Róż Bourjois - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-18, 18:41   #1
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086

Róż Bourjois


Dziewczyny proszę o pomoc: chciałabym kupic ten róz, ale kompletnie nie wiem, który nr wybraćJest taki wybór Mam raczej jasną karnację, brązowe oczy i brązowe włosy. Zupełnie nie wiem czy lepiej bedzie mi w odcieniach różu czy moze pomarańczy lub brązu. Czekam na propozycje.
Pozdrawiam
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 19:37   #2
eIIe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 114
Dot.: Róż Bourjois

Masz na myśli róze z serii Blush takie z lustereczkiem? Ja również jestem ciemnooką brunetką i mam odcień 95 Rose de jaspe (przepiekny średni róż) i na mojej facjacie wygląda bardzo ładnie. Zresztą zapytaj w sklepie, panie na pewno doradzą, który kolor najlepiej do Ciebie pasuje. Ogólnie uważam, że róże Bourjois są genialne - supertrwałe, bardzo poręczne (lustereczko i pędzelek zamkniety wraz z rózem w malutkim, okrągłym pudełeczku). A do tego cudnie pachną
eIIe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 20:00   #3
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Róż Bourjois

Cytat:
Napisane przez eIIe
Masz na myśli róze z serii Blush takie z lustereczkiem? Ja również jestem ciemnooką brunetką i mam odcień 95 Rose de jaspe (przepiekny średni róż) i na mojej facjacie wygląda bardzo ładnie. Zresztą zapytaj w sklepie, panie na pewno doradzą, który kolor najlepiej do Ciebie pasuje. Ogólnie uważam, że róże Bourjois są genialne - supertrwałe, bardzo poręczne (lustereczko i pędzelek zamkniety wraz z rózem w malutkim, okrągłym pudełeczku). A do tego cudnie pachną
Prawie ze wszystkimi uwagami się zgadzam, nawet odcień mam ten sam
Chyba jedyną wadą tego różu jest jego niedorobione pudełeczko, które ma tendencję do rozlatywania się. Długo myślałam, że po prostu miałam pecha, ale poczytałam KWC i okazuje się, że chyba większość Wizażanek ma tak samo.
A Tobie jeszcze się nie rozleciało?

Co do Twojego pytania, natallko, to wszystko zależy od tego, jakim typem kolorystycznym jesteś.
Jak tam z ciuchami: lepiej Ci w różach czy w pomarańczach?
A zresztą w drogerii przecież będą testery i lustro, więc no problem.
Jesli jesteś typem chłodnym, będzie Ci do twarzy np. w tym odcieniu, jaki ma eIIe i ja.
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 20:06   #4
eIIe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 114
Dot.: Róż Bourjois

Cytat:
Napisane przez gosik.s
Prawie ze wszystkimi uwagami się zgadzam, nawet odcień mam ten sam
Chyba jedyną wadą tego różu jest jego niedorobione pudełeczko, które ma tendencję do rozlatywania się. Długo myślałam, że po prostu miałam pecha, ale poczytałam KWC i okazuje się, że chyba większość Wizażanek ma tak samo.
A Tobie jeszcze się nie rozleciało?

Co do Twojego pytania, natallko, to wszystko zależy od tego, jakim typem kolorystycznym jesteś.
Jak tam z ciuchami: lepiej Ci w różach czy w pomarańczach?
A zresztą w drogerii przecież będą testery i lustro, więc no problem.
Jesli jesteś typem chłodnym, będzie Ci do twarzy np. w tym odcieniu, jaki ma eIIe i ja.
Nic się nie rozleciało a róż mam już jakieś pół roku. Powiem więcej - pudełeczko jest w doskonałym stanie, chociaż nie bywam delikatna przy jego otwieraniu Ale to moze tylko kwestia czasu Tak czy owak, rozwalone pudełeczko nie jest dla mnie problemem, w końcu liczy się zawartość. A tej nie mam nic do zarzucenia
eIIe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 20:13   #5
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Róż Bourjois

Widocznie należysz do szczęśliwej mniejszości
Gdyby się miało rozlecieć, to pewnie już by to dawno zrobiło. Mnie pękło na zawiasiku.
Ale racja, problem to żaden, no może tylko ten, że niewygodnie nosi się ze sobą w kosmetyczce róż w dwóch kawałkach

O, przypomniała mi się jeszcze jedna zaleta, o jakiej nie wspomniałaś: superwydajność. Na moim w ogóle nie widać żadnego zużycia, a mam go już chyba rok.
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 20:27   #6
eIIe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 114
Dot.: Róż Bourjois

Cytat:
Napisane przez gosik.s
Widocznie należysz do szczęśliwej mniejszości
Gdyby się miało rozlecieć, to pewnie już by to dawno zrobiło. Mnie pękło na zawiasiku.
Ale racja, problem to żaden, no może tylko ten, że niewygodnie nosi się ze sobą w kosmetyczce róż w dwóch kawałkach

O, przypomniała mi się jeszcze jedna zaleta, o jakiej nie wspomniałaś: superwydajność. Na moim w ogóle nie widać żadnego zużycia, a mam go już chyba rok.
Rzeczywiście, różu nic a nic nie ubywa . Używam prawie codziennie i ile było tyle jest. Eh, gdyby każdy kosmetyk był tak wydajny
eIIe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 21:18   #7
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Róż Bourjois

Polecam kolor rose dor śliczny róż ze złotymi drobinkami
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-19, 08:59   #8
natallkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar natallkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 086
Dot.: Róż Bourjois

Dziękuję Wam dziewczyny Tak właśnie myślałąm o tym 95
Sathi a jaki to nr?
Jeśli chodzi o ciuchy to dobrze mi właściwie i w różu i w pomarańczu- tyle że muszą to być kolory dość intensywne, źle mi w pastelach.
natallkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 09:07   #9
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Róż Bourjois

faktycznie róże proponowane przez dziewczyny są bardzo ładne. tutaj link:
http://www.bourjois.pl/

ale może byś poszła bardziej w stronę odcieni czerwieni?? bo skoro jesteś brunetka i masz jasną cere to na pewno byłoby ci prześlicznie. ja mam ciemne włosy, dość jasną karnację i aby uzyskac efekt opalonej buzi stsosuję Sephię 52, natomiast planuję sobie kupić Rose ambre. pozdr
Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 14:47   #10
Magda Kasia
Przyczajenie
 
Avatar Magda Kasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: Róż Bourjois

Kochana, kupuj bez zastanowienia, bo ja mam już drugie opakowanie i NIGDY nie kupię innego różu. Mieszkam we Wrocławiu i kupuje go na takim targowisku za 25 zł (oryginalny) ale nawet gdybym miała kupić w sklepie za 40 zł to też wziełabym właśnie ten!! Nie korzystam z tego lusterka, dlatego że jak pomaluję się w domu, to wcale nie trzeba już poprawiać
Nakładam go pędzlem, ale to maleństwo w pudełeczku też jest ok
Mam teraz 03 odcień, a mam jak Ty ciemne oczy i raczej jasną cerę, a włosy ciemny blond. Myślę, że ten odcień jest ok, bo jest tak pomiędzy różowym a brązowym i nieważne ile nałożysz - będzię ok
wcześniej miałam chyba 57?? ale nie pamietam dobrze, w każdym bądź razie wydawał mi się za pomarańczowy.
A pierwsze pudełko rozwaliła mi siostra, bo ona ma talent do tego. Generalnie nawet jak się rozwali to i tak mu to wybaczysz
milego używania
__________________
Pozdrawiam
Magda Kasia
Magda Kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.