Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-20, 17:58   #31
Leffie
Przyczajenie
 
Avatar Leffie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 24
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Z pierwszego posta: "obiecała że pójdzie pogadać z ginekologiem jak załatwimy wszystkie sprawy (mieliśmy trochę roboty i stresu z moją zmianą pracy i przeprowadzką + jej problemy zdrowotne, które zostały zażegnane). No ale już mamy wszystko załatwione, spokój od kilku tygodni a jak poruszam ten temat to od razu są nerwy że "przecież powiedziała że pójdzie".

"Przecież powiedziała, że pójdzie", a od kilku tygodni nic. Ja to zrozumiałam tak, że nie chodzi albo że chodzi tylko na rutynowe badanie, a nic nie robi w kierunku przebadania sprawy nieregularnych cyklów. Ale może się mylę.
Autorze, nawet jeśli zdecydujecie się na Lady Compa, szczerze radzę twojej dziewczynie wizytę u gina w sprawie wahającego się cyklu. Czasem coś się może za tym kryć, czasem po prostu stres. Zawsze lepiej zbadać te kobiece sprawy.
Leffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 18:09   #32
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Cytat:
Napisane przez Kurilin Pokaż wiadomość
A jeszcze co do wazektomii to z tego co rozmawiałem z jedną klinika to jeśli nie mam 30 lat i dzieci to może być problem z zabiegiem. A samo przywrócenie funkcji rozrodczych jest o wiele droższe, trudniejsze i bardzo niepewne. Szkoda że jak na razie nie ma innych alternatyw w przypadku mężczyzn
To ci klinika nawciskala kitów. Wiek i dzietność to tylko zalecenia nie konieczność (koniecznością jest skończone 18 lat). Wazektomia kosztuje 2000 zł, rewazektomia 5000zł. Ale to musi być twoja decyzja, nie podjęta ze względu na dziewczyne, bo nie chce tabletek. Rewazektomia może się nie powieść więc ta metoda jest bardziej dla osób, które nie chcą mieć dzieci w przyszłości
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 18:18   #33
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Ja polecam npr, można umówić się na naukę z nauczycielem, nieduży koszt a da się uniknąć błędów. Zdrowo i pewniej niż przerywany. Wcale się nie dziwię, że nie chce brać hormonów. Mają dużo skutków ubocznych, a po odstawieniu czasem nawet ponad pół roku trwa zanim organizm wróci do normalności.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Akurat cykle 28 czy 35 dni są regularne. Nie musi być co miesiąc zawsze tyle samo. Nieregularne, gdyby były powyżej 40dni. Dziewczyna normalnie miesiączkuje jeśli chodzi o częstotliwość. To nie jest ŻADNA przeszkoda do stosowania npr.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 19:35   #34
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość

[/COLOR]Akurat cykle 28 czy 35 dni są regularne. Nie musi być co miesiąc zawsze tyle samo. Nieregularne, gdyby były powyżej 40dni. Dziewczyna normalnie miesiączkuje jeśli chodzi o częstotliwość. To nie jest ŻADNA przeszkoda do stosowania npr.
Dokładnie! Autorze jak pisałeś o nieregularnych cyklach to myślałam że masz na myśli takie konkretnie nieregularne (czyli np. brak okresu przez 3 miesiące a potem np bach, długa i bolesna miesiączka, po czym normalny cykl, następny znowu jakiś megadługi albo megakrótki itp.). 28-35 to wg mnie dość standardowe cykle a przynajmniej takie, w których bez problemu można wyznaczyć dzień owulacji (w drugiej fazie cyklu to już w ogóle hulaj dusza piekła nie ma - trzeba po prostu o tym poczytać, wgryźć się w temat, to jest w gruncie rzeczy bardzo proste i logiczne).
I (oczywiście jeśli będziesz chciał ) daj znać co dziewczyna sądzi na ten temat, strasznie jestem ciekawa

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość

Siostro haha masz w podpisie mój ulubiony cytat dot. Scarlett
Piona! Uwielbiam Przeminęło z wiatrem <3

Edytowane przez Senija
Czas edycji: 2017-07-20 o 19:44
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 20:12   #35
Kurilin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 9
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

No to w takim razie ja się popisałem niewiedzą bo mi się wydawało że jak różnica jest powyżej 2-3 dni to już jest jakaś anomalia i można mówić o nieregularności. Zdarzały się sytuacje że obsuwy były dłuższe, kiedyś tam chyba nawet jakiś okres przeskoczył prawie o miesiąc, ale to z reguły było w sytuacjach stresowych czy niecodziennych. Tak normalnie, na co dzień to właśnie 30 +/- 5 dni.

A co do ginekologa to ogólnie chodzi na rutynowe badania, tylko ta antykoncepcja to jest taka trochę nerwowa sprawa.

Ale ogólnie to dzięki tym postom odpuszczę te tabletki. Nie chciałbym żeby przechodziła przez jakieś ewentualne problemy przez mój upór. Poszukamy czegoś innego. No i jak coś to się podzielę wnioskami
Kurilin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 22:15   #36
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Cytat:
Napisane przez Kurilin Pokaż wiadomość
No to w takim razie ja się popisałem niewiedzą bo mi się wydawało że jak różnica jest powyżej 2-3 dni to już jest jakaś anomalia i można mówić o nieregularności. Zdarzały się sytuacje że obsuwy były dłuższe, kiedyś tam chyba nawet jakiś okres przeskoczył prawie o miesiąc, ale to z reguły było w sytuacjach stresowych czy niecodziennych. Tak normalnie, na co dzień to właśnie 30 +/- 5 dni.

A co do ginekologa to ogólnie chodzi na rutynowe badania, tylko ta antykoncepcja to jest taka trochę nerwowa sprawa.

Ale ogólnie to dzięki tym postom odpuszczę te tabletki. Nie chciałbym żeby przechodziła przez jakieś ewentualne problemy przez mój upór. Poszukamy czegoś innego. No i jak coś to się podzielę wnioskami
Za dużo filmów, za mało wiedzy o kobiecym ciele. To, że raz jest 29 dni a raz 35 to ok. Nie znam ani jednej kobiety, która miałaby miesiączki zawsze co tyle samo dni. Pewnie takie są, ale to wyjątki.
Poza tym napaliłeś się na ladycomp, a npr nie "bo nieregularnie cykle", a ladycomp ma niższą skuteczność niż npr np metoda rotzera. Ladycomp analizuje tylko jeden wskaźnik płodności (temperaturę), a wg rotzera wskaźniki są dwa lub trzy (drugim jest śluz, a badanie szyjki jest opcjonalne).
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 22:26   #37
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Za dużo filmów, za mało wiedzy o kobiecym ciele. To, że raz jest 29 dni a raz 35 to ok. Nie znam ani jednej kobiety, która miałaby miesiączki zawsze co tyle samo dni. Pewnie takie są, ale to wyjątki.
Poza tym napaliłeś się na ladycomp, a npr nie "bo nieregularnie cykle", a ladycomp ma niższą skuteczność niż npr np metoda rotzera. Ladycomp analizuje tylko jeden wskaźnik płodności (temperaturę), a wg rotzera wskaźniki są dwa lub trzy (drugim jest śluz, a badanie szyjki jest opcjonalne).
Oj bo lady comp nie wymaga myślenia. Jak "weź pigułkę "
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-20, 22:41   #38
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
Oj bo lady comp nie wymaga myślenia. Jak "weź pigułkę "
A jak będzie ciąża to wina producenta, a nie ich Ciekawe czy mogliby pozwać producenta o alimenty, że to przez niego jest bobas?
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 22:50   #39
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

LC i NPR się nie wykluczają (chyba). Jak się ma taką zachciankę to można kupić LC a obserwacje swoją drogą 😁 a producenta chyba nie można pozwać tak samo jak producenta tabsow, zawsze powiedzą że to mógł być ten pechowy odsetek 😉 a 100% pewności to cóż, szklanka wody zamiast 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 23:21   #40
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
Wazektomia jest odwracalna, a tabletki hormonalne to straszny syf. Ja się jej nie dziwię, że nie chce brać. Nigdy by nie żaden facet do tego nie namówił, sorry. U mnie sprawdzało się NPR. To taki oldschoolowy Lady Comp tylko za 5zł (koszt termometru) plus gumki w owulację.
Jaki ma sens stosunek przerywany w dni, kiedy nie można być w ciązy??? A płodne dni to tylko 5-7 dni w miesiącu???
Wazektomia jest nieodwracalna... Albo inaczej, jej odwracalność jest na równi z jej brakiem skuteczności. A teraz są takie metody ,że chyba tylko przeszczep nasieniowodów zadziała

spróbujcie metod naturalnych jeśli dziewczyna regularnie miesiączkuje ale to będzie wymagało od niej wysiłku. No i odpada seks w dni płodne.

A stosunek przerywany nie jest metodą skuteczną. Ja zaszłam w ciąże właśnie w trakcie takiego zbliżenia. Co prawda wcześniej mój Tż tak robił i działało ale ważna jest też chyba jakaś częstotliwość.
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 09:47   #41
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Cytat:
Napisane przez Kurilin Pokaż wiadomość
Witam serdecznie Panie i Panów. Przychodzę o radę w pewnej kwestii która już mnie zaczyna coraz bardziej frustrować. Ale po kolei:

Z moją obecną dziewczyną jestem już jakieś +/- półtora roku. Seks zaczęliśmy uprawiać jakieś 7-8 miesięcy temu. Ogólnie wszystko między nami się układa dobrze ale mamy problem który zawarłem w temacie, mianowicie ona nie chce zacząć brać żadnej antykoncepcji. Na początku próbowaliśmy z prezerwatywami ale to kompletnie nie wychodziło, bo nawet mimo zastosowania super cienkich prezerwatyw mój członek dość szybko tracił swoje funkcje seksualne i opadał. Tylko podczas normalnego stosunku wszystko działa tak jak należy, niestety, nawet jak po długiej grze wstępnej założę gumkę to chwila i po seksie.

Dlatego próbowałem ją namówić na jakieś metody typu tabletki albo plastry ale ona kompletnie nie chce o tym słyszeć. Jak tylko zaczynam ten temat to zaczyna się denerwować i mówić że nie będzie brała żadnego syfu bo "to są hormony, tym nie można manipulować bo nawet jak teraz będzie spoko to ona nie chce mieć brody i wąsów na starość, a to nigdy nie wiadomo". Wszelkie hormonalne metody odpadają a nic innego, sensownego raczej nie ma. Gdybym mógł zrobić coś po swojej stronie to bym zrobił ale tutaj to już w ogóle posucha. Nie pomagają rozmowy o ewentualnej wpadce bo "ona jest gotowa zostać mamą". Problem w tym że ja nie chce być ojcem i nie zamierzam ryzykować, może w przyszłości będę chciał dzieci, ale to ma być przemyślana decyzja nas obojga a nie takie #yolo. No i dodam jeszcze że ma strasznie nieregularne cykle, więc jakiekolwiek kalendarzyki czy inne "katolickie ruletki" raczej są utrudnione.

W tym momencie seks u nas wygląda tak że od czasu do czasu uprawiamy stosunek przerywany z którego ona zdaję się być zadowolona, a ja kompletnie nie bo muszę być cały czas skupiony i nie mogę sobie w ogóle pozwolić na "uniesienie", bo zapomni się człowiek na chwile i problem gotowy. Nawet jak jestem pewny że nic się nie wydarzyło (o ile można być czegokolwiek pewnym w takiej sytuacji) to i tak żyję od okresu do okresu, i jak tylko spóźnia się o kilka dni albo pojawiają się jakieś dziwne objawy to chodzę po ścianach z nerwów. Seks kojarzy mi się tylko z frustrującą koniecznością, a jeszcze niedawno go uwielbiałem (poprzednie partnerki same wychodziły z inicjatywą tabsów więc był spokój).

Ostatnio raz zrobiłem awanturę że jak tak dalej pójdzie to nasz związek się rozpadnie to trochę się poruszyła i obiecała że pójdzie pogadać z ginekologiem jak załatwimy wszystkie sprawy (mieliśmy trochę roboty i stresu z moją zmianą pracy i przeprowadzką + jej problemy zdrowotne, które zostały zażegnane). No ale już mamy wszystko załatwione, spokój od kilku tygodni a jak poruszam ten temat to od razu są nerwy że "przecież powiedziała że pójdzie".

I żeby nie było, to nie tak że do siebie nie pasujemy, bo dogadujemy się idealnie, a i fizycznie mnie pociąga jak chyba nikt nigdy. Tylko ta przeklęta antykoncepcja i stres, czuję że to mnie dobija i zabija całą radość z tego związku.

Z kobiecego punktu widzenia, jaki macie pomysł żeby z nią pogadać i do niej dotrzeć? Jak ją przekonać że to nic złego, dużo ludzi tak robi i nikomu rogi i skrzydła z tego powodu nie wyrastają? Bo ja już nie mam siły...
Dziewczyna trochę niedokształcona i Ty też. Od hormonów nie rosną wąsy na starość, nawet kobiety, które nie brały nigdy hormonów mogą zacząć mieć wąsy, gdy praca jajników wygasa, ale to już tak na marginesie. Pigułki faktycznie zdrowe nie są (chociaż są przypadki zażywania w celach medycznych, ale to już inna sprawa). Z tego co piszesz to twoja dziewczyna chce mieć dziecko. Z twojej strony jedynym sensownym rozwiązaniem są prezerwatywy. Co z tego, że ona Ci powie, że bierze tabletki jak tabletki może pominąć, albo mogą nie zadziałać? To Cię wcale nie zabezpiecza. Przyzwyczaj się samodzielnie do prezerwatyw, albo nie płacz, że zostałeś naciągnięty na dziecko. W ogóle w dziwnym związku jesteście skoro macie tak różne plany na życie - ona chce zostać mamą, a Ty pewnie tego nie planujesz, albo w dalekiej przyszłości?
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-21, 10:52   #42
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Zaszlas w ciążę z przerywanego, bo nie zdążył wyciągnąć?



A to racja. Ona może mieć dziecko dziś, Ty chcesz ale jutro. Tak więc na Twoim miejscu nie zwalalabym anty, jak tabletki na nią, bo łatwo może "zapomnieć"
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 12:19   #43
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

A czy antykoncepcja w stylu krążków dopochwowych też odpada? Bo one wydzielają tylko minimalne ilości hormonów miejscowo. Więc nie ma co się obawiać powikłań hormonalnych. Można też założyć spiralę miedzianą.
Dla mnie to wygodniejsze niż npr. Ale żeby nie było - nie przyszłam się wykłócać, tylko zasugerować opcje pośrednie między tabletkami a metodami naturalnymi.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 12:23   #44
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
A czy antykoncepcja w stylu krążków dopochwowych też odpada? Bo one wydzielają tylko minimalne ilości hormonów miejscowo. Więc nie ma co się obawiać powikłań hormonalnych. Można też założyć spiralę miedzianą.
Dla mnie to wygodniejsze niż npr. Ale żeby nie było - nie przyszłam się wykłócać, tylko zasugerować opcje pośrednie między tabletkami a metodami naturalnymi.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
To jeszcze spirala Mirena, albo Jaydess. Obie mniej hormonów niz krązki a ta druga tak minimalnie, że zalecana nawet po zakrzepicy.
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 12:34   #45
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Zaszlas w ciążę z przerywanego, bo nie zdążył wyciągnąć?



A to racja. Ona może mieć dziecko dziś, Ty chcesz ale jutro. Tak więc na Twoim miejscu nie zwalalabym anty, jak tabletki na nią, bo łatwo może "zapomnieć"
Jesli to do mnie to tak. Tzn myslal ,ze wyciagnal na czas a jednak cos tam musialo poleciec.
Ja tez nie lubie hormonow ,bo trzeba pamietac o regularnym braniu ale sa najpewniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 14:01   #46
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

wiesz, nie możesz zmusić dziewczyny do brania tabletek. Bo to jednak są hormony, i różnie później bywa z zajściem w ciążę.
Musicie zastanowić się nad jakąś inną metodą antykoncepcji skoro prezerwatywy odpadają.
Nie wiem jak mogę Ci doradzić. Jedyne co, to nie namawiaj jej do tabletek, bo to i tak Ci się nie uda..
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 14:27   #47
AnnaOOO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 16
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
To jeszcze spirala Mirena, albo Jaydess. Obie mniej hormonów niz krązki a ta druga tak minimalnie, że zalecana nawet po zakrzepicy.
Raczej dopuszczone warunkowo przy zakrzepicy.

Nikt Ci nie zaleci krążka w celach zdrowotnych

A wracając do tematu: namawianie do tabletek to bardzo słaby pomysł.

Swoją drogą zauważam, że jest pewna grupa panów, którzy na tabletki, spirale i inne cuda kobietę wysyłają bez mrugnięcia. Ale jak się wspomni o wazektomii to nie wiedzą gdzie ze wzrokiem uciec

Dobrze, że jest ich coraz mniej...

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kurilin Pokaż wiadomość
A jeszcze co do wazektomii to z tego co rozmawiałem z jedną klinika to jeśli nie mam 30 lat i dzieci to może być problem z zabiegiem. A samo przywrócenie funkcji rozrodczych jest o wiele droższe, trudniejsze i bardzo niepewne. Szkoda że jak na razie nie ma innych alternatyw w przypadku mężczyzn
Kiedyś klinika w Toruniu (zbieżność miejsc NAPRAWDĘ przypadkowa) miała taki wymóg. Natomiast poza nią były ośrodki w całej Polsce Centrum Planowania Rodziny, które wymagały jedynie skończonych 18 lat i w przypadku młodych osób chwili rozmowy przed zabiegiem w celu weryfikacji, czy mężczyzna zdaje sobie sprawę jaki zabieg przeprowadzą.

Natomiast jeśli chodzi o odwracalność, to poza rewazektomią masz jeszcze invitro, inseminację i inne. Ty cały czas te plemniki produkujesz. One jedynie nie są obecne w nasieniu.
AnnaOOO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 15:19   #48
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Cytat:
Napisane przez AnnaOOO Pokaż wiadomość
Raczej dopuszczone warunkowo przy zakrzepicy.
(...)
Natomiast jeśli chodzi o odwracalność, to poza rewazektomią masz jeszcze invitro, inseminację i inne. Ty cały czas te plemniki produkujesz. One jedynie nie są obecne w nasieniu.
Masz rację, źle się wyraziłam

Dokładnie. Wazektomię robi jeden lekarz u mnie pod domem. Kolejki są dłuuuuugie. Pacjenci wchodzą co 15 min. Koszt 2000zł. Szkoda, że kobiety nie mają w PL dostępu do podwiązania;/
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 17:17   #49
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Serio dziewczyny , przyrownujecie wazektomie do brania tabletek antykoncepcyjnych ? ! Ciezko to skomentowac.
Rownie dobrze dla rownowagi kobieta moze podwiazac jajowody ...
Wazektomia to trwale przeciecie nasieniowodow a wiec w pewnym sensie doprowadzenie do kalectwa. Nie wiem jaki ma obecnie status ale w szpitalu normalnie tego nie zrobicie jak i nie podwiazecie jajowodow.
Jasne ,teoretycznie mozna to zespolic. Ale dla osoby zwiazanej z medycyna to dzial fantastyka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-21, 17:46   #50
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
Serio dziewczyny , przyrownujecie wazektomie do brania tabletek antykoncepcyjnych ? ! Ciezko to skomentowac.
Rownie dobrze dla rownowagi kobieta moze podwiazac jajowody ...
Wazektomia to trwale przeciecie nasieniowodow a wiec w pewnym sensie doprowadzenie do kalectwa. Nie wiem jaki ma obecnie status ale w szpitalu normalnie tego nie zrobicie jak i nie podwiazecie jajowodow.
Jasne ,teoretycznie mozna to zespolic. Ale dla osoby zwiazanej z medycyna to dzial fantastyka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Autor pierwszy użył słowa wazektomia. Jeśli nie planowałby dzieci to łaj not? Ale on dzieci chce więc raczej nie ma o czym dyskutować
Wazektomię można bez problemu przeprowadzić, kobieta w pl ma gorzej jeśli chodzi o jajowody. Niestety.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 18:27   #51
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość


Autor pierwszy użył słowa wazektomia. Jeśli nie planowałby dzieci to łaj not? Ale on dzieci chce więc raczej nie ma o czym dyskutować
Wazektomię można bez problemu przeprowadzić, kobieta w pl ma gorzej jeśli chodzi o jajowody. Niestety.
Ok ,palnal glupote ale sa komentarze, ktorych nie potrafie zacytowac w jednym poscie , mowia ,ze ona nie chce tabletek a po gumce nie stoi. Masz wazektomie.
A to ,ze mezczyzne latwiej podciac lub nawet wykastrowac to nie jest argument ,zeby to robic.
Z uwagi na praktycznie brak odwracalnosci zabiegu ale za to odwracalnosci niecheci do dzieci zabieg jest kontrowerysjny a w wielu krajach zakazany.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 18:47   #52
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
Serio dziewczyny , przyrownujecie wazektomie do brania tabletek antykoncepcyjnych ? ! Ciezko to skomentowac.
Rownie dobrze dla rownowagi kobieta moze podwiazac jajowody ...
Wazektomia to trwale przeciecie nasieniowodow a wiec w pewnym sensie doprowadzenie do kalectwa. Nie wiem jaki ma obecnie status ale w szpitalu normalnie tego nie zrobicie jak i nie podwiazecie jajowodow.
Jasne ,teoretycznie mozna to zespolic. Ale dla osoby zwiazanej z medycyna to dzial fantastyka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wazektomia nie koniecznie pOleg na cięciu. Można użyć kamerek. Podobnie z jajowodami. Tylko niestety druga opcja jest nielegalna w Pl. Bo bym chętnie skorzystała. 20 lat temu również. Nawet kosztem zapłacenia raz czy dwa za inseminacje w celu prokreacji
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 21:42   #53
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
Wazektomia nie koniecznie pOleg na cięciu. Można użyć kamerek. Podobnie z jajowodami. Tylko niestety druga opcja jest nielegalna w Pl. Bo bym chętnie skorzystała. 20 lat temu również. Nawet kosztem zapłacenia raz czy dwa za inseminacje w celu prokreacji
Wazektomia jak nazwa wskazuje to przeciecie. I na tym polega ta procedura jesli chodzi o chirurgie.
Co masz na mysli kamerki ?
Sam zabieg i dostep jest prosty w zalozeniu. Preparuje sie, podwiazuje i przecina.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 21:47   #54
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
Wazektomia jak nazwa wskazuje to przeciecie. I na tym polega ta procedura jesli chodzi o chirurgie.
Co masz na mysli kamerki ?
Sam zabieg i dostep jest prosty w zalozeniu. Preparuje sie, podwiazuje i przecina.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest wiele metod.
Na nasieniowody zakłada się klipsy. Laparoskopowo. Ta metodą robią wazektomie w gabinecie obok mojego domu, kilku znajomych juz jest po zabiegu. Stąd wiem.
W ten sam sposób w cywilizowanych krajach można potraktować jajowody.
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 21:59   #55
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
Jest wiele metod.
Na nasieniowody zakłada się klipsy. Laparoskopowo. Ta metodą robią wazektomie w gabinecie obok mojego domu, kilku znajomych juz jest po zabiegu. Stąd wiem.
W ten sam sposób w cywilizowanych krajach można potraktować jajowody.
Hmmm ta laparoskopia to taka sztuka dla sztuki w tym przypadku. Dziwne ,ze ktos uzywa toru wizyjnego po to.
Zalozenie klipsow nie jest wazektomia. Ta nazwa sama w sobie zobowiazuje. Z medycznego punktu widzenia taka koncowka oznacza przeciecie.
Zalozenie podwiazek moze byc odwracalne jesli nie wytworza sie zrosty.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 22:06   #56
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Nie jestem znawca ale strona wazektomia.com zawiera info o klipsach jako jednej z metod.
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 22:20   #57
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
Nie jestem znawca ale strona wazektomia.com zawiera info o klipsach jako jednej z metod.
Widzialam reklamy. Ale to sprytne z drugiej strony. Wazektomia jest zabroniona ale zaklipsowanie moze byc odwracalne i formalnie nia nie jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 23:14   #58
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Ostatni poziom piekła..
Wiadomości: 14 694
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Autorze, a ja to widzę tak,że twoja dziewczyna chce zostać matką. I jest jej na rękę to,że ty "nie możesz" prezerwatyw, ona na hormony się nie zgadza, a stosunek przerywany jest ok, ona ma nadzieję,że zaliczycie wpadkę.

Bo gdyby ona nie chciała dzieci, albo uszanowała to,że ty ich nie chcesz to by jakieś rozwiązanie na skuteczną antykoncepcję znalazła. Więc nie zdziw się jak skończy się to tak,że tym ojcem zostaniesz. Znajdź sobie taką antykoncepcję,która możesz ty kontrolować... bo pigułki może "zapomnieć" a jak zacznie obserwować swój organizm to ci może powiedzieć,że ma dziś niepłodne, a prawda będzie całkowicie inna. I się dziecko szybciej pojawi na świecie niż myślisz. Smutne,ale prawdziwe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... Poznaliśmy się 15.07.2010...
...Jesteśmy razem 11.12.2010...
...Ślub 8.10.2016...
...Czekamy na Ciebie 6.07.2018 - Nina...

xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-22, 23:17   #59
vitaminJA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 9
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Być może @xxBlankaxx ma rację bo temat jest dosyć podejrzany... istnieje przecież sporo metod antykocepcyjnych o obniżonej dawce hormonów. Ja mam sama wkładkęxxx bo ze względu na problemy z hormonami miałam kłopot przy braniu tabletek. Tak czy siak to sprawa do wyjaśnienia między wami, bo jak widzisz rozwiązań jest sporo

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-07-31 o 11:54 Powód: reklama
vitaminJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-23, 01:09   #60
iluvsmygun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Seattle
Wiadomości: 22
Dot.: Moja dziewczyna nie chce się zabezpieczać (!?)

Może moja wypowiedź będzie trochę przewrotna, ale Twój kłopot można rozwiązać szybko i bezboleśnie (chyba, że jesteś bardzo słabym kochankiem) seksem analnym.

Moja dziewczyna musiała odstawić antykoncepcję hormonalną, seks w gumkach nam niezbyt pasuje, więc domyślnym stosunkiem jest stosunek analny, a seks waginalny w prezerwatywie to ekstrawagancja.
iluvsmygun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-01 19:22:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.