Problem z kolorem włosów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-08, 22:53   #1
sioga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3

Problem z kolorem włosów.


Cześć wszystkim (:

Przejdę do rzeczy.
Mój naturalny kolor włosów to taki ciemny blond, lecz od dłuższego czasu farbuję włosy na blond. Ostatnio postanowiłam, ze szkoda mi czasu i pieniędzy na to farbowanie i chciałam wrócić do naturalnego koloru, ale bez widocznych odrostów. Kupiłam szampon koloryzujący ciemny brąz i pofarbowałam włosy. Kolor wyszedł bardzo ładny. Zrobiłam tak ponieważ miałam nadzieję, że odrosty zleją się z tym kolorem, wszystko będzie cacy, a ja nie będę musiała więcej męczyć włosów farbowaniem na blond.
Jednak tak się nie stało. Ciemny blond się zmył, a moje włosy nadal są koloru blond no i są odrosty . Mój błąd.
I mam dylemat, bo nie wiem już czy zafarbować odrosty na blond czy położyć, tym razem farbę, o jakimś ciemnym odcieniu blondu.
Wiem, że to raczej mój osobisty problem, ale po prostu chciałam się Was doradzić. Mam dopiero 16 lat i nie chcę niszczyć włosów. Sama już nie wiem.

Poradźcie coś. Proszę.
Czy, kiedy położę farbę moje włosy staną się takie jak kiedyś? Czy nadal będą blond?
Jaka farba jest najlepsza jeśli chodzi o odcienie ciemnych blondów?


Chciałabym jeszcze dodać, że od ostatniego farbowania (tym ciemnym brązem) moje włosy stały się nijakie. 3 dni włosy były okej, ale teraz są okropne. Oklapnięte, takie zmęczone.
I chyba kupię jedwab do włosów. Co sądzicie?
sioga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 23:14   #2
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Problem z kolorem włosów.

najlepiej jeśli zafarbujesz włosy na kolor jak najbardziej zbliżony do twojego naturalnego odcienia włosów wtedy odrosty nie będą tak widoczne i łatwiej będzie Ci wrócic do naturalnego koloru włosów,ale niestety trzeba dużo cierpliwości, a co do odżywek i farb to poczytaj sobie opinie na KWC http://www.wizaz.pl/produkty/baza/index.php?csid=1 a napewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, jedwab jest dobry, ale na końcówki, ponieważ jest bardzo tłusty.
Aha i jeszcze jedno nogdy nie używaj farb ani szamponetek Palette !!!!

Edytowane przez kaczorka
Czas edycji: 2007-01-08 o 23:25 Powód: link
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.