No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-11, 18:24   #1
Bąbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 392

No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże


Słuchajcie, ja za chwilę nie wytrzymam! Oglądam co tydzień "No to pięknie" w TVN Style i pilnie obserwuje makijaże ANi Orłowskiej - czołowej polskiej wizażystki. Jak dla mnie jest to zwykła paplanina pędzlami na twarzy! Wiadomo, że prawie każda kobieta będzie bardziej interesująco wyglądała w jakimkolwiek makijażu niż bez niego, więc w makijażach Ani Orłowskiej nie widzę NIC nadzwyczajnego, ani nawet interesującego.
Każdy makijaż jest taki sam: wiadomo-podkład, wiadomo-puder, wiadomo-cień, wiadomo-tusz, wiadomo-błyszczyk.
I co w tym nowatorskiego?
A gdzie odbrobina inwencji najlepszej polskiej wizażystki, gdzie trochę innego spojżenia, niż typowo sztampowe?
Może ja już zgłupiałam i za dużo wymagam... Ale mnie te makijaże kompletnie się nie podobają. Ja bym nie dała się tak niestarannie popaplać.
Bąbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 18:30   #2
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

A ta pani jest najlepsza w Polsce???? Ja już nie ogldam jej programu, bo nie znalazłam tam nic co by mnie zachwyciło. Moim zdaniem sama prowadząca czasmi ma niezbyt wsaniały makijaz-jakies mocne policzki ostatnio, ale może to rzecz gustu.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 18:33   #3
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Re: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

a można gdzieś zobaczyć zdjęcia jej makijaży? Bo ja niestety TVN Style nie mam a chetnie obejrzałabym
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 18:46   #4
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

Próbowałam znaleźć gdzies zdjęcia, ale w internecie mi się nie udało- w ogóle tvn style chyba nie ma jeszcze swojej strony.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 18:51   #5
Bąbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 392
Re: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

Ja też szukałam, ale nie ma nic, co można by pokazać. Widocznie Ania nie zrobiła nic, co warto by utrwalić i wysłać w świat na stronach www.
Bąbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 19:27   #6
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Re: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

szkoda...
ale jakoś przeżyję
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 20:28   #7
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Re: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

ja znalazłam jedno zdjęcie makijażu wykonane przez ową Panią, nie mogę ocenić jej poczynań bo nie mam "Style"

http://www.uroda.pl/article.php?s=3&id=196&o=0
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-11, 20:42   #8
miss-zone
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 35
Re: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

Nie ten link O tu http://www.uroda.pl/article.php?s=3&id=196&o=1
miss-zone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 20:45   #9
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

A mi sie jej makijaze podobaja. Oczywiscie nie wszystkie, ale niektore są dla mnie inspiracja.
Ostatnio jednak moj chlopak stwierdzil ze wszystkie te makijaze sa takie same... Heh... Zwątpiłam bo ja widzę miedzy nimi różnice .
Ale gusta sa rozne, jednym sie podoba a innym nie. To normalne.

W "No to pięknie" zazwyczaj prezentowane są makijaze codzienne... Raczej trudno o jakis niebywaly polot i fantazje w ich przypadku.

Co do tego ze jest najlepsza polska wizazystka... Wątpie. Nie jest zla, ale na pewno nie jest najlepsza.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 20:47   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

czy ja wiem czy pani ania jest polską czołowa wizazystka? pracuje dla chanel i to tyle ,ma program w tv i tyle.

szczerze mówiąc dla mnie kto inny jest guru a nie pracuje dla żadnej firmy kosmetycznej i nie ma programu w tv.
nigdy nie chciałabym pracowac (przynajmniej nie z juz wyrobiona pozycja i nazwiskiem w tej branzy , w chwili obecnej nie pogardziłabym taka propozyją ale nie mam pleców nie mieszkam w wawie ) dla żadnej firmy kosmetycznej poniewaz nie możliwe jest aby jedna firma miala wszytski kosmetyki super ,jak pracuej an róznych to wybieram perełki i to mi odpowiada .

makijaze ani w tv faktycznie nie zachwycają jakością moze dlatego ze wykonywane sa na kolanie ,no i tv tez pewnie troche przekłamuje (np.złe światło )
ale fajne jest w nich to ,ż epokazuje iz nie trzeba smarowac całej twarzy podkładem ,proponuje zdecydowanie nowatorskie podejscie -malowanie szybkie i oryginalne.
fajne jest tez to ,że jej modelki to nie lalunie ale zwykłe dziewczyny w kazdym wieku ,jak sama ani zawsze mówi ,że lubi twarze ze zmarszczkami bo wtedy taka twarz i oczy coś mówią

poza tym ona proponuje makijaze na codzien ,wieczór dla zwykłych dziewczyn a nie modelek z wybiegu któej można na twarzy zrobic maske i pomalowac usta na zielono .
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 22:46   #11
ruda201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: Re: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

zgadzzam sie z przedmówczynią , Pani Ania pokazuje makijaże dla "zwykłych" kobiet , a nie na okładki do gazet bo większość z was nie umiała by go wykonać w przeciągu kilku minut (tak jak to pokazuje w programie) , jej program stworzono dla każdej kobiety by mogła łatwo i szybko poprawić urodę w każdej sytulacji. Co to za atrakcja gdyby pokazala makijaż wybiegowy lub okładkowy może każda z Was powiedziała by "wow ale zaje... makijaż" , ale teraz pytanie-ile z was potrafiło by taki zrobić? Jeśli szukacie jakiś odjechanych makijaży z wybiegów włączcie sobie Fashion TV , albo pooglądajcie profesjonalne gazety kosmetyczne. Jej program jest bardzo dobrze zrobiony właśnie dla każdej kobiety nawet dla tych które nigdy w życiu nie miały aplikatyora lub pędzla w ręku. Sama uczę się wizażu i podziwiam tą kobietę- fakt czasem potrafię wykonać sto razy ładniejszy makijaż ale to kwestia gustu i ... czasu oczywiście z resztą czymś musiała zabłysnąć w swojej karierze skoro ma swój program i pracuje z czołowymi ludźmi z branży. A jeśli tak chcecie profesjonalizmu i trudnych książkowych pojęć to po prostu przestudjujcie literaturę fachową a jest jej cała masa w księgarniach, empikach lub bibliotekach nie wspominając o internecie. Pozdrawiam
ruda201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-28, 07:46   #12
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Re: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

ja nie mam wyksztalcenia zwiazanego z makijazem profesjonalnym,ale bardzo sie tym interesuje i odkad ogladam jej makijaze wiem dlaczego niektore gwiazdy sa brzydko pomalowane...malo kiedy mi sie jej makijaze podobaja
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 14:54   #13
anianieania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Re: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

Cytat:
Napisane przez nenvena Pokaż wiadomość
Próbowałam znaleźć gdzies zdjęcia, ale w internecie mi się nie udało- w ogóle tvn style chyba nie ma jeszcze swojej strony.

ma swoja strone. pracuje na www.streetgallery.pl - tam ja znalazlam. jeszcze nie ma zbyt wielu zdjec, ale chyba dopiero zaczeli.
anianieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 23:40   #14
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

Muszę napisać, bo nie mogę!!! Tragedia i dramat jak dla mnie co tam baba wyprawia Mam wrażenie, że patrzę na zabawę mojej 8-letniej bratanicy, która maluje jak popadnie swoją mamę Wszystkie te jej makijaże takie rozpaćkane, nie widać tych kolorów, wszystko takie byle jakie

Najbardziej mnie drażni, jak ona nakłada ten podkład lub bazę: nakłada tego tak znikome ilości, że mi to by na powiekę nie starczyło Straszliwie tego oszczędza czy co?

Poza tym nie znoszę tej kobiety, bo odnoszę wrażenie, że ona robi to tak, aby jak najmniej pokazać, aby niczego nie nauczyć, aby nikt czegoś nie podłapał Jest jakaś taka niemiła, pokazuje to jakby od niechcenia

Jeszcze nie widziałam, aby końcowy efekt to był dla mnie: "O wow". Zazwyczaj jest to: "O masakra" Poza tym mina tych biednych dziewczyn mówi sama przez się

Ostatnio (chyba na VOD można obejrzeć) jak malowała jakimś czerwonym cieniem mineralnym biedną dziewczyninę Dosłownie tragedia i dramat...

Dlaczego jak jej nie wyjdzie makijaż, to nie zmyje i nie nagrają programu od początku?????
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 08:42   #15
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

mnie również średnio podobają się jej makijaże, są za zwykłe, na oku przeważnie sam cień (czasem w "zwariowanym" kolorze który nie pasuje do urody modelki) bez kreski czy minimalnego cieniowania - czyli nic nadzwyczajnego.
chyba każda dziewczyna, która nawet średnio interesuje się wizażem mogłaby być na jej miejscu.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 11:54   #16
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

Nie potrafię obejrzeć nawet 5 minut. Nie podoba mi się to. Ani makijaże, ani program. Kto to w ogóle widział, żeby w programie robić makijaż na łóżku :| I jeszcze ta kobieta jest jakaś dziwna. W życiu nie dałabym jej własnego programu.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:01   #17
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

Oj prawda beznadziejne to to jest. Nałoży tego wszystkiego nakicha tego, jak powtarzam kroki w domu i nakładam trzy razy mniej rozświetlacza tak czy siak wyglądam jak żarówka. W ogóle mi się to nie podoba...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:05   #18
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

teraz jest z nia program? bo pamietam ze kilka lat temu byl na tvn style a teraz nie widzialam
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:07   #19
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

Na vod.onet.pl jest
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 23:39   #20
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

W programie "S.O.S Uroda" na końcu zawsze pokazuje jakiś "makijaż"
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 04:52   #21
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

ahaaa, dzięki
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 06:13   #22
Blushy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 430
Dot.: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

Hmmm...osobiście zauważyłam, że Polska nadal jest troche to tyłu jeśli chodzi o wizaż. I makijażystki sa takie jak dziewczyny piszą wyżej i to samo ze szkołami, moim zdaniem szkoda kasy na polską szkołę jeśli sie porówna choćby do niemieckiej czy brytyjskiej. Niestety mało kto ma mozliwość zapisania się do szkoły za granicą.
Mam wrażenie, ze w polskich szkołach jest nastawienie przede wszystkim na dochód i zakładają je osoby, które nie do końca potrafią dobrze nauczyć makijażu i niekoniecznie są na bieżąco z obecnymi światowymi trendami. U nas jednak wciąż panują lata 90 i różowo-blondynkowo-plastikowo-tipsiarski trend (nie umiem go określić, ale pewnie wiecie o co chodzi) Mam nadzieje, że to się kiedys zmieni.
Blushy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 00:47   #23
LCalla
Przyczajenie
 
Avatar LCalla
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

Przecież ten program na vod to dramat.
Która szanująca się wizażystka mazga komuś po twarzy paluchami raz brudnymi od jednego kosmetyku, zaraz potem od innego, choć ma obok cały zestaw pędzli i pewnie na gąbki ją stać.
Czego używa nie pokazuje, widziałam jakiś odcinek gdzie doradza czy kupić droższy czy tańszy kosmetyk, z którego nic nie wynikało, podobnie jak porady co kupić 20, 30 i 40 latce z przerażającym tekstem, "młode dziewczyny lubią malować oko na biało, nie wiem czy to dobry wybór ale ok". Pani zarabia chyba na tym tylko, że pokarzą ją w tv bo nic z tego programu się człowiek nie dowie, no może wizażysta się dowie...jak nie robić z siebie idioty....

Edytowane przez LCalla
Czas edycji: 2010-11-13 o 00:48
LCalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 00:53   #24
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

Jej wiecznie opalona twarz i za jasne błyszczyki a fffhfhh
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 12:30   #25
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

zacznijmy od tego, że szanująca się wizażystka które miałabym faktycznie duże umiejętności, znała wszystkie triki i techniki na wylot etc.. to nie musiałaby dorabiać lansując sie w takich pogramach
no nie oszukujmy się - ale dla kogoś z pozycją w tej branży to raczej praca w tego typu programie to bardziej by była obraza niż szczyt osiagniec ;D
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 22:27   #26
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

Cytat:
Napisane przez LCalla Pokaż wiadomość
Przecież ten program na vod to dramat.
Która szanująca się wizażystka mazga komuś po twarzy paluchami raz brudnymi od jednego kosmetyku, zaraz potem od innego, choć ma obok cały zestaw pędzli i pewnie na gąbki ją stać.
Czego używa nie pokazuje, widziałam jakiś odcinek gdzie doradza czy kupić droższy czy tańszy kosmetyk, z którego nic nie wynikało, podobnie jak porady co kupić 20, 30 i 40 latce z przerażającym tekstem, "młode dziewczyny lubią malować oko na biało, nie wiem czy to dobry wybór ale ok". Pani zarabia chyba na tym tylko, że pokarzą ją w tv bo nic z tego programu się człowiek nie dowie, no może wizażysta się dowie...jak nie robić z siebie idioty....
Mam dokladnie to samo odczucie jak ogladam. Niczego nie pokazuje, zadnego blyszczyka, jaki poleca, zadnego cienia, nic
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 08:29   #27
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

ja oglądalam jej makijaze w sos uroda. Nie znam się na makijażu, więc do techniki sie nie wypowiadam, ale ogolem rzecz biorac efekt nie jest powalający. Czesto kolory i makijaz nie pasuja do typu urody osoby malowanej.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 08:51   #28
Oliskova
Raczkowanie
 
Avatar Oliskova
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 243
Dot.: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

Ja tego programu nie oglądam, ale moja mama namiętnie sledzi poczynania tej pani i często wola mnie taka zafascynowana zebym "się czegoś nauczyla".

Nie mam pokończonych kursow, ani programu w tv, ani nie pracuje dla żadnej marki kosmetycznej, ale uwazam ze moje makijaze wyglądają lepiej niż tej pani...

Z tych urywkow które mama mi pokazywala, jej makijaze sa niedopracowane, a kolory często dość oryginalne ale niestety nie pasuja modelkom. No i te dziewczyny biedne siedza tam jakby za karę.
__________________
Mój blog makijażowo rzęsowy ---> KLIK!

Najnowszy post:



Moje makijaże ---> Oliskova Make up
Oliskova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 11:08   #29
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

włączyłam sobie kilka filmików, żeby sobie przypomnieć(widywałam ją w tv kilka dobrych lat temu). rzeczywiście, te makijaże to nie makijaże! ja taki sobie robię (z wyjątkiem cieni), a przysięgam, że wizażem nie interesuję się wcale i mój makijaż zawsze jest taki sam (podkład, puder, kredka, tusz i wsio).
mnie mogliby wziąć do programu i efekt byłby podobny.
obejrzałam też filmik, w którym porównywała produkty bardzo drogie z tańszymi. no, ale nie wymieniła żadnych nazw (może program na to nie pozwala?), w ogóle nic z tego nie wynikało, poza tym, że czasem produkty drogie są warte swojej ceny a czasem nie. łał!
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 11:27   #30
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: No po prostu nie mogę - Ania Orłowska i jej makijaże

Dla mnie najlepszą wizażystką w PL jest zdecydowanie Kasia Zaremba znam wieeele osób które od tej Pani o wiele lepiej malują np Adrian Świderski czy Marianna Jurkiewicz

I mogę tak wymieniać i wymieniać , współpracowałam z wieloma wizażystkami ponieważ fotografuję dla agencji więc dla mnie są meeega przeciętne
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-14 21:53:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.