WALKA Z CELLULITEM cz. II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-07, 16:47   #31
himalaja
Przyczajenie
 
Avatar himalaja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja obecnie zmagam się z przeziębieniem, ale jak mi przejdzie i zregeneruję siły, dołączam do Was! oto mój plan: 5 dni w tygodniu piesza wyprawa do pracy, to będzie ok 2 km, oprócz tego ćwiczenia 3 razy w tygodniu (zastanawiam się nad A6W bądź zaproponowanymi przez Was w wątku), unikanie słodyczy i mącznych potraw, a dopełnieniem tego będzie serum antycelulitowe Eweline (to chłodzące) i własnoręczny peeling kawowy co do tego serum - używałam w poprzednie wakacje i zauważyłam po ok 2 miesiącach 2cm mniej w udach, a w trakcie znikła mi "oponka" spod tyłka i skóra super się wygładziła
__________________
Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie...
himalaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 19:41   #32
Minimaksi
Raczkowanie
 
Avatar Minimaksi
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 177
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

A czy ten piling kawowy nie zapycha Wam odpływu w wannie/prysznicu? Gdzieś się spotkałam z taką opinią
__________________
Czas na pozytywne zmiany...
Minimaksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 19:48   #33
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja tez robilam peelingi kawowe w wannie. Zaprzestalam w tym momencie kiedy na wannie porobily sie straszne pomaranczowe zacieki- pojawil sie nalot po kawie, ktorego nie moglam za nic wyszorowac cifem Niestety ta kawa a mojej wannie wzerala sie gleboko mimo tego, ze po peelingu przecieralam wanne gabka.
Dlatego przerzucilam sie na peelingi zakupione w drogerii.
Mi tez sie wydaje, ze moze zapychac odplyw- w moim przypadku tak sie nie stalo, bo robilam go raz na jakis czas- jednak zacieki na wannie pozostawaly.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 21:05   #34
czeko_czekolada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Wasz wątek, nie mógł mi chyba wpaść w oczy w lepszym momencie... zaczełam się bowiem już z moim cellulitem godzić i przyzwyczajać że już na zawsze zadomowił się na moich udach i pośladkach... i niestety nie wprawiało mnie to w dobry humor....

Z cellulitem walcze (z przerwami) z 5 lat! Jestem osobą raczej szczupłą (167 cm i 55 kg), a mój cellulit nie jest ogromny, ale jednak jest. Pomimo wielu prób pozbycia się go, zawsze przegrywałam. I to sprawiło że na kolejną walkę o zadbane ciało nie miałam już siły.

Diety odchudzające w moim przypadku nie mają sensu, bo kiedy chudne mój cellulit robi się bardziej widoczny...

Dziewczyny poradźcie, od czego zacząć, aby kolejna próba nie była podjęta na marne Potrzebuje konkretnego planu pozbycia się cellultu, który nie zakłada diety odchudzającej. Jest jeszcze jedno - bardzo lubie słodycze - czy w związku z tym, mogę codziennie zjeść coś słodkiego, powiedzmy do 150-200 kcal?

czeko_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 21:22   #35
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez himalaja Pokaż wiadomość
co do tego serum - używałam w poprzednie wakacje i zauważyłam po ok 2 miesiącach 2cm mniej w udach, a w trakcie znikła mi "oponka" spod tyłka i skóra super się wygładziła
a jakie to serum?
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 08:28   #36
nikita82
Raczkowanie
 
Avatar nikita82
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 135
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Melduję się i ja
Dziewczyny jak walczycie z przesileniem wiosennym?
Wczoraj byłam na aerobiku po 2 tyg. przerwie i uwaga - zakwasy!! Ledwie wyczuwalne, ale jednak.
uwielbiam owoce po przeczytaniu tego wątku o składzie kosmetyków postanowiłam zmienić moje serum (slim extreme 3D Eveline) na oliwkę z Ziaji (Lipocell Bloker). Niestety oliwka bo żelu nie znalazłam.
Będę Was informowała o postępach .
A tak w ogóle:

Wszystkiego naj z okazji naszego święta - GIRL POWER
nikita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 10:12   #37
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja rowniez przylanczam sie do zyczonek:roza :

czeko_czekolada-
masz to samo co ja, bo ja aktualnie nie jestem na zadnej diecie odchudzajacej, poniewaz przy wzroscie 165 waze 52-53 kg
Teraz glownie mi zalezy aby pozbyc sie skorki pomaranczowej, bo za kilka miesiecy zblizaja sie wakacje i chcialabym ladnie prezentowac sie w kostiumie kapielowym na plazy.
Moim odwiecznym problemem byly galaretowate uda, nieproporcjonalne do reszty sylwetki- teraz mi zeszczuplaly, bo polecialo spokojnie z 8cm- ale to glownie zasluga intensywnych cwiczen: chodzenia na silownie, baseny, aerobiki i cwiczenia ujedrniajace w domowym zaciszu typu: pilates, 8 min legs, buns...
Kazdego dnia trzeba znalezc czas na to aby pocwiczyc. Oczywiscie musza byc przerwy abysmy mogly zregenerowac miesnie- ale to gora jakies 2 dni. Jak cwiczy sie regularnie to nie ma zakwasow.
Dlatego podstawa to regularne cwiczenia- bo cellulit to nagromadzona nierownomiernie tkanka tluszczowa znajdujaca sie pod skora.
Aby mozliwe bylo pozbycie sie tkanki tluszczowej czy ujedrnienie cialka to trzeba cwiczyc, bo zadne serum modelujace sylwetke, peelingi nie usuna tkanki tluszczowej- one moga jedynie wygladzic nasza skore, dobrze ja nawilzyc aby byla przyjemna w dotyku, pobudzic krazenie w nogach. Ale wszelkiego rodzaju hasla: PRZYSPIESZA SPALANIE TKANKI TLUSZCZOWEJ - to tylko i wylacznie slogany marketingowe, ktore maja na celu to abysmy zdecydowaly sie na ten produkt.
Tylko malo kto czyta z tylu opakowania to co jest malym drukiem napisane: ze te efekty sa mozliwe do osiagniecia jesli bedziemy stosowali diete niskokaloryczna i mieli aktywnosc ruchowa.
Niestety z cellulitem jest tak, ze trzeba systematycznie z nim walczyc, bo on jest jak najlepszy nasz przyjaciel- zawsze powraca.
Widze, ze u ciebie glownym problemem sa slodycze- niestety jakbys poczytala to bys sie napewno dowiedziala, ze slodycze maja duzy wplyw na cellulit, jak czytasz rozne artykuly to zawsze pisze aby unikac slodyczy, fast -foodow, kawy ....- bo to cellulit kocha
Ja nie mowie aby pozegnac sie na zawsze z lakociami- bo i ja czasem mam ochote na cos slodkiego. Tylko staraj sie nie jesc tego codziennie.
Ja na codzien unnikam slodyczy, jezeli po nie siegam to zwykle w weekendy - ale to tez sie nie opycham, tylko jem z glowa
Wiem, ze duzo dziewczyn przerzucilo sie na jedzenie czekolady gorzkiej- aby zaspokoic ochote na slodkie- zjedza 1 kosteczke czekolady i im to wystarcza, bo czekolada gorzka jest intensywna , zawiera duzo dawke kakao i jej nie zjesz duzo.
Ja wysiadam przy 1 kostce. A gdybym miala obok czekolade nadziewana toffi- to wsunelabym pol opakowania na raz i za 20 minut kusiloby mnie aby znowu siegnac po kolejna porcje slodkiego.
Wiec pomysl nad gorzka czekolada- moze ona zastapila by ci wszelkiego rodzaju batoniki, wafelki, ktore zawieraja duzo pustych kalorii.
Pozatym gorzka czekolada jest bardzo zdrowa, lekarze zalecaja aby codziennie zjesc 1 kosteczke, bo dzieki niej mozemy poprawic koncentracje, dobrze dziala na myslenie,dodaje nam energii, wzmacnia serce, zapobiega zakrzepom i miazdzycy.
Wiec ogranicz podjadanie lakoci, przestaw sie moze na gorzka czekolade, wlacz aktywnosc fizyczna, nie zapominaj o pielegnacji ciala: roznego rodzaju peelingi, masaze szorstka gabka, wcieranie balsamow po kapieli.
I zobaczysz, ze zauwazysz roznice Trzymam kciuki

Edytowane przez uwielbiam_owoce22
Czas edycji: 2011-03-08 o 10:15
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 11:18   #38
himalaja
Przyczajenie
 
Avatar himalaja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
a jakie to serum?
Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Serum intensywnie wyszczuplające + ujędrniające antycellulit. Ostatnio kupiłam w Rossmanie za 11,49 a jest bardzo wydajne. Często mają na nie promocję, ponadto nawet bez promocji się opłaca bo zawsze jest więcej mililitrów gratis. Zaczęłam od nowa kurację, stosuję dwa razy dziennie. Najbardziej jednak lubię je za to, że tak fantastycznie wygładza skórę, znalazłam je na KWC, możesz zajrzeć https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8009,eveline-slim-extreme-3d-spa-serum-intensywnie-wyszczuplajace-ujedrniajace-antycellulit.html&next=1


---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Minimaksi Pokaż wiadomość
A czy ten piling kawowy nie zapycha Wam odpływu w wannie/prysznicu? Gdzieś się spotkałam z taką opinią

Wiesz co może i zapycha się wanna, tak samo jak np. od włosów podczas mycia głowy nie mam problemów z zaciekami, od razu po peelingu zaczynam wszystko szorować mleczkiem i znika, może to zależy z jakiego tworzywa jest wanna?

Swego czasu też używałam kupnych peelingów, głownie z wygody, ale jak teraz stawiam na ten peeling kawowy, już wolę szorować wannę i wszystko dookoła, po prostu kupny mi tak nie służył. A po tym kawowym mam skórę jak u niemowlaka, mięciutka, gładziutka, wygładza wszystko, nawet pięty, a kupne mi nie dawały takiego rezultatu, wydawały mi się za delikatne. A jak jeszcze do tego swojego dodam oleju kokosowego to zostaje taka fajna miękka warstewka na skórze

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

A jak wmasowujecie kremy antycellulitowe? Bo spotkałam się już z tyloma opiniami, że już sama zgłupiałam
__________________
Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie...
himalaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 12:41   #39
kurczaczeq
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 63
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

ja ustawiam sobie nowe ćwiczenia min. 8min abs, 8 min na nogi, 8min na pupę. + siłownia i peelingi kawowe. wchodzenie po schodach. muszę zwalczyć ten cholerny cellulit !!!!! ;/

ps. właśnie objadam się czekoladką z okazji dnia kobiet.
;/
kurczaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 14:29   #40
czeko_czekolada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Uwielbiam_owoce - dzięki za odpowiedź. Spróbuje z tą gorzką czekoladą, może faktycznie trochę się nia zasłodze. Próbowałam kiedyś tak jak ty jeść słodycze tylko w weekendy, alko kończło się to tym, że ja ich w weekendy nie jadłam, ale... rzucałam się na nie - bilans był tragiczny ...
Od dziś też zapisałam się na aerobik - 2 x w tygodniu - jednym słowem ide za ciosem. Wspólne zmagania, bardziej motywują

aaaaaaa, zpomniałabym - Wszystkiego Najlepszego dziewczyny z okazji Naszego Święta!

Edytowane przez czeko_czekolada
Czas edycji: 2011-03-08 o 14:31
czeko_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 15:04   #41
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może bańki chińskie?
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 16:36   #42
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Minimaksi Pokaż wiadomość
A czy ten piling kawowy nie zapycha Wam odpływu w wannie/prysznicu? Gdzieś się spotkałam z taką opinią
no wlasnie widze ze u mnie prysznic sie zapchal patrzylam do odplywu i zadnych wlosow nie widzialam wiec bardzo mozliwe ze to od kawy .... trzeba bedzie jakis plyn kupic

kupilam dzisiaj rower stacjonarny jednak to nie to samo co normalny rower... popedalowalam pare min i juz mnie uda i posladki zaczely bolec.... ja nie wiem jak wy mozecie pedalowac 1 godz
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 16:47   #43
kurczaczeq
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 63
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2559336 6]no wlasnie widze ze u mnie prysznic sie zapchal patrzylam do odplywu i zadnych wlosow nie widzialam wiec bardzo mozliwe ze to od kawy .... trzeba bedzie jakis plyn kupic

kupilam dzisiaj rower stacjonarny jednak to nie to samo co normalny rower... popedalowalam pare min i juz mnie uda i posladki zaczely bolec.... ja nie wiem jak wy mozecie pedalowac 1 godz [/QUOTE]



z czasem do roweru się przyzwyczaisz. ja pamiętam, że mi na początku zaczęły dziwnie cierpnąć stopy i mrowieć :P
co do peelingów to też mi troszkę odpływ zapychało ale jakoś sobie z nim poradziłam ;p najbardziej denerwowało mnie, że wanna była cała brudna mimo iż ją za każdym razem czyściłam :|

aa i ta kawa pod paznokciami ;///
kurczaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 17:29   #44
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8009,eveline-slim-extreme-3d-spa-serum-intensywnie-wyszczuplajace-ujedrniajace-antycellulit.html& next=1
Wiem, ze jedna dziewczyna nakrecila filmik na youtubie wlasnie na temat tego balsamu, bardzo sobie go chwalila. Mowila, ze zawsze wiosna wraca do niego.
Ja sie niedlugo biore ostro za cwiczonka Pozdrawiam

czeko_czekolada- nie ma za co dziekowac, sproboj z ta gorzka czekolada, byc moze podpasuje ci i bedzie zastepowala tobie bardziej kaloryczne lakocie.
A mi teraz jest ciezko, dostalam od wujka na dzien kobiet delicje i jakas czekolade- teraz caly czas mnie korci aby otworzyc paczke, masakra jakas, ale jestem twarda
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 20:28   #45
Minimaksi
Raczkowanie
 
Avatar Minimaksi
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 177
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Dziewczyny doszłam do wniosku, że jeśli mam przez całe życie rezygnować z przyjemności jaką są słodkości to już wole mieć delikatny cellulit, bo przecież on i tak na zawsze nie zniknie...
Oczywiście wszystko z umiarem + regularna aktywność fizyczna i będę szczęśliwa

Edit: A co do tego pilingu - jednak pozostanę przy niebrudzącym kupnym
__________________
Czas na pozytywne zmiany...
Minimaksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 21:40   #46
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

dziewczyny a jakie ćwiczenia są najlepsze na pozbycie się cellulitu ?
rower, basen? a np. rolki ? a jeśli chodzi o fitness to co najlepiej? pilates, tbc?
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 23:00   #47
Cirilla
Raczkowanie
 
Avatar Cirilla
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 199
GG do Cirilla
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

To ja też się melduję w nowym wątku, z opóźnieniem lekkim Niestety zamiast z cellulitem wciąż walczę z urządzaniem nowego mieszkania, na nic nie starcza mi czasu! Codziennie jakieś zakupy i sprzątanie, a jeszcze przecież studia mam i jeść trzeba... Heh, już padam na twarz, ale zbliża się finisz, więc staram się nie załamywać. Karnet na fitness czeka na użycie
__________________
Grunt to lubić siebie i się nie poddawać

Jest nieźle: 66,5 CEL -> idealne 60


wciąż czekam na list z Hogwartu

Cirilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 09:02   #48
nikita82
Raczkowanie
 
Avatar nikita82
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 135
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
dziewczyny a jakie ćwiczenia są najlepsze na pozbycie się cellulitu ?
rower, basen? a np. rolki ? a jeśli chodzi o fitness to co najlepiej? pilates, tbc?
Każda z nas poleci Ci pewnie coś innego bo każda z nas jest inna. Ma inna sylwetkę i inny tryb życia prowadzi.

Każda forma jest dobra pod jednym warunkiem! Trzeba to robić Wybierz to co lubisz a wyszczuplisz sylwetkę i pozbędziesz się dziada.
A jak dodasz do tego masaże i jeszcze zdrowe odżywianie to już w ogóle. Poprzez zdrowe odżywianie rozumiem więcej warzyw i owoców, ryby, pełnoziarniste produkty a ograniczenie alkoholu, słodyczy, fast foodów itd.

Ruszaj się ale rób to w sposób jaki lubisz a zdziwisz się z efektów.

evelinarav - wystaw sobie ten rower na balkon. Ja odebrałam rower z serwisu i już inauguracja sezonu była

Eldo_rado - dziewczyny bardzo sobie chwalą te bańki. Ja mam popękane naczynka na nogach więc tego nie robię. Już wolę mieć cellulit bo tego może się kiedyś pozbędę ale popękanych naczynek bez ingerencji lekarza już nie.

Ja teraz stosuje tylko peeling kawowy. Mi odpływu nie zatkał a nie ma sobie równych jeśli chodzi o peelingi kupne. Nie pieni się a skóra jest po tym bardzo wygładzona.

Ja też kocham słodycze ale tak jak poprzedniczki jem gorzką czekoladę

Edytowane przez nikita82
Czas edycji: 2011-03-09 o 09:12
nikita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 12:48   #49
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Czesc Laski

Pomału wracam do siebie i juz w poniedziałek bede mogła wrocic na siłownie <jupi>
Co do peelingu to mi kawowy nic nie zapycha, a po kazdym uzyciu myje prysznic mleczkiem i nie ma zaciekow.

Jeżeli peeling kawowy brudzi wam lub zatyka odpływ to polecam peeling z soli tez bardzo skuteczny...czasami robie sobie zamiennie
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 15:46   #50
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2559336 6]no wlasnie widze ze u mnie prysznic sie zapchal patrzylam do odplywu i zadnych wlosow nie widzialam wiec bardzo mozliwe ze to od kawy .... trzeba bedzie jakis plyn kupic

kupilam dzisiaj rower stacjonarny jednak to nie to samo co normalny rower... popedalowalam pare min i juz mnie uda i posladki zaczely bolec.... ja nie wiem jak wy mozecie pedalowac 1 godz [/QUOTE]

ja wczoraj 1h 40 min pedałowałam i godzine na pilatesie byłam i nic nie odczułam i to nawet na 4 poziomie "obciazenia" jechałam...kwestia przyzywczajenia ;p
na poczatku tez mnie tyłek bolał ;p

co do mojej walki bylo kiepsko ale od piątku staram się nie jeść słodyczy co jest dla mnie mega wyczynem.
kupilam inneov na miesiąc
i balsam z loreala z masażerem który wygląda groznie ale wierze że jest skuteczny ;d
+ nowa syrenke kupilam do masazu pod prysznicem

niestety co do cwczien...zamkneli mi debile klub. i karnet jeszcze kilka dni wazny i nie moge;/

a nie mam kasy na nowy do innego klubu wiec pozostaja cwiczenia w domu....moze wroce do BBL chociaz na mysl o tej nudzie chce mi sie wymiotowac ;p

buziaki dla walczących ! ja czuję powera takiego, wyjazd mnie motywuje jeszcze
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 16:33   #51
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

jejku mnie właśnie BBL też jakoś nudziło. nie mogłam tego ćwiczyć :/ dlatego właśnie zapisałam się na fitness
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:31   #52
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez nikita82 Pokaż wiadomość
evelinarav - wystaw sobie ten rower na balkon. Ja odebrałam rower z serwisu i już inauguracja sezonu była
jakby mnie ktos zobaczyl to bym sie pewnie ze wstydu spalila

zaraz sobie troche popedaluje przed tv. czwartek i piatek moj TZ w domu wiec nie bede cwiczyc i pozostaje mi tylko rower. a zauwazylam ze po tamilce mi sie uda troche poszerzyly. jeansy po praniu ledwo wcisne ...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:50   #53
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

evelinarav
z czasem się przyzwyczaisz i nic Cię nie będzie bolało ani męczyło
ja jak ogladam seriale i jadę to nigdy nawet nie czuje cos robilam, no moze jak wlacze 4 to juz czuje miesnie

i w opiniach na KWC widziałąm że też masz masażer z Loreala skuteczny? nie wiem czy dobrze robię ten masaż i czy dobrze rozumiem nachylenie 45 stopni ;p po prostu ma byc tak jakby no nie prostopadle po skorze ale bardziej na skos do góry ?
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 08:43   #54
mala_kaja
Przyczajenie
 
Avatar mala_kaja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Stolica;)
Wiadomości: 9
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja zapisałam się na zajęcia CELLULIT KILLER i jestem bardzo zadowolona, chodzę na nie już jakiś czas i widać już efekty...
__________________
more than a woman!
mala_kaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 09:07   #55
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

basen, basen, basen -nic tak nie wysmukla i nie likwiduje cellulitu jak basen pływanie.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 10:57   #56
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Odnosnie kawy, ja czasem robie z rozpuszczalnej, wiem brzmi smiesznie, ale tez dziala...i jest delikatniejsza dla moich naczynek Mimo , ze 'dawno' nie pisalalm, caly czas walcze z moim przyjacielem steperem - wczoraj padl rekord 60min na step i -820 kcal
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:03   #57
CarminaBurana
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może bańki chińskie?
Moja współlokatorka kupiła sobie specjalnie taką bańkę, ale okazało się, że ma zbyt wrażliwą skórę i po każdym stosowaniu kończyła z pękającymi naczynkami i siniakami. Innych efektów też nie widziała, ale może to kwestia zbyt krótkiego stosowania. Ja jeszcze nie odważyłam się używać bańki, bo wiem, że to bolesne - ćwiczę codziennie rano, głównie nogi, do pracy chodzę na piechotę, a niedługo wsiądę na rower, nie wspominam o codziennym masażu pod prysznicem i nakładaniu serum z Lirene - nic nie pomaga. Coraz bardziej przychylam się do opinii innych dziewczyn, że tylko zabiegi mogą dać widoczny efekt. Ja pewnie wybrałabym program stop-cellulit, bo zabiegi są bezbolesne (komórki tłuszczowe są rozbijane za pomocą fal dźwiękowych) i stosuje się je w małych odstępach czasowych (2, 3 dni), więc efekty widać od razu.
CarminaBurana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:02   #58
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Hej

Nowy rok, a ja znowu zaczynam walke z Panem C. W zeszlym roku, stosowalam banki chinskie i musze powiedziec, ze b. pomogly, moglam nosic krotkie spodenki latem (celulit nie zniknal caly, ale byla duza roznica). Jednak moje masaze, nie trwaly kilkanascie minut jak radzily dziewczyny na forum, tylko masowalam tak dlugo az nogi zrobily sie czerwone. Pewnie gdybym jednej nodze poswiecila 15 min. efekt bylby szybszy.
W tym roku chodze na aqua aerobic i łykam inneov, mam nadzieje ze w duzej czesci sie z nim pozegnam
__________________

natii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:23   #59
madziakonik
Raczkowanie
 
Avatar madziakonik
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 43
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
basen, basen, basen -nic tak nie wysmukla i nie likwiduje cellulitu jak basen pływanie.
Potwierdzam. Mnie tez najlepiej pomogl basen. A jesli jeszcze przy tym mozna skozystac z masazy wodnych, to wogole rewelacja. Podobno ostatnio pojawily sie specjalne zajecia na basenach - hydrofit. Mozna o tym przeczytac na http://kobieceprawdy.pl/article_uni/...dalowanie.html
Jednoczesnie ruch i masaz woda. Slyszalyscie cos juz o tym?
madziakonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 17:56   #60
himalaja
Przyczajenie
 
Avatar himalaja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Hej dziewczęta, jako, że już trwa post to moim mocnym postanowieniem jest nietknięcie słodyczy aż do wielkiego piątku obym wytrzymała, bo jak na złość babcia zasypała mnie czekoladkami i ptasim mleczkiem, do którego mam ogromną słabość... ale muszę wytrwać!

aaa i skromnie ponawiam moje pytanko: jak wmasowujecie kremy antycellutowe?
__________________
Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie...
himalaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-05 08:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.