Keratynowe prostowanie -część II - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-02, 16:10   #1651
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Tak, swobodnie Ci starczy faktycznie masz cienkie włosy, więc ja Ci radzę zacząć nakładać produkt tak 8-10 cm od skóry głowy, bo potem włosy większości strasznie się przetłuszczają. Poza tym u Ciebie włosy są proste, dopiero na końcach się lekko podwijają, więc te 10 cm możesz sobie darować i nakładać i jeszcze Ci produktu może zostać na drugi raz jakby co I jeśli czujesz potrzebę zrobienia zabiegu to nie wahaj się naprawdę super sprawa z tym a efekty są świetne jak Ci się efekt nie spodoba zawsze możesz wrócić do swoich włosów.
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 19:35   #1652
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez karen_walker Pokaż wiadomość
Tak, swobodnie Ci starczy faktycznie masz cienkie włosy, więc ja Ci radzę zacząć nakładać produkt tak 8-10 cm od skóry głowy, bo potem włosy większości strasznie się przetłuszczają. Poza tym u Ciebie włosy są proste, dopiero na końcach się lekko podwijają, więc te 10 cm możesz sobie darować i nakładać i jeszcze Ci produktu może zostać na drugi raz jakby co I jeśli czujesz potrzebę zrobienia zabiegu to nie wahaj się naprawdę super sprawa z tym a efekty są świetne jak Ci się efekt nie spodoba zawsze możesz wrócić do swoich włosów.
Super! Dzięki wielkie Faktycznie, efektu potrzebuję dopiero od połowy głowy ;p A jak nałożę tak nisko, to nie będzie się to odznaczać za bardzo (błyszczenie itd.)?
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 21:24   #1653
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Raczej nie, ja tak nie widziałam różnicy, plus był, bo włosy były uniesione i efekt wyglądał jak po fryzjerze
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 18:45   #1654
moni0
Przyczajenie
 
Avatar moni0
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dziewczyny mam pytanie. Mam problem z prostownicą bo nie chcę kupować bo posiadam już swoją, aczkolwiek ona się nie rozgrzewa do 230 stopni. I chciałabym zapytać, bo moja koleżanka ma prostwnice BaBylss Paris i temperatura na niej pisze w skali 5...10...15...20...25. czy ktoś posiada taką i czy rozgrzewa się do tych 230 stopni ?
moni0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 21:19   #1655
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

U mnie mija właśnie 1,5 miesiąca jak robiłam i włosy się trzymają. Nabrały teraz naturalnej takiej struktury, są proste, ale nie ulizane jak po prostownicy. Jak dla mnie zabieg rewelacja będę powtarzała

Dziewczyny, ja dzisiaj zrobiłam prostowanie keratynowe Encanto mojej mamie i użyłam do tego prostownicy Phillipsa Pro Care z keratynowymi płytkami i jaka stara jestem i jak długo żyję, nigdy nie widziałam takiego blasku na włosach, nawet u siebie po zrobieniu zabiegu! Dziewczyny z reklam mogą się schować. Czasami niektóre peruki takie lśniące włosy mają, ale to i tak mało, no jak w lusterku można się przeglądać. Przed zabiegiem mama miała zniszczone włosy, z pozostałością trwałej, porowate, szorstkie, ohydne. Efekt rewelacja i zabieg na dodatek trwał 3,5 godziny, bo nie ma długich włosów tylko po szyję. Pół porcji z 50 ml starczyło.
Mama jest wniebowzięta, nikt jej nie poznaje Sama nie mogę się doczekać, by powtórzyć zabieg i uzyskać ten sam efekt. Te płytki keratynowe są genialne, a jak łatwo się prostowało.

Edytowane przez karen_walker
Czas edycji: 2012-01-03 o 22:56
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 10:31   #1656
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez moni0 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie. Mam problem z prostownicą bo nie chcę kupować bo posiadam już swoją, aczkolwiek ona się nie rozgrzewa do 230 stopni. I chciałabym zapytać, bo moja koleżanka ma prostwnice BaBylss Paris i temperatura na niej pisze w skali 5...10...15...20...25. czy ktoś posiada taką i czy rozgrzewa się do tych 230 stopni ?
w mojej prostownicy temp też jest do "25". nie wiem, ile to jest stopni, nie sprawdzałam, ale wyprostowały mi keratynkę rewelacyjnie.

zresztą dziewczyny tu już gdzieś pisały, że nie musi być wcale prostownica która osiąga 230 stopni.
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 10:40   #1657
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
w mojej prostownicy temp też jest do "25". nie wiem, ile to jest stopni, nie sprawdzałam, ale wyprostowały mi keratynkę rewelacyjnie.

zresztą dziewczyny tu już gdzieś pisały, że nie musi być wcale prostownica która osiąga 230 stopni.
U mnie (prostownica z Philipsa) 25 to 210 stopni. Sprawdź na internecie dane prostownicy
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 12:53   #1658
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

kurcze... robilam jakis rok temu encanto. bylam zadowolona, nie musialam prostowac, itd. zaczelam sie zastanawiac czy znowu nie zrobic teraz... nowy rok, nowe wlosy mam 2 prostownice... obie maja temp do 220*... myslicie, ze wystarczy? poprzednio kolezanka robila mi swoja prostownica, faktycznie nagrzewajaca sie do 230*... widze, ze niektore robily nizszymi temperaturami, hm?
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 14:02   #1659
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja robiłam półtora roku temu i zamowiłam sobie zestwik i jak przyjdzie to bede robiła znowu. Już nie mogę się doczekać
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 15:26   #1660
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 373
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny, a co powiecie o Euro-Styl, Perfect Care, Crema al Latte? Nadaje się po Encanto?
magnolia113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-05, 19:38   #1661
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez magnolia113 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co powiecie o Euro-Styl, Perfect Care, Crema al Latte? Nadaje się po Encanto?
Jeżeli ma skład podobny do Kallosa Latte (skład podany na KWC) to można, tylko na początku uważałabym jednak na lekkie obciążenie.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 11:50   #1662
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 373
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Euro-styl Crema al latte
Skład:water, ceteryl alcohol, cetrimonium chloride, dipalmytoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate,parfum, phenoxyethanol, methyldibromo glutaronitrile, citric acid, propylene glycol, peg-5 cocomonium methosulfate, methylchloroisothiazolino ne, sodium glutamate, hydrolized milk protein, hydroxypropyltrimonium hydrolized casein, sodium cocoyl glutamate, hydrolized silk, methylisothiazolinone, hydroxypropyl guarhydroxypropyltrimoniu m chloride
magnolia113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:01   #1663
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez magnolia113 Pokaż wiadomość
Euro-styl Crema al latte
Skład:water, ceteryl alcohol, cetrimonium chloride, dipalmytoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate,parfum, phenoxyethanol, methyldibromo glutaronitrile, citric acid, propylene glycol, peg-5 cocomonium methosulfate, methylchloroisothiazolino ne, sodium glutamate, hydrolized milk protein, hydroxypropyltrimonium hydrolized casein, sodium cocoyl glutamate, hydrolized silk, methylisothiazolinone, hydroxypropyl guarhydroxypropyltrimoniu m chloride
Pogrubiony składnik może nieco obciążać i nie znalazłam informacji odnośnie tego, czy nadbudowuje się na włosach czy też nie. Ale poza tym, można śmiało stosować tę maskę, podejrzewam, że nawet szampon bez SLES później wszystko domyje. A skład zupełnie taki jak w Kallosie

Jedyny składnik, którego nie powinno być w kosmetyku stosowanym po zabiegu keratynowym jest sodium chloride. Chociaż moja mama stosuje kosmetyki i z solą, i z silniejszymi detergentami (a ma ten niezdrowy nawyk szorowania całych włosów szamponem ), a keratyna za każdym razem jej się trzyma ponad 3 miesiące. Po prostu jedni będą restrykcyjnie podchodzili do zaleceń i keratyna im się szybko wypłucze, a u innych będzie się długo trzymała
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:27   #1664
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

wreszcie szampon bez chloride :
http://fryzjerski-sklep.pl/antiage-k...-ml-p-124.html
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 20:12   #1665
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 373
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Pogrubiony składnik może nieco obciążać i nie znalazłam informacji odnośnie tego, czy nadbudowuje się na włosach czy też nie. Ale poza tym, można śmiało stosować tę maskę, podejrzewam, że nawet szampon bez SLES później wszystko domyje. A skład zupełnie taki jak w Kallosie
Dzięki! Cieszę się, bo mam jeszcze pół litrowej odżywki i zastanawiałam się czy mogę spokojnie używać ;-)

Dziewczyny, znacie jakiś szampon o 'dobrym' składzie inny niż te dla dzieci? Wczoraj umyłam włosy zwykłą Wellą i tak pięknie mi pachniały... Niestety po tych dziecięcych włosy nie mają żadnego zapachu i pod koniec dnia się przetłuszczają. Z drugiej strony, nie chciałabym ryzykować szybkiego wypłukania keratyny.
No i sama nie wiem. Wybrać nieprzetłuszczające się włosy czy długotrwały efekt prostych włosów...
magnolia113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 20:13   #1666
agrhhh
Przyczajenie
 
Avatar agrhhh
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Więc miałam sie chwalić oto moje włosy po 2 tyg. zdjęcie pierwsze lepsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Luśka1650.jpg (33,6 KB, 163 załadowań)
__________________
Rządzi mną pożądanie


18,12,2011r - pierwsze Encanto :P
agrhhh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 22:01   #1667
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez magnolia113 Pokaż wiadomość
Dzięki! Cieszę się, bo mam jeszcze pół litrowej odżywki i zastanawiałam się czy mogę spokojnie używać ;-)

Dziewczyny, znacie jakiś szampon o 'dobrym' składzie inny niż te dla dzieci? Wczoraj umyłam włosy zwykłą Wellą i tak pięknie mi pachniały... Niestety po tych dziecięcych włosy nie mają żadnego zapachu i pod koniec dnia się przetłuszczają. Z drugiej strony, nie chciałabym ryzykować szybkiego wypłukania keratyny.
No i sama nie wiem. Wybrać nieprzetłuszczające się włosy czy długotrwały efekt prostych włosów...

Gorąco polecam szampony Fitomedu. Co prawda mają SLS ale na samym końcu składu, i ja po prawie 2 miesiącach absolutnie nie zauważyłam wymywania i skracania trwałości zabiegu. Z resztą najbardziej mamy unikać Sodium Chloride, a dopiero potem SLS-ów itd.

Także jak mówiłam osobiście polecam Fitomedy, zwłaszcza ten do zniszczonych oraz szampony Alterry, które znajdziesz w Rossmannie i na KWC sobie o nich poczytasz. Ja od siebie jeszcze dodam, że raz w tygodniu oczyszczam włosy mimo wszystko szamponem z Barwy, który ma niestety sodium chloride, ale zarazem keratynę, ale myję tylko raz i krótko trzymam. Muszę tak robić, bo jak nie umyję raz na jakiś czas takim oczyszczaczem, to włosy pomimo codziennego mycia są nieświeże i oklapłe. Nie zauważam przez to absolutnego skracania trwałości zabiegu, czy drastycznego wymywania keratyny.
Poza tym kiedy przetłuszczają mi się włosy wypada mi ich mnóstwo w, a tego nie chcę, dlatego myję je, kiedy widzę, że powoli tracą świeżość, a nie gdy są już przetłuszczone.

Reasumując najlepiej popróbować z Alterrą lub Fitomedem, a BD czy HIPP to uważam za okropne myjadła, przez które włosy strasznie szybko mi się przetłuszczały. Wiadomo, innym może odpowiadać, ale dla mnie to były okropne produkty.
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 15:09   #1668
erusimilus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja dziś robiłam zabieg i jestem zachwycona. Mój baranek zniknął, jupi. Zobaczymy na jak długo ,ale polecam gorąco. Tylko mega piekło w oczka i drapało w gardełko, ale warto było. Napewno go powtórzę.
erusimilus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 15:42   #1669
patryszia6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 52
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

do aanneett używałaś może już tego produktu(AntiAge Keratin System Smoothing) , lub któraś z wizażanek?nie ma nigdzie recenzji, a chętnie bym się skusiła na szampon po którym mam pewność, że jest świetny po takim zabiegu. Obecnie stosuje Alterre, ale jest zmieniony skład(w butelce +25% mandel&jojoba), i w sumie końcówki mam jakies gorsze..a jestem dwa tygodnie po zabiegu i wydaje mi się, że to za szybko. Alterra ma teraz składnik pieniący-Sodium Coco Sulfate-na drugim miejscu, na trzecim Alkohol. Może to jego wina? ...
patryszia6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 17:06   #1670
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
Czy na taką długość włosów wystarczy 50 ml? I czy w ogóle jest sens robić, jeśli włosy są bardzo cienkie?

zupełnie nie rozumiem po ci zabieg jeśli masz proste włosy
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 18:19   #1671
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
zupełnie nie rozumiem po ci zabieg jeśli masz proste włosy
Wręcz przeciwnie! Aczkolwiek fakt, że kręcą się od połowy. Na zdjęciu są drugi dzień po myciu, więc już oklapnięte. Końce mam falowane, ale najbardziej zależy mi, żeby się nie puszyły.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0545.jpg (133,9 KB, 112 załadowań)

Edytowane przez gagatek461
Czas edycji: 2012-01-07 o 18:27
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 18:25   #1672
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
Wręcz przeciwnie! Aczkolwiek fakt, że kręcą się od połowy. Na zdjęciu są drugi dzień po myciu, więc już oklapnięte. Końce mam falowane, ale najbardziej zależy mi, żeby się nie puszyły.

aa no chyba, że masz puszaka to rozumiem (choć ja bym się bała na b. cienkich włosach robić, możesz mieć oklapusa i to całkiem sporego)

na takich włosach zabieg utrzyma się dość długo, ja mam bardziej kręcone 4 miesiąc po encanto i już mi się lekko falują, ale nadal się nie puszą


http://allegro.pl/keratynowe-prostow...034360870.html

kupowałyście może zestaw od tego sprzedawcy??? muszę trochę dokupić w razie gdyby mi nie starczyło tego co mam w domu
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2012-01-07 o 18:29
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 11:43   #1673
patryszia6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 52
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Do Paulinka675
tak kupywałam, od tego sprzedawcy i wszystko było w porządku, chociaż to był mój pierwszy raz .
patryszia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 12:20   #1674
sara_03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

witam,
ja wczoraj robiłam zabieg encanto (moje wlosy sa sredniej dlugosci tzn do szyji, cienkie, falowane) skoczylismy ok godz 20
czy w pon rano moge juz umyc wlosy?
czy powinnam poczekac do tych 48h?
mialam ten maly zestaw z allegro i zostala mi ok polowa, wiec na nastepny raz.
aha ktos wyzej pytal o sprzedawce - Care_of_You
ja kupowalam od niego wlasnie ale jestem krotko po zabiegu wiec nie wiem czy po myciu bedzie ok, dam znac we wtorek.

z samego zabiegu jestem na razie zadowolona, wloski sa zdrowsze (tak wygladaja), lsniace, ale po spaniu odkształciły mi sie z tylu na koncówkach.

aha jaki szampon i odzywke mam kupic?
nie pwoinny zawierac sodium chlorodie i czego jeszcze?
sara_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 20:49   #1675
osheen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wszyscy przeczytają artykuł z tego linku dlatego podaje najważniejsze cytaty:


"W ubiegłym roku Unia Europejska przestrzegała przed preparatami do prostowania włosów stosowanymi w Wielkiej Brytanii – Brazilian Blowout, Coppola, Global Keratin i KeraStraight. Powinny one trwale zniknąć z półek sklepowych i z magazynów. A jednak w pierwszej połowie tego roku inspektorzy ustalili, że niebezpieczne kosmetyki wciąż są stosowane w salonach fryzjerskich w całym kraju."

"Brazylijska metoda prostowania włosów zyskała sobie ogromną popularność na całym świecie. Jednak niewiele kobiet w Wielkiej Brytanii zdaje sobie sprawę, że stosowane w niej preparaty mogą powodować poważne zagrożenie dla zdrowia. (...) Głównym składnikiem preparatu używanego do prostowania włosów jest formaldehyd (inaczej: aldehyd mrówkowy), cuchnący gaz, który ma zapewnić głębokie wniknięcie białka o nazwie keratyna w strukturę włosa – dzięki temu włosy stają się proste jak druty. Wodny roztwór formaldehydu, powszechnie stosowany do produkcji materiałów budowlanych, jest również często używany do balsamowania zwłok.
Jednak już w 1999 roku władze Kanady uznały tę substancję za toksyczną. W Europie niektóre jej zastosowania zostały zakazane, a Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem ogłosiła, że substancja ta jest znana ze swych właściwości kancerogennych (czyli wywołujących raka).
"




Ciesze się że nie skorzystałam z tej metody...
Informacje podane wypowiedzi nie sa poprawne!!!

A mianowicie produkty KeraStraight do Brazyliskiego Prostowania wlosow sa w 100% wolne od Formaldehydu. Zostaly przeprowadzone roznego rodzaju testy, z roznych zrodel, ktore wskazaly na brak Formaldehydu w produktach KeraStraight.

Nie wiem jak inne produkty wymienione w wypowiedzi ale co do keraStraight jestm 100% pewna. Jest w zupelnosci bezpieczny dla fryzjerow jak i klientek... nawet kobiety w ciazy i karmiace piersia moga stosowac KeraStraight

Pozdrawiam
osheen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:28   #1676
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
aa no chyba, że masz puszaka to rozumiem (choć ja bym się bała na b. cienkich włosach robić, możesz mieć oklapusa i to całkiem sporego)

na takich włosach zabieg utrzyma się dość długo, ja mam bardziej kręcone 4 miesiąc po encanto i już mi się lekko falują, ale nadal się nie puszą


http://allegro.pl/keratynowe-prostow...034360870.html

kupowałyście może zestaw od tego sprzedawcy??? muszę trochę dokupić w razie gdyby mi nie starczyło tego co mam w domu
ja zakupilam wczoraj zoabczymy co przyjdzie....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 20:28   #1677
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a ja zrobiłam QOD i jestem bardzo zadowolona dużo szybciej niż Encanto a efekt równie dobry. Różnica polega jedynie na tym, że włosy nie są przyklapnięte i ulizane no i nie śmierdzi podczas zabiegu ale to same plusy

wiecie czy QOD zawiera formaldehyd?
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 20:50   #1678
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
a ja zrobiłam QOD i jestem bardzo zadowolona dużo szybciej niż Encanto a efekt równie dobry. Różnica polega jedynie na tym, że włosy nie są przyklapnięte i ulizane no i nie śmierdzi podczas zabiegu ale to same plusy

wiecie czy QOD zawiera formaldehyd?
Na ich stronie jest napisane, że ich produkty nie zawierają formaldehydu i jemu podobnych substancji. Ale jak jest naprawdę, ciężko powiedzieć, przepisy dotyczące podawania składów w USA są zupełnie inne, niż u nas... Jeśli nie działa drażniąco, to może faktycznie nie zawiera formaldehydu, pytanie w takim razie, co go zastępuje, jeśli włosy mają być gładkie przez tak długi czas
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 21:22   #1679
xmorelkax
Raczkowanie
 
Avatar xmorelkax
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 84
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja robiłam znajomej QOD i śmierdziało prawie tak samo jak encanto ktore robiłam sobie.
__________________
21.07.2012


06.12.2011 pierwsze Encanto
01.07.2012 drugie Encanto
kolejnych nie pamiętam ale co poł roku tak mniej więcej
xmorelkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 21:35   #1680
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dziewczyny czy któraś ma na odsprzedanie 25ml encanto bo albo zabieg albo radykalne cięcie włosów mnie czeka
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.