Avon podkład w musie - używał ktoś?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-02, 15:10   #31
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Avon podkład w musie - używał ktoś??

Cytat:
Napisane przez dureksis
Dostałam wczoraj podkładzik o którym mowa, zgodnie z obietnicą dzielę się spostrzeżeniami

ZALETY:- bardzo miła gładka konsystencja,
- mimo, iz to mus, bardzo dobrze kryje przebarwienia <przynajmniej moje> i niewielkie zaczerwienienia,
- MAT MAT MAT podkład rzeczywiście matuje skórę, nawet miałam wrażenie, że za bardzo
- wracając do konsystencji, przypominała mi trochę bazę pod makijaż dermiki,
- idealnie stapia się ze skórą

WADY , niestety są:
- dla kogoś, kto wcześniej używał ciężkich podkładów ( jak ja) konsystencj amoże byc ciut za delikatna, za "mglista", może nie przykryć większych ropnych zmian na przykład...
- kolor Almond okazał się ciut za jasny dla nie choć w katalogu wydawał się ciemny
- wydaje mi się także, że ten podkład trochę wysusza skórę, może tylko moją bo mam mieszaną ale nie wiem. używam jeden dzień dopiero

Ogólnie uważam, że podkład spełnia moje oczekiwania: podkładu dobrego, nie robiącego maski stapiającego się ze skórą ale też maskującego co trzeba, POLECAM )
och, kobieto kusisz nawet wady które wymieniłaś nie są takie straszne dla mnie... ech i co teraz?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 15:14   #32
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Avon podkład w musie - używał ktoś??

no to kupuj, kupuj jest tak tani, że warto zaryzykować
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 15:21   #33
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Avon podkład w musie - używał ktoś??

Cytat:
Napisane przez dureksis
no to kupuj, kupuj jest tak tani, że warto zaryzykować
ale mam cztery podkłady, więc czy piąty jest potrzebny?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 17:03   #34
pannaM
Rozeznanie
 
Avatar pannaM
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 526
Dot.: Avon podkład w musie - używał ktoś??

Cytat:
Napisane przez dureksis
Dostałam wczoraj podkładzik o którym mowa, zgodnie z obietnicą dzielę się spostrzeżeniami

ZALETY:- bardzo miła gładka konsystencja,
- mimo, iz to mus, bardzo dobrze kryje przebarwienia <przynajmniej moje> i niewielkie zaczerwienienia,
- MAT MAT MAT podkład rzeczywiście matuje skórę, nawet miałam wrażenie, że za bardzo
- wracając do konsystencji, przypominała mi trochę bazę pod makijaż dermiki,
- idealnie stapia się ze skórą

WADY , niestety są:
- dla kogoś, kto wcześniej używał ciężkich podkładów ( jak ja) konsystencj amoże byc ciut za delikatna, za "mglista", może nie przykryć większych ropnych zmian na przykład...
- kolor Almond okazał się ciut za jasny dla nie choć w katalogu wydawał się ciemny
- wydaje mi się także, że ten podkład trochę wysusza skórę, może tylko moją bo mam mieszaną ale nie wiem. używam jeden dzień dopiero

Ogólnie uważam, że podkład spełnia moje oczekiwania: podkładu dobrego, nie robiącego maski stapiającego się ze skórą ale też maskującego co trzeba, POLECAM )
a używałaś kiedys Maybelline Dream Matte Mousse?? masz moze jakies porównanie?? kusi mnie ten podkład ale boje sie ze kupie i bede mniej zadowolona niz po DMM. Ten kolor Almond to bardziej żólty czy różowy jest?? najgorzej to odcien dobrać na podstawie zdjęcia :/ a dopróbek dostępu nie mam
pannaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 10:19   #35
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Avon podkład w musie - używał ktoś??

Nie używałam Maybelline bo nie cierpię tej firmy po ich różnych neiudanych "ala'podkładach"...

Almond nie jest ani żółty ani różowy, ciężko mi to nazwać, bardzie wpada w beż...ale stapia się ze skórą więc wiesz...
Ja tez kupowałam odcień w ciemno, tyle, że używałam Warm Almond MF więc sobie tak to drogą dedukcji wymyśliłam, ale mówię: okazał się o wiele za jasny niestety

Powodzenia
P.S. może jak już jesteś przyzywczajona do DDM nie wart na siłę zmieniać??
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 15:10   #36
pannaM
Rozeznanie
 
Avatar pannaM
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 526
Dot.: Avon podkład w musie - używał ktoś??

Cytat:
Napisane przez dureksis
Nie używałam Maybelline bo nie cierpię tej firmy po ich różnych neiudanych "ala'podkładach"...

Almond nie jest ani żółty ani różowy, ciężko mi to nazwać, bardzie wpada w beż...ale stapia się ze skórą więc wiesz...
Ja tez kupowałam odcień w ciemno, tyle, że używałam Warm Almond MF więc sobie tak to drogą dedukcji wymyśliłam, ale mówię: okazał się o wiele za jasny niestety

Powodzenia
P.S. może jak już jesteś przyzywczajona do DDM nie wart na siłę zmieniać??
i w koncu kupiłam DMM co prawda nie wiem sama czy trafilam z kolorkiem bo jakis inny troche wydaje mi sie odcien w domu niz jak sprawdzałam w sklepie :/ ale mam nadzieje ze mi sie stopi z cerą
pannaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 16:48   #37
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Avon podkład w musie - używał ktoś??

Postanowiłam odświeżyć watek bo powoli kończy mi się piankowy podkład matujący Maybelline z którego jestem zadowolona, ale że lubię eksperymentować zastanawiam się nad tym podkładem avonu Czy może ktoś podać jego skład i napisać czy nie zatyka on porów (bo niestety mam do tego skłonności). Poczytałam recenzje na KWC i za bardzo na temat zapychania nie było napisane - znaczy chyba nie zapycha Jesli ktoś by miał jeszcze jakieś opinie na temat tego podkładu zapraszam do podzielenia się nimi
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 06:17   #38
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Avon podkład w musie - używał ktoś??

Cytat:
Napisane przez Milka19
Postanowiłam odświeżyć watek bo powoli kończy mi się piankowy podkład matujący Maybelline z którego jestem zadowolona, ale że lubię eksperymentować zastanawiam się nad tym podkładem avonu Czy może ktoś podać jego skład i napisać czy nie zatyka on porów (bo niestety mam do tego skłonności). Poczytałam recenzje na KWC i za bardzo na temat zapychania nie było napisane - znaczy chyba nie zapycha Jesli ktoś by miał jeszcze jakieś opinie na temat tego podkładu zapraszam do podzielenia się nimi
Up
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 14:12   #39
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Avon podkład w musie - używał ktoś??

Ja nie polecam, chociaz zaznaczyc trzeba, ze podklad dobiera sie do cery. Moja jest: mieszana, wrazliwa ze sklonnoscia do suchej, co wiecej czesto wlasnie skora schodzi mi czy sie luszczy z czesci T, a w szczegolnosci z nosa. Wiec, na mojej buzi podklad sie nie sprawdza: nie kryje ani rozszerzonych porow, ani niespodzianki przedokresowej, a najgorsze - masakrycznie podkresla rozszerozne pory i suche miejsca. Dobrze, ze go nie kupilam, a jedynie wyprobowalam u siostry.
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 16:26   #40
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Avon podkład w musie - używał ktoś??

Cytat:
Napisane przez ryba82
Ja nie polecam, chociaz zaznaczyc trzeba, ze podklad dobiera sie do cery. Moja jest: mieszana, wrazliwa ze sklonnoscia do suchej, co wiecej czesto wlasnie skora schodzi mi czy sie luszczy z czesci T, a w szczegolnosci z nosa. Wiec, na mojej buzi podklad sie nie sprawdza: nie kryje ani rozszerzonych porow, ani niespodzianki przedokresowej, a najgorsze - masakrycznie podkresla rozszerozne pory i suche miejsca. Dobrze, ze go nie kupilam, a jedynie wyprobowalam u siostry.
Dziękuje
Ja niestety nie mam u kogo wypróbować. Ja mam również cere mieszaną tylko, że u mnie nic się nie łuszczy. Bardziej się przetłuszcza niestety I mam porozszerzane pory, więc pewnie ten podkład może je bardziej podkreślić Czy może ktoś jeszcze się wypowie
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.