Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusie2009 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-09, 07:10   #31
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Dzien DObry


Dawidku z okazji pierwszego roczku życia, życzę Tobie dużo radości, zdrówka i wszystkiego co najlepsze:cmo k:


Spice, Julcia jest cudna, taka malutka i zwinna Ewa jest nia zachwycona i mówi ze by sie chetnie z nia pobawiła

Niestety nie jestem w stanie nadrobić. U mnie totalny brak czasu. Ciekawe czy ktos tęsknil za nami Odebraliśmy w koncu mieszkanie i jesteśmy na etapie remontu, kupowania wszystkiego (drzwi, plytek, fug etc). Duzo przy tym łażenia, ale tez frajdy. I chodze normlanie do pracy. Zaraz zbiermay sie do Ikei i leroy merlin.

Ewa jeszcze nie chodzi ani nie wstaje, znowu zaczynam sie martwic. Raczkuje pieknie od świat i na tym koniec. Wczoraj skonczyla 11 m-cy.
Mysle, juz o imprezie urodzinowej.

Miłego i slonecznego dnia zycze wszystkm mamusiom i dzieciaczkom.
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 07:33   #32
mati393
Rozeznanie
 
Avatar mati393
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 684
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Dzien dobry,
noc tragiczne. Mikolaj sie obudzil o 23:30 i do 3 nie spal. Wykonczona jestem.
mati393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:18   #33
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

1. myślałam że mało napisałyście a Wy tu nowy wątek już i jak zwykle miałam 6 stron czytania
2. butki fajne i jedne i drugie
ale mnie się ten obcas wcale ażżżżżżż taki nie wydaje ile ma 7 cm? da się w tym iść
ja mam taki tylko pod paluchami płasko, więc gorzej niż Ty na koturnie pod paluszkami

3. ja kupiłam kombinezona dziś słonko wylazło czyzbym znowu kupiła (jak to mąż mówi) "upsss"

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

co do nocy..................... ..
lepiej nie mówić, Kaja budziła się co chwile kręciła usnąć nie mogła
dopiero jak mąż wyszedł do pracy jakoś 4-5 i ją wzięłam do siebie to spała do 7.30
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:21   #34
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

dzień dobry
dziś dziecko wstało przed 8.00 ehhh
teraz szaleje z zabawkami
wypłata przyszła, trochę się załamałam, bo licha znowu
wiosna idzie, ciepło się robi, a ja i dziecko nie mamy ubrań wiosennych no i miałam nadzieję, że cokolwiek kupię a tu kapa, kasy malutko
pięknie po prostu się dzień zaczął
ale co tam w tym miesiącu mąż musi dużo świąt zrobić to może jakoś to będzie
dobre wiadomości to takie, że zważyłam się rano i było 47-48 kg, zakładam, że 48 kg bo chyba mnie waga cygani
ale co tam, cieszę się
od dziś mam zamiar znowu wziąć się za ćwiczenia, to już chyba któryś raz z kolei, ale może tym razem nie wymięknę
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:42   #35
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cześć dziewczyny!

Widzę że nie ja jedna miałam koszmarną noc ale mój Xavier chyba pobił Wasze dzieci. Zasął o 20.30 idealnie bez płaczu. O 22.40 pobudka to ja mu cyca i odkłądam do łóżeczka jak zwykla a tu wrzask! I tak do 5.20 rano Zasnął wkońcu ze mną co też łatwe nie było o 7 obudził Nas Kevin A ja mam dzisiaj gości, muszę ciacho upiec i mieszkanie wysprzątać na jutrzejszy przyjazd mężusia. A ja padam z nóg, ledwo na oczy widzę...

Tunia aleś szpile kupiła!!! Jestem pełna podziwu!

Spice jak Boga kocham, weszłam wczoraj na wyspę i nie miałaś ubrania! No i albo to wina mojego komputera ale oni mają jakieś błędy na wyspie. Tak czy owak byłaś toples

Od męża nie dostałam nic ale on jest 1500km od domu więc to zrozumiałe ale za to dostalam bardzo miłego smsa przd snem

Wiem że jestem tu od miesiąca z Wami ale jakoś brakuje mi "mnie" na Waszych listach...
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:47   #36
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Widzę że nie ja jedna miałam koszmarną noc ale mój Xavier chyba pobił Wasze dzieci. Zasął o 20.30 idealnie bez płaczu. O 22.40 pobudka to ja mu cyca i odkłądam do łóżeczka jak zwykla a tu wrzask! I tak do 5.20 rano Zasnął wkońcu ze mną co też łatwe nie było o 7 obudził Nas Kevin A ja mam dzisiaj gości, muszę ciacho upiec i mieszkanie wysprzątać na jutrzejszy przyjazd mężusia. A ja padam z nóg, ledwo na oczy widzę...

Tunia aleś szpile kupiła!!! Jestem pełna podziwu!

Spice jak Boga kocham, weszłam wczoraj na wyspę i nie miałaś ubrania! No i albo to wina mojego komputera ale oni mają jakieś błędy na wyspie. Tak czy owak byłaś toples

Od męża nie dostałam nic ale on jest 1500km od domu więc to zrozumiałe ale za to dostalam bardzo miłego smsa przd snem

Wiem że jestem tu od miesiąca z Wami ale jakoś brakuje mi "mnie" na Waszych listach...
to napisz do anyi PW z danymi i raz dwa Cię wpisze, czoornoo suwaczka dorobi a na listę odchudzania chcesz?
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:53   #37
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
to napisz do anyi PW z danymi i raz dwa Cię wpisze, czoornoo suwaczka dorobi a na listę odchudzania chcesz?
Dzięki za instrukcje
Dane do odchudzania masz w moim podpisie
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 08:55   #38
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Dzięki za instrukcje
Dane do odchudzania masz w moim podpisie
podaj mi jeszcze wzrost
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:59   #39
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
podaj mi jeszcze wzrost
168cm
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:01   #40
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

cassie gotowe sprawdź czy się nie pomyliłam
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:05   #41
mati393
Rozeznanie
 
Avatar mati393
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 684
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Widzę że nie ja jedna miałam koszmarną noc ale mój Xavier chyba pobił Wasze dzieci. Zasął o 20.30 idealnie bez płaczu. O 22.40 pobudka to ja mu cyca i odkłądam do łóżeczka jak zwykla a tu wrzask! I tak do 5.20 rano Zasnął wkońcu ze mną co też łatwe nie było o 7 obudził Nas Kevin A ja mam dzisiaj gości, muszę ciacho upiec i mieszkanie wysprzątać na jutrzejszy przyjazd mężusia. A ja padam z nóg, ledwo na oczy widzę...

Tunia aleś szpile kupiła!!! Jestem pełna podziwu!

Spice jak Boga kocham, weszłam wczoraj na wyspę i nie miałaś ubrania! No i albo to wina mojego komputera ale oni mają jakieś błędy na wyspie. Tak czy owak byłaś toples

Od męża nie dostałam nic ale on jest 1500km od domu więc to zrozumiałe ale za to dostalam bardzo miłego smsa przd snem

Wiem że jestem tu od miesiąca z Wami ale jakoś brakuje mi "mnie" na Waszych listach...
No to rzeczywiscie pobilas nas ze spaniem. Tylko, że ja o 5 wstaje do pracy. No i od rana biegam w pracy. Juz nawet na dywaniku u dyrektora bylam. No ale sprawa wyjasniona i jest ok.
mati393 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 09:07   #42
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

mój mądry mąż nauczył Filipa bić z główki
mówię mu teraz: Bodziesz byku?
a Filip tak mi wyjechał głową i w nos dostałam, i co chwilę z główki no wymiękam
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:16   #43
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

zanka dzięki

Jak ja bym miała po takiej nocce iśćdo pracy to

Idę ciacho piec... żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...
__________________
PTP 20 sierpnia 2015
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:34   #44
Sandra89
Raczkowanie
 
Avatar Sandra89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 493
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Hej
U nas noc rewelacja, Nikoś zasnął o 21 to obudził się dopiero 7,30. Ale nie ma się co dziwić, wymęczone to moje dziecko. Ale nie ma już biegunki

Za to ja od rana znow na kibelku i mdłości do tego a bebechy to tak mnie bolą że chodzę zgięta w pół, wątroba to aż mi spuchła, nerki to bolą jakby mi je ktoś wyrywał a żołądek masakra
Wzięłam już smecte bo przecież muszę dzieckiem zająć i nie ma co się mazać

Tu1a i Alinka buty rewelacyjne chociaż bliżej mojego gustu są te wysokie platformy, szkoda że mam dalej szlaban na kupowanie butów a pewnie niedługo czeka mnie jeszcze szlaban na ogromną ilość kosmetyków

Zanka Nikoś głową wali już od 1,5miesiąca jak go moja mama nauczyła robić "baran baran buc"
__________________

Sandra89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:41   #45
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
W tych butach to nie muszę udawać chorej. Od razu widać, że ze mną coś nie tak

Dobranoc!
hehe to czyli tak jak w tym kawale co wchodzi skin do autobusu a tam 2 starsze Panie ustępują mu miejsca.On się na nie patrzy a jedna do niego "Usiądź dziecko bo widzę, że nie dość, że po chemioterapii to jeszcze w butach ortopedycznych"

Cytat:
Napisane przez pentuerka Pokaż wiadomość
Niestety nie jestem w stanie nadrobić. U mnie totalny brak czasu. Ciekawe czy ktos tęsknil za nami Odebraliśmy w koncu mieszkanie i jesteśmy na etapie remontu, kupowania wszystkiego (drzwi, plytek, fug etc). Duzo przy tym łażenia, ale tez frajdy. I chodze normlanie do pracy. Zaraz zbiermay sie do Ikei i leroy merlin.

Ewa jeszcze nie chodzi ani nie wstaje, znowu zaczynam sie martwic. Raczkuje pieknie od świat i na tym koniec. Wczoraj skonczyla 11 m-cy.
Mysle, juz o imprezie urodzinowej.

Miłego i slonecznego dnia zycze wszystkm mamusiom i dzieciaczkom.
ale fajnie z tym mieszkaniem zazdraszam

a Ewą się nie martw...11 m-cy to jeszcze ma czas na chodzenie..

Cytat:
Napisane przez mati393 Pokaż wiadomość
Dzien dobry,
noc tragiczne. Mikolaj sie obudzil o 23:30 i do 3 nie spal. Wykonczona jestem.


Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
1. myślałam że mało napisałyście a Wy tu nowy wątek już i jak zwykle miałam 6 stron czytania
2. butki fajne i jedne i drugie
ale mnie się ten obcas wcale ażżżżżżż taki nie wydaje ile ma 7 cm? da się w tym iść
ja mam taki tylko pod paluchami płasko, więc gorzej niż Ty na koturnie pod paluszkami

3. ja kupiłam kombinezona dziś słonko wylazło czyzbym znowu kupiła (jak to mąż mówi) "upsss"

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

co do nocy..................... ..
lepiej nie mówić, Kaja budziła się co chwile kręciła usnąć nie mogła
dopiero jak mąż wyszedł do pracy jakoś 4-5 i ją wzięłam do siebie to spała do 7.30
Gabi no nie wiem ale te Tun1 to raczej wyższe niż 7 cm u mnie na aukcji bylo podane, że moje mają 8,7 cm obcas więc Tun1 wolę nie myśleć ale jak chciała się lansować to ma

Co do kombinezonu to Kubek też już wyrasta mi ale nie mam najmniejszego zamiaru kupować nowego.tym bardziej, że teraz to już staram się go w kurtce i spodniach puszczać na dwór...nie ma aż takich mrozów

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
dzień dobry
dziś dziecko wstało przed 8.00 ehhh
teraz szaleje z zabawkami
wypłata przyszła, trochę się załamałam, bo licha znowu
wiosna idzie, ciepło się robi, a ja i dziecko nie mamy ubrań wiosennych no i miałam nadzieję, że cokolwiek kupię a tu kapa, kasy malutko
pięknie po prostu się dzień zaczął
ale co tam w tym miesiącu mąż musi dużo świąt zrobić to może jakoś to będzie
dobre wiadomości to takie, że zważyłam się rano i było 47-48 kg, zakładam, że 48 kg bo chyba mnie waga cygani
ale co tam, cieszę się
od dziś mam zamiar znowu wziąć się za ćwiczenia, to już chyba któryś raz z kolei, ale może tym razem nie wymięknę
wiem coś na temat wypłaty... u nas jeszcze wypłaty nie ma ale już się boję...za to już trzęsę tyłkiem co to będzie w kwietniu..

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
mój mądry mąż nauczył Filipa bić z główki
mówię mu teraz: Bodziesz byku?
a Filip tak mi wyjechał głową i w nos dostałam, i co chwilę z główki no wymiękam


Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
zanka dzięki

Jak ja bym miała po takiej nocce iśćdo pracy to

Idę ciacho piec... żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce...
a jakie

dzień dobry
a gdzie anya wogóle dużo się jeszcze nie zameldowało napisałyście, żeby zamknęli tamten wątek ?? U nas średnio na jeża bo ja byłam tak śpiąca, że jak młody się ok.północy obudził to kazałam go przynieść.Dzisiaj obudził się 6:30 ale jakoś udało mi się go uspać na chwilę do 7:30...a że mąż wczoraj obiecał, że rano się nim zajmie to ja wstałam po 9 . Oczywiście po wczorajszej pizzie mam MEGA ale co tam dziisaj wtorek a przesyłek z zabawkami dla Kubusia nie ma zaczynam się w****..ć

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

jeszcze a propo butów to u mnie generalnie szał ciał, że ja wogóle buty na obcasie kupiłam bo nie chodzę w takich po pierwsze nie lubię(może dlatego, że nieprzyzwyczajona jestem ) a po drugie ja jestem tylko 4 cm od męża niższa więc jak założę buty na obcasie jestem wyższa...no ale jakoś tak mi się zachciało....poza tym dałam za nie 40 zł no i ja nie lubię odkrytych palcy...znaczy się nie mam nic przeciwko takim butom...podobają mi się ale nie lubię na sobie
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:43   #46
Sandra89
Raczkowanie
 
Avatar Sandra89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 493
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Tun1a a co się gotuje na wyspie w tym indiańskim baseniku?
Jak kiedyś Tun1a je pokazywała na allegro to obcas miał chyba 11cm ale nie pamiętam ile platforma.
__________________

Sandra89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:47   #47
joasia2512
Rozeznanie
 
Avatar joasia2512
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 538
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Dzień dobry!
Najpierw spóźnione życzenia dla Dawidka dużo zdrówka i 100 lat!!
a teraz
Najlepsze życzenia dla Julci, dużo zdrówka i obyś nie odziedziczyła "plaskających ud" po mamusi

A u nas nocka straszna płacz od 23:30 masakra ledwo żyje, niech te zęby już wyjdą bo mnie wykończy dobrze ze na razie jestem na zwolnieniu i nie chodzę do pracy.

Moje dziecko przestało chodzić, nie wiem co się z nim stało ale jak tylko poczuje że stoi bez asekuracji leci na pupę.

jo@n@ ja robię też taki blok ale mam troszkę inny przepis i u mnie ciastek jest zdecydowanie więcej ja kupuje zawsze więcej ok 0,5 kg, chociaż zawsze zostanie ale wole mieć więcej bo to one powodują "sztywność" tego bloku. A co do mleka to ja kupuje zawsze zwykłe właśnie nie granulowane bo ktoś mi powiedział że granulowane się nie nadaje i ja dodaje jeszcze olejek rumowy i wtedy jest troszkę lepszy smak i zapach który uwielbiam.

__________________
Filip 10 kwiecień 2009r godz. 4:44

"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."

Paulo Coelho
joasia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:51   #48
Sandra89
Raczkowanie
 
Avatar Sandra89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 493
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

STO LAT STO LAT JULCIA
__________________

Sandra89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:22   #49
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

usypiałam Kaję półtorej godziny i co???
i spała 5 minut i już buszuje na podłodze!

dajcie mi swoją cierpliwość bo ... mam dość!
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 10:23   #50
mati393
Rozeznanie
 
Avatar mati393
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 684
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Julcia sto lat !!!
mati393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:31   #51
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Jula 200 latek żebyś zawsze była taka radosna jak teraz!!


---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

gabi - ja też mam dość czasami swojego dziecka więc nie jesteś sama na szczęście Kuba jest już nauczony spania w dzień i nie trzeba go jakoś specjalnie usypiać...a jak biorę go na kolana do spania a on zaczyna cuda tworzyć to ja go znowu na podłogę niech się bardziej zmęczy i tyle...wczoraj prawie na siedząco usnął na podłodze
__________________
Kuba

Maja

Edytowane przez alkamor
Czas edycji: 2010-03-09 o 10:32
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:36   #52
cassie24
Zadomowienie
 
Avatar cassie24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 144
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Piekę bananowca ale tym razem dodałam do niego jedno jabłko
Coś mi się konsystencja ciasta nie podoba, mam inną mąkę i coś mi nie halo mam nadzieję że się uda.

Buty jeśli chodzi o mój gust to bardziej mi się podobają od Aliny ponieważ są zdecydowanie niższe Mój mąż ma 178cm ja 168cm i jak ubiorę buty na obcasie to jestem praktycznie tak wysoka jak on a to już nie ładnie wygląda wolę być niższa. Z tego względu śmigam w Reebokach (adidaski) już kolejeny sezon i nachwalić się nie mogę
W zeszlym roku wudziałam z Nike za***iste baleriny ale nie było mojego rozmiaru do dnia dzisiejszego nie mogę ich odżałować bo tak mi się podobały.

Baran buc to już też dosyć długo robi ale ile ma przy tym radości!!!

alkamor ja kocham moje dzieci, są dla mnie najważniejsze. Ale jak przychodzi kolejna zarwana nocka w moim przypadku trwa to już tak długo że nie pamiętam co to znaczy spać, wstyd się przyznać ale czasem żałuję że się zdecydowaliśmy na drugie dziecko... wszytsko minie wiem o tym ale jestem już tak z***ana że nie mam chęci do życia... wygląd w lustrze odstrasza, oczy mam tak podbite jakby mi ktoś przyłożył, cera, zęby w stanie fatalnym. Masakra jakaś. Mam nadzieję że to szybko minie i znowu będę się cieszyła z bycia mamą, żoną i kobietą bo póki co czuję się jak zużyta guma a nie człowiek.
__________________
PTP 20 sierpnia 2015

Edytowane przez cassie24
Czas edycji: 2010-03-09 o 10:40
cassie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:42   #53
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

ja mam jakieś 173 Mąż jakieś 175-178
a ja i tak latam w obcasach-czasem niebotycznych rozmiarów , nie mam kompleksów


tak jestem dziś, że nalałam sobie pepsi do szklanki z wodą i ...piję a co bo ja zaczynam colę pić- ileż można sobie odmawiać?
??
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:05   #54
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

cassie - rozumiem Cię dlatego ja po przebojach które póki co się nie kończą z Kubą w nocy nie jestem w stanie się zdecydować na drugie dziecko... a daj przepis na bananowca

gabi - ja tam już od daaawna niczego sobie nie odmawiam


co do butów ja może kompleksów nie mam ale wkurza mnie to a poza tym z chodzącym dzieckiem to 10 cm szpile to nie jest dobry pomysł

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

a my wczoraj TŻta chrześniakowi kupiliśmy na urodziny TAKIE coś.Był bardzo zadowolony (tyle, że my 30 zł zapłaciliśmy)
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:11   #55
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi


Juleczko nasza amerykańska sto lat



Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
A Ola pchacza nie ma? Pożycz se


Pentuerka ja tęskniłam ooooo urządzanie mieszkania super

Alkamor jakie piękne buty!!!!!!!!!!!! ile dałaś za nie?

nie wiem czemu Wam nie gęstnieje blok mi nigdy za rzadki sie wyszedł i to na pewno nie wina herbatnikow bo obne nie dzialaja zgestniajaco...chyba ze ja mam po prostu inny przepis

to i ja się pochwalę co sobie kupilam
to:
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry


Edytowane przez e.m.i.l.k.a
Czas edycji: 2010-03-09 o 12:16
e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:23   #56
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

emilka - za buty dałam 40 zł. ale Ty żeś sobie matka niezły prezent zafundowała

kurczę narobiłyście mi ochoty na blok
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:24   #57
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

40zl? sprzedaj mi je

no fundnelam sobie na dzień kobiet a co
a dokładnie to tys zł ze zwrotu podatku a resztę to TZ funduje
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry


Edytowane przez e.m.i.l.k.a
Czas edycji: 2010-03-09 o 12:28
e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:32   #58
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

oszalała baba dopiero co je kupiłam

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

emilka - a jaki masz rozmiar buta??
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:35   #59
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

Dzien dobry sie melduję

100 lat dla Julii


Zanka Dawid tez tak robi glowa o nasze glowy tyle tylko ze my mowimy "ze robimy puk" i Dawid zaraz czolem o nasze czolo albo o sciane, albo o podloge, albo o nogi nasze.....teraz jest na etapie nauki schodzenia i wchodzenia na tapczan, schodzenie mu juz prawie swietnie wychodzi, wie ze musi tylem zejsc tylko jeszcze czasami za wielki zamach na to robi...a wchodzic jeszcze nie umie tzn podnosi noge i sie wnerwia bo chce wejsc a nie dosiega ale jest na dobrej drodze....chodzic sam dalej nie chce i zadnego postepu w tym nie zrobil......w maluszku teraz czytalam ze dzieci maja czas z samodzielnym chodzeniem do 18 m-ca czyli Dawid do 19 m-ca i ze dzieci ktore bardzo dobrze opanowaly raczkowanie to nie za bardzo chca nauczyc sie chodzic bo raczkujac jest im lepiej i wygodniej....
Zebole nadal sie nie chca przebic a juz ciut ciut brakuje i nic....

A ja dostalam dzis moja pierwsza wyplate normalnie jak dlugo pracuje w tej firmie tak jeszcze takiej wyplaty nie dostalam mam dobry humor bo spodziewalam sie duzo mniejszej a tu szok ...a przy dobrych wiatrach bylaby jeszcze duzo wyzsza gdybym sie przez ponad tydzien nie szwendala po firmie nienormatywnie

Zaliczka za wczasy wplacona dzis wiec nie ma odwrotu - jedziemy 12 lipca

Ja tez sie pochwale ze kupilam Dawidowi ten fotelik na rower TAKI

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-03-09 o 12:46
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:45   #60
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Wiosną świętujemy roczki, zatem mamy pierwsze kroczki-marcowo-kwietniowe mamusi

ZDRÓWKA DLA JULCI!
WSPANIAŁEJ IMPREZY!

Mati i Cassi Bidulki

Cytat:
Napisane przez cassie24 Pokaż wiadomość
168cm
Chciaż jeden nie mikrusek sie nam trafił. Bo my w większości to koło 160

Ola teraz budzi się o 5 na mleczko i idzie w kime do 8 Oby tak jej zostało

Pisałam, żeby zamkneli
W tym dużym garnku to niewiele jeszcze moge upichcić, bo nie moge jeszcze tych składników posadzić. ALe i tak największy niewypał to był ten kociołek. Wszystkie potrawy takie same co w tym ognisku, a 5 tys droższy

Ja daję Oli butle herbaty w rękę i wkładam do łóżeczka. Przesłaniam roletę i idę robić kawę. Jak skończy pić to smoczek w dziubek. Na boczek twarzą do poduszki z delfinkiem. Jak jej sie oko nie zamknie to robimy aja delfinek i ja wychodzę. Potem to bywa różnie, ale póki płaczu nie ma to nie wchodzę. Jeżeli nie zaśnie od razu to jeszcze trochę biega po łóżeczku i pada
Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
co do butów ja może kompleksów nie mam ale wkurza mnie to a poza tym z chodzącym dzieckiem to 10 cm szpile to nie jest dobry pomysł
A tam zaraz

Emilka ja jestem OLympusomaniaczką. Mam E-410. Uwielbiam go, ale Oli to sie nie da zdjęć nim robić (zanim dobiore parametry to już jest w innym miejscu), w plenerze idzie mi lepiej

Ide mierzyć obcas
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.