Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-17, 08:41   #1
natalka278
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Smile

Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce


Jestem nowa na forum, więc na początek chciałam się z wami serdecznie przywitać! Mam do was pytanie, co sądzicie na temat ślubu w Kopalni Soli w Wieliczce w sali Św. Kingi? Miejsce jest bajkowe, jednak godziny ślubu są baaaardzo późne mianowice w okresie wakacyjnym ślub udzielany jest dopiero o godzinie 20:30! Dzwoniłam wczoraj do Kopalni Soli i zarezerwowałam wstępnie termin lipcowy 2014, jednak ta późna godzina mnie odstrasza...... Jak wyobrażacie sobie organizację takiego wesela, przyjęcie po slubie musiałoby się zacząć około godziny 22, więc wesele nie trwałoby również długo. Zastanawiam się czy rozpocząć przed ślubem? Jakiś obiad w sali weselnej, a po obiedzie wszyscy udajemy się na ślub?Jak myślicie? Będę wdzięczna za wszelkie pomysły Pozdrawiam!
natalka278 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 08:59   #2
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Śluby są udzielane późno bo kopalnia w ciągu dnia jest otwarta dla zwiedzających. Byłaś tam kiedyś na weselu, że zdecydowałaś tam brać ślub?

Byłam tam na kilki przyjęciach i jakoś nie przypadł mi do gusty styl imprez w kopalni.
Ogólnie jest zimno i czuć to w momencie wychodzenia do toalety które są kawałek oddalone. Nie wiem jak sytuacja z palarnią- czy zrobili tam jakąś odkąd weszły przepisy o zakazie palenia w lokalach.

Co do samej organizacji to ja darowałabym sobie obiad przed ślubem.
Może jedźdźcie na zdjęcia przed ślubem?
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 09:08   #3
natalka278
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Nie, właśnie nie byłam tam nigdy na żadnym ślubie ani na weselu. Oglądałam jedynie zdjęcia z takiego ślubu i wyglądało to przepieknie. W Kopalni miałby odbyć się sam ślub, przyjęcie weselne natomiast albo w Folwark Zalesie albo Dwór Sieraków (jeszcze nie zdecydowaliśmy). Mój przyszły mąż jest cudzoziemcem, i to on tak naprawdę wpadł na ten pomysł ślubu w kopalni , do mnie należy natomiast kwestia sprawdzenia i znalezienia opini na temat takiego slubu.

Mówisz , że obiad przed ślubem bez sensu? Tez mi się tak wydaje, najlepiej aby goście przyjechali prosto do kopalni, a po kopalni małe przyjęcie, obiad, poczęstunek itd.

Muszę się nad tym porządnie zastanowić, do ślubu jeszcze kawał czasu, więc zawsze mogę wybrac jakiś kościół w Krakowie.
natalka278 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 09:28   #4
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Zależy też czy chcecie większe wesele czy takie przyjęcie wam wystarczy. W sumie to nie jest takie złe że zacznie się późno wszystko. Wtedy goście sobie spokojnie w sobotę ogarną wszystko, dojadą, zrobią.
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 09:30   #5
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

A może obiad w kopalni i potem tam ślub, a następnie przejazd na przyjęcie do właściwego lokalu?
Chociaż mnie się ogólnie pomysł nie podoba.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 09:32   #6
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

no ja nie wiem czy bez sensu... Obiad przed ślubem zaoszczędziłby dużo czasu. Jak się przyjedzie po ślubie, zanim goście się rozsiądą, zanim zostanie podany obiadem zanim zjedzą i się ruszą to trochę mija. A tak - zjedlibyście przed ślubem, a później po po powrocie od razu szampan i pierwszy taniec i ludzie zostają od razu na parkiecie się bawić. Jeśli chcesz mieć wesele jako takie z tańcami i w ogóle to ja bym obiad zrobiła wcześniej. Jak będziecie na sali o 22, to impreza zacznie się najwcześniej o 23. Wiele ludzi (zwłaszcza starszych) już koło 1 się zmywa z imprezy. Natomiast jeżeli ma to być raczej poczęstunek, to nie ma takiej konieczności, ale i tak bym zrobiła obiad wcześniej. Przypuszczam, ze masz jakieś osoby przyjezdne, więc fajnie by było dla nich , żeby obiad był wcześniej zapewniony, żeby sami nie musieli szukać restauracji, żeby coś zjeść, bo obiad o 22 to baaaardzo późno.
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 09:49   #7
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
no ja nie wiem czy bez sensu... Obiad przed ślubem zaoszczędziłby dużo czasu. Jak się przyjedzie po ślubie, zanim goście się rozsiądą, zanim zostanie podany obiadem zanim zjedzą i się ruszą to trochę mija. A tak - zjedlibyście przed ślubem, a później po po powrocie od razu szampan i pierwszy taniec i ludzie zostają od razu na parkiecie się bawić. Jeśli chcesz mieć wesele jako takie z tańcami i w ogóle to ja bym obiad zrobiła wcześniej. Jak będziecie na sali o 22, to impreza zacznie się najwcześniej o 23. Wiele ludzi (zwłaszcza starszych) już koło 1 się zmywa z imprezy. Natomiast jeżeli ma to być raczej poczęstunek, to nie ma takiej konieczności, ale i tak bym zrobiła obiad wcześniej. Przypuszczam, ze masz jakieś osoby przyjezdne, więc fajnie by było dla nich , żeby obiad był wcześniej zapewniony, żeby sami nie musieli szukać restauracji, żeby coś zjeść, bo obiad o 22 to baaaardzo późno.
Dokładnie
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 09:56   #8
natalka278
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Większość gości będzie przyjezdnych, Nie pochodzę z Krakowa tak samo jak i mój wybranek, ale mieszkamy tu razem. On jest francuzem, ja pochodzę z małej miejscowości. Dla wielu jego gości dojazd do mojej miejscowości byłby naprawdę ciężki, dlatego zdecydowaliśmy się wszystko załatwić w Krakowie. Przyjęcie raczej skromne, max. 50 osób. Goście mojego PM przyjadą pewnie już w piątek wieczorem, część może w sobotę dlatego rzeczywiście przydałoby się zrobic jakis poczęstunek przed.
We Francji mają taką tradycję, iż po ślubie para młoda i goście udają się na tzw. le vin d'honneur (uroczysty aperitif z szampanem i przekąskami). Byłam na takim weselu we Francji i ten aperitif trwał około 2 godzin! Po czym o godzinie 20 wszyscy zasiedliśmy do stołów.
Mój narzeczony nie chce pominąć tego elementu tradycji, ale raczej ciężko będzie coś takiego zorganizować przed ślubem (goście przyszliby na ślub w ciekawym stanie, chyba że poczęstujemy bezalkoholowym szampanem), natomiast po samym ślubie to w ogóle bez sensu robic taki aperitif.
Wydaje mi się , że musielibyśmy po prostu pominąć tą francuską tradycję.

Edytowane przez natalka278
Czas edycji: 2013-04-17 o 10:08 Powód: zdublowana wiadomość
natalka278 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 10:07   #9
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Musisz się jeszcze liczyć ze zjazdem i wyjazdem do/z kopalni a to czas też zabiera. Zapytaj jeszcze w kopalni w Bochni może tam też mają i wcześniej. Nawet na dojeździe już zaoszczędzicie czas
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 10:29   #10
natalka278
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Właśnie dzwoniłam do kopalni w Bochni i rzeczywiście tam godziny ślubów ustalane są indywidualnie, więc problemu z godzina np 17 nie ma w ogóle, trzeba jedynie załatwić "swojego" księdza oraz organistę, ponieważ nie mają własnych tak jak np w Wieliczce. W Bochni jest również nieco taniej niz w Wieliczce.

Czy któras z was była na takim ślubie w kopalni w Wieliczce lub Bochni?
natalka278 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 12:17   #11
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Cytat:
Napisane przez natalka278 Pokaż wiadomość
Właśnie dzwoniłam do kopalni w Bochni i rzeczywiście tam godziny ślubów ustalane są indywidualnie, więc problemu z godzina np 17 nie ma w ogóle, trzeba jedynie załatwić "swojego" księdza oraz organistę, ponieważ nie mają własnych tak jak np w Wieliczce. W Bochni jest również nieco taniej niz w Wieliczce.

Czy któras z was była na takim ślubie w kopalni w Wieliczce lub Bochni?
zdradzilabys jaki jest koszt organizacji zaslubin w takim miejscu ?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 12:43   #12
natalka278
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Hej. Zdradziłabym Koszt wynajmu Kaplicy Św. Kingi w Wieliczce na 1 godzinę (tyle zazwyczaj trwa
uroczystość – życzenia na zewnątrz po wyjeździe z Kopalni, można życzenia
również w kaplicy ale wtedy podana kwota x 2) 3075,- brutto

Za dodatkowa dopłatą:
występ kwartetu smyczkowego lub solisty,
dekoracja ołtarza bukietem kwiatów , obsługa fotograficzna
natalka278 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 14:37   #13
Amaranto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 55
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Moja znajoma była na tym ślubie i weselu , rzeczywiście jakoś późno był ślub , ale miejce ją zachwyciło , tym bardziej że nigdy wcześniej nie była w Kaplicy św. Kingi, zobacz
Amaranto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 15:06   #14
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Cytat:
Napisane przez natalka278 Pokaż wiadomość
Jestem nowa na forum, więc na początek chciałam się z wami serdecznie przywitać! Mam do was pytanie, co sądzicie na temat ślubu w Kopalni Soli w Wieliczce w sali Św. Kingi? Miejsce jest bajkowe, jednak godziny ślubu są baaaardzo późne mianowice w okresie wakacyjnym ślub udzielany jest dopiero o godzinie 20:30! Dzwoniłam wczoraj do Kopalni Soli i zarezerwowałam wstępnie termin lipcowy 2014, jednak ta późna godzina mnie odstrasza...... Jak wyobrażacie sobie organizację takiego wesela, przyjęcie po slubie musiałoby się zacząć około godziny 22, więc wesele nie trwałoby również długo. Zastanawiam się czy rozpocząć przed ślubem? Jakiś obiad w sali weselnej, a po obiedzie wszyscy udajemy się na ślub?Jak myślicie? Będę wdzięczna za wszelkie pomysły Pozdrawiam!
nie wyobrażam sobie
u mnie śluby są o ok 12-13
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 15:55   #15
natalka278
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Cytat:
Napisane przez Amaranto Pokaż wiadomość
Moja znajoma była na tym ślubie i weselu , rzeczywiście jakoś późno był ślub , ale miejce ją zachwyciło , tym bardziej że nigdy wcześniej nie była w Kaplicy św. Kingi, zobacz
Piękny filmik! Awiesz w jakim języku była msza odprawiana? W języku angielskim czy w polskim? Bo widzę że Pan młody składał przysięge w języku angielskim.
natalka278 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 16:38   #16
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Cytat:
Napisane przez natalka278 Pokaż wiadomość
2) 3075,- brutto
to duzo i mało - myslałam ze koszt jest o wiele wiekszy.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 18:32   #17
Amaranto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 55
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Ona jest Polką, on Szwedem, mieszkają we Francji. Ślub był po polsku i po angielsku. Ksiądz był chyba z kościoła z Krakowa (św. Piotra i Pawła, ul. Grodzka).
Amaranto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 19:22   #18
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Nie wiem czy wiesz ale Folwark Zalesie obsługuje wesela powyżej 80/100 gości w zależności od sali.
Jeżeli chcesz ciekawy Ślub to zdecyduj się na ślub w plenerze.
Ewentualnie polecam Ci Kościółek Sebastiana w Wieliczce. Położony na wzgórzu więc jest piękny widok.Mały i drewniany ale trudno tam trafić.
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 08:09   #19
natalka278
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Rzeczywiście, Folwark organizuje wesela od 80 osób w górę. Jedynie w inne dni tygodnia istnieje możliwość organizacji przyjęcia dla mniejszej ilości osób.

Wesele w plenerze też brzmi świetnie Jednak koszty zapewne są wyższe. Czy któraś z was organizuje może takie przyjęcie plenerowe?

A Kościółek Św Sebastiana naprawdę uroczy.
natalka278 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 09:08   #20
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Może mnie uznacie za czepliwca, ale ślub w plenerze w PL to wg mnie duże ryzyko. Pogoda jest tak zmienna i tak niepewna, że obecnie nawet w wakacje można się spodziewać zimna, deszczu i kiepskiej aury.. i co wtedy?
Dla mnie takie rozwiązanie jest genialne, ale nie na polskie realia... Pamiętam jak 2 lata temu musieliśmy zmieniać na gwałt plany wakacyjne, bo w sierpniu non stop przez dwa tygodnie padał deszcz, a ja do pracy chodziłam w kurtce jesiennej.
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 15:20   #21
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

A ja Ci jeszcze polecam u nas pałac Goetzów teraz go ładnie odnowili, robią tam przyjęcia weselne i jest też kaplica piękna
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 03:04   #22
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Gdzie dokładnie jest pałac?
Mając na myśli organizację wesele przyjecia w plenerze miałam na myśli lokal który dysponuje ogrodemi salą zarazem. W razie złej pogody wszystko można przeniesc do budynku.
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 09:07   #23
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Tu masz link http://www.palacgoetz.pl/

Jakby któraś chciała to mogę przesłać zdjęcia które dostałam od nich jak mają na weselach
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 07:52   #24
natalka278
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Kuleczka, dziekuję ci bardzo za przesłane zdjęcia oraz wszelkie informacje ! Pałac piękny rzeczywiście. Wysłałam do nich meila z pytaniem o wolne terminy, ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi;/ Na stronie niestety nie ma żadnego numeru kontaktowego;/
natalka278 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 09:28   #25
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Faktycznie ładnie to wygląda ale jak widzę wszystkich gości w kurtkach to nie zdecydowałabym się. Za to mój kuzyn bierzę ślub w przyszłym roku i właśnie tam planują wziąśc ślub więc będę miała okazję uczestniczyc
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 20:17   #26
andion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Cytat:
Napisane przez kuleczka777 Pokaż wiadomość
Tu masz link http://www.palacgoetz.pl/

Jakby któraś chciała to mogę przesłać zdjęcia które dostałam od nich jak mają na weselach
Nie dosyć, że daleko to jeszcze straszna drożyzna. No bo ładnie to raczej jest
andion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 14:34   #27
cojan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Cytat:
Napisane przez natalka278 Pokaż wiadomość
Hej. Zdradziłabym Koszt wynajmu Kaplicy Św. Kingi w Wieliczce na 1 godzinę (tyle zazwyczaj trwa
uroczystość – życzenia na zewnątrz po wyjeździe z Kopalni, można życzenia
również w kaplicy ale wtedy podana kwota x 2) 3075,- brutto

Za dodatkowa dopłatą:
występ kwartetu smyczkowego lub solisty,
dekoracja ołtarza bukietem kwiatów , obsługa fotograficzna
hej ja rowniez po zobaczeniu zdjec zdecydowalam sie na wlasnie taki slub. Na stronie internetowej wieliczki napisane jest ze koszt slubu to 2000zl twoja cena to juz z dodatkami?
cojan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 11:04   #28
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Oryginalny pomysł-widziałam wiele zdjęć ze ślubu ale mi by brakowało światła!
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 23:21   #29
Deven
Przyczajenie
 
Avatar Deven
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

dziewczyny orientujecie się może jaka jest obecnie cena za osobe wyżej wspomnianym pałacu Goetza w Brzesku?
Deven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 11:36   #30
magdusia376
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Ślub w Kopalni Soli w Wieliczce

Bardzo oryginalny pomysł na wesele . Moja koleżanka takie miała niedawno a wesele zrobiła w [xxx] w Wieliczce. Bardzo miłe kelnerki, obsługa a jedzenie pyszne!

Edytowane przez morsmordre
Czas edycji: 2015-12-28 o 22:36 Powód: reklama
magdusia376 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-28 12:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.