodzi o to by sobie nie zaciągnęło na glowe. A na koldre to takie Malenstwo za malutkie -topi sie po prostu

Zuzolka daj przepis prosze na ta zapiekanke bo na cos takiego wlasnie mam ochotę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A ja swój dywanik sprułam, bo się podwijał i mi się córka o niego potykała. Kupiłam zwykły dywanik, a ze sznurka zrobiłam kosz na zabawki :P
patrysia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 15:04   #69
megan713
Wtajemniczenie
 
Avatar megan713
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Paryżewo
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Patrysia dzięki - muszę się przekonac do śpiworków

Bagheera o mamo, młodego już kawał chłopa! coś mówili o dacie porodu ewentualnie wcześniej? super że wszystko w porządku

wstawiam fotki moich DYI i wystroju - jeszcze się dużo pozmienia jak się znam
1. pompony tiulowe (bokiem ofc) -słabe światło ale jest róż, krem i błękit



2. girlanda i literka DYI


3. mata w pokoju i ogólny rozstaw - docelowo wózek stamtąd wyjedzie i wstawiam krzesło do karmienia pod okno

4. chmurka DYI na przewijaku
__________________
piszę piszę


megan713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 15:04   #70
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Ja juz tez po wizycie 29t0d i waży 1200g w przedziale swoim na 28t4d wiec się ciesze. Za 3 tyg kolejna wizyta i wtedy znów sprawdzimy przyrost wagowy małej

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 15:11   #71
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez _bagheera_ Pokaż wiadomość
Hejka!
Po wizycie.... mam mieszane uczucia tzn. dzidziuś w porządku, ale już duży mam 29t+2d, główka wygląda na prawie 34t! brzuszek i udko na prawie 32t, więc ogólnie dzieć jakby dwa tygodnie do przodu i waży niecałe 1800g był wyjątkowo grzeczny na wizycie, nie wierzgał, no i siusiak nadal jest więc już chyba pozostanie






Witamy znowu pisz co tam u Ciebie, jak się czujesz?





Jejku, jakie fajne już bobasy - no i sześć cm stopa to już coś!! Super, że wszystko dobrze!

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------



Siostra u mnie była, dlatego nic nie pisałam a teraz młody mi padł i mam chwilę

Gratulacje wizyty, cholerka faktycznie duży dzieć!!!! Oczywiście o ile pomiary usg zgadzają się z rzeczywistością


Wysłane z aplikacji mobilnej.
22.02.2016 Hania
27/40 Agatka

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Ja juz tez po wizycie 29t0d i waży 1200g w przedziale swoim na 28t4d wiec się ciesze. Za 3 tyg kolejna wizyta i wtedy znów sprawdzimy przyrost wagowy małej

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Super, ze wszystko ok - gratulacje!


Wysłane z aplikacji mobilnej.
22.02.2016 Hania
27/40 Agatka

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość
Patrysia dzięki - muszę się przekonac do śpiworków

Bagheera o mamo, młodego już kawał chłopa! coś mówili o dacie porodu ewentualnie wcześniej? super że wszystko w porządku

wstawiam fotki moich DYI i wystroju - jeszcze się dużo pozmienia jak się znam
1. pompony tiulowe (bokiem ofc) -słabe światło ale jest róż, krem i błękit



2. girlanda i literka DYI


3. mata w pokoju i ogólny rozstaw - docelowo wózek stamtąd wyjedzie i wstawiam krzesło do karmienia pod okno

4. chmurka DYI na przewijaku

przecudny pokoik, baaaardzo mi się podoba


Wysłane z aplikacji mobilnej.
22.02.2016 Hania
27/40 Agatka

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez patrysia333 Pokaż wiadomość
Hej.

Witam się i ja w nowym wątku. Wróciłam właśnie z dnia babci i dziadka w przedszkolu i pokonały mnie te małe krzesełka, moje żebra cierpią Ale maluchy pocieszne były, uśmiałam się.



Jeśli chodzi o naklejki na ścianę to ja polecam te ze strony http://www.nietylkona.pl/ Super się trzymają, nic się nie odkleja, są na tyle mocne, że młoda nie zdrapuje, ale jak bym zechciała to je bez problemu odkleję bez szkody dla ściany. A mam porównanie z innymi z allegro, które jak tylko Zuzia zaczęła być mobilna to mi poodrywała ze ściany.







Ale duże chłopaki już, super Chociaż dla Twojego kręgosłupa to już niezły ciężar musi być...







Mi też rosną leukocyty, z tego co pamiętam mam już w okolicach 12,2, ale mój ginekolog mówi, że to normalne w ciąży i tak może być.

A hemoglobina mi ładnie podrosła po miesiącu stosowania żelaza (biofer folic) z 11,2 na 12,1







U nas też odradza się poduszki dla noworodków i niemowląt, ogólnie im mniej rzeczy w łóżeczku tym lepiej. Jednak kocyki zawsze się przydają do okrycia na drzemkę czy na spacerze. Na noc jednak też wolę używać śpiworka, mam wtedy pewność, że dziecko ani sobie nic nie zarzuciło na głowę, ani nie leży odkryte.

A ja muszę przyznać, ze u nas spiworek kupiony dla Hani raz użyty i tyle... wiadomo każde dziecko inne, ale dodaje rownież moj punkt widzenia.


Na początku Hania spała w rożku plus kocyk (urodzona w lutym). Cieżko mi powiedzieć kiedy przestała spac w rozku... ale dosyć szybko, powiedzmy miesiąc. Teraz udało mi sie wygrać w konkursie otulacz wiec zastąpi on rożek.

Natomiast patrząc dalej to Hania nie zmieniała jakoś pozycji spiąć, nie rzucała sie po łożku wiec spała spokojnie pod kocykiem i było okej. Natomiast gdy juz była "ruchoma" to spróbowaliśmy spiworek bo faktycznie sie rozkopywala (zreszta temat ciagle aktualny) - niestety nie spasował jej, podejrzewam, ze denerwuje ja , ze krępuje jej ruchy. Na szczęście mamy bardzo ciepło w domu.




Wysłane z aplikacji mobilnej.
22.02.2016 Hania
27/40 Agatka
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 15:14   #72
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Raduśka, sama szyjesz? Szok przepis http://www.przyslijprzepis.pl/przepi...i-pomidorami-6 tylko ja nie daję śmietany i jajka, po prostu zalewam mięso pomidorami i tak przekładam w naczyniu - ziemniaki, mieso, ziemniaki, mięso i na górę ser. I nie daję koncentratu, same pomidory w puszce.

Bagheera wow, duże dziecie

Malwiśka, kciuki! Edit.gratuluję

Sunshine pamietałam, że wygrałaś, ale nie wiedziałam, że akurat na tych, super

Megan, masz talent!

Esor, super, że mała bezproblemowo zniosła przeniesienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Zuzolkaa
Czas edycji: 2017-01-18 o 15:18
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 15:32   #73
nowa92mama92
Zakorzenienie
 
Avatar nowa92mama92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 116
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Gratuluję wizyt!!
Bagheera to już chyba waga ciężka
Ja będę miała dla małego rożek jak nie brdizem chciał w tym spać to mam małą kołdrę cienka może zda egzamin

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
__________________
01.2012 - Razem <3
20.06.2015 - Ślub
20.08.2016 - Dwie kreseczki
11.04.2017 - Mały cud <3
nowa92mama92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 15:35   #74
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Zuzolka raczej dziergam hehe ale to spokojnie i Ty bys ogarnęła
Gratuluje wizyt


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Aa i dziekuje za przepis


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raduska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 15:36   #75
przezduzeem
Wtajemniczenie
 
Avatar przezduzeem
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 744
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość
Patrysia dzięki - muszę się przekonac do śpiworków

Bagheera o mamo, młodego już kawał chłopa! coś mówili o dacie porodu ewentualnie wcześniej? super że wszystko w porządku

wstawiam fotki moich DYI i wystroju - jeszcze się dużo pozmienia jak się znam
1. pompony tiulowe (bokiem ofc) -słabe światło ale jest róż, krem i błękit



2. girlanda i literka DYI


3. mata w pokoju i ogólny rozstaw - docelowo wózek stamtąd wyjedzie i wstawiam krzesło do karmienia pod okno

4. chmurka DYI na przewijaku
Rewelacja

Gratuluje wizyt, duze dzieciaczki juz

Co do pokoiku to na jednej scianie mam obrazy w lowickie wzory namalowane przez moja babcie oraz pierwsza pomoc w ramie.

Na drugiej jest okno i dzis zawisnie kinkiet nocny

Na trzeciej mam 3polki na ksiazeczki, szary pionowy pas i na nim poleczki domki, a dalej zdjecie w ramie, a potem bedzie jeszcze drugie zdjecie po sesji M.

Wszystkie sciany oprocz szarego pasa mam biale.

Jak bedzie wszystko gotowe (pewnie w marcu) to pokaze
__________________

przezduzeem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 15:54   #76
megan713
Wtajemniczenie
 
Avatar megan713
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Paryżewo
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

dziękuję bardzo dziewczyny za miłe słowa <3
My chcemy z TŻ jakoś jak najwięcej właśnie własnoręcznych rzeczy powstawiać bo potem będzie z tego pamiątka. W mojej rodzinie nikt się w to nie bawił, ale jego ciotki wszystkie coś robiły i jakoś mu się to utarło a mi w to graj

Raduska dawaj foty dywanika, ja łada na takie rzeczy i odkryłam sklep z wełną niedaleko i już oczyma wyobraźni widzę się na bujanym krześle...

Esor co do kalejdoskopu to tez mam tak często że jest gora dół... odczaruj któryś "zły" dzień wstając rano i przerywając złą passę czułym "dziś jest nam wyśmienicie"

zaraz się wścieknę. Chodziłam w nieciążowych majtach i jest super, założyłam dziś nowki sztuki ciążowe, nie wiem kto je szył ale za chwilę je wyślę w diabły. Nic mnie tak w zyciu nie cisnęło. nogaweczki jak na anorektyka jakiegoś. bleh.
__________________
piszę piszę


megan713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 15:56   #77
mycha_818
Zadomowienie
 
Avatar mycha_818
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 371
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Hej dziewczyny! Co jakiś czas Was podczytuję, dlatego też jeden teraz żeby zasubskrybować kolejną część wątku. Gratuluję Wam wizyt, pięknych i zdrowych dzieciątek, gustownych mieszkań i pokojów dla Waszych szkrabów. Ja jakoś nie mam w sobie radości. Oczywiście po każdej wizycie cieszę się, że wszystko jest dobrze, ale tak na co dzień brak mi entuzjazmu. Jest mi ciężko, źle się czuję, ogólnie emocjonalnie ogromny dół. Do tego, gdy sobie uświadomię , że inni nie mają tyle szczęścia co ja (dziecko zdrowe, kochający mąż, pomoc rodziny itd) to jest mi jeszcze gorzej- przeżywam że nie potrafię tego docenić i że jestem beznadziejna... Eh, szkoda gadać nawet.
Strach pomyśleć co to będzie po porodzie.
mycha_818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 16:08   #78
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Zuzolka, dzieki za cynk - zapisałam nas na 28.01

Midusia, to jest na ujastku co nie? Sporo ludzi było?

Esor, możesz sie nie zgodzić na studentów. Poza tym student cesarki robić mi nie bedzie

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez mycha_818 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Co jakiś czas Was podczytuję, dlatego też jeden teraz żeby zasubskrybować kolejną część wątku. Gratuluję Wam wizyt, pięknych i zdrowych dzieciątek, gustownych mieszkań i pokojów dla Waszych szkrabów. Ja jakoś nie mam w sobie radości. Oczywiście po każdej wizycie cieszę się, że wszystko jest dobrze, ale tak na co dzień brak mi entuzjazmu. Jest mi ciężko, źle się czuję, ogólnie emocjonalnie ogromny dół. Do tego, gdy sobie uświadomię , że inni nie mają tyle szczęścia co ja (dziecko zdrowe, kochający mąż, pomoc rodziny itd) to jest mi jeszcze gorzej- przeżywam że nie potrafię tego docenić i że jestem beznadziejna... Eh, szkoda gadać nawet.
Strach pomyśleć co to będzie po porodzie.

Mycha, czy nie cierpisz przypadkiem na depresje? Moze warto przejść sie do psychologa? Ostatnio czytałam artykuł obdepresji w ciąży
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 16:08   #79
przezduzeem
Wtajemniczenie
 
Avatar przezduzeem
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 744
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez megi314 Pokaż wiadomość
Zuzolka, dzieki za cynk - zapisałam nas na 28.01

Midusia, to jest na ujastku co nie? Sporo ludzi było?

Esor, możesz sie nie zgodzić na studentów. Poza tym student cesarki robić mi nie bedzie
Przy mojej cesarce podobno bylo duzo studentow obserwatorow, ale weszli jak juz nic nie widzialam, bo mialam zaslonke i byli cicho wiec wiem, ze byli tylko dlatego bo tż mi mowil

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________

przezduzeem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 16:10   #80
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Bagheera, ale juz duży chłopak

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez przezduzeem Pokaż wiadomość
Przy mojej cesarce podobno bylo duzo studentow obserwatorow, ale weszli jak juz nic nie widzialam, bo mialam zaslonke i byli cicho wiec wiec, ze bylo, bo tż mi mowil

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Najgorsi sa studenci przy porodzie SN
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 16:11   #81
przezduzeem
Wtajemniczenie
 
Avatar przezduzeem
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 744
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Tego nie wiem, ale ja nie mam nic przeciwko. Niech sie uczą i niech nasze córki maja pozniej dobrych lekarzy

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________

przezduzeem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 16:14   #82
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Megan super te dekoracje

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 16:44   #83
patrysia333
Zadomowienie
 
Avatar patrysia333
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 016
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Megan- śliczne dekoracje, no i podziwiam zaangażowanie przygotowań, przecież tu już wszystko gotowe na nowego lokatora, uświadomiłaś mi, że jestem w lesie.


Osobiście polecam obecność studentek położnictwa przy porodzie, jeśli się zgodzicie to będzie to zazwyczaj jedna dziewczyna przez cały poród i spełni każdą waszą zachciankę Studenci medycyny zazwyczaj plączą się całymi grupami gdzieś po oddziale i nie są zbyt pomocni tylko wpadają w kulminacyjnym momencie "popatrzeć".
patrysia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 16:48   #84
kinga_91
Rozeznanie
 
Avatar kinga_91
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 951
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Bagheera duży chłopczyk ☺ najważniejsze że wszystko ok😊

Malwiska gratuluję wizyty a mała buźkę pokazała? 😊

Megan cudny pokoik i te wszystkie rzeczy które sama zrobiłaś są mega ja niestety nie mam ani zdolności ani cierpliwości do takich robotek ręcznych 😋


Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
__________________
12.05.2011r.
Filip

15.03.2017r.
Liliana
kinga_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 16:52   #85
nowa92mama92
Zakorzenienie
 
Avatar nowa92mama92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 116
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Megan piekni3 wszystko p4sygotowane

Ja będę wsyzrkto gotowe kupować to Ne na moje nerwy chmurkę kupie w Ikei;D

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
__________________
01.2012 - Razem <3
20.06.2015 - Ślub
20.08.2016 - Dwie kreseczki
11.04.2017 - Mały cud <3
nowa92mama92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 16:55   #86
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Wlasnie przeczytałam artykuł mamaiginekolog o CC i jestem przerażona
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 17:08   #87
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez megi314 Pokaż wiadomość
Wlasnie przeczytałam artykuł mamaiginekolog o CC i jestem przerażona

Mnie przeraziło o tym krwawieniu macicy


Megi a słyszałam, ze w Koperniku nie możesz nie zgodzić się na studentów chyba tak mówili w szkole rodzenia.

Wysłane z aplikacji mobilnej.
22.02.2016 Hania
27/40 Agatka
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 17:09   #88
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Cytat:
Napisane przez przezduzeem Pokaż wiadomość
Tego nie wiem, ale ja nie mam nic przeciwko. Niech sie uczą i niech nasze córki maja pozniej dobrych lekarzy

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
👍ja też bym nie miała nic przeciwko. W końcu na kimś muszą się uczyć 😋

Megan śliczne cuda! Ja caly czas czekam na materialy... jakieś pory mają.

Mój mały się rozwscieczyl chyba 😃

Dziewczyny gratuluję wizyt, zdrowych i dużych dzieciaczkow!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez krysztalek88
Czas edycji: 2017-01-18 o 17:11
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 17:21   #89
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

Niby musza się na kims uczyć ale ja bym osobiście sie nie zgodziła ;p dla mnie to troche intymna chwila taka dla mnie i meza a nie tabunu studentów.

Mycha Megi ma racje mlze udaj sie do psychologa? Eh.. Zeby to jeszcze dalej noe zaszło.trzymam kciuki za poprawę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raduska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 17:36   #90
megan713
Wtajemniczenie
 
Avatar megan713
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Paryżewo
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie kwietniowe2017 cz. IV

dziękuję Wam jeszcze raz to sa mega proste rzeczy więc tylko usiadłam na aliexpressie pare tyg temu i pozamawiałam wszystko co wydawało mi się niegroźne mam jeszcze sporo materiałów więc jakieś gwiazdki i ptaszki chce uszyć... będę wrzucać sporadycznie. Ja mam dużo rzeczy bo po prostu wiozłam to z polski za wczasu.. jak zobaczyłam że tu frida kosztuje 30 eur to nawet ten przewijak z allegro zamówiłam jeszcze we wrześniu (!). Także patrysia luzik, ja tylko z konieczności

Cytat:
Napisane przez nowa92mama92 Pokaż wiadomość
Megan piekni3 wszystko p4sygotowane

Ja będę wsyzrkto gotowe kupować to Ne na moje nerwy chmurkę kupie w Ikei;D
my lampkę mamy własnie chmurke z ikei jeszcze półki nie mamy

Cytat:
Napisane przez megi314 Pokaż wiadomość
Wlasnie przeczytałam artykuł mamaiginekolog o CC i jestem przerażona
hahaha ja też! ogólnie ja się zdaję na lekarzy i nie mam preferencji ale wolałabym SN... przechodzenie przez warstwy powinno być adresowane do wszystkich lasek które chcą CC "bo tak" bez wskazań... to jednak jest operacja a nie borowanie zęba... wiadomo, częsta i konieczna i dzieki boniu jest ale trzeba wiedzieć też takie rzeczy zanim się na cos decydujemy (lub zaprzemy)

mycha nie lekceważ takiego samopoczucia bo faktycznie może to burza hormonów a może przerasta Cię wszystko dokoła i potrzebujesz pomocy albo po prostu z kimś pogadać - a nuż do rozwiązania cały baby blues pójdzie precz i będziesz się skupiać tylko na kruszynce
__________________
piszę piszę



Edytowane przez megan713
Czas edycji: 2017-01-18 o 17:39
megan713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-06 08:05:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.