Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :) - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-14, 23:45   #3901
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Nie ma to jak miec dziwnych znajomych... w skrocie - nie powinnam dac sie pociac, tylko koniecznie czekac az mlody zechce sie urodzic naturalnie, bo teraz on nie ma wlasciwego znaku zodiaku... no ryli?
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-14, 23:54   #3902
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Odpaliliśmy wieczorem grilla i zrobiliśmy burgery.
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Padam. Zrobiłam placka, sałatkę i przygotowałam obiad. Jutro roczek naszej córusi. Dokładnie rok temu o tej porze do 2 nad ranem siedzieliśmy i wsluchiwalismy się w brzuszek bo serduszko małej biło nierówno. Okazało się że to w końcu pierwsze bezbolesne skurcze 2h snu i wio na porodowke... Aaa tak sobie wspominam... ☺
Mało piszecie to przynajmniej nie muszę nadrabiać godzinami



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego dobrego dla córy.

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Nie ma to jak miec dziwnych znajomych... w skrocie - nie powinnam dac sie pociac, tylko koniecznie czekac az mlody zechce sie urodzic naturalnie, bo teraz on nie ma wlasciwego znaku zodiaku... no ryli?
Yyyy.... Eeee.... Yyyy...

A czemu ten jest niewłaściwy?
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 00:47   #3903
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Hej dziewczyny. Śledzę was od paru tygodni, ale jakoś.nie miałam czasu ani weny pisać. Bardzo gratuluję wszystkich II, a trochę się tego nazbierało. Nem! Cudowny brzuszek i super, że już trochę lepiej znosisz dolegliwości. U mnie mdłości i wymioty minęły jakoś po 20 tygodniu! Teraz to 25t1d i czuję się pełna energii . Martwi mnie tylko szybko rosnąca waga i ogromny brzuszek jak na ten etap ciąży. Jak na razie mam 6 kg na plusie, a jeszcze całe 3 miesiące przed nami ! Będę wielorybem

Przedstawiam wam Antosia i zdjęcie brzuszka ☺
Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ☺

Nie jadę na razie na ip bo wszystko przeszło. Brzuch nie boli, Mała normalnie czuć. Wiec czekam co będzie.

A to uczucie to w sumie nie wiem jak nazwać, twardnienie, napinanie się. Coś takiego. No ale na razie przeszło

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Też tak mam. Dowiedziałam się dziś, że to są właśnie skurcze . Podobno kiedy powtarzają się zbyt często lub są bolesne to trzeba się kontaktować z lekarzem. A jak pojawiają się od czasu do czasu, po jedzeniu lub wieczorem to raczej nie warto się nimi przejmować.
Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Nie ma to jak miec dziwnych znajomych... w skrocie - nie powinnam dac sie pociac, tylko koniecznie czekac az mlody zechce sie urodzic naturalnie, bo teraz on nie ma wlasciwego znaku zodiaku... no ryli?
No, poprawny tok myślenia . Tak w ogóle to bardzo gratuluję synka i że tak ładnie się przyzwyczaja do życia po drugiej stronie brzuszka . Screenshot_20180814-184657.jpgScreenshot_20180814-184417.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 05:45   #3904
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Icannotfly, a no temu, że wiesz, poród wspomagany w jakkolwiek sposób się nie liczy, bo to ktoś za dziecko decyduje kiedy ma ono wyjść a nie ono samo. I nie ważne ułożenie, przodujące łożysko czy to, że dzieć się okręcił pępowiną cokolwiek, dziecko musi wyjść samo, bo jak już ktoś pomoże, to to przyśpiesza, i nie zgadza się konstelacja gwiazd, znaków... No... ale ona ma fioła trochę i plotka głosi, że podobno non stop przesiaduje u wróżki
Ewka, nie przesadzaj z tym że duży jak na 25 tydzień... Myślę ze w normie, dużo zależy też od ułożenia. 6kg to tez nie jest dużo na tym etapie, no chyba, że odżywiasz sie sama czekolada i pojawiło się w miesiąc


Hah.,.. chyba przestałam lubić ikee... kasa poszła, a oni mi ze ups coś poszło nie tak i że trwa sprawdzanie zamówienia i będą się kontaktować w ciągu 72h... No spoko, ja telefon odbieram do 12 i lepiej niech się pośpieszą, bo będzie problem z dostawą
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 06:24   #3905
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Icannotfly, a no temu, że wiesz, poród wspomagany w jakkolwiek sposób się nie liczy, bo to ktoś za dziecko decyduje kiedy ma ono wyjść a nie ono samo. I nie ważne ułożenie, przodujące łożysko czy to, że dzieć się okręcił pępowiną cokolwiek, dziecko musi wyjść samo, bo jak już ktoś pomoże, to to przyśpiesza, i nie zgadza się konstelacja gwiazd, znaków... No... ale ona ma fioła trochę i plotka głosi, że podobno non stop przesiaduje u wróżki
Ewka, nie przesadzaj z tym że duży jak na 25 tydzień... Myślę ze w normie, dużo zależy też od ułożenia. 6kg to tez nie jest dużo na tym etapie, no chyba, że odżywiasz sie sama czekolada i pojawiło się w miesiąc


Hah.,.. chyba przestałam lubić ikee... kasa poszła, a oni mi ze ups coś poszło nie tak i że trwa sprawdzanie zamówienia i będą się kontaktować w ciągu 72h... No spoko, ja telefon odbieram do 12 i lepiej niech się pośpieszą, bo będzie problem z dostawą
No 4-5 kg przytyłam w.miesiąc jak byłam w Polsce . Dodatkowe kg zdobyłam już tutaj i nie wiem jakim cudem, bo generalnie mało jem, nie mam apetytu i nic mi nie smakuje . A taki malutki brzuszek to miałam w 22 tyg Teraz jest już taki.

A co do ikei to ja nie miałam pojęcia, że można robić zakupy online.

Screenshot_20180815-002322.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 07:09   #3906
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cześć!

Na razie wypróbowałam wszystkie metody przyspieszania porodu, które nie wymagają nakładów finansowych, a w lodówce leży ananas - zupełnie niechcący, TŻ se kupił, bo był w Biedrze w promocji. Jak mnie najdzie to pochrupię, ale nie lubię, więc pewnie nie najdzie. Ofc nic - 38+5, a ja nie wiem jak czuć skurcz, więc tracę nadzieję

Pykam sobie w trójkę - wczoraj tak się wkręciłam, że mi pół dnia przeleciało. Wstyd

Drocia, wspaniała znajoma

Ja myłam okna w ciąży

Rock, kciuki za syna

Maryna, samych najlepszości dla córeczki

Ewka, nic się nie bój, idziesz podobnie jak ja przez ostatni trymestr naklepałam 6kg i nadal nie wyglądam (poza brzuchem) jak wieloryb, więc nic się nie bój, źle nie będzie

Grill i burgery
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 07:15   #3907
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Ultra wszystkiego co najpiękniejsze dla córeczki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-15, 07:26   #3908
MMonia87
Raczkowanie
 
Avatar MMonia87
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 451
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Dzień dobry u mnie leje i nie chce nam się wstać z łóżek.Nie było mnie tutaj 2 dni,trochę was nadrobiłam i jestem w miarę na bieżąco
Byliśmy w Tatralandii i bylo beznadziejniewczoraj mieliśmy zapalić ognisko to przyszła straszna burza jak będzie tak lało to nad Morskie Oko też nie pojedziemy...eeeh

ewka śliczny synek a brzuszek masz malutki.Ja przytyłam 13 kg w pierwszej ciąży a pod koniec wyglądałam jak słonica

Ultra Wszystkiego Najlepszego dla córeczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MMonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 07:43   #3909
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

czemu beznadziejnie?
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 07:45   #3910
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez Rozesmiana92 Pokaż wiadomość
Nemm, jak ja bylam w pierwszej ciazy, a to juz z 5 lat temu to tez mialam takie spinanie brzucha i wedlug mojego gin to bylo wlasnie to, ze dziecko rosnie i jest to normalne...
Ale oczywiscie jesli cos nadal cie martwi to lepiej to skonsultowac, spokojniejsza glowa



Nie lubie nic wystwiac bo zazwyczaj ludzie chcieli by to za darmo
Przyklad, wystawilam meza konsole o zgrozo ile bylo wiadomosci zeby opuscic cene i sprzedac za smieszne pieniadze i jeszcze pretensje, ze za wysylke musza zaplacic



Romantico !! Nie powiem, ze nie




Kciuki dla synka
A to standard. Ktoś chce coś za 10 zł z wysyłką, a wysyłka 11 zł. No na pewno.
Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Nie ma to jak miec dziwnych znajomych... w skrocie - nie powinnam dac sie pociac, tylko koniecznie czekac az mlody zechce sie urodzic naturalnie, bo teraz on nie ma wlasciwego znaku zodiaku... no ryli?
O nie wierzę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 08:12   #3911
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Padam. Zrobiłam placka, sałatkę i przygotowałam obiad. Jutro roczek naszej córusi. Dokładnie rok temu o tej porze do 2 nad ranem siedzieliśmy i wsluchiwalismy się w brzuszek bo serduszko małej biło nierówno. Okazało się że to w końcu pierwsze bezbolesne skurcze 2h snu i wio na porodowke... Aaa tak sobie wspominam... ☺
Mało piszecie to przynajmniej nie muszę nadrabiać godzinami



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego co najlepsze dla malutkiej !
Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Nie ma to jak miec dziwnych znajomych... w skrocie - nie powinnam dac sie pociac, tylko koniecznie czekac az mlody zechce sie urodzic naturalnie, bo teraz on nie ma wlasciwego znaku zodiaku... no ryli?
Yyyy... że coooo?? Nie wierzę ze tacy ludzie istnieją
Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Oj znam to... Tyle rzeczy chciałam wystawić, a wystawiłam tylko jedną Transporter dla kota, bo moja kicia z niego wyrosła Szybko poszedł

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------


A jak ma na imię Twój synek ?
Grzegorz
Cytat:
Napisane przez ewka_mewka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Śledzę was od paru tygodni, ale jakoś.nie miałam czasu ani weny pisać. Bardzo gratuluję wszystkich II, a trochę się tego nazbierało. Nem! Cudowny brzuszek i super, że już trochę lepiej znosisz dolegliwości. U mnie mdłości i wymioty minęły jakoś po 20 tygodniu! Teraz to 25t1d i czuję się pełna energii . Martwi mnie tylko szybko rosnąca waga i ogromny brzuszek jak na ten etap ciąży. Jak na razie mam 6 kg na plusie, a jeszcze całe 3 miesiące przed nami ! Będę wielorybem

Przedstawiam wam Antosia i zdjęcie brzuszka ☺ Też tak mam. Dowiedziałam się dziś, że to są właśnie skurcze . Podobno kiedy powtarzają się zbyt często lub są bolesne to trzeba się kontaktować z lekarzem. A jak pojawiają się od czasu do czasu, po jedzeniu lub wieczorem to raczej nie warto się nimi przejmować. No, poprawny tok myślenia . Tak w ogóle to bardzo gratuluję synka i że tak ładnie się przyzwyczaja do życia po drugiej stronie brzuszka . Załącznik 7621521Załącznik 7621526

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przesadasz z tym ze duży śliczny brzuszek

Dobry

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-15, 08:35   #3912
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Co do mycia okien, to ja w 13 tygodniu umylam (fakt, ze same szyby) cale 18 okien i to jednego dnia wiec mozna myc okna

Zamawialyscie cos kiedys z ikei przez neta? Ja wlasnie to popelnilam i teraz mam zagwostke bo nie mam info z numerem zamowienia, bo po platnosci przegladarka postanowila sie zrestartowac... I teraz zastanawiam sie, czy to przyjdzie na maila tyle ze z opoznieniem, czy mam do nich dzwonic w czwartek...


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
Zamawialam i wydaje mi się że był mail. Jak włączę komputer to sprawdzę czy coś jeszcze mam bo było to rok temu.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Padam. Zrobiłam placka, sałatkę i przygotowałam obiad. Jutro roczek naszej córusi. Dokładnie rok temu o tej porze do 2 nad ranem siedzieliśmy i wsluchiwalismy się w brzuszek bo serduszko małej biło nierówno. Okazało się że to w końcu pierwsze bezbolesne skurcze 2h snu i wio na porodowke... Aaa tak sobie wspominam... ☺
Mało piszecie to przynajmniej nie muszę nadrabiać godzinami



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To najlepsze życzenia dla małej

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

I dzień dobry bo się nie przywitałam
Zaczynam 10dc i wracam do testów owu Ale kurde jedziemy do teściowej i nie wiem jak ja będę do kubeczka tam sikac. Można na nie normalnie strumieniowo? Jak myślicie?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 08:59   #3913
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Icannotfly, a no temu, że wiesz, poród wspomagany w jakkolwiek sposób się nie liczy, bo to ktoś za dziecko decyduje kiedy ma ono wyjść a nie ono samo. I nie ważne ułożenie, przodujące łożysko czy to, że dzieć się okręcił pępowiną cokolwiek, dziecko musi wyjść samo, bo jak już ktoś pomoże, to to przyśpiesza, i nie zgadza się konstelacja gwiazd, znaków... No... ale ona ma fioła trochę i plotka głosi, że podobno non stop przesiaduje u wróżki
Hehe, no to się uśmiałam.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 09:39   #3914
MMonia87
Raczkowanie
 
Avatar MMonia87
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 451
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
czemu beznadziejnie?
Ludzi tyle że nie było gdzie tyłek wsadzić do wody.Zjeżdżalni jest 27 ale z 4latką możesz zjechać tylko na jednej! wszędzie ogromne kolejki ,staliśmy 45min żeby zjechać na pontonie.W sumie zjechalismy 4 razy przez cały dzień.Jeśli chcesz zjechać bez czekania to możesz wypożyczyć ponton za 3 euro na jeden zjazd,masakra jakaś żałuje że pojechaliśmy,szkoda nerwów i kasy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
Zamawialam i wydaje mi się że był mail. Jak włączę komputer to sprawdzę czy coś jeszcze mam bo było to rok temu.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

To najlepsze życzenia dla małej

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

I dzień dobry bo się nie przywitałam
Zaczynam 10dc i wracam do testów owu Ale kurde jedziemy do teściowej i nie wiem jak ja będę do kubeczka tam sikac. Można na nie normalnie strumieniowo? Jak myślicie?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Lepiej weź kubeczek do woreczka bo bez niego to ciężko zamoczyć tylko ten malutki odcinek paseczka.O której robisz testy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MMonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 09:59   #3915
Rozesmiana92
Rozeznanie
 
Avatar Rozesmiana92
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 526
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

UltraMarryna, wszystkiego najlepszego dla coreczki


Dzien dobry
__________________
Rozesmiana92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 10:01   #3916
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Kochane, tak teoretycznie, dzień szczytu śluzu = owu była czy owu będzie w najbliższym czasie?
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 10:06   #3917
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez MMonia87 Pokaż wiadomość
Ludzi tyle że nie było gdzie tyłek wsadzić do wody.Zjeżdżalni jest 27 ale z 4latką możesz zjechać tylko na jednej! wszędzie ogromne kolejki ,staliśmy 45min żeby zjechać na pontonie.W sumie zjechalismy 4 razy przez cały dzień.Jeśli chcesz zjechać bez czekania to możesz wypożyczyć ponton za 3 euro na jeden zjazd,masakra jakaś żałuje że pojechaliśmy,szkoda nerwów i kasy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Lepiej weź kubeczek do woreczka bo bez niego to ciężko zamoczyć tylko ten malutki odcinek paseczka.O której robisz testy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W poprzednim cyklu robiłam 16-18, ale w tym chyba między 13 a 16 będę robić. Wg wyliczeń z poprzedniego cyklu powinnam mieć w weekend owu

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 12:08   #3918
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez madz88 Pokaż wiadomość
W poprzednim cyklu robiłam 16-18, ale w tym chyba między 13 a 16 będę robić. Wg wyliczeń z poprzedniego cyklu powinnam mieć w weekend owu

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
I mnie też dziś 10 dc i owu przypada prawdopodobnie na sobotę jeśli nic się nie zmieni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 12:18   #3919
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

DZien dobry zrobilam dzis 2 test i oczywiscie negatyw.. w sumie bylam na 99% pewna.. yh czyli na dniach zaczynamy 3 cs...
Na poprawe nastroju upichciłam dzis ciasto marchewkowe a na obiad bedzie schab w sosie kurkowym a wieczorem

Dzieczyny czy wasi tż biorą jakies suplementy na poprawe nasienia????
Moj od kilku tyg. bierze selen, cynk i witaminy z zenszeniem . I tak mysle czy by nie dokupic l-karnityny i macy. przy 1 ciązy 6 lat temu chyba witaminy podzialaly..

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Kochane, tak teoretycznie, dzień szczytu śluzu = owu była czy owu będzie w najbliższym czasie?
Teoretycznie dzien szczytu to dzien owulacji lub dzien przed. A rzeczywistosci roznie bywa....

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Czy beta 17 na dwa dni przed @ to nie mało? Robiła któraś betę przed okresem? Progesteron tez bez szału 13,5.
Ja w 13dpo bete mialam coś kolo 96 . Dzien przed @. A progesteron bodajze 19 i dostalam luteine dopochwowo od 15dpo juz
__________________
córcia
synuś 26tc ♡

Edytowane przez Paulina 87
Czas edycji: 2018-08-15 o 12:24
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-15, 12:29   #3920
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

U mnie dzisiaj 16dc. Owu do tej pory była wedlug temperatury od 17 do 19 dnia wiec pewnie coś się mam nadzieję zadzieje niedługo. Siedzę teraz o czytam książkę to w sumie coś tam mnie trochę kuje z lewej strony

Zastanawiam się jedynie jak nie mierzę temp kiedy testować. Tal chyba trochę na chybił trafił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 12:41   #3921
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj 16dc. Owu do tej pory była wedlug temperatury od 17 do 19 dnia wiec pewnie coś się mam nadzieję zadzieje niedługo. Siedzę teraz o czytam książkę to w sumie coś tam mnie trochę kuje z lewej strony

Zastanawiam się jedynie jak nie mierzę temp kiedy testować. Tal chyba trochę na chybił trafił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To do dzieła!
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 12:48   #3922
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
To do dzieła!
Działamy Urlop jest więc warunki idealne. Jutro jeszcze wolne, a TŻ wyjeżdża we wtorek dopiero

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 12:49   #3923
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Ja się jakoś nie nakręcam. Stawiam, że nic z tego bo były rzadko... Wiadomo jakaś tam nadzieja jest, ale wyjątkowo spokojnie podchodzę. Nawet do testowania mnie nie ciągnie póki co
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 13:30   #3924
Rozesmiana92
Rozeznanie
 
Avatar Rozesmiana92
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 526
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
DZien dobry zrobilam dzis 2 test i oczywiscie negatyw.. w sumie bylam na 99% pewna.. yh czyli na dniach zaczynamy 3 cs...
Na poprawe nastroju upichciłam dzis ciasto marchewkowe a na obiad bedzie schab w sosie kurkowym a wieczorem

Dzieczyny czy wasi tż biorą jakies suplementy na poprawe nasienia????
Moj od kilku tyg. bierze selen, cynk i witaminy z zenszeniem . I tak mysle czy by nie dokupic l-karnityny i macy. przy 1 ciązy 6 lat temu chyba witaminy podzialaly..

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------



Teoretycznie dzien szczytu to dzien owulacji lub dzien przed. A rzeczywistosci roznie bywa....

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------



Ja w 13dpo bete mialam coś kolo 96 . Dzien przed @. A progesteron bodajze 19 i dostalam luteine dopochwowo od 15dpo juz
Moj nic nie bierze.
Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj 16dc. Owu do tej pory była wedlug temperatury od 17 do 19 dnia wiec pewnie coś się mam nadzieję zadzieje niedługo. Siedzę teraz o czytam książkę to w sumie coś tam mnie trochę kuje z lewej strony

Zastanawiam się jedynie jak nie mierzę temp kiedy testować. Tal chyba trochę na chybił trafił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak zastanawiasz sie kiedy testowac kiedy @ bedzie sie spozniac . Dzialajcie bo cos czuje, ze u was na tym urlopie zaskoczy
__________________
Rozesmiana92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 13:41   #3925
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Mój też nic nie brał.
To znaczy raz kupiłam mace w proszku, ale to takie obrzydliwe, że nie wypiliśmy nawet jednego opakowania
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 13:50   #3926
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
DZien dobry zrobilam dzis 2 test i oczywiscie negatyw.. w sumie bylam na 99% pewna.. yh czyli na dniach zaczynamy 3 cs...
Na poprawe nastroju upichciłam dzis ciasto marchewkowe a na obiad bedzie schab w sosie kurkowym a wieczorem

Dzieczyny czy wasi tż biorą jakies suplementy na poprawe nasienia????
Moj od kilku tyg. bierze selen, cynk i witaminy z zenszeniem . I tak mysle czy by nie dokupic l-karnityny i macy. przy 1 ciązy 6 lat temu chyba witaminy podzialaly..

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------



Teoretycznie dzien szczytu to dzien owulacji lub dzien przed. A rzeczywistosci roznie bywa....

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------



Ja w 13dpo bete mialam coś kolo 96 . Dzien przed @. A progesteron bodajze 19 i dostalam luteine dopochwowo od 15dpo juz
Moj brał podobny zestaw do tego co wymienilas.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 14:53   #3927
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez Rozesmiana92 Pokaż wiadomość
Moj nic nie bierze.Jak zastanawiasz sie kiedy testowac kiedy @ bedzie sie spozniac . Dzialajcie bo cos czuje, ze u was na tym urlopie zaskoczy
Tylko że u mnie cykle nieregularne i @ zazwyczaj przychodziła 14-16 dni po owu, a apka wyznaczała @ później. Tak czy siak jakoś pod koniec sierpnia. Pewnie będę wcześniej czuła czy @ się zbliża.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 18:03   #3928
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;85465221]Mój też nic nie brał.
To znaczy raz kupiłam mace w proszku, ale to takie obrzydliwe, że nie wypiliśmy nawet jednego opakowania [/QUOTE]

Kupiłam mace w kapsulkach. Proszek widzialam ale nawet nie bralam go pod uwage. Moj tz by tego do ust nie wzial

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Moj brał podobny zestaw do tego co wymienilas.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
A teraz juz nie bierze?
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 18:10   #3929
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
DZien dobry zrobilam dzis 2 test i oczywiscie negatyw.. w sumie bylam na 99% pewna.. yh czyli na dniach zaczynamy 3 cs...
Na poprawe nastroju upichciłam dzis ciasto marchewkowe a na obiad bedzie schab w sosie kurkowym a wieczorem

Dzieczyny czy wasi tż biorą jakies suplementy na poprawe nasienia????
Moj od kilku tyg. bierze selen, cynk i witaminy z zenszeniem . I tak mysle czy by nie dokupic l-karnityny i macy. przy 1 ciązy 6 lat temu chyba witaminy podzialaly..

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------



Teoretycznie dzien szczytu to dzien owulacji lub dzien przed. A rzeczywistosci roznie bywa....

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------



Ja w 13dpo bete mialam coś kolo 96 . Dzien przed @. A progesteron bodajze 19 i dostalam luteine dopochwowo od 15dpo juz
Mój nic nie brał na poprawę nasienia.
Bo tak bierze wapń i witaminę d i k.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 18:55   #3930
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Starania o dziecko od 2018, cz.7 ! :)

hej cały czas myślę, że dziś niedziela właśnie przerobiłam pomidory na sos słodko kwaśny i teraz odpoczywam.
mam prośbę do dziewczyn,które znają się na mierzeniu temperatury. Czy mogłybyście zerknąc na mój wykres i pomóc mi określić kiedy była owu? Ja mierzę dopiero 3 cykl więc jestem zielona. Wcześniej wprowadzałam temperaturę do mojego kalendarzyka, tam też zaznaczam okres, wszelkie objawy, stosunki itp już od kilku lat. Jednak wasze wykresy w owufriend wydają mi się bardziej czytelne, no i spodobało mi się to, że apka sama wyznacza owu. Ale żeby tak było to chyba trzeba wprowadzać objawy śluzu i mierzyć już kilka cykli, tak?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2018-08-14-19-27-17.jpg (63,1 KB, 69 załadowań)
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-23 11:55:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.