Problem z orgazmem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-15, 21:52   #1
megagirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1

Problem z orgazmem


Piszę o tym tutaj ponieważ jestem bardzo niedoświadczona w tych kwestiach, mam 19 lat i pierwszego chłopaka. Niedawno wspólnie rozpoczęliśmy nasze życie seksualne, ale ograniczamy się póki co do pieszczot rękami i seksu oralnego. Mój problem polega na tym, że nie wiem jak dojść i chyba trochę się tego boję. Kiedy chłopak mnie pieści odczuwam wszystko bardzo intensywnie, zaczynam się wić, jęczeć i chwytać czego popadnie, dosłownie cała drżę. Kilka razy prosiłam go by przerwał, ponieważ nie byłam pewna czy dam radę więcej znieść, bałam się że zupełnie stracę nad sobą panowanie a i tak czasami mi głupio przez to co w trakcie wyprawia moje ciało, mimo zapewnień chłopaka, że jest to niesamowicie seksowne. Czasami po wszystkim czuję się strasznie zmęczona i sama nie wiem jak to ująć - tak błogo przymulona, że najchętniej bym się w niego wtuliła i zasnęła. Stąd moje pytanie, czy to możliwe że przeżywam wtedy orgazm tylko nie jestem świadoma, że to właśnie to? Jeśli nie to jak go osiągnąć ? I czy to jest normalne, że aż tak reaguję na to co mi robi? Da się to jakoś "przyciszyć"? Wiem, że to trochę głupie pytania ale nie mam do kogo się z tym zwrócić, liczę na to że mi pomożecie
megagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 10:50   #2
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Problem z orgazmem

Masturbowałas się kiedyś? Myśle, ze nie, bo wiedziałabym, jak odczuwasz orgazm znajdź sobie kiedyś czas na poznanie swojego ciała - taką randkę sama ze sobą. Podotykaj się, poznaj reakcje swojego ciała, na pewno będziesz czuła się swobodniej sama. Uważam, ze mimo ze poznawanie swoich ciał nawzajem z partnerem jest romantyczne, to jednak warto dobrze znać swoje własne ciało

O boze, ile powtórzeń słowa "ciało"... ale już nic nie edytuje
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 11:14   #3
esiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: Problem z orgazmem

Witaj,

orgazm poznasz po tym, że nagle bodźce, które przeżywasz słabną. Jak sama nazwa wskazuje to szczytowanie. Czujesz pieszczoty silniej, silniej i nagle osłabienie 
To, że nie jesteś pewna swoich reakcji jest naturalne, jesteś niedoświadczona, nie znasz swojego ciała i nie wiesz co się stanie jeśli nie przestaniecie się pieścić. Jednocześnie takie reakcje ciała są mega przyjemne dla swojej strony. Jeśli mu ufasz to nic się nie bój, wszystko co się stanie jest naturalną spontaniczną reakcją. Jeśli masz normalnego faceta to baw się i niczym nie przejmuj.
Spróbuj pogadać z facetem i uzgodnijcie sobie hasło „zwolnij” Gdy będziesz już mega czuła pieszczoty powiesz mu magiczne słówko, on zmniejszy intensywność pieszczot. Dzięki temu Twoje obawy o reakcje nie będą psuły klimatu a Tobie będzie lepiej bo pieszczotki słabe potrwają dłużej.
To, że po wszystkim czujesz się oszołomiona, osłabiona i chcesz się tulić świadczy, że przeżywasz orgazm lub jesteś go bardzo blisko.
Pozdrawiam
esiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 08:59   #4
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Problem z orgazmem

Cytat:
Napisane przez megagirl Pokaż wiadomość
Piszę o tym tutaj ponieważ jestem bardzo niedoświadczona w tych kwestiach, mam 19 lat i pierwszego chłopaka. Niedawno wspólnie rozpoczęliśmy nasze życie seksualne, ale ograniczamy się póki co do pieszczot rękami i seksu oralnego. Mój problem polega na tym, że nie wiem jak dojść i chyba trochę się tego boję. Kiedy chłopak mnie pieści odczuwam wszystko bardzo intensywnie, zaczynam się wić, jęczeć i chwytać czego popadnie, dosłownie cała drżę. Kilka razy prosiłam go by przerwał, ponieważ nie byłam pewna czy dam radę więcej znieść, bałam się że zupełnie stracę nad sobą panowanie a i tak czasami mi głupio przez to co w trakcie wyprawia moje ciało, mimo zapewnień chłopaka, że jest to niesamowicie seksowne. Czasami po wszystkim czuję się strasznie zmęczona i sama nie wiem jak to ująć - tak błogo przymulona, że najchętniej bym się w niego wtuliła i zasnęła. Stąd moje pytanie, czy to możliwe że przeżywam wtedy orgazm tylko nie jestem świadoma, że to właśnie to? Jeśli nie to jak go osiągnąć ? I czy to jest normalne, że aż tak reaguję na to co mi robi? Da się to jakoś "przyciszyć"? Wiem, że to trochę głupie pytania ale nie mam do kogo się z tym zwrócić, liczę na to że mi pomożecie
Dziewczyno! Może być tak, że wiesz jak dojść i właśnie tego doświadczasz! Jeśli masz wątpliwości po prostu nie wstrzymuj się, daj się ponieść do końca! Czego się boisz? Przecież jeśli nawet wpadniesz w drgawki miotające ciałem po całej sypialni to mała jest szansa, że uszkodzisz siebie albo Jego. A jak sama napisałaś On jest tym zachwycony (i wcale się nie dziwię). Nic więc nie ,,przyciszaj". Wręcz przeciwnie! Zgłośnij na maksa.


A! Jeszcze jedno! Pytania widywałem znacznie głupsze
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 13:10   #5
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: Problem z orgazmem

Ale czego ty się boisz? Że chłopak cię wyśmieje czy co? Wyluzuj i daj mu skończyć robotę, a nie przerywasz
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-19 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.