loczki, proszę o pomoc :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-04, 13:03   #1
nicca
Raczkowanie
 
Avatar nicca
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 36
Unhappy

loczki, proszę o pomoc :(


Coś dziwnego stało się z moimi loczkami.Zacznę moze od początku. Od kiedy tylko pamietam zawsze prostowałam włosy na rózne sposoby.. kiedys wystarczyło wysuszyc je suszarką, żeby się nie skręciły potem kupiłam prostownicę i w ten sposob moje włosy się zniszczyły. Przestałam je prostowac. Wystarczyło je umyć, wetrzec w nie piankę i czekac az zrobią sie loczki Z takiej frzyzurki cieszylam się 2 miesiące. Tydzień temu powtarzając wymieniony wyżej zabieg włosy schnąc prostowały się w efekcie teraz włosy kręca się niesfornie u dołu ale od nasady do polowy dlugosci są proste lub tylko sie falują Co jest tego przyczyną? może jak kupię szmpon do włosow kręconych to sytuacja się poprawi.. Dodam, że uzywałam najtanszej pianki takiej różowej za ok 4 zł, ponieważ po niej moje włosy najpeij sie kręciły, po wellaflex energetyzującej do loków włosy wyglądały jak 'idz stąd i nie wracaj' ;p Prosze pilnie o jakies rady, za tydzień wyjeżdzam na wakacje i do toego momentu moje włosy muszą odzyskac wcześniejszą kondycję!!!!
nicca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 13:15   #2
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: loczki, proszę o pomoc :(

a moze są za długie i straciły kształt?? nie mam pojecia szczerze mówiąc czemu tak zachowują sie Twoje włosy
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 15:03   #3
gabi139
Raczkowanie
 
Avatar gabi139
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: -
Wiadomości: 89
Dot.: loczki, proszę o pomoc :(

a może lekka trwała?? albo po nałożeniu pianki jeszcze nawiń włosy na grubsze wałki...
gabi139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.