Chcę się zmienić! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 17:34   #31
isabella0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Chcę się zmienić!

odradzam farbowanie na platyne- nie dosc ze bedziesz wygladc sztucznie jak plastikowa lala, to z pewnoscia szybko pozalujesz, zaczna wypadac, kruszyc sie... takze lepiej tego nie rób, scinac jakos radykalnie tez bym nie radzila - chyba ze troszke wycieniowac ale naprawde odrobine, a koncówki pofarbowalabym na jakis cieply blond - fryzura w stylu ombre hair.

Tak jak dziewczyny pisaly wyzej - zmiana ubioru, bizuteria, makijaz - i tu polacilabym kreski na gronej powiece - tak jak tez ktos pisal wczesniej...

Rozumiem twoja chec zmiany, kazda kobieta ma cos takiego, ale wlasnie w takich momentach najlatwiej popelnic blad. Takze lepiej wszystko kilka razy przemyslec
isabella0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 21:15   #32
helena4321
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 84
Dot.: Chcę się zmienić!

NIE SCINAJ WLOSOW. Ja proponuje nadac im jakis ciekawy, gleboki odcien, twoj naturalny nie jest zly, ale skoro chcesz sie zmienic...Jakis ciekawy braz, o tak! Plus, podcieniowac troche wlosy, ale troche zeby nie przerzadzic, co nada im lekkosci i byc moze zaczna sie konkretnie falowac. Albo potem podkrecac lokowka konce Ogolnie proponuje falowac jeszcze bardziej No i wiesz, chyba masz troszke brwi za wysoko. Powinnas nadac im lagodnieszy ksztalt, Twoja buzia tez zmienilaby wyraz, nie ze masz zly, po prostu te brwi sa zbyt ''ostre'' No i jakis makijaz polecam z uzyciem eyelinera
helena4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 20:41   #33
Olenka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 29
GG do Olenka1991
Dot.: Chcę się zmienić!

Dziewczyny,

nie wytrzymalam i zmienilam kolor. Po 20 latach w tych samych wlosach tego potrzebowalam i nawet jesli wygladam gorzej, to na te chwile czuje sie lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 28cjakp.jpg (88,8 KB, 313 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xfvjoz.jpg (73,0 KB, 240 załadowań)
Olenka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 21:58   #34
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 139
Dot.: Chcę się zmienić!

Moim zdaniem wyglądasz bardzo ładnie Delikatniej
ivredevie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 12:25   #35
isabella0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Chcę się zmienić!

nie jest źle, ale co to za kolor? rudy? ja bym troche żalowala na twoim miejsu, bo twoj naturalny byl taki sliczny. moze dlatego ze sama teraz dąze do mojego naturalnego no ale wygladasz i tak bardzo ladnie, dobrze ze nie scielas
isabella0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 12:43   #36
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Chcę się zmienić!

W ogóle Ci te ciemne brwi nie pasują...
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 14:08   #37
martunia_zych
Raczkowanie
 
Avatar martunia_zych
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Chcę się zmienić!

zostań przy naturalnym kolorze, na pewno platyna nie będzie ci pasowac!! ale fryzurę możesz trochę zmienic: podciąc, pocieniowac...

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

spóźniłam się bo nie zauważyłam, że już ufarbowałaś włosy . ale całkiem nieźle wyglądasz w tym kolorze, tylko brwi rzeczywiście nie pasują
__________________
20.11.2011 - obcięłam włosy i zapuszczam
1.01.2012 - peeling kawowy i ujędrnianie
02.2012 - olejowanie: vatika, alterra, olej kokosowy
martunia_zych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 17:10   #38
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Chcę się zmienić!

Cytat:
Napisane przez Olenka1991 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

nie wytrzymalam i zmienilam kolor. Po 20 latach w tych samych wlosach tego potrzebowalam i nawet jesli wygladam gorzej, to na te chwile czuje sie lepiej
Hmmm. Sam kolor mi sie podoba, wlosy tez. Ale moim zdaniem kolor nie pasuje do twarzy, nie wiem - moim zdaniem cos nie gra.
Ale wiesz o, najwazniejsze jest Twoje dobre samopoczucie, jesli Ty dobrze sie czujesz to cel jest osiagniety
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 18:13   #39
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Chcę się zmienić!

A według mnie jest ładnie! Marilyn była blondynką i miała dość ciemne brwi, więc Ty też możesz! Najważniejsze jest i tak Twoje samopoczucie
trufle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 18:12   #40
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Chcę się zmienić!

Moim zdaniem ciemniejszy bardziej ci pasował. Wystarczyło by zmienia uczesanie i makijaż od razu byłoby inaczej. Troche bym skróciła i na tym bym stanęła. Napewno ślicznie byłoby ci w lokach. Próbowałaś cos w tej kwesti?
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 21:31   #41
natiii90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 103
Dot.: Chcę się zmienić!

Moim zdaniem masz za mocne brwi do jasnych kolorów włosów, w zimnym kasztanie byłoby dobrze moim zdaniem i na Twoim miejscu ścięłabym włosy żeby były do ramion takiego długiego boba jak to ktoś doradził. Włosy odrosną, nie rozumiem osób które boją się ściąć włosy, sama zawsze nosiłam długie do połowy pasa ale teraz regularnie ścinam za ramiona i jest ok. Co do makijażu masz piękne duże oczy dlatego bym dała eyeliner od połowy oka i mocno wytuszowała.
natiii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 18:26   #42
Semele
Raczkowanie
 
Avatar Semele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 497
Dot.: Chcę się zmienić!

Ale ładna z Ciebie dziewczyna Kurcze, zazdroszczę wg mnie bardziej pasował do Ciebie Twój naturalny kolor chociaż w tym też Ci jest ładnie, najważniejsze że Ty się dobrze z nim czujesz
__________________
"Początek może być tam gdzie tylko zechcemy"
Semele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 19:27   #43
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Chcę się zmienić!

Wg mnie też lepiej wyglądałaś w tamtych włosach
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 18:08   #44
igaAnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 103
Dot.: Chcę się zmienić!

Mi również bardziej podobałaś się w naturalnym kolorze. Brwi chyba rzeczywiście są teraz za ciemne.
Jeśli chodzi o fryzurę ścieniowałabym je .
Ale buzie masz piękną;-)
igaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 07:29   #45
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Chcę się zmienić!

Najładniej wyglądasz w spiętych włosach Masz bardzo ładną twarz, tylko te brwi... trochę za bardzo wyskubane są na łuku, a za dużo ich przy oczach

Na Twoim miejscu jedyne co bym zrobiła to zainwestowała w fajne kosmetyki, żeby podkreślić urodę, a co do fryzury to wycieniować, ew. zrobić grzywkę na bok i nic więcej

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

matko, dopiero teraz zauważyłam że jednak ufarbowałaś włosy.
Teraz to te brwi wyglądają.. nie obraź się, ale tragicznie, jednym słowem.
Są za ciemne do tych włosów, choć sam kolor włosów jest ładny. I błagam, nie wyskubuj ich tak na łuku!
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 20:58   #46
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Chcę się zmienić!

no ładnie Cię zjechali za te włosy i brwi.
Nie rób krzywdy brwiom, najlepiej wróć do dawnego koloru i będzie pięknie. szkoda, że pofarbowałaś. jesteś łądną dziewczyną nie potrzebujesz kombinacji.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 02:07   #47
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Chcę się zmienić!

A moim zdaniem piękny jest ten miodowy kolor i bardzo Ci pasuje
Brwi też są ok, tylko ja bym jednak trochę grubsze zostawiła, mówisz, że rosną Ci cienkie, ale przecież regulujesz, więc tak jeden rządek włosków bym dołożyła dosłownie i będzie super
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 12:06   #48
Olenka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 29
GG do Olenka1991
Dot.: Chcę się zmienić!

Owszem reluguje, ale Tylko w okolicach oczu. Luku nie ruszam w ogole...:P

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Poza tym, to sa tylko zdjecia a moje brwi sa na tyle dziwne, ze na niektorych wychodze tak, jakbym w ogole ich nie miala, mimo ze sa.. nie pytajcie skad ten fenomen, bo nie wiem^^, a takiego zdjecia napewno nie dodam
Olenka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 20:24   #49
8ffe7f6f9a74453efbc496d3c34d755c4c5ba14f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 42
Dot.: Chcę się zmienić!

Hej. O rany, jestem tu nowa, a widzę trochę niemiłych zachowań i zwrotów wobec osób x. To przykre, dziewczyny, myślałam, że tutejsza atmosfera jest ciut inna, przynajmniej w inny sposób ją odbierałam. Chciałam napisać autorce wątku, że jako, iż przeczytałam wszystkie odp na Twój wątek to postanowiłam i ja wyrazić swoją opinie Masz piękne duże oczyska Kolor włosów dla mnie rewelacja, fajnie sie komponuje z kolorem Twoich oczu Co do brwi, wg mnie tutaj się właśnie wszystko fajnie uzupełnia. Nie słodzę, bo do takich osób nie należe, ale myśląc jak zmieniłabyś kształt brwi to dopiero wtedy mogłabyś żałować. Zostaw wszystko jak jest, bo wszystko jest na swoim miejscu. Żeby uzupełnić swoją twarz make-up'em, to myśle, że na jakiejś wieczorne wyjście, mogłabyś zakupić intensywną szminkę

Pozdrawiam!
8ffe7f6f9a74453efbc496d3c34d755c4c5ba14f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 09:34   #50
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Chcę się zmienić!

ja tu nie zauważyłam żadnych niemiłych zwrotów, bez przesady, jak ktoś się pyta to lepiej powiedzieć obiektywnie niż na siłę komplementować

jesteś b. ładną dziewczyną, masz śliczne rysy twarzy, delikatną urodę
powiem Ci tylko, ze nie daj się nigdy namówić na radykalne cięcie! podcinanie, cieniowanie, wyrównanie tak ale nigdy radykalne cięcie! będziesz później żałować takich włosów..
a co do brwi nie wyskubuj ich za bardzo i będzie ok, kolor włosów jest śliczny, choć ja chyba z Twojego naturalnego celowałabym w bardziej rudawy bo masz moim zdaniem do tego urodę (ten jest bardziej miodowy) ale też ślicznie
a to, że brwi są ciemniejsze mi się zawsze podobało więc nie jestem obiektywna

kombinuj z ciuchami i makijażem, moim zdaniem masz śliczne oczy i powinnaś je bardziej podkreślać, ogólnie Twój typ urody to jesień więc jakiś make-up dla jesieni możesz podpatrzeć na MM
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.