co zmienić :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-20, 11:41   #1
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315

co zmienić :)


Witam

Chciałabym abyście mi doradziły co mam w swoim wyglądzie zmienić. Chodzi mi o całokształt. Po pierwsze zupełnie nie wiem co robić z włosami. Układają się jak chcą i kiedy chcą. Ogólnie dziwnie się kręcą, prostowanie ich zajmuje mi mało czasu, więc dosyć często pozwalam sobie na to. Ogólnie to chodzę spać z mokrymi włosami(bo wytrzymują nie więcej niż 24h) więc pewnie to tez wpływa na puszenie sie i pofalowane ;] Doradźcie mi czy lepiej mi w prostych a może je obciąć no i przede wszystkim jaki kolor

Na zdjęciu pierwszym mam wklepaną piankę do włosów wiec są trochę posklejane, ale ogólnie właśnie tak wyglądają. Zdjęcie trzecie przedstawia zaś naturalny kolor i włosy bez użycia pianki.

Ogólnie to jeśli możecie to podajcie kolory w jakich mi dobrze no i czy mogę nosić spódnicę bo nakłonić mnie żebym ją założyła graniczy z cudem heh no i jak się ubierać żeby wyglądać doroślej, bo nie wyglądam na swój wiek
Pozdrawiam !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.JPG (139,9 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (56,2 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.JPG (127,8 KB, 164 załadowań)
vanadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 13:54   #2
cola16
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 814
GG do cola16
Dot.: co zmienić :)

Masz swietne wloski,mi sie osobiscie podobasz bardziej w prostych ,napewno nie scinaj ich zbytnio bo ladnie ci w dlugich jedynie koncowki albo jakas fryzurka pocieniowana kolorek masz ladny moze o ton jasniejszy, jasny raczej odpada noi oczywiscie brwi wyregulowac:P
cola16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 15:40   #3
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: co zmienić :)

no tak w prostych ładnie ale jestem zdania że nie warto na codzień prostować tak ładnie falowanych włosów na pierweszej fotce gdzie jesteś pofarbowana i pianka jest na włosach bardzo ładie się błyszczą i prezentują uważm że na codzień jest to dobry wybó:r) jestem zdania że powinnaś wporowadzić takie pasemka jak na załączoinym linku http://ikf.com.pl/fryzury-krecone/fryzura36714.htm

hmmm o co chodzi z tą spódnicą przecież wyglądasz w niej świetnie a jak wyglądasz młodo jak na swój wiek to powinien to być powód do radości za kilkanaście lat wszystkie rówieśniczki będą stawać na rzęsach by wyglądać młodziutko
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 17:30   #4
LenaMK7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: co zmienić :)

Masz bardzo ładne i zdrowe włosy,wyglądasz zdecydowanie ładniej w prostych.Włosy powinaś delikatnie podciąć,pocieniować na całej długości,pozostawiająć najkrótrze pasma przy twarzy.Proponuje ci jeszcze delikatną grzywke na bok i miedziane + jasno karmelkowe refleksy na całych włosach.Masz ładne grube brwi a po regulacji będą po prostu superpo zmianie koloru włosów będzie ci napewno ładnie w zielonych i czerwonych rzeczach
LenaMK7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 14:06   #5
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: co zmienić :)

dziękuję dziewczynki za miłe słowa i porady
przyznam się że chciałam przefarbować się na bardzo ciemny brąz a wy mnie zaskoczyłyście tymi miedzianymi fleksami :P
vanadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 18:11   #6
LenaMK7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: co zmienić :)

Nie radze Ci tak radykalnego przyciemnienia koloru włosów bo poprostu nie pasuje do twojego typu urody i twoja twarz mogłaby zginąć w ciemnobrązowej oprawie.Doradziłam takie pasemka bo ładnie rozjaśnią i rozświetlą Twoją cere i nadadzą jej ciepły charakter, dla pogłebienia tego efektu mogłabyś pociągać policzki brzoskwiniowym różem i myśle że byłoby super
LenaMK7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 18:57   #7
Kate_Austen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: co zmienić :)

na 1 zdjeciu masz piekny kolor włosów .
a ile masz lat ?
i karnacje widze ze masz lekko ciemną .
moim zdaniem nie ma co niszczyc wlosów, kreec a la Vanessa Hudgens .
Kate_Austen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-21, 19:48   #8
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: co zmienić :)

W spodniczkach do kolan byloby tobie bardzo fajnie i w puszystych wloskach, wycieciowanych wokol twarzy
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 11:24   #9
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: co zmienić :)

Cytat:
Napisane przez Kate_Austen Pokaż wiadomość
na 1 zdjeciu masz piekny kolor włosów .
a ile masz lat ?
i karnacje widze ze masz lekko ciemną .
moim zdaniem nie ma co niszczyc wlosów, kreec a la Vanessa Hudgens .
1 i 3 zdjęcie są robione w przeciągu 3 dni. z tym że na 1 byłam nad jeziorkiem i jakoś tak słońce dziwnie świeciło, że mi taki kolor wyszedł :P włosy są od roku nie farbowane, a kolor miał byc ciemnobrazy, no ale szybko się zmył i tak dziwnie wyblakł na słońcu ;] ogólnie to lubie bawic się z płukanką z kory dębu, wiec jakieś tam miedziane refleksy czasem mi wychodzą
karnacje faktycznie mam lekko ciemno, bardzo szybko się opalam i od razu na brąz.
a lat mam 21
vanadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.