Boczki od biodrówek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-12, 00:21   #1
bylamsobie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Unhappy

Boczki od biodrówek


Witam, chciałabym zapytać się o coś co mnie dręczy od dawna.

Od ok 4lat noszę spodnie biodrówki, nie jestem chuda, ani gruba lecz zawsze posiadałam troszkę ciała, jak normalna kobieta. Jak wiadomo, biodrówki lubią czesto uciskać, więc od niektórych spodni wystawały mi boczki, nie przejmowałam się tym zbytnio, bo nie wygladało to tragicznie. Lecz po tych 4 latach zauważam, że powstało mi jakby 'wcięcie' od biodrówek. Ważę teraz 53kg przy wzroście 170, czyli jak dla mnie mało, a jednak mam boczki. Moje ciało jakby zostało 'zniekształcone' od owych biodrówek, i za nic, co bym nie zrobiła, owe boczki nie chcą zniknąć.

Wiele dziewczyn, brzyzwyczaiło się do tego, i uważają to za normalne, jednak widzę różnicę pomiędzy moimi starymi zdjęciami a odbiciem w lustrze. Nie mogę założyć obcisłej sukienki bo podkreśla ona te cholerne boczki.

Co mogę z tym zrobić? Chcę wyglądać normalnie, nie chcę stać naga przed lustrem i widzieć boczki jakbym wciąż nosiła niewidzialne spodnie. Są na to jakieś sposoby? Nie chcę się wychudzić do 40kg, więc nie radźcie mi odchudzania, bo to naprawdę nie dla mnie.

Pozdrawiam i z góry dziękuję
bylamsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 00:37   #2
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Boczki od biodrówek

radze Ci robic codziennie cwiczenie z callaneticsu na boczki wlasnie(ladnie modeluje i wyrownuje):
stan w malym rozkroku na szerokosc bioder(nogi nie moga byc szerzej!). Wyciagnij jak najwyzej mozesz prawa reke do gory. Lewa delikatnie dotknij lewego uda z przodu lub boku(tak jak Ci bedzie wygodniej), wazne, zeby reka nie znajdowala sie na biodrze!
Przechyl teraz cale cialo w lewo(majac ciagle wyciagnieta prawa reke) tak, jakbys po cos siegala. Przechylaj sie w bok (nalezy dazyc do 100przechylen ale na poczatek zrob ile mozesz-ok10 i zwiekszaj o 1-2 dziennie).
Analogicznie nalezy wykonac cwiczenie z druga strona ciala
Jak dla mnie najlepsze cwiczenie na boki. Szybko widac efekty.
Jak zaczyna Cie bolec bok- nalezy przerwac cwiczenie.
Wazne: stopy podczas cwiczenia MUSZA byc "przyklejone" do podlogi

Edytowane przez The light
Czas edycji: 2010-01-12 o 00:38
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 00:45   #3
bylamsobie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Boczki od biodrówek

Dziękuję Ci The light, a ile razy dziennie powinno się wykonywac to ćwiczenie? Dziś przed snem wypróbuję
bylamsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 01:16   #4
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Boczki od biodrówek

Cytat:
Napisane przez bylamsobie Pokaż wiadomość
Witam, chciałabym zapytać się o coś co mnie dręczy od dawna.

Od ok 4lat noszę spodnie biodrówki, nie jestem chuda, ani gruba lecz zawsze posiadałam troszkę ciała, jak normalna kobieta. Jak wiadomo, biodrówki lubią czesto uciskać, więc od niektórych spodni wystawały mi boczki, nie przejmowałam się tym zbytnio, bo nie wygladało to tragicznie. Lecz po tych 4 latach zauważam, że powstało mi jakby 'wcięcie' od biodrówek. Ważę teraz 53kg przy wzroście 170, czyli jak dla mnie mało, a jednak mam boczki. Moje ciało jakby zostało 'zniekształcone' od owych biodrówek, i za nic, co bym nie zrobiła, owe boczki nie chcą zniknąć.

Wiele dziewczyn, brzyzwyczaiło się do tego, i uważają to za normalne, jednak widzę różnicę pomiędzy moimi starymi zdjęciami a odbiciem w lustrze. Nie mogę założyć obcisłej sukienki bo podkreśla ona te cholerne boczki.

Co mogę z tym zrobić? Chcę wyglądać normalnie, nie chcę stać naga przed lustrem i widzieć boczki jakbym wciąż nosiła niewidzialne spodnie. Są na to jakieś sposoby? Nie chcę się wychudzić do 40kg, więc nie radźcie mi odchudzania, bo to naprawdę nie dla mnie.

Pozdrawiam i z góry dziękuję
Boczki od biodrowek? Ja sie nie znam, ale jakos dziwnie to brzmi.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 06:04   #5
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Boczki od biodrówek

ja noszę biodrówki od x lat i boczków nie mam
jakieś cuda opisaujesz

a tak na marginesie wyznacznikiem normalności nie jest tłuszcz - to odnosnie Twojego stwierdzenia "lecz zawsze posiadałam troszkę ciała, jak normalna kobieta"

musisz mieć bardzo niski poziom tkanki mięsniowej i wysoki bf - wnioskuję ze stosunku waga/wzrost
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 07:58   #6
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Boczki od biodrówek

.
__________________


Edytowane przez eifersucht
Czas edycji: 2012-09-12 o 17:16
eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 10:44   #7
bylamsobie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Boczki od biodrówek

o! To też mam, eifersucht. Wygląda to okropnie, ehh... szukałam na googlach co z tym zrobić, i są porady na zwyczajne boczki, a nie takie...
bylamsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 11:01   #8
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Boczki od biodrówek

Może za ciasne spodnie nosicie?
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 11:22   #9
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Boczki od biodrówek

.
__________________


Edytowane przez eifersucht
Czas edycji: 2012-09-12 o 17:15
eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 13:05   #10
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Boczki od biodrówek

Kupcie sobie większe spodnie.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 20:41   #11
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Boczki od biodrówek

A możecie zrobić zdjęcie i wstawić tutaj....tak z ciekawości chcialam to "cudo" zobaczyc bo ja tez nosze od zawsze biodrowki i nic mi sie nie wgniatalo, mimo znacznej nadwagi swego czasu
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 21:46   #12
tomalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar tomalinka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 123
Dot.: Boczki od biodrówek

Te boczki to nie od biodrówek tylko od za małych spodni.. Nie rozumiem jak można tak się ubierać... Majtki też nosicie za małe?
tomalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 22:12   #13
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Boczki od biodrówek

spokojnie da sie to wycwiczyc. Cwiczenie ktore podalam nalezy wykonywac tylko raz dziennie. Bardzo napina poczne miesnie wiec sie"wyprostuje". Wazne, zebys przechylala cialo tylko na bok. Jutro wstawie na forum zdjecia i dokladny opis jak wykonywac cwiczenie.
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 07:23   #14
Pani Smith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 76
Dot.: Boczki od biodrówek

O!! To czekam na ćwiczenia! Przydadzą mi się, bo mam sama coś podobnego, ale nie z spodni - ot tak po prostu.
__________________




Pani Smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 20:36   #15
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Boczki od biodrówek

Mi ostatni trochę brzuch przytył i tkanka tluszcowa gromadzi mi sie tam gdzie koncza sie spodnie. Wiec chyba mozna sobie odksztalcic cialo przez za ciasne ubrania.
A boczki u mnie widać tylko wtedy kiedy mam za ciasne spodnie.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 10:32   #16
bylamsobie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Boczki od biodrówek

Uff, to dobrze Ja codziennie, rano i wieczorem robię po 100brzuszków, tak więc i to zacznę wykonywać. Dobrze że mam dużo czasu do usunięcia tego, do wakacji jeszcze tak daleko...

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani Smith Pokaż wiadomość
O!! To czekam na ćwiczenia! Przydadzą mi się, bo mam sama coś podobnego, ale nie z spodni - ot tak po prostu.
o ja mam podobnie, ale nawet gdy mam bieliznę to widać większe wcięcie. Ty masz przynajmniej gładki brzuch, ja mam też na brzuchu takie wcięcie;/ Eh no cóż, trzeba ćwiczyć aby mieć go płaskiego
bylamsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 10:47   #17
vivvien
Raczkowanie
 
Avatar vivvien
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Wenus
Wiadomości: 151
Dot.: Boczki od biodrówek

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
radze Ci robic codziennie cwiczenie z callaneticsu na boczki wlasnie(ladnie modeluje i wyrownuje):
stan w malym rozkroku na szerokosc bioder(nogi nie moga byc szerzej!). Wyciagnij jak najwyzej mozesz prawa reke do gory. Lewa delikatnie dotknij lewego uda z przodu lub boku(tak jak Ci bedzie wygodniej), wazne, zeby reka nie znajdowala sie na biodrze!
Przechyl teraz cale cialo w lewo(majac ciagle wyciagnieta prawa reke) tak, jakbys po cos siegala. Przechylaj sie w bok (nalezy dazyc do 100przechylen ale na poczatek zrob ile mozesz-ok10 i zwiekszaj o 1-2 dziennie).
Analogicznie nalezy wykonac cwiczenie z druga strona ciala
Jak dla mnie najlepsze cwiczenie na boki. Szybko widac efekty.
Jak zaczyna Cie bolec bok- nalezy przerwac cwiczenie.
Wazne: stopy podczas cwiczenia MUSZA byc "przyklejone" do podlogi
Oooo... coś dla mnie . Też mam problem z boczkami, mimo że jestem szczupła.
Dzięki The light

Cytat:
Napisane przez Pingwin2
(...) musisz mieć bardzo niski poziom tkanki mięsniowej i wysoki bf - wnioskuję ze stosunku waga/wzrost
Co to jest bf?
__________________
17.03.2013 Moje maleństwo
vivvien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 11:16   #18
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Boczki od biodrówek

BF (body fat)to procent udziału tłuszczu w ciele.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 12:43   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Boczki od biodrówek

Znam osobe która nosi tak male spodnie ,ze jak chce usiąść to musi odpiąc guzik,normalne ?
nie sądze:-/
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 13:01   #20
vivvien
Raczkowanie
 
Avatar vivvien
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Wenus
Wiadomości: 151
Dot.: Boczki od biodrówek

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Znam osobe która nosi tak male spodnie ,ze jak chce usiąść to musi odpiąc guzik,normalne ?
nie sądze:-/

Może cierpi na wzdęcia?
Po co się tak katować? Dla mnie jest to niezrozumiałe.
__________________
17.03.2013 Moje maleństwo
vivvien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:03   #21
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Boczki od biodrówek

Cytat:
Napisane przez Pani Smith Pokaż wiadomość
O!! To czekam na ćwiczenia! Przydadzą mi się, bo mam sama coś podobnego, ale nie z spodni - ot tak po prostu.
Pomijajac juz problem boczkow, to proponuje w ogole zaczac COKOLWIEK regularnie cwiczyc, bo wiecznie nie bedziesz jedrna sama z siebie, bo jestes mloda. Nawet przy malej ilosci tluszczu (malej w sensie braku nadwagi, a nie niskiego bf, bo ty masz akurat wysoki) moze ci wszystko elegancko poobwisac za parenascie latek.

Sport to zdrowie, a nie tylko estetyka.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 19:17   #22
Pani Smith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 76
Dot.: Boczki od biodrówek

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Pomijajac juz problem boczkow, to proponuje w ogole zaczac COKOLWIEK regularnie cwiczyc, bo wiecznie nie bedziesz jedrna sama z siebie, bo jestes mloda. Nawet przy malej ilosci tluszczu (malej w sensie braku nadwagi, a nie niskiego bf, bo ty masz akurat wysoki) moze ci wszystko elegancko poobwisac za parenascie latek.

Sport to zdrowie, a nie tylko estetyka.
Skąd wiesz jakie mam BF?


Problemem u mnie są szerokie kości biodrowe... a tych już zwężyć się nie da :/
__________________




Pani Smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:09   #23
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Boczki od biodrówek

waze 41 kg i tez mam problem ze odstaja mi boczki gdy zaloze spodnie, jakos tak dziwnie otluszczona ta partie ciała mam
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 01:35   #24
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Boczki od biodrówek

Cytat:
Napisane przez Pani Smith Pokaż wiadomość
Skąd wiesz jakie mam BF?
/
Bo widzie?
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 02:31   #25
bylamsobie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Boczki od biodrówek

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Bo widzie?
Nie sprzeczajcie się, to nie ma sensu. Nie po to założyłam ten temat. A co do regularnego ćwiczenia, masz rację. Uroda przemija, nie powinno się do niej przywiązywać, więc ćwiczyć należy dla zdrowia i ogólnej estetyki... I dlatego prosiłam o jakieś ćwiczenia, a jak na razie dostałam jedno opisane ćwiczenie, i jedną propozycję, reszta to m.in. małe sprzeczki, i ironiczne 'za małe spodnie'. Jeśli ktoś chce się dowartościowywać pisząc w tym temacie myśląc 'a ja tak nie mam i jestem fajna' to proponuję założyć nowy wątek o tym temacie. Bo ja nie mam zamiaru czytać wypowiedzi mało usatysfakcjonowanych ze swojego wyglądu dziewczyn, które szukają ofiary.

Więc proszę o uszanowanie mojego problemu i chęci jego rozwiązania, nie potrzebne mi są koślawe docinki niektórych użytkowników.

Pozdrawiam.
bylamsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 03:21   #26
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Boczki od biodrówek

terning siłowy całego ciałą, możesz zacząć od obwodowego a do tego aeroby - najlepiej interwałowo
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 07:44   #27
Pani Smith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 76
Dot.: Boczki od biodrówek

Cytat:
Napisane przez bylamsobie Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś chce się dowartościowywać pisząc w tym temacie myśląc 'a ja tak nie mam i jestem fajna' to proponuję założyć nowy wątek o tym temacie. Bo ja nie mam zamiaru czytać wypowiedzi mało usatysfakcjonowanych ze swojego wyglądu dziewczyn, które szukają ofiary.
Dokładnie


The Light czy możemy prosić o zdjęcia ćwiczeń?
__________________




Pani Smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 11:37   #28
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Boczki od biodrówek

Cytat:
Napisane przez bylamsobie Pokaż wiadomość
Nie sprzeczajcie się, to nie ma sensu. Nie po to założyłam ten temat. A co do regularnego ćwiczenia, masz rację. Uroda przemija, nie powinno się do niej przywiązywać, więc ćwiczyć należy dla zdrowia i ogólnej estetyki... I dlatego prosiłam o jakieś ćwiczenia, a jak na razie dostałam jedno opisane ćwiczenie, i jedną propozycję, reszta to m.in. małe sprzeczki, i ironiczne 'za małe spodnie'. Jeśli ktoś chce się dowartościowywać pisząc w tym temacie myśląc 'a ja tak nie mam i jestem fajna' to proponuję założyć nowy wątek o tym temacie. Bo ja nie mam zamiaru czytać wypowiedzi mało usatysfakcjonowanych ze swojego wyglądu dziewczyn, które szukają ofiary.

Więc proszę o uszanowanie mojego problemu i chęci jego rozwiązania, nie potrzebne mi są koślawe docinki niektórych użytkowników.

Pozdrawiam.
Zakumaj droga autorko watku, ze zlosliwosci biora sie stad, ze tobie sie nie chce rzucic okiem na tysiac pincet podwieszonych (i nie) watkow, ktore 277218948372 razy odpowiadaja na twoje pytania. I to fajnie, ze nie masz zamiaru czytac "wypowiedzi mało usatysfakcjonowanych ze swojego wyglądu dziewczyn" ale miej zamiar przeczytac, to, co juz jest tu na forum napisane, zamiast poraz trylionowy zadawac takie samo pytanie!!!!!!!!!!!!
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 01:03   #29
fortize
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 16
Dot.: Boczki od biodrówek

Cytat:
Napisane przez vivvien Pokaż wiadomość

Może cierpi na wzdęcia?
Po co się tak katować? Dla mnie jest to niezrozumiałe.
mi został brzuch i boczki po ciąży,i muszę nosić przyciasne spodnie w pasie, bo jakbym kupiła luźniejsze, to bym je miała za wielkie w pupie, biodrach, i udach
fortize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 01:08   #30
bylamsobie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Boczki od biodrówek

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Zakumaj droga autorko watku, ze zlosliwosci biora sie stad, ze tobie sie nie chce rzucic okiem na tysiac pincet podwieszonych (i nie) watkow, ktore 277218948372 razy odpowiadaja na twoje pytania. I to fajnie, ze nie masz zamiaru czytac "wypowiedzi mało usatysfakcjonowanych ze swojego wyglądu dziewczyn" ale miej zamiar przeczytac, to, co juz jest tu na forum napisane, zamiast poraz trylionowy zadawac takie samo pytanie!!!!!!!!!!!!
Kochana, nie podnoś się tak, budda w avatarze a tu takie nerwy? Coś mi tu nie pasuje. Patrzyłam, w każdym wątku jest poruszany podobny temat, ale nie taki. Mi chodzi o zupełnie inne boczki, naucz się kochana czytać, bo chyba masz problem z kojarzeniem faktów. A jeśli Ci się coś nie podoba to się odstosunku od tego wątku, bo chyba się do niego zbytnio przywiżałaś.

Pozdrawiam, i więcej nie odpisuje, nie jestem tutaj dla takich idiotek jak Ty.

---------- Dopisano o 02:08 ---------- Poprzedni post napisano o 02:04 ----------

może złych krojów szukasz? poszukaj może czegoś na internecie, pewnie są jakieś spodnie adekwatne do twojej figury
bylamsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.