Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-07, 21:02   #2971
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
i po farbowaniu wyszło chyba trochę ciemniej, ale są jeszcze mokre, zresztą kolor najlepiej mi wygląda jakoś po trzecim umyciu

ciągle się zastanawiam czy spakowałam odpowiednie odlewki kosmetyków
trudno jak co kupię coś dodatkowo w DMie

Ale Ci zazdroszczę tego DM-u Wiem, że jakbym poprosiła ładnie Tż-ta to by mnie zawiózł ale chyba nie mam serca go ciągnąć taki kawał. Poza tym mam akcję denko
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 21:21   #2972
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

To chyba sie skusze na jakas odzywke Dove

Kurcze, nie moge zrobic koczka, zeby potem nie miec odksztalconego gniazda na czubku glowy
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 21:35   #2973
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ja dzis kupilam kallosa silk i omega ^)
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 22:17   #2974
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Ja dzis kupilam kallosa silk i omega ^)

Daj znać jak się sprawują Ja mam bananowego i keratynowego. Kiedyś kupię sobie wiśniowego, multiwitaminowego i jagodowego
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 22:18   #2975
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;52009138]Daj znać jak się sprawują Ja mam bananowego i keratynowego. Kiedyś kupię sobie wiśniowego, multiwitaminowego i jagodowego [/QUOTE]
Mam bananka
Bosko pachnie

Timotei drogocenne olejki pachnie mi meskimi perfumami
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 22:23   #2976
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;52009138]Daj znać jak się sprawują Ja mam bananowego i keratynowego. Kiedyś kupię sobie wiśniowego, multiwitaminowego i jagodowego [/QUOTE]
Ja też i też tylko te oba mam
Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Mam bananka
Bosko pachnie

Timotei drogocenne olejki pachnie mi meskimi perfumami
Dlatego m.in ją wielbię
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 22:34   #2977
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja też i też tylko te oba mam


Dlatego m.in ją wielbię
Kallos Keratin tez pachnie męskimi perfumami
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 23:09   #2978
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51999267]
Tak, ten. Z założenia poszłam do Natury po lakiery, olejek Green Pharmacy oraz płyn do higieny intymnej, ale nie mogłam, nie mogłam się powstrzymać, siła wyższa kazała mi to zrobić, bo promocja, bo lubię wszelakie olejki. Ale nie żałuję.

Ja bym chciała zbadać swoje włosy pod mikroskopem-niby mam niskoporowate według testu, ale chciałabym wiedzieć jak wyglądają w znacznym zbliżeniu. Poza tym dzięki mikroskopowi bym się dowiedziała jaką grubość mają moje włosy.

Po wczorajszych ekscesach moje włosy są w dobrym stanie-nawilżone, gładkie, ale też sypkie i błyszczące. Bez śladów przeproteinowania. [/QUOTE]

A po ile on? I jak Ci się sprawuje?
Ach tak, ta siła w drogerii na promocji. Prawie tak silna jak grawitacja wokół łóżka.

No ja właśnie też bym chciała sprawdzić, bo w tych testach ciągle mi wychodzi co innego, a poza tym mam paranoję, czy dobrze rozumiem pytania Nawet pytałam koleżanki, czy nie zna kogoś z mikroskopem, haha

A ja właśnie po olejowaniu kokosem i maskowaniu NaturVital. Ciekawe, co będę miała na głowie po wyschnięciu i 'stabilizacji' włosów (czyt. jutro, jak minie kilka godzin )

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ja Łódź uwielbiam, zawsze w niej odpoczywam od zgiełku Warszawy. Nie uważam za brzydką, każde miasto jest inne, a Łódź po prostu została zaniedbana i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej i odzyska swój blask. A do kamienic mam ogromną słabość W ogóle chciałabym mieszkać w kamienicy, a przyszło mi żyć w bloku Jednym z moich marzeń jest mieć mieszkanie w Łodzi, żeby czasem móc sobie odpocząć

Ja też nieraz fantazjowałam o takiej akcji mikroskopowej
Swojego najlepszego, obecnego fryzjera poznałam właśnie w podobnej sytuacji - w salonie trwała akcja sprawdzana włosów i skóry głowy. I widziałam swoje włosiska w dużym powiększeniu... Śmiesznie to wyglądało Ale to nie był ten najmocniejszy mikroskop, który pokazuje łuski, niestety.
W kamienicach bardzo podobają mi się przestronne pokoje i wysokie ściany. I klatki schodowe! Ale przyznam, że za każdym razem jak odwiedzałam kamienicę, to sąsiedztwo nie było za ciekawe...
Ja zamierzam za jakiś czas wynająć pokój w Łodzi, bliżej wszędzie, niż w mojej głuszy

Coooo, jak można w salonie fryzjerskim robić taką akcję i mieć za słaby mikroskop by sprawdzić porowatość! Jestem oburzona! ;o

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Właśnie ten przystojniak
Ten przystojniak wygląda apetycznie, ile trzeba za niego zapłacić?

Cytat:
Napisane przez Darjeeling Pokaż wiadomość
U mnie w drogerii na osiedlu były takie badania Co ciekawe - drogeria sieciowa, jedna z Marysieniek. Niestety nie mogłam się na nich zjawić, a szkoda, bo bardzo chciałam. Pozostaje mi czekać na kolejną taką okazję.

Też jestem z Łodzi i kocham swoje miasto. Nie uważam je za najpiękniejsze (o wiele bardziej podoba mi się Toruń, Kazimierz czy Sandomierz), ale za bardzo ładne i, niestety, zaniedbane. Cieszę się, że teraz zmienia się na lepsze, bo jest tego warte Tyle tu cudownych kawiarni, knajpek, księgarni, parków i zabytków, że mam całą listę miejsc do zobaczenia.
Tak, te urocze herbaciarnie i kawiarenki. Darzę sympatią zwłaszcza Dekadencję na Piotrkowskiej, za zapachy, spokojną muzykę, miłą obsługę i oczywiście pyszną herbatkę, podawaną w ślicznych imbryczkach *-* Ale wyszła mi reklama

OMOJBOZE, teraz muszę się dowiedzieć gdzie najbliżej mam tą Marysieńkę, bo chyba tylko raz koło tego przejeżdżałam i nawet nie wiedziałam co to PATRZ Nie wiem czy to to samo o czym mówiłaś, ale podobne: https://pl-pl.facebook.com/DrogerieM...209291/?type=1
Co prawda na Wyszyńskiego mi nie po drodze, ale może jakaś inna czytelniczka wątku skorzysta

I w ogóle fajne marki tam są w tej drogerii, Orientana, Sylveco.. Olejek Loton też


Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Kurcze, nie moge zrobic koczka, zeby potem nie miec odksztalconego gniazda na czubku glowy
Nawet jak zrobisz tak meeega luźno i na żabki upniesz?
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 23:09   #2979
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Kallos Keratin tez pachnie męskimi perfumami
Timotei bardzo mi się podobał, za to zapach Keratin ani przez moment

No i maska NaturVital już w moich zbiorach
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 23:21   #2980
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Timotei bardzo mi się podobał, za to zapach Keratin ani przez moment

No i maska NaturVital już w moich zbiorach
Weeeeeź. Ja dzisiaj pojechałam do Natury, byłam tam o 17.10 i zamknięte, bo do 17. Jutro muszę zdążyć! Ktoś kiedyś narzekal, że ciężko dostać ją ogólnie w Naturze, ale u mnie chyba mało osób wie, jaka to fajna maska, bo zawsze jest.

A miał ktoś jej siostrę? Ostatnio przeglądałam jej skład, ale w sumie mnie nie zaciekawiła. Boje się, że jak wejdę jutro do Natury to na samej masce się nie skończy
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 23:28   #2981
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ja kiedyś miałam ją w rękach kiedy szukałam wersji zielonej (której nie było ), ale jakoś szczególnie nie zwróciłam uwagi na skład.
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 00:30   #2982
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
A ja właśnie po olejowaniu kokosem i maskowaniu NaturVital. Ciekawe, co będę miała na głowie po wyschnięciu i 'stabilizacji' włosów (czyt. jutro, jak minie kilka godzin )


W kamienicach bardzo podobają mi się przestronne pokoje i wysokie ściany. I klatki schodowe! Ale przyznam, że za każdym razem jak odwiedzałam kamienicę, to sąsiedztwo nie było za ciekawe...
Ja zamierzam za jakiś czas wynająć pokój w Łodzi, bliżej wszędzie, niż w mojej głuszy

Coooo, jak można w salonie fryzjerskim robić taką akcję i mieć za słaby mikroskop by sprawdzić porowatość! Jestem oburzona! ;o


Ten przystojniak wygląda apetycznie, ile trzeba za niego zapłacić?

I w ogóle fajne marki tam są w tej drogerii, Orientana, Sylveco.. Olejek Loton też
(
Też jestem ciekawa, daj znać, co wyszło

Ja najbardziej lubię te kamienice z nie za wysokimi pokojami, takie bardzo przytulne (jak opustoszała kamienica na moim podwórku, gdzie kiedyś mieszkała moja przyjaciółka z dzieciństwa. Atmosfera cudowna, tęsknię strasznie za jej domem ).

Ano, widziałam takie badyle lśniące, ale gładkie, bez łusek A sebum śmiesznie wyglądało... Jak galaretka

A ten krem z Auchan kosztuje 6,99 Ciekawe, jak się sprawdzi. Butelkę ma fajną, zostawię ją sobie na dłużej

Zauważyłam w Naturze, że teraz mają tam Sylveco i Orientanę

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Weeeeeź. Ja dzisiaj pojechałam do Natury, byłam tam o 17.10 i zamknięte, bo do 17. Jutro muszę zdążyć! Ktoś kiedyś narzekal, że ciężko dostać ją ogólnie w Naturze, ale u mnie chyba mało osób wie, jaka to fajna maska, bo zawsze jest.

A miał ktoś jej siostrę? Ostatnio przeglądałam jej skład, ale w sumie mnie nie zaciekawiła. Boje się, że jak wejdę jutro do Natury to na samej masce się nie skończy
W tej Naturze, gdzie wcześniej nie wzięłam, były dwie sztuki.
A wczoraj kupiłam w innej i było dużo, chyba z 8 pudełek.
Ja na ostatnią chwilę poleciałam, szczęśliwie było otwarte do 21
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 05:35   #2983
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa, daj znać, co wyszło

Ja najbardziej lubię te kamienice z nie za wysokimi pokojami, takie bardzo przytulne (jak opustoszała kamienica na moim podwórku, gdzie kiedyś mieszkała moja przyjaciółka z dzieciństwa. Atmosfera cudowna, tęsknię strasznie za jej domem ).

Ano, widziałam takie badyle lśniące, ale gładkie, bez łusek A sebum śmiesznie wyglądało... Jak galaretka

A ten krem z Auchan kosztuje 6,99 Ciekawe, jak się sprawdzi. Butelkę ma fajną, zostawię ją sobie na dłużej

Zauważyłam w Naturze, że teraz mają tam Sylveco i Orientanę



W tej Naturze, gdzie wcześniej nie wzięłam, były dwie sztuki.
A wczoraj kupiłam w innej i było dużo, chyba z 8 pudełek.
Ja na ostatnią chwilę poleciałam, szczęśliwie było otwarte do 21
U mnie ostatnio jedna stała, ale myślę, że one dokładają ciągle, bo mają małe półki. :p

Wczoraj umyłam włosy szamponem, potem na kilka minut Oleo Repair i na koniec tylko zabezpieczenie końcówek. Włosy miękkie, lśniące, gładkie, puch zminimalizowany. Taka prosta pielęgnacja a lepsze efekty niż po maskowaniu i olejowaniu xD
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 08:19   #2984
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość

Nawet jak zrobisz tak meeega luźno i na żabki upniesz?
Wlasciwie tylko tak teraz robie :<

Zmienilam zdanie do Kallosa Omega, juz nie pachnie starymi perfumami, teraz czuje cukierki
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 08:21   #2985
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa, daj znać, co wyszło
A ten krem z Auchan kosztuje 6,99 Ciekawe, jak się sprawdzi. Butelkę ma fajną, zostawię ją sobie na dłużej
Hmm, ja jestem jakaś dziwna, nigdy nie widzę na włosach efektów Czuję np czy są bardziej miękkie, itd, ale wizualnie bez różnicy.
Jeśli o kokos się rozchodzi, to mam wrażenie, że troszkę mnie puszy, stosowałam go już na sucho, wczoraj na mokro, będę próbowała jeszcze jako serum olejowe.
Po masce wydaje mi się, że są bardziej dociążone, ale z tymi moimi końcówkami i tak wydają się okropne, ładnie podcięte może robiłyby efekt.

Jak będę w pobliżu, to obczaję ten kremik

Którą wcierkę najbardziej polecacie jeśli chodzi o porost bejbików? Z tyłu, na czubku głowy mam trochę szerszy przedziałek niż zwykle. ;/ Czytałam o Joannie Rzepie, ale ma różne recenzje. Moja skóra głowy chyba nie jest zbyt wrażliwa, więc alkohol denat. nie powinien zrobić mi krzywdy...
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 08:56   #2986
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Hmm, ja jestem jakaś dziwna, nigdy nie widzę na włosach efektów Czuję np czy są bardziej miękkie, itd, ale wizualnie bez różnicy.
Jeśli o kokos się rozchodzi, to mam wrażenie, że troszkę mnie puszy, stosowałam go już na sucho, wczoraj na mokro, będę próbowała jeszcze jako serum olejowe.
Po masce wydaje mi się, że są bardziej dociążone, ale z tymi moimi końcówkami i tak wydają się okropne, ładnie podcięte może robiłyby efekt.

Jak będę w pobliżu, to obczaję ten kremik

Którą wcierkę najbardziej polecacie jeśli chodzi o porost bejbików? Z tyłu, na czubku głowy mam trochę szerszy przedziałek niż zwykle. ;/ Czytałam o Joannie Rzepie, ale ma różne recenzje. Moja skóra głowy chyba nie jest zbyt wrażliwa, więc alkohol denat. nie powinien zrobić mi krzywdy...
Hahah. Ja też mam tak często, że nie potrafię określić co mi służy, a co nie. A jakie masz włosy? Fale, proste? Nisko, średnio czy wysokoporowate?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 10:12   #2987
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Kallos Keratin tez pachnie męskimi perfumami

Właśnie miałam to napisać

Ale u mnie zawierucha była o 6 Wiatr prawie jak huragan, burza, ulewa... Masakra... Drzewa połamane, trakcja tramwajowa zerwana. Tż się spóźnił do pracy
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 10:17   #2988
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;52012211]Właśnie miałam to napisać

Ale u mnie zawierucha była o 6 Wiatr prawie jak huragan, burza, ulewa... Masakra... Drzewa połamane, trakcja tramwajowa zerwana. Tż się spóźnił do pracy [/QUOTE]

Nawałnice :p
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 10:29   #2989
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Którą wcierkę najbardziej polecacie jeśli chodzi o porost bejbików? Z tyłu, na czubku głowy mam trochę szerszy przedziałek niż zwykle. ;/ Czytałam o Joannie Rzepie, ale ma różne recenzje. Moja skóra głowy chyba nie jest zbyt wrażliwa, więc alkohol denat. nie powinien zrobić mi krzywdy...
Woda brzozowa.

U mnie też była nawałnica-nad ranem. Ciekawe czy dzisiaj jeszcze jakaś będzie.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-08, 10:42   #2990
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Hmm, ja jestem jakaś dziwna, nigdy nie widzę na włosach efektów Czuję np czy są bardziej miękkie, itd, ale wizualnie bez różnicy.
Jeśli o kokos się rozchodzi, to mam wrażenie, że troszkę mnie puszy, stosowałam go już na sucho, wczoraj na mokro, będę próbowała jeszcze jako serum olejowe.
Po masce wydaje mi się, że są bardziej dociążone, ale z tymi moimi końcówkami i tak wydają się okropne, ładnie podcięte może robiłyby efekt.

Jak będę w pobliżu, to obczaję ten kremik
Głupio się przyznać, ale mam problem z ocenianiem, jaki olej mi służy. Bo olejuję na sucho (najczęściej na noc, albo na dwie godziny przed myciem), a potem mycie, odżywka/maska. I to się wszystko spłucze, zostaną efekty produktów, to skąd będę wiedziała, czy olej spoko? XD Także z tym kokosem jeszcze nie do końca wiem. Mam średnioporowate niefarbowane.

Nie wytrzymałam przed snem i powąchałam zdobycze - krem Auchan pachnie dla mnie śmietankowo, ślicznie Za to NaturVital wali jakąś pokrzywą Ziołowo, wiadomo, ale jakoś mi śmierdzi Ale co tam, najważniejsze działanie
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 10:47   #2991
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Nawałnice :p

Jak zwał tak zwał. Grunt, że i tak wiadomo o co chodzi
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 10:51   #2992
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez _Fanaberia_ Pokaż wiadomość
Którą wcierkę najbardziej polecacie jeśli chodzi o porost bejbików? Z tyłu, na czubku głowy mam trochę szerszy przedziałek niż zwykle. ;/ Czytałam o Joannie Rzepie, ale ma różne recenzje. Moja skóra głowy chyba nie jest zbyt wrażliwa, więc alkohol denat. nie powinien zrobić mi krzywdy...

Również polecam wodę brzozową W Rossmannie na promocji jest ta Isany - 500 ml za 3,99
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 11:07   #2993
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Fanaberia - ja polecam Anna odżywka brzozowa albo pokrzywowa

wrzucam mój nowy kolor i prawie miesięczne porównanie, ale słabo jedynie +1cm zresztą strasznie ciężko mi się je teraz mierzy jak są takie krótkie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7714 - Copy.JPG (91,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7720.JPG (152,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 588_0807.jpg (127,3 KB, 12 załadowań)
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 11:11   #2994
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Fanaberia - ja polecam Anna odżywka brzozowa albo pokrzywowa

wrzucam mój nowy kolor i prawie miesięczne porównanie, ale słabo jedynie +1cm zresztą strasznie ciężko mi się je teraz mierzy jak są takie krótkie
Oj Cherry, wprawiasz w kompleksy Piękne włosy i piękny kolor, a drugie foto jak z reklamy
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 11:19   #2995
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Fanaberia - ja polecam Anna odżywka brzozowa albo pokrzywowa

wrzucam mój nowy kolor i prawie miesięczne porównanie, ale słabo jedynie +1cm zresztą strasznie ciężko mi się je teraz mierzy jak są takie krótkie
Super
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 12:40   #2996
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
wrzucam mój nowy kolor i prawie miesięczne porównanie, ale słabo jedynie +1cm zresztą strasznie ciężko mi się je teraz mierzy jak są takie krótkie
Jako, że mi szczęka opadła i nie mogę wiele mówić, więc posłużę się emotką razy trzy:


Mi włosy mierzy siostra, sama tego nie ogarniam. Od podcięcia mi urosły prawie 5 cm.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 12:42   #2997
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

awww, dziękuje

ja chyba będę musiała też prosić żeby ktoś mi zerkał póki nie będę miała ok 50cm
chociaż mierze jeszcze je od przodu i długość kucyka więc średnia mi zawsze jakaś tam wychodzi
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 13:50   #2998
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

A ja się pochwalę, że opanowałam nowego warkocza
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 14:29   #2999
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Hahah. Ja też mam tak często, że nie potrafię określić co mi służy, a co nie. A jakie masz włosy? Fale, proste? Nisko, średnio czy wysokoporowate?
Chyba jeszcze po niczym nie miałam efektu 'wow', tak samo też nic nie wpłynęło na włosy destrukcyjnie. I weź tu bądź mądra
Włosy mam proste jak 'szczała' , blond, naturalne. Co do porowatości, to nie mam pojęcia. Chyba średnio. Czasem mi się wydaje, że nisko. A czasem, że wysoko. To pewnie średniawki.
Jedne są dość cienkie blond w różnych odcieniach, a gdzieś tam pomiędzy mam też grube i rude Mój tata też miał blond, rudy i czarny(!), bo mama jego była blondynką, a tata włosy czarne jak u cygana.
Tu są moje włosy - https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=21774

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Woda brzozowa.

U mnie też była nawałnica-nad ranem. Ciekawe czy dzisiaj jeszcze jakaś będzie.
Cytat:
Napisane przez Annulka21 Pokaż wiadomość
Również polecam wodę brzozową W Rossmannie na promocji jest ta Isany - 500 ml za 3,99
NO NIEEEEEEE, dlaczego ja nie mam smartfona, żeby czytać internety.... Byłam w Rossmannie, rozglądałam się za tymi wcierkami, nawet rzuciłam okiem przez sekundę na tą wodę brzozową... Teraz nie wiem kiedy znowu tam będę D;
Ale za to kupiłam sobie tą szczotkę za 16,99
Fajna, leciutka. Ale środek nie wychodzi

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Głupio się przyznać, ale mam problem z ocenianiem, jaki olej mi służy. Bo olejuję na sucho (najczęściej na noc, albo na dwie godziny przed myciem), a potem mycie, odżywka/maska. I to się wszystko spłucze, zostaną efekty produktów, to skąd będę wiedziała, czy olej spoko? XD Także z tym kokosem jeszcze nie do końca wiem. Mam średnioporowate niefarbowane.

Nie wytrzymałam przed snem i powąchałam zdobycze - krem Auchan pachnie dla mnie śmietankowo, ślicznie Za to NaturVital wali jakąś pokrzywą Ziołowo, wiadomo, ale jakoś mi śmierdzi Ale co tam, najważniejsze działanie
No w sumie racja. Ale czy to mądrze np. nałozyć olej, zmyć szamponem i tak zostawić? Jakby olej nie zadziałał, to może by była masakra na włosach Jeśli o oleje chodzi, to czy olejuję na sucho, na mokro, na 1h, na 5h, to i tak nie widzę różnicy :< Może po prostu jestem ślepa.
A mi się zapach NV podoba

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Fanaberia - ja polecam Anna odżywka brzozowa albo pokrzywowa

wrzucam mój nowy kolor i prawie miesięczne porównanie, ale słabo jedynie +1cm zresztą strasznie ciężko mi się je teraz mierzy jak są takie krótkie
A gdzie taką dostanę? ;o Bo wrzuciłam w Google i pierwsze widzę ten produkt.

Włosy piękne, pozazdrościć A co zrobiłaś z koncówkami, że w ciągu tylko ponad 2tyg tak się poprawiły? Wyglądają na dużo bardziej nawilżone i dociążone. <3

-----------------------

A u mnie była ulewa i wichura ok 3 w nocy. Aż dziwne, że światło tylko zamigało. Przy lżejszych burzach wyłączają nam prąd
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 14:34   #3000
aneidra
catsanova
 
Avatar aneidra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 577
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Dziewczyny może Wy mi coś doradzicie, bo ja już nie ogarniam
Moje włosy są bardziej kręcone tuż po myciu, niż jak wyschną. To wina źle dobranych kosmetyków? No i te strączki kurdęłę...
__________________
You'll become one of those hunchbacked, lonely old men, sitting in the corner of a crowded cafe,
mumbling to yourself ''My ass is twitching. You people make my ass twitch''.
aneidra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 23:51:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.